Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13801) zack válasza pedrock (#13789) üzenetére


zack
nagyúr

Én pont ezért nem kapkodok vele. Ha a Kies update frissít, majd akkor teszem fel az újabb verziót. Az kell még hogy egy kikerült félkész nem hivatalos Kies pl. kinyírja firmware frissítés közben a telót. :( Nem kockáztatok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13802) s4hu|SyD^ válasza zack (#13801) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Erről hamarabb is szólhattatok volna, hogy az 1.5.3 nem hivatalos, még jó hogy a régebbivel csináltam. :Y

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13803) DonMedve válasza zack (#13801) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezzel én is így vagyok!Nagyon mondogatták az 1.5.3-at,de a samsungon nem ez van! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13804) szabob1996


szabob1996
csendes tag

még tavaly vettem egy kingston micro sdhc kártyát. 4gb class 4es. kaptam hozzá 2 adaptert. na mármost ha veszek egy 16gb os class 4es kingston micro sdhc kártyát(adapter nélkül), akkor beletehetem a 16GB osat is?

szabob1996

(#13805) Karma válasza Jadro (#13799) üzenetére


Karma
félisten

Az EQ az ekvalizer, így van, de az azt jelenti, hogy frekvenciasávonként eltérő szorzót adsz a hangnak. A beépített is ezt csinálja, csak éppen előre definiált sémákkal :K Ezért mondtam, hogy az "egyéni" szó hiányzik.

“All nothings are not equal.”

(#13806) zack válasza szabob1996 (#13804) üzenetére


zack
nagyúr

Miért ne tehetnéd bele?
Ha Micro SD adapter, akkor bármilyen méretű MicroSD mehet bele, határ a csillagos ég.

Karma:
Szerinted miért nem oldották még meg az NTFS fájlrendszert MicroSDHC kártyáknál? Mert 16-32Gb méretnél már igen csak aktualitása lenne. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13807) Karma válasza zack (#13806) üzenetére


Karma
félisten

Mert sokat kéne fizetni a Microsoftnak, sok RAM kell hozzá, és nem biztos, hogy annyira jót tesz a kártyáknak. Tényleg túlságosan idejétmúlt már a FAT32... De az egyetlen jelenleg is használható univerzális megoldás a saját fájlrendszer, és kellő absztrakció bevezetése - ezt csinálja például az iOS.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13808) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ez az időzített SMS ez úgy működik, hogy megírom, aktiválom, beállítom, hogy mikor küldje, elküldöm és akkor az illető csak akkor fogja megkapni mikorra beállítottam? Ha jól értem. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13809) Karma válasza s4hu|SyD^ (#13808) üzenetére


Karma
félisten

Így. Technikailag a megadott időpontban történik meg az elküldés.

“All nothings are not equal.”

(#13810) cryingdr4g0n válasza zack (#13801) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nem nyírta ki, bár én is csak utólag eszméltem rá, hogy ez nem hivatalos változat, és ha előre tudom, nem frissítettem volna olyan bátran :D

• Flies around shit - bees around honey •

(#13811) cezar94


cezar94
csendes tag

:)

(#13812) zack válasza Karma (#13807) üzenetére


zack
nagyúr

Router kérdés...USB-s vevő egység asztali PC-hez mennyire jó? :U Mert van PCI vevő is, de nincs már helyem a gépben. Tehát ha az USB-s vevő nem jó, vagy kevéske a 60-100Mbit átvitelére, akkor meg leszel lőve gépügyileg, és csak a Wave lesz csatlakoztatva, amire drága mulatság egy 10k router. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13813) Karma válasza zack (#13812) üzenetére


Karma
félisten

Tök mindegy igazából. Jobban jársz a kábellel.

“All nothings are not equal.”

(#13814) Kobe


Kobe
veterán

csak nekem tűnik úgy hogy a normális programok, widgetek áradata baromira kifulladt ? pedig még nem nagyon van olyan widget sem ami ne lenne bugos, nemhogy alkalmazás....ez így elég sovány kezdés egy ilyen tudású telefontól
kezdem (nem)kicsit megbánni h nem androidosat vettem....

zack: miért lenne bármi probléma az usb s vevőkkel ? én pl 3 gépen is azt használom, nem dobál, nem akadozik....a routert kitettem szépen az előszobába ahol bejön a net, és a lakásban nincs egy darab netkábel sem....

