Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13051) SirDöme


SirDöme
tag

MEGVAN VÉGRE A TELEFON! WOAH... :DD

Azt valaki meg tudná mondani, hogy lehet azt kideríteni, hogy t-s szoftver van rajta vagy független(a körülményeket ne is kérdezzétek ;) )

SAMSUNG Wave I

(#13052) romoka123


romoka123
csendes tag

hello, tud valaki valamit arról hogy mikor lesz android a wave-re? mert úgy hallottam hogy lesz rá :K

(#13053) Bögre válasza DonMedve (#13050) üzenetére


Bögre
aktív tag

680 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13054) mothugs válasza B.Ricsike (#12955) üzenetére


mothugs
tag

Én náluk vettem a telóm 1 év EU garival, amit pontosan én sem tudom, hogy mit takar!? :)
Amúgy minden ok volt velük, srác felhívott, pontosítottunk és másnap délelőtt már hozta is a futár!!

(#13055) ABal válasza romoka123 (#13052) üzenetére


ABal
őstag

Előbb jön Angelina Jolie Budapestre, mint az Android a Wave-re :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13056) mothugs válasza haxxika (#13045) üzenetére


mothugs
tag

Én egy Koss Porta Prot vettem hozzá, szerintem baromi jól szól!! Igaz ez nem agybadugós, de össze lehet csukni!!
Amúgy nekem is volt Arenám és ha egy valamiben jó volt akkor az a zene volt. Baromi nagyot szólt szerintem, persze egy normális füles oda sem árt, de a gyári is jó volt.

(#13057) cryingdr4g0n válasza DonMedve (#13050) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Képet majd plíz! :)

• Flies around shit - bees around honey •

(#13058) DonMedve válasza cryingdr4g0n (#13057) üzenetére


DonMedve
addikt

Előbb beszéltünk Bögre kollégával(ő intézte nekem is) telefonon,ha minden igaz holnap reggeli órákban megkapom.Képek természetesen lesznek. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13059) Karma válasza ABal (#13055) üzenetére


Karma
félisten

En nem zarom ki, hogy a JetDroidhoz hasonlo projekt sikerrel jar idovel, a ket hardver kisertetiesen hasonlo. A baj az, hogy az ilyen muveletekhez szukseges szaktudas nagyon keves ember kezeben van (nem szamitva a Samsung alkalmazottakat, akiket zaros hataridon belul felakasztananak ha ilyesmiben segitkeznenek), igy az o szabadidejuktol, hangulatuktol es kitartasuktol fugg csak.

“All nothings are not equal.”

(#13060) haxxika válasza mothugs (#13056) üzenetére


haxxika
senior tag

Már próbáltam a cx500al és akg k330al is, de a legjobb akkoris a saját steelseries siberia v2-m. Hiába batárnagy de nem lehet überelni, neckbandet keresek, az nem lenne rossz hozzá.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13061) s4hu|SyD^ válasza fhunor (#13047) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Milyen alkalmazások? :Y

Egyébként nincs Samsungnál valami emberke, aki magyarítaná az Appokat, vagy azok legtöbbje mezei felhasználó, szóval ránk vár? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13062) s4hu|SyD^ válasza haxxika (#13060) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Még a Sennheiser HD 203-at mindig nem próbáltam ki a Wave-en, majd mem kari után, lusta vagyok kihúzni a gépből... :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13063) fhunor válasza s4hu|SyD^ (#13061) üzenetére


fhunor
csendes tag

hát nálam az összes alkalmazásra azt írja h ma rakták fel! mai dátum mindenhol

(#13064) s4hu|SyD^ válasza fhunor (#13063) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Van köztük hasznos is? :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13065) gazfickó válasza fhunor (#13063) üzenetére


gazfickó
tag

akk ott valami nem oké mert én is szétnéztem és habár vannak újak de azért olyan hüdesok nincsen ..... szerintem :DDD Én a mobilon néztem meg ,az is lehet h nem egyrõl beszélünk :))

[ Szerkesztve ]

(#13066) krisi047 válasza ABal (#13055) üzenetére


krisi047
aktív tag

Most volt Pesten, hamarosan jön akkor az Android is. :)

[ Szerkesztve ]

(#13067) Jake88


Jake88
tag

Tud valaki már megoldást arra,hogy elkészült playlisteket amit nem wave lejátszóval készítettem kezelje (lássa) lejátszó. m3u-ról van szó. memkarin zene mappába raktam.

(#13068) fhunor válasza Jake88 (#13067) üzenetére


fhunor
csendes tag

windows media player-es szinkronizáció.. ott csinálsz egy playlistet és ráhúzod telóra

(#13069) cryingdr4g0n válasza Jake88 (#13067) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nem látja, sajnos. Továbbmegyek, letöltöttem egy samsung playlist maker programot, az valami spl, v milyen formátumot kreál... direkt samsung mp3 lejátszókhoz... azt hiszitek, ezt látja? Dehogyis... Egy módja van, úgy tűnik: a telefonnal kell playlistet létrehozni... :(

fhunor: akkor látja? mert így még nem próbáltam. Jó lenne, ha igen...

