Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Tokot alább leítram.
Gombokat nem bántja.
Hangszór takarásáról csak hosszabb teszt után....

Egyébként egy varrott bőrtok, jászberényi T-nél vettem, egy igényes dobozban volt, 3990 magyar pengőért.

http://www.krusell.se/labels/Labelid/2/?perPage=12&search=undefined&formatid=1

A Hector-t keresd

(#2852) _Dumber_ válasza _Dumber_ (#2851) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ja .. és abból is a LARGE

(#2853) Jabby válasza _Dumber_ (#2852) üzenetére


Jabby
őstag

OK, mert Hectorból van L és M-es is.
Megvárom a hangszóróra mit írsz, mert ha kézzel letakarom hátul a hangszórót, akkor szinte alig hallani valamit.

[ Szerkesztve ]

(#2854) Skynet258 válasza Vagany (#2840) üzenetére


Skynet258
veterán

Jah, igazad van, nem gondoltam át eléggé :B :D

https://geekpulse.hu

(#2855) #hpq


#hpq
aktív tag

Heló!
Nálam 1-2 hetente előfordul egy olyan jelenség hogy újraindul csak úgy a telefon, ez másnál is van vagy csak nálam? Nem tudom ez mennyire normális vagy mi okozhatja.

// -

(#2856) Skynet258 válasza #hpq (#2855) üzenetére


Skynet258
veterán

Lehet valami widget, vagy háttérben futó program miatt... volt, akinek naponta többször újraindult hasonló okból. ;)

https://geekpulse.hu

(#2857) #hpq válasza Skynet258 (#2856) üzenetére


#hpq
aktív tag

igen arra gondoltam én is csak nem tudom mi okozhatja igazából. Nincsen valami ötleted hogy milyen program lehet? (Fring, Barcode Schanner, APNdroid, igo) még csak ezeket a programokat raktam fel.

// -

(#2858) Teko001 válasza #hpq (#2857) üzenetére


Teko001
őstag

Ezek nálam is fent vannak, és nem jelentkezik ez a probléma. (Nem szoktak futni, csak amikor használom). Próbáld meg esetleg, hogy felraksz valami task killer-t, és kilövöd őket.

[ Szerkesztve ]

(#2859) Jabby válasza #hpq (#2857) üzenetére


Jabby
őstag

Ezekből gondolom csak az APNdroid fut állandóan. Viszont erre még nem hallottam panaszt.
Tegyél fel egy Taskillert is, hogy mikor bezársz egy app-t utána töröld a memóriából is.

(#2860) heroic


heroic
tag

ezt nálam is elkezdte ma csuinálni.... legalább 5x újraindult. hogy lehetne kideríteni h melyik widget okozza?

[ Szerkesztve ]

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#2861) MartOOn


MartOOn
addikt

hello!
spica tulajokhoz egy kérdés: Érdemes G1-et Spicára cserélni?
a gyors válaszokat előre is köszönöm!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2862) Jabby válasza heroic (#2860) üzenetére


Jabby
őstag

Egyesével töröld őket, s amelyiknél megszűnik a hiba, akkor az okozta.
Időigényes játék :(

(#2863) heroic válasza Jabby (#2862) üzenetére


heroic
tag

van vagy 30, de szerintem valamelyik gagyibb program lesz a hibás. kösz a tippet, próbálkozom. :)

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#2864) Sword


Sword
őstag

Nekem a Battery Left okozta a 1.5-2 óránkénti rebootot.
Most is rebootolgat (elég sok progi van rajta :D ), de naponta, pár naponta egyszer.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2865) Sword válasza MartOOn (#2861) üzenetére


Sword
őstag

A G1 a Hero, nem?
Ha igen, akkor nem hiszem, hogy elcserélném Spicára.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2866) Ricardo válasza Sword (#2865) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem.

G1:

Hero:

A G1-en van QWERTY.

A Heroban jobb a kamera, több ram és rom. Rövidebb és vékonyabb. Kicsit erősebb az akku...

