Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) feri1014


feri1014
senior tag

Üdv!
Már 2 hónapja meg van a spica, nekem eddig semmi gondom nem volt vele egy fagyást leszámítva. Az aksi is rendben van, a fólia gondot is megoldottam (leszedtem :DD). Igazából most csak a NetCounter progival vannak gondok, nekem sem számolja az adatforgalmat, 1.5 van fent, frissítés után se jó.
Összességében én nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal. :C

(#3502) ToM2oo4 válasza feri1014 (#3501) üzenetére


ToM2oo4
tag

Fentebb volt szó a NetCounter-ről. Jelenleg a 3G Watchdog egy jó és működő alternatíva.

(#3503) feri1014 válasza ToM2oo4 (#3502) üzenetére


feri1014
senior tag

Igen láttam, csak akkor a 2.1-ről volt szó ha jól értettem és gondoltam leírom hogy 1.5-ön is van (legalábbis nálam) gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#3504) Skynet258 válasza feri1014 (#3501) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha használsz taskkillert, akkor itt is érvényes, hogy ignore listára kell tenni - különben nem tud számolni ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3505) feri1014 válasza Skynet258 (#3504) üzenetére


feri1014
senior tag

Pont ez a furcsa, hogy ezt meg is tettem. Ez volt az első gondolatom, hogy biztos a task killer kavar be, de hát hiába van ignore listán azóta se mért semmit. :F Egy ideig mért, de vhogy nem mér pár hete, semmi új progit nem raktam fel azóta.

Szerk: 3G Watchdog jól üzemel. :C

[ Szerkesztve ]

(#3506) DeadMeat válasza _Dumber_ (#3493) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ismerős jelenség nekem is :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3507) HOZE1


HOZE1
tag

Hali!

Ha csináltam egy másik google fiókot, ami ugye most üres, akkor oda le tudom menteni a névjegyeimet a telóról?
Tehát ez esetben odafele szinkronizál, vagy törli a telóról az összes névjegyemet, mivel a fiókban nincs semmi? Mert ezt nem szeretném.
:(

[ Szerkesztve ]

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#3508) DeadMeat válasza HOZE1 (#3507) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen.Simről másoltam a telcsire,onnan fel guglira,azóta csak gugliról szedi le a dolgokat nekem,ha van valami,vagy ha uj kerül bele csak az a rész frissül,a többi megmarad.
Azé egy bekapot csinálj :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3509) piny


piny
tag

Kész a mostani FW-ekre épült magyar 2.1-es FW (szép mondat lett megint).
Mindjárt felkínlódom vmi downloader oldalra, és küldöm a linket.

kép:)

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3510) DeadMeat válasza piny (#3509) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor ez a jba már magyr lett volna?Mi volt vele a gond?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3511) Sword válasza piny (#3509) üzenetére


Sword
őstag

Ha 2.1-ről 2.1-re frissítünk, akkor is minden nullázódik és újra be kell lakni a telefont?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3512) piny válasza piny (#3509) üzenetére


piny
tag

Magyar (XXJBA) Android 2.1: Letöltés

A magyar nyelv még csak kb. 95%, de csak apróságok hiányoznak már.
Javasolt hogy elöszőr a JB7-et tegyétek fel teljes egészében (One package üzemmód), majd az XXJBA-t, PDA fileként kijelölve!

update: ha már fent van teljesen a JB7, az adatok nem fognak törlődni, mivel csak a PDA rész frissül.
A első indulást rögtön kövesse egy normál reboot!

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3513) Sword


Sword
őstag

Én marhára nem találom a névjegyeimet a gugliban.
Nézem a címjegyzékben és semmi....
Hova a toszba szinkronizál? Vagy a szinkron azt jelenti, hogy onnan lehozza a telefonra, de a telefonról nem teszi fel a google accomhoz?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3514) piny válasza DeadMeat (#3510) üzenetére


piny
tag

Huh, ne tudd meg... Keverés mesterfokon :)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3515) DeadMeat válasza Sword (#3513) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link] ide

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3516) DeadMeat válasza piny (#3514) üzenetére


DeadMeat
veterán

De csak sikerült :K
Vélemény róla?Gyorsabb/lassabb stabilab/nem regélj :D
Root van-e?