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#13070) user137 válasza krisi047 (#13066) üzenetére


user137
őstag

screenshotot!!!! :C :P

(#13071) user137


user137
őstag

urak, nem bírom itthagyni ezt a telefont! annyira szép, és annyira tökéletesen megalkotott darab eszköz, h elnézem neki azt a hibát is, amiért a Nokiát a földhöz vágtam volna!

a héten elnézek a pólusba és megnézetem a szervízes sráccal ezt a naptárhibát. telefonban ő is hitetlenkedett, majd élőben meglátjuk :-) (nem ér rá valaki JH3-as fimreware-el velem eljönni egyik este a Pólusba 1 órára, léccilécci?! :B )

[ Szerkesztve ]

(#13072) DonMedve válasza user137 (#13071) üzenetére


DonMedve
addikt

Én elmennék,ha pesti lennék. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13073) Jake88 válasza user137 (#13071) üzenetére


Jake88
tag

Holnap megyek pólusba :D Munkaután :D

(#13074) Varszegig válasza fhunor (#13063) üzenetére


Varszegig
veterán

írtam reggel. mindennek 14.09 lett a dátuma, így baszhatjuk, nem tudjuk mi az újdonság. senkit nem rázott meg a hírem :DDD

(#13075) fhunor válasza Varszegig (#13074) üzenetére


fhunor
csendes tag

az király... remélem vmi jó kis frissítés volt :PP

(#13076) Varszegig válasza fhunor (#13075) üzenetére


Varszegig
veterán

ja valami idióta felülcsapta a dátumokat, így mostantól minden vuvuzella újdonság :DDD

(#13077) romoka123


romoka123
csendes tag

hello, 1 kérdés... tud valaki ilyen live wallpaper-eket a wave-re mint ami pl a nexus one-on van? előre is köszi. :R :R

(#13078) Karma válasza romoka123 (#13077) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudunk. Nincs, és mivel nem lehetséges, nem is lesz.
Animált GIF-et berakhatsz esetleg, ha mozgó hátteret akarsz.

“All nothings are not equal.”

(#13079) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy melyik a legújabb szoftver? NEkem most JF2_TMH van. Melyik az a szoftver amit hivatalosan is fel lehet rakni rá, és a legújabb?

(#13080) Varszegig válasza Tomajdon (#13079) üzenetére


Varszegig
veterán

a legújabb hivatalos az aláírásombeli. De ezt nem fogja a T-seknek felajánlani.

(#13081) romoka123 válasza Karma (#13078) üzenetére


romoka123
csendes tag

értem köszi :R

(#13082) Tomajdon válasza Varszegig (#13080) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

akkor marad ez. annyit nem ér hogy elvesszen a garancia vagy bármi.

(#13083) Varszegig válasza Tomajdon (#13082) üzenetére


Varszegig
veterán

ha nem lesz frissítés a T-re, akkor van megoldás: bemész egy szervízbe. feltolnak egy JF1-et, azt meg frissíti a KIES. Ha mg szerencséd van és jó arc a szerviz, akkor rögtön JH3-at tol fel. És erre nem mondhatja, hogy ugrik a gari!

(#13084) Tomajdon válasza Varszegig (#13083) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

értem, majd meglátjuk. köszönöm. csak nem tudom mi a különbség hogy a JF1-et frissíti, a JF2-t nem, és JH3 a legújabb. De nem is érdekel, csak legyen hivatalos frissítés. Legjobb lenne a Bada 1.1 *.*

(#13085) rizso válasza Tomajdon (#13082) üzenetére


rizso
addikt

Ahogy Varszegig is ajánlotta, érdemes bepróbálkozni egy szerviznél! Én ma írtam a pécsieknek, hogy jó lenne frissíteni a T-s szoftot, kiderül mit reagálnak - azt úgyis megírom majd itt is ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13086) Tomajdon válasza rizso (#13085) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

akkor várok, most annyira nem sürgős, hogy bevigyem egy szervizbe, működni működik, csak ha lett volna rá lehetőség... a reagálásra én is kíváncsi vagyok, hiszen valamennyire engem, meg az összes T-st is érinti hogy mennyire "jófejek".

(#13087) F-ECT$ válasza Varszegig (#13083) üzenetére


F-ECT$
titán

És ott úgy tolnak JF1-et, hogy vesznek az adatok?

Mi újság most a JH3-mal? Registry trükkel felajánlja a KIES, vagy visszavonták?

Dive ever, work never.

(#13088) Varszegig válasza F-ECT$ (#13087) üzenetére


Varszegig
veterán

Multival tolják, azaz előtte ments mindent. JH3 trükk nélkül elérhető.