[ Szerkesztve ]

(#13815) Jadro válasza Kobe (#13814) üzenetére


Jadro
veterán

Van valami pénzes díjazású samsung fejlesztői verseny és arra tartogatják a munkáikat a fejlesztők. Elvileg október végén díjaznak és utána lehetnek végre hasznos programok. Ki tudja mennyi lesz az ingyenes ebből.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13816) Kobe válasza Jadro (#13815) üzenetére


Kobe
veterán

szvsz a kreativitás nem ettől függ, ogy most éppen zajlik-e a versny vagy sem....

(#13817) Karma válasza Kobe (#13816) üzenetére


Karma
félisten

Dehogynem. Mindent a pénz mozgat, miért foglalkozna bárki a Samsung házi-OS-ével, ha nem látna belőle hasznot?

Egyébként a verseny első fordulójának továbbjutóiról nemrég tettem be egy (rossz) linket, utána gyorsan ki is javította valaki, na ott meg lehet nézni az új kínálatot.

Szerintem siralmas.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13818) leslieke válasza Kobe (#13816) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez igaz, de amik most kerülnek fel azért nem kapnak pénzt, a versennyel meg kereshetnek... kaját venni, lakbárt fizetni, stb. meg csak pénzből lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13819) Kobe válasza leslieke (#13818) üzenetére


Kobe
veterán

az 1 dolog....de a másik véglet meg az hogy minden bugos a telefonnal kapcsolatban és azért már lassan jó negyedéve hogy megjelent ! a fw bugos, a kies bugos, a layar bugos, a gps nyeklik nyaklik, normális szoftverre esély nincs így megmarad egy drága papírnehezéknek amin néha térképeket lehet nézegetni (ettől egy több éves omnia is effektívebb a maga igo-jával), az egyetlen pozitivum a telefonnal kapcsolatban az üzemideje de azt is csak azért említem mert nincs olyan program amit effektive használni tudnál rajta és merítené az akksit..nem is nagyon emlékszem mikor kötöttem utoljára gépre amikor nem zenét és filmet raktam rá, felraktam rá 1 óra widgetet meg eg gyorstársázót, és heló, ennyit tud...80 ezerért kicsit sovány .ja, vannak csili vili játékok amiket 5 perc után megunsz, ez így húzóerőnek édes kevés...nem a crysis 2 t hiányolom a telefonról, hanem azolyan apróságokat amitől az andorid olyan amilyen - swype, működő layar, normális szervező widgetek stb

szvsz a legegyszerűbb az lenne,ha lehetővé tennék a gyártók az androidra való áttérést mert ezzel a kínálattal a bada csak visszafogja a telefon remek hardvees képességeit. Mintha valaki dual-SLI s gépet építene pasziánszozásra kb

[ Szerkesztve ]

(#13820) peterk


peterk
senior tag

Mondjatok már pár ötletet, hogy milyen alkalmazás lenne jó a Wave-re. Nekem olyan sok nem jut eszembe, inkább a firmware hibái/hiányosságai jelentenek nekem gondot (névjegy/naptár sync, gyorshívás hiánya, video lejátszás bug, kényelmetlenül használható böngésző, stb.)

Alkalmazásban nekem talán egy korrekt backup progi, és egy SPB Wallet szerű bankkártya/pin kód nyilvántartó progi hiányzik. És fel tudok sorolni párat még, amit sokan keresnek, de engem nem érdekel, pl. jó GPS progi, ebook reader. Aztán passz, elfogytak az ötleteim...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#13821) carlosca válasza Kobe (#13819) üzenetére


carlosca
tag

Igazad van egyet értek veled, mintha adnának 1000ft-ot de te csak abból 100ft-ot használhatsz el többihez nem nyúlhatsz.

peterk: egy beépülő 10 es flashplayer, egy silverlight-ot, meg álljon rá vagy 5 ember csak a böngészőre és csináljanak egy fullos wave böngészőt. stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#13822) AS válasza Kobe (#13819) üzenetére


AS
félisten

Wave multimédia készülék és abban igen erős, Nem üzleti készülék. Android 3 éves Bada meg 3 hónapos.. Játékok térén már most jobb mind az android..
2.4 millió eladott wave azt igazolja hogy kiváló készülék, Bada 1.1 sincs rá még az lesz az első igazi FW.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13823) Karma válasza peterk (#13820) üzenetére


Karma
félisten

EPUB-támogató könyvolvasó, geotagginget segítő program, IM, ez a három, ami nekem eszembe jut. Valamint van egy grandiózus ötletem, csak még nem érek rá foglalkozni vele: portolni az SDL-t :Y

Az IRC kliensemmel se tudok foglalkozni eleget :(

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13824) Jadro válasza AS (#13822) üzenetére


Jadro
veterán

A kérdés csak az hogy mikor már? Nem vagyok türelmetlen, de de! :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13825) Varszegig válasza Kobe (#13819) üzenetére


Varszegig
veterán

csak szólok, hogy a layar nem bugos, a JH3 óta hibátlan:)

peterk: szerintem sincs olyan sok alk.-ra szükség. Ha nagyon sokáig gondolkodok is max 5-öt tudnék összeszedni, ami hiányzik, és nem tudja az alap oprendszer.

