Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) DeadMeat válasza piny (#2946) üzenetére


DeadMeat
veterán

És ezt win konzolba simán beírogatom,vagy mi kell ehhez?A telefont normál módon csatlakoztatom?Kicsit magyarázd már el pls bővebben,ennyire mélyen a dolgokba még :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2952) said85 válasza piny (#2950) üzenetére


said85
csendes tag

szép napot!
nézegettem youtubon, és tényleg szép. én is örülnék, ha egy kicsit részletesebben leírnád a dolog menetét. előre is köszönöm.
üdv!

(#2953) said85


said85
csendes tag

ferdén volt a fólia a telómra rakva, és már kezdett randa lenni, hogy a túllógó rész porosodott, és szürkült... ezt megelégeltem, és gondoltam megigazítom(tudom, ez szinte lehetetlen, de én mégis megpróbáltam:D) nem sikerült, levettem róla... az a tapasztalat, hogy a tok nagyon jó dolog, és hogy a billentyűzet sokkal pontosabb... rendszeresen elírtam az i-o-p, k-l, és n-m betűket. úgy fest, hogy így fólia nélkül ennek vége:D

(#2954) honeker válasza ZX7 (#2913) üzenetére


honeker
őstag

a JB3 nekem is simán felment..............utána próbáltam a JB2 de az elsem indult máris hibát jelzet és kilépet....http://itcafe.hu/dl/upc/2010-02/21/253852_fhjxvhxhqn7vwmfc_up.jpg

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2956) ToM2oo4 válasza Skynet258 (#2943) üzenetére


ToM2oo4
tag

@Skynet: abban a bizonyos bejegyzésben lévő link már nem él. Esetleg fel tudnád tenni megint? Előre is köszi!

(#2957) Skynet258 válasza DorianGray (#2955) üzenetére


Skynet258
veterán

Egyrészt ezt már kitárgyaltuk kb. egy hónapja, másrészt már a 2.1-nél járunk. ;)

ToM2oo4: link javítva :)

https://geekpulse.hu

(#2958) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
valahol azt olvastam/hallottam h az android ezen rendszerén még nem működik a bluetooth, vagyis működik csak fájlokat nem lehet küldeni/fogadni, mint az iphonnál. ez tényleg így van vagy csak félretájékozódtam?

Matthew 24:42

(#2959) DeadMeat válasza @matthew@ (#2958) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jól hallottad sajnos... az 1.5-ös droidon még nem megy,de a béta 2.1-en,ami egy hete jött ki hibátlanul megyen ;) A full hivatalos hamarosan :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2960) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Valahogy lehet keresni a Contact-ok - szervezet mezői köztött az eredeti progikkal?
Vagy ezt csak külön programmal tudom elérni?
Letöltöttem az aContacts appot, -- Nekem tetszik, dehát az a fránya magyar nyelv.. :)

(#2961) piny válasza said85 (#2952) üzenetére


piny
tag

Ooo, igazából nincs mit leirni. Letöltöd, felteszed :)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2962) piny válasza DeadMeat (#2951) üzenetére


piny
tag

Igen, telefont normál modon kell csatlakoztatnod.
Utána az android SDK könyvtár TOOLS mappájából az adb.exe programot kell futtatnod a fennt leirt parancsokkal.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2963) DeadMeat válasza piny (#2962) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kitaláltam közben,vagyis megkerestem a neten.:D De Johnik lightweight mod fw-je 2, kiadását szedem most,abban benne van már.Kiváncsi vagyok rá.... Nem próbáltad esetleg?Amit nem igazán értettem meg,hogy simán kell-e installálni,vagy az 1 fájl kapcsolóval.Gondolom az utóbbi,mert csak 1 fájl... Tudtam ám hogy kellene egyszer az az orosz :W :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2964) picur220


picur220
veterán

Akik feltették már a 2.1-et azoktól kérdezném: van már multitouch?:D

(#2965) DeadMeat válasza picur220 (#2964) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nincs :N

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2966) DeadMeat válasza DeadMeat (#2963) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nos feltettem,az első ami feltünt az,hogy gyors.Gyorsabb a menüben,a főképen a today scrollozása,minden.Megkaptam a rootot,új háttérképeket,ringrisert, ezt a phone akármi apk-t,amit piny linkelt fentebb.
Remélem nem lesz bugosabb,mint az eredeti.Eddig teccik

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2967) picur220 válasza DeadMeat (#2965) üzenetére


picur220
veterán

Akkor már csak azt nem értem, hogy minek tettek a teloba kapacitív kijelzőt, ha soha nem akarnak bele multitouchot tenni. Nem vágom...:(