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3517) Sword válasza DeadMeat (#3515) üzenetére


Sword
őstag

Köszi.
Persze a gmail alól ezt a linket nem bírtam előcsalni...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3518) piny válasza DeadMeat (#3516) üzenetére


piny
tag

Gyorsaságra mint a 7-es, stabilitást meg pár nap múlva megmondom :)
Semmi különös a magyar nyelven kívül.
Ja, de: új háttérképek :)

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3519) zazumisi


zazumisi
tag

Gondoltam csak beszemetelek ide is... :B
Néhány napja agyalok a dolgon, hogy lecserélem a jelenlegi telefonomat, és bár a T oldalán látott (nagyon) akciós a Pulse miatt kezdtem el Android fronton nézelődni, de most nagyon úgy fest, hogy Spica lesz belőle.
Bár most az ára kb. duplája, mint egy Pulse, de nekem nagyon úgy túnik, hogy hosszabb távon gondolkodva jobban járok. Amennyire én látom, erősebb a vas is, és talán kicsit pörgősebb is errefelé az élet. (ROM, letöltések, fórumélet)
Csak azért írok ide, hogy megerősítsetek... :)
Vagy éppen le is lehet beszélni :DDD

(#3520) HOZE1 válasza DeadMeat (#3508) üzenetére


HOZE1
tag

Köszi! Próbálom, de most meg nem akar kapcsolódni a google serwerhez, vmi hibát ír ki, hogy lehet, hogy a sim nem engedélyezi az adatkapcsolatot. Itthon vagyok, megy a wifi is meg a 3g is. Van ötleted? (még1.5-ön vagyok)

[ Szerkesztve ]

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#3521) Skynet258 válasza piny (#3518) üzenetére


Skynet258
veterán

Annyira éreztem, hogy ennek valami köze lesz a magyarhoz :D
Live wallpaper megy benne?
ROM-ot és infókat lökhetem ki blogra (tudom múltkor mondtad hogy meg se kérdezzelek és mehet, de én megkérdezlek :D )?

https://geekpulse.hu

(#3522) honeker válasza piny (#3509) üzenetére


honeker
őstag

:R :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3523) Skynet258 válasza Skynet258 (#3521) üzenetére


Skynet258
veterán

Feltettem, vannak számomra pozitív változások. Pár sor a blogon, meg képek. Live Wallpaper továbbra sem megy.

https://geekpulse.hu

(#3524) piny válasza Skynet258 (#3521) üzenetére


piny
tag

Bármi mehet ki, nyugodtan, azért van :)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3525) Skynet258 válasza piny (#3524) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi! :R Jól gondolom, hogy az előző rom-ba (JB7) belepiszkált a Samsung, ebbe meg nem? Mert ott voltak még plusz Widgetek, másképp nézett ki az alsó fül (a nyavajás 4 ikonnal :D ), meg itt például plusz képernyőt sem tudok hozzáadni (van 5 fixen).

https://geekpulse.hu

(#3526) Tutu7030 válasza piny (#3512) üzenetére


Tutu7030
veterán

:R

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3527) HOZE1


HOZE1
tag

HELP ME!!!!

A 3520-as hsz em alapján faszán sikerült ürítenem a névjegyeimet. :W
Hogyan tudom visszatenni??????
Megvannak vcf fájlban a gépen.
Olyan megoldást kérek, amivel nem 1esével tudom visszatenni, hanem egyszerre!

KÖSZI!

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#3528) petipetya válasza Skynet258 (#3525) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez alapján nem cserélem le a 2.1-est csak a magyar nyelv kedvéért... :F

"nincs rá lezsóidő"

(#3529) Skynet258 válasza petipetya (#3528) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem mondjuk megérte, mert eléggé zavart az alsó 4 fix ikon... A többi meg eddig sem ment (Earth, Live Wallpaper). Talán egy kicsit gyorsabbnak érződik a rendszer, de lehet csak számomra - emiatt ne flasheljen senki :N

https://geekpulse.hu

(#3530) DeadMeat válasza HOZE1 (#3527) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem csinaltal elotte backupot mi? pedig most csak visszakene tolteni a telora,es ugy felszinkronizalni gmailra.Jelentkezz vissza a masikba,szinkronizalj,ments es tovabb....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3531) DeadMeat válasza Skynet258 (#3529) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ebben mar nincs?

Ugy tunik elkiabaltam kisse a tereros dolgot,random lelep a halozatrol,aztan vissza.Zsebrerakom,elmegy a terero,hivni sem lehet....ebbol szerviz lesz...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3532) HOZE1 válasza DeadMeat (#3530) üzenetére


HOZE1
tag

Nincs másik, csak a csv fájlok vannak.
:W

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#3533) Skynet258 válasza DeadMeat (#3531) üzenetére


Skynet258
veterán

Nincs, itt van pár kép. Nekem így jobban bejön igazából, ne vegyék el e helyet ilyen hülyeségekkel :D

Ez a térerős dolog nem hangzik valami jól... :(

https://geekpulse.hu

(#3534) tomika


tomika
aktív tag

Most rendeltem meg a Spica-m! :)
Érdemes majd rátenni a 2.1-et, vagy várjam meg a hivatalos frissítést? Márciusról olvasok híreket...

(#3535) Skynet258 válasza tomika (#3534) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezt te tudod... ha felteszed, akkor elvben ugrik a gari, gyakorlatilag azért ez képlékeny dolog. Minden tekintetben jobb a 2.1, de ezeket már olvashattad nálam ;)
Ha nagyon para a dolog, akkor várd ki a márciust, hogy mit mondanak a hivatalos frissítésről.

https://geekpulse.hu

(#3536) Tesztelo.hu válasza Zola007 (#3413) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Lehet, mindenesetre a Samsung weboldala nem tud róla..

