Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13301) zack válasza krisi047 (#13298) üzenetére


zack
nagyúr

Inkompatibilitási gondok lehetnek akár Nokián belül is. Láttam már furcsa dolgokat BT kapcsolatban. Pl. a DS980 BT headset a Nokia N79-et csonttá fagyasztotta párosítás után, és ha éppen nem, akkor be volt lassulva iszonyat szinten. Tehát elvileg ment, gyakorlatilag nem. Szintén ez a füles N86 simán ment gond nélkül. SE S500i is párosodott, de szakadozott a zenelejátszás. A Jabra BT3030-ra azt mondta az SE W995i-re hogy "nem támogatott", holott a kompatibilitási listájában szerepel tipus szerint is. A Samsung SBH650 sehogy sem párosodik az SE S500i-vel... tovább is van mondjam még? :)

Szóval nem olyan egyértelmű a BT kompatibilitás...akinek megy mindennel, annak szimplán szerencséje volt. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13302) fatty válasza zack (#13271) üzenetére


fatty
aktív tag

Fel tudod tölteni, de sok értelme nincs. Ezeket mobilról töltöotem picasara, 5Mpix-bôl lett 600x450.
Van lehetôség picasan email-en keresztüli kéfeltöltésre, próbáld meg azt.

[ Szerkesztve ]

(#13303) rizso


rizso
addikt

Azoknak, akik azt állítjak, hogy a wave kamerája egy rakás sz@r:
I. és II. - itt egy kis "összehasonlítás" látható...
A wave-vel készült képek mind sajátok, és nincs rajtuk semmi utólagos hókusz-pókusz, többnyire full-auton lőttem mindegyik képet!
Mindenki döntse el maga, hogy használható-e vagy sem :P

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13304) fatty válasza rizso (#13303) üzenetére


fatty
aktív tag

Ilyen virágot én is fényképeztem, csak van benne bónusz méh :)

[ Szerkesztve ]

(#13305) zack válasza fatty (#13302) üzenetére


zack
nagyúr

Nem olyan rossz ez...Végszükség esetén mindenképpen több mint a semmi. Főleg ha valahol vagy mondjuk 1 hetet, és közben a család kíváncsi a képekre. ;) Nem archiválásra gondoltam, hanem a "jó a szamár is" megoldásra. :)

rizso:

Ki mondta hogy szar képeket csinál? Mert sok fikát kapott eddig a Wave, de ilyet hogy szar a kamerája, még nem olvastam. :U
Szerintem az 5MP mezőnyben nincs jobb, de még akár a 8MP mezőnyben is megállja a helyét. Szerintem az I8910, N86-nál jobb képeket lő, az etalon Innov8-nál viszont nem jobbakat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13306) rizso válasza fatty (#13304) üzenetére


rizso
addikt

Nekem is van egy ilyesmi, csak ott annyira mohó volt a méh, hogy alig lehet felismerni a virágportól :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13307) zack


zack
nagyúr

Feltettem az új kamera drivert én is, de még nem csekkoltam. Gondolom régebbire nem lehet visszatenni, ha esetleg nem lennék elégedett. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13308) s4hu|SyD^ válasza zack (#13307) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem hinném, hogy lesz benne látható változás, én semmit se vettem észre, igaz nem is fényképezek vele éjjel-nappal.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13309) nyesix


nyesix
senior tag

na ma reggel nekem sem ébresztett... :( :W pedig nem volt kikapcsolva... mit jelent az ébresztésénél a beállítás napi tájékoztatóként? (JH3)

(#13310) csabám válasza rizso (#13274) üzenetére


csabám
addikt

Szép jó reggelt mindenkinek

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13311) opi064 válasza zack (#13305) üzenetére


opi064
tag

Az Innov8-at ne vegyük figyelembe, mert abba a gyártó nemes egyszerűséggel beletett egy kompakt fényképezőgép CCD-t (képérzékelő lapkát), ami a telókban lévőknél többször nagyobb méretű. (és a képminőség szempontjából ez a lényeg, jobban, mint, hogy hány MPix.

(#13312) Varszegig válasza opi064 (#13311) üzenetére


Varszegig
veterán

sőt mi több, azonos lapkaméretnél a megapixelekkel egyenes arányban nő a képzaj.

Na vannak használható dolgok az appson. Felraktak egy új verziót a speeddialból, igaz oroszul, de kipróbálom ugyanolyan szar-e mint volt:)
Aztán van egy új notes widget, ami már elmenti kikapcsoláskor is a feljegyzéseket :C
Frissült a Badapedia is, ami szerintem mai napig az egyik legjobb apps item. (Nálam a No1:) )

[ Szerkesztve ]

(#13313) F-ECT$ válasza nyesix (#13309) üzenetére


F-ECT$
titán

Napi tájékoztatót indítja (időjárás, tőzsde, mobilhírek).