Szerk. A G1 a HTC Dream készülékéből lett T-s telefon. Dream

[ Szerkesztve ]

(#2867) honeker


honeker
őstag

ráraktam a xxjb3-mat magyar maradt de 1.5 fw ...próbálom a jb2 de nem megy fel 30mp után hibát észlel és meg áll....http://itcafe.hu/dl/upc/2010-02/21/253852_fhjxvhxhqn7vwmfc_up.jpg

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2868) Sword válasza Ricardo (#2866) üzenetére


Sword
őstag

Ez sem rossz :D
Őszintén szólva nálam megelőzi a Spicát ez is :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2869) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Pár gondolat az ébresztési funkcióról:

Az ébresztés beállítás után próbáltam a TASK-ot kilőni taskkillerrel, de meg sem találtam...
Az autó funkció is be van állítva, tehát, ha képernyőzárra megy a telefon a taskkiller lelő mindent ami fut, de az ébresztést így sem törölte... szerintem ez rendszerszinten fut.
Legalábbis az eredeti ébresztési funkció, ami gyárilag rajta van.

VISZONT .. egy érdekes dolog amit érdemes azoknak ellenőrizni, akik arra panaszkodnak, hogy nem ébreszt fel...
Amikor megvettem a készüléket, akkor nyilván az idő és a dátum nem volt beállítva. Az első az volt, hogy megkeressem a beállítását, de láttam, hogy a "auto időszinkron a hálózattal" be van kapcsolva így úgy gondoltam, hogy majd akkor beáll, ha beteszem a SIM-et, így hagytam a fenébe.
Beraktam a SIM-et és ahogy vártam beszinkronizálta .. HURRÁ..
Este áttettem repülő módra és reggelig úgy volt. (azaz hálózat nélkül). Reggel visszakapcsolás előtt vettem észre, hogy az óra megint rossz időpontot mutat. Természetesen a repülő mód kilövése után megint a pontos időt mutatta (szinronizált).
Mi történhetett? : Szerintem a telefon 2 féle órát jegyez meg. Egy amit beállítassz neki, egy viszont a szinkron KÖZBENI-t, de ha magamtól nem állíton be a belső óráját, akkor a szinkronjel elvesztése után VISSZAÁLL a belső órájára. (és lehet, hogy rossz időpontra). Ne ezért viszont nem fog felébreszteni !!!
Megoldás: először állítsd be kézzel az időt, majd utánna mehet a szinkron. (modjuk én a szinkront kilőttem.. lehet, hogy néha nem leszek másodperc pontos, de nekem jó)

Próbáljátok ki. Kiváncsi vagyok, hogy ez így van e, vagy más miatt futottam bele ebbe a hibába..

[ Szerkesztve ]

(#2870) picur220 válasza MartOOn (#2861) üzenetére


picur220
veterán

Én nem cserélném el, semmiben sem jobb a Spica (talán a CPUt kivéve, de azt meg nem lehet észrevenni...)

(#2871) Lall válasza _Dumber_ (#2869) üzenetére


Lall
veterán

Említetted a névkeresési problémát és hogy nehéz egy ritkán használt névhez hozzájutni. Mindenkinek ajánlom figyelmébe az aTAKEphONE nevű progit. Nagyon gyors névkkeresés ékezetekkel is. Akinek volt HTC-je tudja milyen. Csak egyszer kell a megfelelő számra kattintani és ő mind a három betűben kersi a nevet. Uhhh ez lehet nem érthető, de ki kell próbálni. SkyNet ha tetszik tedd fel a blogodra is. Nagyon hasznos program én az eredeti keresést és telefonkönyvet már nem is használom.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2872) Skynet258 válasza Lall (#2871) üzenetére


Skynet258
veterán

Tervben volt, de jó hogy mondtad, felkerül :R

https://geekpulse.hu

(#2873) DeadMeat válasza MartOOn (#2861) üzenetére


DeadMeat
veterán

Szerintem sincs értelme lecserélni rá... jobb a spica (erősebb,több ram) de szvsz nem jelentösen.Ugyhogy hagyd

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2874) DeadMeat válasza honeker (#2867) üzenetére


DeadMeat
veterán

1 db olyan fw van,ami 2,1-re frissít,de abban nincs magyar nyelv.Amit felteszel,és xx-es az egyelőre mind 1.5 ugyhogy szerintem hagyd,mielőtt téglát csinálsz a spicábü

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2875) honeker válasza DeadMeat (#2874) üzenetére


honeker
őstag

én is gondolom........

