Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13351) Varszegig válasza rizso (#13347) üzenetére


Varszegig
veterán

ugyanaz, csak nem idiótán akad ki, hanem be tudod zárni a füleket, és utána megy tovább.

(#13352) Jake88


Jake88
tag

Szerintetek fognak rá kiadni PSP szerű grafikás gamet? 1ghz-es procinak bírnia kéne. Kipróbálnék egy GTA Vice City Storiest wave-en :)

(#13353) rizso válasza Varszegig (#13351) üzenetére


rizso
addikt

Nalam sem akad ki ugy, hogy ossze-vissza szorakozik, hanem bedobja a futo oldalakat, es ott be tudom zarni, vagy pedig visszalepek az oldalba, de mikor megint probalok zoomolni, akkor megint jon az uzenet, hohy nemfog rendesen megjelenni az oldal :( Egyre jobban varommar, hogy egy komolyabb frissites legyen ra - akar z 1.1!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13354) zack válasza becenevem (#13348) üzenetére


zack
nagyúr

Nem jó. A kékek nagyon figyelik a facebookot. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13355) rizso válasza zack (#13354) üzenetére


rizso
addikt

En csak azt nem ertem, hogy most mi ez a nagy filmmegosztas?? Ennyire nehez egyedul atkonvertalni egy filmet valakinek, hogy neki kulon meg kell csinalnod+plusz meg toltsd is fel?! Nem hiszem, hogy ma valaki nem tudod letolteni egy filmet ami kell neki, meg esetleg egy konvertalo progit, ha mar konvertalni akar...Azt becsulom, hogy te hajlando vagy kulon foglalkozni ilyenekkel, de ha mas is venne a faradtsagot, es megcsinalna maganak, akkor nem kellene ennyit szenvedni vele!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13356) fatty válasza rizso (#13347) üzenetére


fatty
aktív tag

Ha megy böngészôben a letöltés, jobban belassul mint anno a JF1-en. Most 4 oldal van nyitva megy rendesen, ha más nem fut a telefonon. SamuApps mellett 3. oldalnál már kiabált.

(#13357) cryingdr4g0n válasza Jake88 (#13352) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Hát ha úgy vesszük, ott a N.O.V.A pl., az komolyabb 3D-s (ami fw frissítés óta nem megy, fakkbele), úgyhogy a sansza megvan, hogy kijönnek ilyenek. Az még hagyján, hogy a CPU 1 GHz (megegyezik az iP4-gyel), a GPU viszont 3.1x olyan teljesítményű, mint a iP4-ben, állítólag (http://www.careace.net/2010/06/08/comparison-of-iphone-4-vs-samsung-wave-and-samsung-galaxy-s/)
Tehát: Ide nekünk mindent badára: GTA, Splinter Cell, Thief, HL, Deus Ex : :DD

• Flies around shit - bees around honey •

(#13358) s4hu|SyD^ válasza cryingdr4g0n (#13357) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó kis összehasonlítás, ezután mégjobban szeretem ezt a kis Wave-et. :C
Nagyobb kijelzővel mégjobb lenne biztos ez a mániám. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13359) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#13358) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd jövőre jön nagyobb kijelzővel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13360) Karma válasza cryingdr4g0n (#13357) üzenetére


Karma
félisten

Ezt az összehasonlítást remélem nem akarja senki se készpénznek venni. Nem értem a végére, nagy része korrekt, de vannak benne akkora baromságok, hogy a pofám leszakad.

"Mobile Information Device Profile (MIDP): Samsung Wave has this exclusive feature the helps developers control over the presentation and layout of their app."

Ennek a mondatnak annyi az igazságtartalma, hogy a Samsung Wave-nek van MIDP támogatása. Exkluzív? Lószaft. A MIDP a Java ME alapeleme, és annyi a lényeg, hogy a Wave tud Java ME programokat futtatni.

"# Games: — untested so far --" Dohohohó.

Meg a Wave-nek is van TV-Outja.

"# Video Calling: Both are able to preform the task; however, iPhone 4 is WiFi only whereas Samsung Wave can do this with apps that may appear in the future."

Nem fognak, nincs API erre.
A Samsung egyébként is tiltja a 3G feletti VOIP alkalmazások fejlesztését.