Más:
Nálam a 3G Watchdog furán működik: Be van állítva, hogy 1 hónapra mennyi a kontóm, és a hónap melyik napján kezdődik a számlálás. Ugyanakkor a felső sáv azt mutatja, hogy az aznapi forgalmam mekkora része a havi kontónak, és nem azt, amit kellene, hogy az adott hónapban már mennyit forgalmaztam összesen. Pedig mérni mér, mert a heti, havi statisztikában ott vannak az adatok.

(#3537) Sword válasza Skynet258 (#3535) üzenetére


Sword
őstag

Írtad a blogon, hogy ha csak a pda file-t teszi fel az ember, nem kell újra belakni.
Ez az előző (általatok is használt), angol 2.1-re is vonatkozik?
Tehát csak pda file csere és marad minden telepítve? Csak a screen-eket kell újra bepakolni?
És meg lehet szabadulni a 4 ikonkától?
Valaki frissített már így?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3538) Skynet258 válasza Sword (#3537) üzenetére


Skynet258
veterán

Én frissítettem így, azért is írtam ;) Ha megnézed a képeken, akkor ott vannak az előző angol 2.1-en feltett programok. Csak a kezdőképernyő állt vissza alapra. ;)
A 4 ikon meg volt - nincs :D

Tesztelo.hu: a 3G Watchdog nálam is ezt csinálta, úgyhogy most nem használok semmi ilyet; kiraktam a pannon online bookmark-ot, és azon keresztül nézem, ha nagyon kell az infó.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3539) Sword válasza Skynet258 (#3538) üzenetére


Sword
őstag

Hm,...
Akkor még vacsi előtt nekiugrok :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3540) Skynet258 válasza Sword (#3539) üzenetére


Skynet258
veterán

Előtte legyen fent a JB7-es pakk, piny ezt írta, gondolom nem ok nélkül :)

https://geekpulse.hu

(#3541) attszil válasza Skynet258 (#3540) üzenetére


attszil
tag

Hali!
Kérnék segítséget, ha az Odin-ban ki akarom választani az új XXJBA PDA-t akkor Invalid Image Type az üzenete. Természetesen ha mégis elindítom akkor hiba!
Egyébként így tömörítetlenül kell kválasztani?

11 pro

(#3542) Skynet258 válasza attszil (#3541) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha arra gondolsz amit én tettem fel, akkor az egy rar-ban van, abból kiszeded a .tar file-t, és azt adod be PDA-nak.

https://geekpulse.hu

(#3543) DeadMeat válasza Skynet258 (#3533) üzenetére


DeadMeat
veterán

de ez nem a gyari pantheon vagy mijafitty a neve.Gondolom Pinyek belenyultak,,es kitoroltek.Engem igazabol nem zavar,a negy ikon,ugyis lecserelem oket.
Nagyon gaz,a tereros dolog,mert nem ertem mitol,es hogyan szarododott el.Eddig otthon mindenhol,meg a pinceben is full terero volt,most meg zsebreteszem,es van hogy ok minden,van,hogy eldobja a halozatot. most is ahogy irok latom,hogy vagy full,vagy semmi :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3544) attszil válasza Skynet258 (#3542) üzenetére


attszil
tag

Igen arra, de buta voltam :W és már meg is van.
Azért köszönöm!

11 pro

(#3545) Sword válasza Sword (#3539) üzenetére


Sword
őstag

Na, megy ez :D

Az alsó program tároló screenen (ami feljön) már nincs oldalra scroll.
:C

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3546) Sword válasza Skynet258 (#3540) üzenetére


Sword
őstag

Az ami fent van a blogodon a sharedben?
Az fent van természetesen.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#3547) Teko001


Teko001
őstag

Ez a térerős dolog nálam is elő szokott fordulni random módon, de én azt hittem, hogy csak a cella miatt van, időnként elmegy, aztán visszajön, de ezek szerint lehet, hogy gyári gond? Eredeti OS van rajta, 1.5-ös. Valamikor a töltő miatt majd úgyis be kell adnom szervízbe, majd megemlítem ezt is nekik...

[ Szerkesztve ]

(#3548) sirály69


sirály69
őstag

Ezt a telót néztem ki magamnak, de nincs infóm az akku valós erejéről..
Mennyit bír 1 töltéssel?

Szerver Hosting Debrecenben

(#3549) Tutu7030 válasza piny (#3512) üzenetére


Tutu7030
veterán

Feltettem a XXJBA-t. Hová lett a switcher app??(az a piros nyomógomb,amivel a rádiós dolgokat lehetett kapcsolgatni!)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3550) Lall válasza Tutu7030 (#3549) üzenetére


Lall
veterán

Van helyette Power Control. Az szebb! :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.