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2876) Teko001 válasza r.zozo (#2793) üzenetére


Teko001
őstag

Igen, úgy tudom vannak ilyen programok, de szerintem mivel Android másmilyen oprendszer, nem képes irányítani vele. De nem értek hozzá, reméljük jön valaki aki megmondja, hogy hogy működik ez, mert engem is érdekelne, és nem nagyon értek a bluetooth-hoz :)

Én pl. Azt nem értem hogy mi az az OPP a bluetooth programba, és mi az FTP, mire jó...
Meg úgytudom amikor a másik fél csatlakozik hozzánk, akkor megkell adnia egy jelszót, de azt hol lehet beállítani? Illetve az eszköz nevét pl. Androidba nem lehet átírni?

(#2877) Skynet258 válasza Teko001 (#2876) üzenetére


Skynet258
veterán

Eszköz nevének változtatása: beállítások-->vezeték nélküli vezérlés-->BT beállítások-->Eszköz név alatt meg beírod.

https://geekpulse.hu

(#2878) Teko001 válasza Skynet258 (#2877) üzenetére


Teko001
őstag

Tényleg, köszi :)

(#2879) Jabby válasza _Dumber_ (#2869) üzenetére


Jabby
őstag

Az ébresztés beállítás után próbáltam a TASK-ot kilőni taskkillerrel, de meg sem találtam...

OSMonitorban látszik az ébresztő, és le is lehet vele állítani.

Skynet258
Eszköz nevének változtatása: beállítások-->vezeték nélküli vezérlés-->BT beállítások-->Eszköz név alatt meg beírod.

Wi-Fi-s kapcsolatnál host nevet hol lehet beállítani?
Mert ez csak BT-nál működik. :(

(#2880) Zola007


Zola007
veterán

Van aki használja turbo simmel?
Saját tapasztalatra lennék kíváncsi (nem haverom haverja hallotta nagynénjétől, hogy :) ). Melyikkel, kell-e vágni, ha igen, mennyit?
köszi

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2881) _Dumber_ válasza Jabby (#2879) üzenetére


_Dumber_
őstag

Félreértén ne essék, nekem ez így nagyon jó..
Világértsem akarom kilőni, és ha a progi nem is látja, akkor az automata része sem fogja még véletlenül sem likvidálni :N

(#2882) Jabby válasza _Dumber_ (#2881) üzenetére


Jabby
őstag

Nem fogja kilőni :N
De ha a TasKilleren a progi ikonját hosszan nyomod, s a feljövő menüben ignore-t választasz, akkor azt nem fogja azontúl bezárni (Ignore list-ben tudod újra bezárandóvá tenni).
OSMonitorban látszanak az Androidos app-ok is.

(#2883) Zooli67


Zooli67
csendes tag

Én soha..De van itt valaki akinek sikerrült felvennie bármilyen progival a telefonbeszélgetését? Köszi..

(#2884) bandrew válasza piny (#2708) üzenetére


bandrew
tag

Pár kérdésem lenne ezzel a firm-mel kapcsolatban. Pannon lockos spicára feltudom-e rakni, vagyis akadályozza-e a lock a firmware frissítést? Amennyiben pozitív a válasz, akkor simán annyi a dolog, hogy firmware módba rakom a telefont, az odinnak megadom a csomagban lévő tarokat és hajrá? nem kell semmi különöset beállítgatni etc? Nem igazán van kedvem levélnehezéket csinálni a telefonból. Nem mellékesen eredeti firmwarehez mi módon lehet hozzájutni? amik fent vannak a nevezett samsung firmwares oldalon, azok közül egyik sem az ami gyárilag a telefonon van. Köszi