Mondjuk a végére úgy tűnik, hogy csak a specifikációkat tette egymás mellé az arc.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13361) mothugs


mothugs
tag

zack: ha jól tudom, te használsz any video konvertert. Megtudnád mondani milyen beállításokkal és hogy a kimeneti profilod mi? Köszi!! (kipróbálnám)

(#13362) Jadro válasza mothugs (#13361) üzenetére


Jadro
veterán

Itt írta. Egyszer már megkerestem, így gyorsan meglett. :)

De nézd meg milyen értékekkel bír az adott film és aszerint állítsd be! A felbontást szoktam hagyni ahogy van. Nagyobbra nem érdemes, kisebbre meg nem rontom le. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13363) zack válasza mothugs (#13361) üzenetére


zack
nagyúr

"Testreszabott mp4 film" 720x480 1500kbit/s X264, 192kbit/s AAC.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13364) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

A Kingstone-nál a Class 4 jelzés az a 4-es szám a kártyán ugye? Ilyen átlátszó műanyagos csomagolásost néztem, aztán jó lenne tudni, csaj nem vágta a témát. :DDD

Bár én se vágom, de józan paraszti ésszel gondolom az a logikus, viszont elfelejtettem megnézni a ráragasztott címkét azon biztos fel van tüntetve, mindegy ráér még jövőhónapig. :O

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13365) mothugs


mothugs
tag

Köszi mind a kettőtöknek :)

(#13366) Tucobe válasza s4hu|SyD^ (#13364) üzenetére


Tucobe
tag

Az lesz :D

(#13367) csabám válasza s4hu|SyD^ (#13364) üzenetére


csabám
addikt

igen egy szám, egy körben

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13368) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13369) zack válasza mothugs (#13365) üzenetére


zack
nagyúr

Azért nem árt tudni hogy a bemeneti fájl minőségén sok minden múlik, ezért nem használok divx-et, csak mkv-t. Mert egy trágya minőségű divx-ből sosem lesz penge éles mp4. ;) Általában a bemeneti videónak kell szinte minden paraméterben jobbnak lennie, és akkor esélyes hogy a kimeneti videó szép lesz. Persze vannak wtf szituk így is. Scarface kimenetije valamiért akad, de a bemeneti az tökéletes. Lehet nem is fogom megcsinálni, mert túl sok a ráfordított idő. Főleg hogy ma elkészül a "Prince Of Persia - The Sands Of Time" is szinkronosan. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13370) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Van JH4 és készül az európai JI1... Eddig tartott a nyugalmam! :))

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13371) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

A kijelző tetején a stástuszsorban, a hangszóró és az óra mellett miért látszik egy ideje nekem folyamatosan a memóriakártya-szimbólum?
Eddig csak bekapcsolás után, és csak rövid ideig lehetett látni... A mai naptól ott figyel folyamatosan... ki-bekapcsolás után is. Van ennek valami jelentősége? Egyáltalán mit mutat? Hogy van benne memkártya? :U

@Kapanyél: Kies-en keresztül van JH4? Köszi a választ előre is.

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

(#13372) leslieke válasza Kapanyél (#13370) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lesz is benne érdemleges változás?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13373) DonMedve válasza Kapanyél (#13370) üzenetére


DonMedve
addikt

:W :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13374) karesz560802 válasza cryingdr4g0n (#13371) üzenetére


karesz560802
tag

Nekem,mióta betettem,látszik a memkártya szimbólum.De olyan is volt,hogy átváltott csillagra,kis kérdőjellel,Fogalmam sincs,hogy miért

(#13375) Varszegig válasza Kapanyél (#13370) üzenetére


Varszegig
veterán

mármint kieses jh4?

(#13376) cryingdr4g0n válasza karesz560802 (#13374) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Köszi a választ! Hát ez megnyugtató, mint a dél-amerikai diktátorváltások.

• Flies around shit - bees around honey •

(#13377) rizso válasza Kapanyél (#13370) üzenetére


rizso
addikt

Nekem nem írt semmit a KIES frissítésről - T-mob-os JF2-re legalább is nem hoz ki elérhető frissítést :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13378) Belgarath válasza rizso (#13377) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Mostanában nem is fog... Én ezért cseréltem le útmutatás alapján JH3-ra.

Samsung Galaxy S

(#13379) fatty válasza karesz560802 (#13374) üzenetére


fatty
aktív tag

A csillag emlékeztető elmúlt naptári eseményről.

[ Szerkesztve ]

(#13380) rizso válasza Belgarath (#13378) üzenetére


rizso
addikt

Hát én ezt csak szervizben szeretném, ahol adnak róla egy papírt, hogy szervizben frissítették a T-s szoftot...Nekiállnék én is, csak ha meg utána valami gond lesz, és megyek a T szervizébe, akkor könnyen beleköthetnek a házilagos frissítésbe...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13381) Bukoba válasza rizso (#13380) üzenetére


Bukoba
tag

Hát, kevés esély van rá, hogy ezt szervízben megteszik neked. Annó nekem sem voltak hajlandóak a vodás firmware-t felülírni (más telefonon, nem wave-en).