[ Szerkesztve ]

(#13826) leslieke válasza peterk (#13820) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

egy SPB Wallet szerű bankkártya/pin kód nyilvántartó progi hiányzik

Egy ilyesmi nekem is kellene.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13827) peterk válasza Kobe (#13819) üzenetére


peterk
senior tag

No, azért a ló túloldalára sem érdemes esni, az is oltári túlzás, hogy drága papírnehezék lenne. ;)

Talán nem annyira all-around toy, mint egy iPhone vagy egy high-end android, de nem is kerül annyiba. Elit hardver, nagyon szép kivitel, a legjobb elérhető display, és hozzá rengeteg működő okostelefon funkció. Telefonként korrekt, néhány kellemes kis aprósággal (pl. névjegyet ide-oda húzva hív/üzit küld, sb.), videoban, zenében a kis codec hibától eltekintve élvonalbeli, nagyon korrekt fényképező/hd videorögzítő funkciókkal, és olyan extrákkal, mint pl. DLNA támogatás, Wireless AP funkció, ésatöbbi.

Ha ennél jóval többet szeretnél egy telefontól, akkor kár volt Wave-et venned, mert akkor ott vannak a high-end androidos telók, és az iPhone. Ha viszont annyi amennyit a Wave tud körülbelül lefedi az igényeidet (a többi hiányzó funkció csak extra lenne), akkor meg tulajdonképpen jó választás volt a Wave, csak morgolódsz. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#13828) Kobe válasza AS (#13822) üzenetére


Kobe
veterán

a multimédiás képességeit nem is vitatom, mert az mp3 és filmlejátszó képességeit naponta használom (nem mintha azon kívül egyelőre tudnék mást). A játékokat meg kvázi letojom, mert az nem teszi teljes értékűvé a telefont...max autó helyett valami gótot irányitgatsz aki kanyarodás helyett baltával csapdos, nagy cucc

Nem is üzleti készülék kellene, ahenm normális rendezőfunkciók, flottul működő névjegy szinkronizálás kiessel, gmaillel, normálisan működő napi teendőket is emgjelenítő widget. Szerintem ez nem üzleti funkció hanem alap elvárás. De van helyette 3 féle jegyzetfüzet, mininapló, amit a büdös életben nem használsz kb, meg babámkínja, nincs viszont multimédiás készülékre egy normális skype vagy msn kliens....azt meg pláne nem tudom előrelépésnek tekinteni hogy le kell tiltani a hivatalos programon keresztüli szoftverfrissítést mert hazavágja a telefont és a szervízek is hacket kénytelenek használni hozzá.....ez inkább viszafejlődés, de tudom, majd a fejlesztői verseny megoldja biztos ezt is....szvsz az sem messiás

varszegig: akkor maradjunk anyniban hogy egyéb bugok ellehetetlenítik annak a működését is :) layar letudva van helyette bill bug :)

[ Szerkesztve ]

(#13829) leslieke válasza Jadro (#13824) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak a mikor az érdekes, hanem hogy mennyi újítást, javítást hoz... és persze mennyi új hibát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13830) carlosca válasza peterk (#13820) üzenetére


carlosca
tag

Egy t@rrent kliens is jól jönne bár azt nem hinném, hogy legalizált app lenne. :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#13831) DonMedve válasza peterk (#13820) üzenetére


DonMedve
addikt

Egy normális fájlkezelő,zenelejátszó,képnézegető(ha már médiaközpontúságnál tartunk),ezekből olyat ami tudja a mappánkénti lejátszás,nézegetést.Email kliens,bár azt írta valaki az már úton lehet,böngésző bár ez sokszor lett említve,meg majd még jut eszembe.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13832) Kobe