Elmentetted az ébresztést? (Az, hogy zöld az óra mellette nem elég.)

Dive ever, work never.

(#13314) István100


István100
tag

Tele a hócipőm a Kies-szel. A keddi "kegyelmi" idő után most próbáltam újra használni. Semmi!!!! Keresi a kapcsolatot, de hiába, A laptopomhoz azóta hozzá se nyúltam.
Lehet, hogy én vagyok nagyon hülye, de akkor hülyebiztos programot is kellene a Samsungnak készíteni, mert ez a konkurenciának sikerült. Lásd: Nokia.
Próbáltam a keddi "trükköt" - Illesztőprogram visszaállítása - , de az sem segít.
Szerkeszteném a határidőnaplómat - ezt sokszor használom - és tojik rám a teló, gép, stb...
Továbbra sem értem, hogyha egy másik cég ezt az egyszerű alkalmazást stabilan meg tudja oldani akkor a Samsung miért nem? Ti mi a fenét csináltok, hogy nincsenek ilyen bajaitok?

(#13315) Varszegig válasza István100 (#13314) üzenetére


Varszegig
veterán

miért nem OTA szinkronizálod a naptáradat?

fogsz egy webes naptárat (legegyszerűbb: google calendar)
Azt használod, a gépeden kliensprogrammal is lehet pl. Thunderbird. outlook-kal is lehet, hogy megy azt a szart nem használom évek óta. aztán fogod, és beállítasz egy google exch. szinkronizálást, és máris neten át szinkronizál a telóddal a naptár.

[ Szerkesztve ]

(#13316) István100 válasza Varszegig (#13315) üzenetére


István100
tag

Bocsi!!! Ez nekem héber. Alább említettem, lehet, hogy nagyon hülye vagyok. Ezt az izét hogyan kell csinálni. Előre is hála.

(#13317) Belgarath


Belgarath
csendes tag

Jött válasz ProfiMail ügyben. Idén a Droidra koncentrálnak, jövőre a Bada-ra és a Szifonra..

Samsung Galaxy S

(#13318) DonMedve válasza krisi047 (#13298) üzenetére


DonMedve
addikt

Feleségemnek 6131-e van de tökéletesen "párosodnak"! :DDD Sőt a volt kp500-ammal is flottul ment minden.

rizso:Mondjuk én azt vettem észre képeknél,hogy természetes fénybe mondhatni gyönyörű képeket csinál,ahhoz képest,hogy telefon.A makrója nagyon jó,de a mesterséges fényt nem kedveli!De lehet csak én vok béna.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13319) Jadro válasza DonMedve (#13318) üzenetére


Jadro
veterán

Nem Te vagy a béna. Rosszabb fényviszonyok közt előjön már hogy ez csak egy mobil optika. A nagyon szép képek akkor jönnek össze általában ha minden klappol.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13320) rizso válasza DonMedve (#13318) üzenetére


rizso
addikt

Nem, a mesterséges fényt az enyém se szereti...Múltkor egy neonokkal megvilágított helyen nem voltak az igaziak az élek :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13321) carlosca válasza nyesix (#13309) üzenetére


carlosca
tag

Szia, kikapcsolt állapotban vagy bekapcsolva nem ébresztett, mert a kikapcsolt állapothoz be kell még álltani valamit.

Jó oké most olvastam el, hogy nem volt kikapcsolva bocs. akkor meg valszeg az volt a bibi hogy nem volt a nap beállítva, én biztos ami biztos úgy szoktam belőni hogy ébresztés minden nap és így nincs gond úgy is kilövöm mikor már ébren vagyok így ha nem kell nem ébreszt akkor is.


[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#13322) F-ECT$


F-ECT$
titán

Tegnap írtam, hogy egy film felirata azonnali újraindításra késztette a wave-et. Mivel akkor nem volt nálam kábel, ezért emailben küldtem el a feliratot a telefonról a céges email címemre, majd onnan gépre mentettem. Ekkor írtam, hogy ez az srt nem idő:szöveg formátumú. (Notepad-del megnyitva csak "kriksz-kraksz" látszódott.)

Otthon aztán kiderült, hogy mégis az (azaz idő:szöveg formátumú), így nem tudom, hogy a fájl mitől vált ilyenné. Talán a telón lévő fájlrendszer miatt? :F

Ami fontosabb: a felirat késett 12 secet a filmhez képest, így valószínűleg az okozhatta az újraindulást, hogy hosszabb volt (tovább tartott), mint a film. Nem 100%, hogy ez a baja, de jelenleg ez tűnik a legvalószínűbbnek.

Dive ever, work never.