(#2968) r.zozo


r.zozo
tag

Hali
Most mar 1hete kinn van a 2.1sac/kb milyen hibakkal szembesultetek?
Az android bill.(fektetve) meg most is akad?
A neten akkor most mar barmilyen videot meglehet nezni nem?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#2969) r.zozo válasza picur220 (#2967) üzenetére


r.zozo
tag

En azt olvastam itt a forumban hogy hardwerileg tudja csak softja nem
Valaki teloguru nem tud ra progt irni vagy valami ilyesmi?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#2970) Dare2Live válasza picur220 (#2967) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az egyik dolog amit nem bírok szokni az a kapacitív kijelző. szvsz 3.2"re nem való....

amúgy mostanára belaktam, minden pöpec. Kijön 2.0/2.1 rakhatok ujra mindent... :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2971) DeadMeat válasza Dare2Live (#2970) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mybekap-ot ajánlom 1,5--->2,1 3 perc,és visszament minden,mintha mi sem történt volna.Beállításokkal együtt :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2972) DeadMeat válasza r.zozo (#2968) üzenetére


DeadMeat
veterán

Fentebb leírtam a tapasztalataimat,ujabb hibát nem találtam.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2973) Shkiz0 válasza piny (#2950) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez csak rootolt telón megy vagy mi, mert nekem azt írja nem lehet telepíteni erre a telefonra.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2974) r.zozo


r.zozo
tag

Akkor csak a fizikai felvevo gomb gaz
A sebesseg meg kinek hogy
ennyi lenne csak vagy valami elkerulte a figyelmem?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#2975) Dare2Live válasza piny (#2897) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Függetlenítést hogy oldod meg ingyen?"

Hát olyan még nem volt, hogy ha akarom ne legyen független a telóm. Legutolsó I900at is nyitottam (és ha meg gari kellett volna csuktam volna.)

google is azonnal dobja a találatokat. pl [link]

Zola: Nokia szakszervíz nekem szart rá, hogy függetlenítettem a telót simán átvették.
(Más kérdés, hogy visszadobták avval a szemetek, hogy víz érte.... ami mondjuk igaz is volt konkrétan kimosta 40C kímélőmosáson a mosógép.... :DDD )

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2976) Dare2Live válasza DeadMeat (#2971) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

:R Ez kitünő hír. Mondhatni k* jó. :DDD

Nemtudom, hogy de újabban simán megy 1.5napot a készülék mindha bejáratódott volna az aksi. Úgy néz ki kell 2hét használat az aksinak, hogy "bejáratódjon". Érdekes.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2977) Sword válasza Dare2Live (#2975) üzenetére


Sword
őstag

3. Enter your Samsung unlock code

Csak ez a bibije....

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2978) DeadMeat válasza Sword (#2977) üzenetére


DeadMeat
veterán

Olvasd el az egész cikket :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2979) piny válasza Dare2Live (#2975) üzenetére


piny
tag

Ez nem ingyenes...

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2980) piny válasza DeadMeat (#2978) üzenetére


piny
tag

A cikk csak azt írja le hogy a Samung unlock kód-ot hogyan tudod bevinni a készülékre.
Samsung unlock kódot viszont nem osztogatnak ingyen, sajna. :(

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2981) piny válasza Dare2Live (#2976) üzenetére


piny
tag

Én is ezt tapasztaltam, szinte szóról szóra.
1-2 hét után többet bír az aksi.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2982) Sword válasza DeadMeat (#2978) üzenetére


Sword
őstag

Elolvastam.
Max a hsz-ben szereplő progi lehet izgalmas, letöltöm és megnézem.

Vagy valami elkerülte a figyelmemet?

Szerk: Közben lejött a ez a progi, jó nem konkrét link volt, hanem nekem kellett megkeresni, tucows-ról (elvileg a legfrissebb jön), 2009.02. havi file-ok.... El sem inditottam, felesleges.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2983) gbaor válasza Sword (#2982) üzenetére


gbaor
csendes tag

Hali!

Gugli 2. találat, 10.0.4-es verzió. Csak nincs nálam kábel, hogy kipróbáljam :-(

(#2984) Skynet258 válasza Sword (#2982) üzenetére


Skynet258
veterán

Pedig a Samsung Remote Client működik - persze az sem ingyen van, veszel némi kreditet (asszem most 3 kredit 14 euro, ennyi kell egy Samsung nyitáshoz), belépsz a programba, összekötöd a telefont a géppel, és pár perc alatt kinyitja.
A szolgáltatásról pedig csak jókat olvastam, tehát nem lehúzás.

Magyarul minimális pénzért megoldható a nyitás, ingyen sajnos nem. Az i900-at borzasztó könnyű volt nyitni, pár számsor aztán kész is. Itt ez bonyolultabb...

https://geekpulse.hu

(#2985) Sword válasza Skynet258 (#2984) üzenetére


Sword
őstag

Akkor lehet, hogy ez a progi később frissít, de amikoriak a file-ok, akkor még nem volt ilyen telefon.