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2885) _Dumber_ válasza Jabby (#2882) üzenetére


_Dumber_
őstag

Ezt mondom én is :) !!
Ismerem az ignore dolgot is.. de ha egyáltalán nem látja akkor 100%, hogy nem lövi ki :))

Szerintem az androidos app-okat felesleges buherálni, így a taskkiller: tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#2886) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Barátom most vett ilyen telót. Nem tudunk BT-on küldeni semmit. Utánna olvastunk itt de szomorúan vettük tudomásul hogy ez most még nem megy.
Nincs srácnak a telóban böngésző sem? Ez hogy tünhetett el? Tudja valaki hogy miként lehet visszahozni?
Hogy lehet megakadályozni hogy ne legyen adatforgalom? Nincs neki netcsomag előfizetése és igy nagyon gáz lenne ha komunikálna a telő 3G-én egész nap :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2887) ZEN1TH válasza jacis (#2886) üzenetére


ZEN1TH
őstag

APNDroid erre valo

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#2888) Dare2Live válasza Zola007 (#2880) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mi előnye van Tsimnek?

Függetleniteni ingyé is lehet, Tsimmel meg szoktak akadni problémák...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2889) heroic


heroic
tag

Mitől van az, hogy a számítógép nem látja a készüléket ha rádugom?
Amikor először megvettem és összekapcsoltam, teljesen jól működött, most akármit csinálok semmi jele a kapcsolatnak (próbáltam újraindítani a telót, a pc-t, kiszedni a memórikártyát, de semmi eredménye..), és az a furcsa, hogy a töltés megy.
aki tud segítsen, fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#2890) Dare2Live válasza heroic (#2889) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ugye nem vmi usb hubra dugod...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2891) heroic válasza Dare2Live (#2890) üzenetére


heroic
tag

nem, laptop 3 usb csatlakozójából mindegyikbe kipróbáltam, de semmi. :/

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#2892) DeadMeat válasza heroic (#2891) üzenetére


DeadMeat
veterán

Feladatkezeloben nem jelez hibat,utkozest? Ha mas nem driver leszed,ujrarak... hatha segit

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2893) Teko001 válasza heroic (#2891) üzenetére


Teko001
őstag

másik számítógéppel próbáltad? Ha azzal se megy, a telón lesz a gond, ha azzal megy, akkor a laptopon.

(#2894) MartOOn


MartOOn
addikt

köszi a segítséget, akkor hagyom a cserét. egyenlőre. kösz mindenkinek!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2895) heroic válasza Teko001 (#2893) üzenetére


heroic
tag

újraindítottam mégegyszer a telefont és helyrejött a hiba, már látja a gép.
köszi a segítséget azért, de nem tudjátok ilyen hibák miért vannak? :F

[ Szerkesztve ]

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#2896) DeadMeat válasza heroic (#2895) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hibakeresesi mod nincs bepipalva?feladatkezeloben valamit ir ra?vagy ott is a nagy semmi

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2897) piny válasza Dare2Live (#2888) üzenetére


piny
tag

Turbosim előnye (már amikor működik) hogy semmilyen (se sotft, se hardver) változtatást nem csinálsz a telefonodon.
Függetlenítést hogy oldod meg ingyen?

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2898) piny válasza heroic (#2895) üzenetére


piny
tag

Nemrégen nem volt (de hülyén hangzik :) ) a telefonodon FW vagy valamilyen ROM frissítés?

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2899) _Dumber_ válasza Jabby (#2853) üzenetére


_Dumber_
őstag

A bőrtokban a hangszóró OK.
Úgy jellemezném, hogy valamivel erőssebben hallod, mintha egyszrűen letennéd az asztalra, és ott takarna be (feküdne fel) a hangszóró.

(#2900) piny válasza Jabby (#2879) üzenetére


piny
tag

"Wi-Fi-s kapcsolatnál host nevet hol lehet beállítani?"
Én úgy tudom, hogy (jelenleg) rootolás nélkül sehogy.
Rootolt telefonokon pedig mint minden linuxon.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.