Kobe
veterán

akkor az én 5 funkcióm ami baromira kellene

1, swype
2, IM kliens
3, normális, teljeskörű névjegysznkron kiessel (kategóriák, csoportok, képek, egyedileg beállított csengőhangok, stb)
4, vonalkód-olvasó szerű link olvasó - nem tom mi a neve pontosan
5, normális gps szoftver

ja és nem bánnám ha a zenelejátszó bugokat is kiküszöbölnék :)

[ Szerkesztve ]

(#13833) Karma válasza Kobe (#13832) üzenetére


Karma
félisten

1) A Swype fejlesztőinek kell megoldania, hogy a Samsung beintegrálja az SHP-ba. Jó kérdés, hogy a Samsungnak ez megéri-e (gondolom volumen után fizetnének licencdíjat), meg egyáltalán a Swype lát-e ebben fantáziót. Mindenesetre nem az alkalmazásfejlesztők dolga.

2) Ja, ez nagyon kéne...

3) Nem alkalmazásfejlesztők területe ez se, alig lehet hozzáférni az adatokhoz. :(

4) QR kódra gondolsz? Jó ötlet :)

5) Ehhez meg rendezni kéne ezt a "nem lesz 2010-ben fizetős Apps" baromságot először :(

“All nothings are not equal.”

(#13834) AS válasza Kobe (#13832) üzenetére


AS
félisten

Ezek idővel lesznek, az új platformoknál várni kel általában, felsorolt dolgokat az új Wp7 sem fogja tudni megjelenés napján, ahogy android is amikor megjelent nem tudott semmit.
Mindegy csak idő kérdése.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13835) Karma válasza AS (#13834) üzenetére


Karma
félisten

Álmodj királylány... A W7 launchra elég komoly fejlesztőket csődítettek össze, hogy ne járjanak így. Persze aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz a vége.

“All nothings are not equal.”

(#13836) AS válasza Karma (#13835) üzenetére


AS
félisten

Te is tudod hogy menyire zárt a Wp7 talán zártabb mint a Bada. :)
Wp7 előnye hogy mindenki használhatja.
Bada meg Samsung saját rendszere ami lassan fejlődik de biztosan.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13837) Kobe válasza AS (#13836) üzenetére


Kobe
veterán

újfent csak azt tudom mondani hogy ha a samunak kicsivel több esze lenne, befogná az elégedetlenkedő userek száját legalább azzal hogy a kiest és a mostani szoftverben levő bugokat kiküszöbölik, mert van azért szép számmal és van olyan ami nem igazán várhat a bada 1.1 ig

az persze felejtős, hogy a samsung saját csapata majd megold mindent, de úgy érzem némi marketingkommunikációs balfékeskedés is van a háttérben, samsungnak lehetne nagyobb meggyőzőereje külső alkalmazások licencbirtokosait, fejlesztőit rábírni a portolásra - pl swype. 2.4 millió darab eladott készülék már elég jó tárgyalási alap lehetne....

[ Szerkesztve ]

(#13838) Karma válasza AS (#13836) üzenetére


Karma
félisten

Lényegesen fejlettebb a WP7 minden tekintetben fejlesztői fronton, mint a bada/OSP. Szerintem nyíltságban se rosszabb, sőt, az eddig megjelent pár fejlesztői blog alapján ott még integrációs lehetőségek is vannak, nem csak "alkalmazás"-fejlesztés.

A bada azért nincs rossz helyzetben, mert:
1) A Wave olcsó, az új testvérek meg még olcsóbbak.
2) Rengeteg felhasználónak csak egy multimédiás telefon kell, nem okostelefon. Azt kapnak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13839) JMC


JMC
tag

A Samu minden készülékénél benéz valamit... omnia2 nem lett volna rossz, de szinte képtelenség volt rá normálisan működő igo-t reszelni. Még a teljesen hivatalos hozzáadott verzió is elszállt navigálás közben.

A SGS pedig zászlóshajónak elég tré. Az anyaghasználata nem a legszebb, egy villanó pedig igencsak hiányzik róla. Pár képet mutattak már, ami azzal készült, nem túl szép na.

A Wave jó lenne, a kijelző képe nagyon tuti, mérete épp megfelelő, az anyaghasználat messzemenőleg jó, csak épp a szoftver nem az igazi. Ezzel tulajdonképp meg is ölik szegény készüléket. Egyelőre még én is várakozó állásponton vagyok, de egyre kevésbé vagyok lelkes :(((

(#13840) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Csakhogy egy kis dicséret is érje a telefont, a Badát és a Samsungot. Ma megszakadt egy program telepítése, amit wi-fin keresztül szedtem. Az ikon szépen "hullámzott" tovább, és alatt a letöltés/telepítés felirat helyett jött a szüneteltetve. Amikor visszajött a wi-fi ráböktem az ikonra, kiírta sorban, hogy várakozás...letöltés..telepítés!