(#13323) F-ECT$ válasza carlosca (#13321) üzenetére


F-ECT$
titán

kikapcsolt állapotban vagy bekapcsolva nem ébresztett

Olvasásból elégtelen:

pedig nem volt kikapcsolva

Dive ever, work never.

(#13324) carlosca


carlosca
tag

Átszaladtam csak rajta így kerülte el a figyelmem és már én is estem ezen hibába, de már javítva volt nem kell szenyázni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#13325) Varszegig


Varszegig
veterán

na kérem, kipróbáltam az appsos speed dial widgetet: ugyanaz a szar, amiről már itt korábban írtunk, csak valaki lefordította oroszra, és kirakta sajátként. Azért a pofátlanságnak is van határa, ez olyan, mintha én kiraknám a legördülő gyorsindítós widgetet sajátként, pedig csak átrendeztem, és a naptárt hozzáadtam, míg a szellemi termék 99,9%-a meg másé. Az már csak a hab a tortán, hogy egy működésképtelen szart rakott ki lopottként:(

A memo widget végre nem felejti el, ha kikapcsolod a telefont, ha a kis pipára kattintasz a jobb felsőben! (Elég érdekes megoldás, lehet ebbe belenézek, nem lehetne-e automatikusan úgy menteni, minek még egy katt???)

Más: JH3-ban szerintem előnyére változott a net kezelés: eddig (JF4) ha kisétáltam a wifiből, akkor addig nem szinkronizálta a leveleimet, amíg ki nem kapcsoltanm a wifit, vagy nem okéztam le, hogy mehet a 3g-re. Ez elég értelmetlen, lévén a csomagkapcsolt net külön is kikapcsolható. Ráadásul ha visszatértem a wifibe, akkor amíg nem csináltam egy ki/be kapcsot a wifin, addig a 3g-t folytatta.

Most JH3 ez így megy: itthon vagyok, teló a wifin. Elmentem itthonról, szépen dolgozik tovább, de már 3g-ről. Hazajöttem, ismét a wifire állt rá, és onnan megy a push. Szerintem most tökéletes, bravó Samsung :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#13326) Atomgeszi válasza Jadro (#13275) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó oké az világos, de ez a widget így hibás...erre a widgetre gondoltam:

(#13327) user137 válasza Belgarath (#13289) üzenetére


user137
őstag

mi is a baj a Bada emailkliensével, azon kívül, h nem lehet olvasatlannak kijelölni a leveleket (és letörli xchről is, hiába az ellenkező beállítás)?

megjelenítéssel még nem volt gondom semmivel...

(#13328) Belgarath válasza user137 (#13327) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Nem mondtam, hogy rossz. De a Profit már megszoktam, okostelóra pedig szerintem nincs nála jobb kliens ;)

Samsung Galaxy S

(#13329) Varszegig válasza user137 (#13327) üzenetére


Varszegig
veterán

hol van olyan beállítás, hogy ne töröljön a szerverről, ha a telefonról törtlöd exchangenél? Az exch olyan mint az imap, minden művelet a szerveren jelentkezik, nem a telefonon. A törlés is. Nem?
Én nem találtam ilyen beállítást, de logikailag nem is látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#13330) valess


valess
csendes tag

sziasztok.valaki tudna benne segíteni,h miért nem kapom meg a füzött sms-eket?

(#13331) Karma válasza user137 (#13327) üzenetére


Karma
félisten

Az olvasatlan statusz hulyen kezelese eleg nagy hiba onmagaban, de hpgy nem lehet csoportosan muveleteket vegezni a leveleken, hogy nincs threaded view, hogy anno minden linkmegnyitast meg kellett erositeni, es egyebkent se egy sebessegbajnok, nekem eleg arra, hogy maradjak a GMail webfeluletenel.

“All nothings are not equal.”

(#13332) mothugs


mothugs
tag

Nem tudom, hogy mi van a teloval, de Kedd hajnalban vettem le a töltőről és még mindig 44%on van. Ennyire azért nem szokta bírni. (de azt hiszem elfogadom tőle) :DD

(#13333) leslieke válasza mothugs (#13332) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mázli! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13334) Pindur90


Pindur90
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám vagyis kérdésem. A telómra (wave s8500) szedtem le játékot a samsung apss-ról, és nem tudok rájönni, hogy lehet kitörölni :F
Valaki esetleg segíteni?? :)

[ Szerkesztve ]

(#13335) DonMedve válasza Pindur90 (#13334) üzenetére


DonMedve
addikt

Menü->balra fennt fogaskerékre tapp->a törölhető alkalmazások jobb felső sarkában megjelenik egy behajtani tilos tábla.Arra tap,megkérdi "Eltávolítja az alkalmazást?"?Igen és kész.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13336) Jadro válasza Pindur90 (#13334) üzenetére