(#13382) Belgarath válasza rizso (#13380) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Vidd be a Samsunghoz :)

Samsung Galaxy S

(#13383) zack válasza Varszegig (#13375) üzenetére


zack
nagyúr

Kizárt. Megnéztem, és nem ajánlja fel a JH4-et. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13384) F-ECT$ válasza cryingdr4g0n (#13371) üzenetére


F-ECT$
titán

Azon a helyen több szimbólum helye található, melyek közül az látszik, amelyiknek a legnagyobb a prioritása. Pl az ébresztésnek nagyobb, mint a memóriakártyának.

Dive ever, work never.

(#13385) Varszegig válasza zack (#13383) üzenetére


Varszegig
veterán

közben már én is:)

(#13386) rizso válasza Belgarath (#13382) üzenetére


rizso
addikt

Az lesz, ha egyszer visszaírnak a pécsi samsungtól ;)

Bukoba: volt rá példa, hogy megcsinálták...Vagy ott van pl a voda: független szofttal adja! No meg egyszer megcsinálták az otthon romfrissítéskor meghalt i900 omniám is! :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13387) Belgarath válasza rizso (#13386) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Még nem írtak vissza? :U

Samsung Galaxy S

(#13388) Kapanyél válasza leslieke (#13372) üzenetére


Kapanyél
őstag

Sok fájl változott az előző óta. Apps is, FFS is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13389) rizso válasza Belgarath (#13387) üzenetére


rizso
addikt

Nem :(( De most a héten már nem is lesz belőle semmi, majd jövő hten felhívom őket!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13390) zack válasza Kapanyél (#13388) üzenetére


zack
nagyúr

Most már megkérdezem én is harmadszorra: Kies ajánlotta fel a frissítést? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13391) DonMedve válasza Kapanyél (#13388) üzenetére


DonMedve
addikt

És milyen JH4??Mert az van 1 hónapja,de XE!Az nekünk nem jó!Meg szerintem mindenkit az érdekel,honnan van! :F

samfirmware.com-on nincs új! :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13392) Karma válasza zack (#13390) üzenetére


Karma
félisten

Ez most egy kiszivárgott információmorzsa volt...

“All nothings are not equal.”

(#13393) Bukoba válasza rizso (#13386) üzenetére


Bukoba
tag

Drukkolok, hogy menjen. Igazság szerint egy garis szolgáltatói telefonnal (de még egy függetlennel sem) én sem mernék játszani, ha esetleg kinyírom a frissítéssel, akkor van egy szép papírnehezékem. Ha a gyári szoftver rontja el, az más tészta, de egy Multiloaderes trükközés már necces.

(#13394) zack válasza Karma (#13392) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Értek én a szóból, de úgy ahogy te is le tudtad írni ő miért nem tudta? :F :(
Egyszerű kérdés lett feltéve 3x, ami szerintem érthető volt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13395) user137 válasza Jake88 (#13352) üzenetére


user137
őstag

és hogyan irányítanád? a PSP-n van 1 analóg stick meg valami 10 gomb... a Wave-en meg csak egy (kisebb) kijelző van és kész.

:U

[ Szerkesztve ]

(#13396) Belgarath válasza rizso (#13389) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Gondolom, ha a lustaság fájna nekik, ordítanának...

Samsung Galaxy S

(#13397) rizso válasza Bukoba (#13393) üzenetére


rizso
addikt

Hát én sajnos már csináltam omniából papírnehezéket - de szerencsére visszakaptam egy működő telót! :U

Más: ha beléptek a kamerába, ott makróra állítjátok, és utána rányomtok a Gyorsnézetre, akkor nálatok is kattan egy kicsit nagyobbat?? Haveromnál van egy kicsit nagyobb kattanás...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13398) Varszegig


Varszegig
veterán

$4.50-ért van Monopoly for Bada:)

(#13399) Karma válasza zack (#13394) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként ha valaki Samsung partner, akkor kap hozzáférést más szoftverekhez is elvileg. Legalábbis amíg még csak pár proto példány szaladgált, akkor nézegettem a netet, és az a Samsung doksijaival karöltve ezt sugallja.

“All nothings are not equal.”

(#13400) zack válasza Karma (#13399) üzenetére


zack
nagyúr

Nem gond hogy nem publikus, és csak info morzsa volt, csak ha közli kapanyél, akkor nem dugja fel senki feleslegesen az adatkábelt.
Ezzel azt akarod mondani hogy kapanyél "bennfentes", tehát Samsung partner? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.