Azért ez nem rossz, hogy képes megjegyezni és folytatni a letöltést. Olyan volt, mint a torrentezés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13841) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Szerintem várjuk ki még ezt az évet meg a Bada 1.1-et. Én is hiányolok belőle 1-2 dolgot pedig nem hajtom szét és nem használom mindenre.
A szomorú az lesz, ha minden hasznos program fizetős lesz, akkor vettél egy nem olcsó telefont, amibe megint ölheted a pénzt, hogy ki is tudd használni.
Én személy szerint hiányolom azt, hogy nem tudok bármilyen ikont kirakni a képernyőkre, mondjuk kihúzok egy játékot vagy akármit. Azon kívül nincs normális gyorshívó widget.
A személyre szabhatóság szerintem nagyon hiányzik belőle.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13842) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#13841) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

70-30 % arányban tervezi a Samsung a nem fizetős - fizetős appok arányát. A kérdés persze az, hogy a nem fizetősek közt mennyi lesz a használható.
De egy f@sza vuvuzela programért jópár dolcsit kicsengetnék.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13843) 641147 válasza Kobe (#13832) üzenetére


641147
csendes tag

4. [link] QR olvasó

(#13844) Varszegig válasza s4hu|SyD^ (#13841) üzenetére


Varszegig
veterán

szerinted a symbianre pl. a hasznos programok ingyenesek voltak? nehogy azt mondd, hogy a nokiaprogramok.hu-ról le lehetett tölteni ingyen, mert az egy más tészta. De egy profimail, roadsync, spb programok stb. soha nem volt ingyenes ott sem. Tehát azt azért ne várjuk el, hogy ingyen lesz minden navi, ingyen lesz profimail stb.

[ Szerkesztve ]

(#13845) s4hu|SyD^ válasza Varszegig (#13844) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolok itt képszerkesztőkre, zenelejátszóra meg ahogy írtam ilyen egyszerűbb, de hasznos dolgokra.

De szerintem idővel egy kis buherával, töréssel úgyis meg lesz oldható a dolog.

Nem igazán van kedvem 90k után még fizetgetni mindenért, aminek pl. alapnak kéne lennie, hogy benne legyen a telóban vagy ingyen lehessen hozzáférni, de majd kiderül ez.
Nem beszélve arról, hogy egy mem kártya nélkül se tudod kihasználni a telót, ami megint csak pénz, tok megint csak stb...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13846) Paca2


Paca2
senior tag

én meg elégedett vagyok vele:p

van még fejlesztenivaló, majd megoldják, ha már kitalálták
akinek meg nem jön be (később se) az lecseréli

pl én örülnék egy témaszerkeztőnek
:K

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#13847) Karma válasza Varszegig (#13844) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk meg tudtad venni.

“All nothings are not equal.”

(#13848) DonMedve válasza Varszegig (#13844) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem bánom ha nincs ingyen,csak már lenne! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13849) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#13845) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért kéne ingyenesen mindennek benne lennie, vagy ha nincs benne akkor meg legyen letölthető, de az is ingyen?
Karma felvetése viszont jogos, hogy a fizetős rész miért nem elérhető nálunk. Mert akkor legalább megvan a választás lehetősége, hogy megveszed vagy sem.. most marad az, hogy nézegethetjük, mi kellene, mit venne meg az ember, ha lehetne.

Mutass egy olyan telefont, amit úgy dobtak piacra, hogy tökéletes hw-sw combó volt rögtön?

Nincs és nem is lesz ilyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13850) Polllen válasza leslieke (#13849) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem az nem mentség, hogy más mit nem tud... :DDD

1 nap használat után nálam kicsit felemás a kép - Iphone 3G után... :)

Kicsit szokatlan a gondolkodás mód+ez az idiot MTP driver gond a vistán... Bár, hogy burkoltan mégis igazat adjak neked, a felemás érzés kb olyan, mint anno az iphone esetén...hogy ezt most miért is nem tudja... :DDD Ők idővel sok dolgot kijavítottak és jó pár dolog nyitott maradt...Samu-nál is valszeg ez lesz, de remélem amire nekem kell, azt hozza.

Google maps kérdés...a 2.3.2 a legújabb verzió? Csak mert az iphone-hoz képest ez egy erős nulla... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.