Jadro
veterán

Bal felső sarokban megnyomod a fogaskerék ikont, ekkor megjelenik a játék ikonján egy piros alapon fehér mínusz jel. Klikk és leszedi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13337) cryingdr4g0n válasza Varszegig (#13329) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

És ahhoz kit kell megölni, hogy a névjegyzéket is szinkronizálja végre (google fiók + exchange push megoldás) Mert ez hol megy, hol nem megy nekem. Most éppen hol nem. :D
Nem jutott eszembe jobb, mint a tartománnyal variálni: Google, hol beírom, hol nem, de néha nem törődik vele, néha igen, néha megy vele és nélküle is, néha pedig kiírja, hogy szerverhiba...
Nincs valami ötletetek? :( Addig is megpróbálom törölni és újra létrehozni a fiókot.

• Flies around shit - bees around honey •

(#13338) Pindur90 válasza DonMedve (#13335) üzenetére


Pindur90
csendes tag

Áhh köszönöm szépen!! Tudtam, hogy egyszerű lesz és azért nem jövök rá :) :)

(#13339) Varszegig válasza Pindur90 (#13338) üzenetére


Varszegig
veterán

minden 2. nap megkérdi ezt valaki:)

[ Szerkesztve ]

(#13340) zack


zack
nagyúr

Filmes téma...

A megoldást illetően az lesz, hogy fel fogom tölteni a filmeket, és a linkeket aki kéri elküldöm pü-ben. Nem tudom meddig lesz türelmem hozzá, de ameddig lesz, addig ez mint végső megoldás, működni fog. Csak én is türelmet kérek, ha valaki nem kapja meg azonnal. Itt mindig közzé fogom tenni milyen filmek elérhetőek, és egyben kérhetőek is pü-ben. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13341) vtechun


vtechun
veterán

most olvasom Facebookon :

Today, we are announcing the 15 countries which will have the opportunity to experience Samsung Apps’ optimized paid apps services. The countries are as follows!

- Portugal, Switzerland, Austria, Norway, Belgium, Finland, Denmark, Taiwan, Philippines, Thailand, Viet Nam, Malaysia, Indonesia and Chile.

Még Chile is megelőz minket ...

Link

[ Szerkesztve ]

(#13342) carlosca válasza zack (#13340) üzenetére


carlosca
tag

Rendben zack,
ha nekem is lesz megoldás a jó konvertálás dologra amit odaát is írtam, akkor feldobok párat én is szerverre (100Mbps) és onnan le lehetne szakítani, bár nem tudom itt mennyiben lehet külső linkekről tölthető cuccokat beilleszteni, majd átnézem a Nagykönyvet(szabályzat). Bár igen az érdekeltség is közrejátszik majd.

Samsung Galaxy S22

(#13343) DonMedve válasza vtechun (#13341) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja,ezen elgurult a gyógyszerem. :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13344) zack válasza carlosca (#13342) üzenetére


zack
nagyúr

Nem lehet betenni. :U Ki fogják venni. Ezt már végigjártuk, és ki is vették.
Csak pü-ben lehet linket dobni védett tartalmakról.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13345) carlosca válasza zack (#13344) üzenetére


carlosca
tag

Kösz akkor így állunk a dolgokhoz. Ha kell valakinek jelez, jó lenne mert majd tesztelni is szükséges lenne.

Samsung Galaxy S22

(#13346) mesa23 válasza mothugs (#13332) üzenetére


mesa23
aktív tag

Na, ezzel az akksi dologgal én is így vagyok, eddig 1,5 nap volt a max, most pedig kedd reggel 6-kor levettem a töltőről, és most még 61%-on áll! Igaz, kicsit visszavettem a netezésből, de azért ennyire!? :DD

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#13347) rizso


rizso
addikt

JH3-ban mennyit javult a bongeszo? Elboldogul mondjuk 3-4 PH!-s forum egyideju futtatasara? Mert JF2-ben 3 oldal mar neha kiakasztja, foleg mikor belenagyitok :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13348) becenevem válasza zack (#13344) üzenetére


becenevem
aktív tag

Esetleg létrehozni valami facebook csoportot, amibe bele lehetne rakni a linkeket. A jelszó meg itt lenne leírva. Így nem tudná bárki használni. (Csak ötletelek, mi lenne a legjobb megoldás.)

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#13349) leslieke válasza becenevem (#13348) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már van fészbúk csoport!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13350) mesa23 válasza zack (#13305) üzenetére


mesa23
aktív tag

Pont ezzel foglalkoztam egy kicsit a hétvégén, hogy a Wave képeit hasonlítottam össze az Innov8 képeivel! Mindkét készüléket 3,2 megapixelre állítottam, azonos beállításokkal több képet csináltam különböző dolgokról ugyanabból a szögből! Az Innov8 nyert!!! :DD

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.