(#13089) romoka123


romoka123
csendes tag

hello, a telóm 1 nap alatt lemerül de nem tudom miért :F :F
kicsit visszaolvastam és volt ez a 2 mód: ap és cp uart mode, nekem alapból ap-ban volt, most is abban van de még így is 1 nap és vége, hívást alig fogadok, max wifin 1-2 óra net de ettől nem merülhet le ennyire.. :F :F elvileg 2-3 napig kellene működnie 1 töltéssel ,legalábbis én ezt tudom, :F :W :W

ja meg nekem most a kies szerint ez a firmware van rajta: S8500BSJF2/S8500TMHJF2
ezt meg lehet oldani kies registry hackel? vagy inkább szerviz? lényeg a gari megmaradjon :)

[ Szerkesztve ]

(#13090) iwtss válasza ABal (#13055) üzenetére


iwtss
tag

http://badaforums.net/forums/viewtopic.php?t=114

(#13091) Jake88 válasza romoka123 (#13089) üzenetére


Jake88
tag

1x nekem is lemerült. félnap alatt. (Néztem mint Rozi a moziba) Most feltöltöttem vasárnap reggel és még most is 60%-on van az aksi.... Nekem gyári függ. verzióm van.

(#13092) romoka123 válasza Jake88 (#13091) üzenetére


romoka123
csendes tag

nekem az a baj hogy nem 1x merült le ennyire hanem minden nap... :W

[ Szerkesztve ]

(#13093) Jadro válasza romoka123 (#13089) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem kétszer volt ilyen. Egyszer azt hiszem tunewiki shoutcast rádió akadt be valahogy. Hiába lőttem ki a progit, folyton felmászott a netre. Restart megoldotta. A másik meg ha jól emlékszem a weatherbug időjárásos cucc szívta le este az akut elég jól. Ott nem is nagyon néztem milyen időközönként frissít, úgyhogy valszeg user error. Nem volt fontos, leszedtem inkább. Szóval próbáljatok meg a programok közt keresgélni!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13094) romoka123 válasza Jadro (#13093) üzenetére


romoka123
csendes tag

nekem most ami fent van az a simply weather 0.9.6, és a facebook-os frissítő cucc de azokat manuálisan frissítem...netre is csak akkor megy fel ha én akarom.. :W

(#13095) Jadro válasza romoka123 (#13094) üzenetére


Jadro
veterán

Biztos? :) Próbaképpen leszedném őket, legalább ideiglenesen. Általában a net az ami tudja szívni az akkut. Tapasztalataim szerint a 3G jobban mint a Wlan.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13096) romoka123 válasza Jadro (#13095) üzenetére


romoka123
csendes tag

oké, leszedem az össz widgetem, , a csomagkapcsolat ki van kapcsolva, a wifi is csak akkor van bekapcsolva ha netezni akarok vagy widgetet frissítek....a 3g-t hol lehet kikapcsolni? :F

(#13097) Jadro válasza romoka123 (#13096) üzenetére


Jadro
veterán

Most meg nem mondom, a telefonom töltőn alszik már és sosem kapcsolom i a 3G-t, mert rendszeresen használom. Viszont ha a csomagkapcsolt le van lőve és a wifi is ki van kapcsolva akkor elvileg nem tud netre mászni. Érdekes. Valami viszont leszívja azt az akkut, mert normál esetben ennek nem ennyi az üzemideje. Marad az hogy valami a procit pörgeti. Ilyenkor jönne jól az androidra írt programok tömkelege. Ott van erre olyan progi ami megmondja mi mennyit használ az erőforrásokból és logolja szépen.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13098) romoka123 válasza Jadro (#13097) üzenetére


romoka123
csendes tag

na. a widgetekkel kész vok, semmi se fut a telón, wifi is kivan, a csomagkapcsolat is, holnap kiderül jólesz-e a teló(rem igen) köszi a segítséget! :R :R

(#13099) mixi10 válasza romoka123 (#13096) üzenetére


mixi10
tag

3G-beállítások-kapcsolatok-hálózat-hálózati mód-900/1800

(#13100) Kis@


Kis@
tag

Ma felhívott egy fazon a samsung magyarország nevében, hogy megkérdezze miért regisztráltam a wave-emet. Ilyen piackutató féle volt. Megkérdezte, hogy a nyereményjáték vagy a 2hó garancia hosszabítás miatt regeltem-e. Megkérdezte, hogy elégedett vagyok-e a telefonommal, mondta hogy ő is,. most is épp arról telefonál. Olyan szürreális volt az egész beszélgetés. Nem is értem, hogy mi volt ez az egész. Nektek nem volt ilyenetek? Olyan váratlan és furcsa volt, hogy nem is jutott eszembe feltenni a kérdéseimet.

Kis@

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.