Hát ezaz, hogy ingyen nem megy. Én online szolgáltatást találtam (már nem emlékszem, hogy mennyiért), de küldik az unlock kódot. Az sem volt vészes összeg, 5-6000-nél biztos nem volt több.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2986) Mcfery


Mcfery
tag

Hí!
Valamilyen okossággal összeköthető-e a telefon videólejátszás közben TV képernyővel?
(a mini usb használható-e av-out funkcióra?)
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#2987) Mcfery válasza Mcfery (#2986) üzenetére


Mcfery
tag

-Mármint micro usb!

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#2988) Zola007 válasza Dare2Live (#2975) üzenetére


Zola007
veterán

"Nokia szakszervíz nekem szart rá, hogy függetlenítettem a telót simán átvették."

Én csak a Samsung szervízzel kapcsolatban foglaltam állást, mivel megkérdeztem 1 debreceni mobilszervízt és egy pannon átvevőhelyet.
Mindkét helyen azt válaszolták, hogy a Samu központi szervíze nézi ezeket a dolgokat és visszadobják a telót, ha függetlenítés/szoftvermod nyomát látják.

Én főleg két dolog miatt nem merem a szoftver cserét és a függetlenítést bevállalni:

ad.1: nyitom kóddal és ha olyan hiba keletkezik, ami miatt nem tudom bekapcsolni a telót vagy a kijelző megy tönkre --> nem tudom visszaázárni --> gari ugrott

ad.2: frissítem a szoftvert, majd garis leadás előtt visszarakom a régit, de a feltöltött fájlok létrehozási dátuma újabb lesz, mint a telefon (legalábbis szerintem)
ebből látni azonnal hogy valaki belenyúlt

Valaki tudja garantálni, hogy a visszatöltött szoftver fájljainak létrehozási ideje a telón nem a feltöltés időpontja lesz vagy bármilyen szervízmenüből nem lehet kideríteni a módosítgatás idejét? :F

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2989) Skynet258 válasza Sword (#2985) üzenetére


Skynet258
veterán

Remote Client, ergó van egy szerveroldali része is - az mindegy, hogy a program file-ok mikoriak, ez csak egy kliens. Nem a gépen végzi el a kódgenerálást, hanem egy szerveren ;)

https://geekpulse.hu

(#2990) Jabby válasza Dare2Live (#2976) üzenetére


Jabby
őstag

3 hetes a Spicam és nekem is most kibír úgy 2 napot, hogy használom is. Eddig 10-12 órát ment el. Ez az elméletet (akku tulajdonsága) cáfolja, de most ez a gyakorlati tapasztalatom.

(#2991) Lall


Lall
veterán

Akksi idő nekem is megnőtt. Mostmár 2-3 nap. Szerintem egy ilyen telefonnál ez remek!

Más.
Tárcsázásra és névjegy kezelésre az atakephone nevű programot használom (ez kezel ékezeteket is), nem tud valaki egy szebbet? Olyasmit mint a Hero tárcsázója az nekem gyönyörűséges. :) Esetleg a hero tárcsázóját áttenni erre valahogy?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2992) Derse


Derse
tag

Kapható mostmár a Vodafone nál is a Spica !!! :)
Végre. Csak vodafonos módon persze drágább mint a másik 2 nél :(
Na hátha kiakciózza hamar.
Gyűjtsünk aláírásokat ! :DDD

Hogyha nékem sok pénzem lesz...

(#2993) Sword válasza Skynet258 (#2989) üzenetére


Sword
őstag

Az oké, de ha fel kell ismernie a telefont, akkor nem árt, ha fiatalabbak a file-ok, mint a telefon. Persze, ha valamilyen algoritmussal, ami szabványos, állapítja meg, hogy ez egy Spica, akkor jogos, akkor mindegy. Majd otthon kipróbálom, de a lényegen sajnos nem változtat, ez sem egy ingyenes megoldás.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2994) piny válasza Zola007 (#2988) üzenetére


piny
tag

"ad.2: frissítem a szoftvert, majd garis leadás előtt visszarakom a régit, de a feltöltött fájlok létrehozási dátuma újabb lesz, mint a telefon (legalábbis szerintem)
ebből látni azonnal hogy valaki belenyúlt"

Nem hiszem hogy ilyen mélységben nézni a szerviz, max. megnézik a verziót(-kat), aztán csók.

A telefon tárolja a frissítések számát (bár nem egyszerű kiolvasni), viszont ezt nem nézni senki, mivel nem mérvadó, nem egyértelmű. Ha 3x ráfrissítesz az 'eredeti' dolgokkal, 3-al nő a szám, viszont nem csináltál semmi gubancost.

Hogy a Pannon visszadobja, az majdnem egyértelmű, viszont a szerviz nem. Nekem tavaly volt egy ilyen ügyem, 1 napra álltunk hogy polgári peres ügy legyen belőle (Omnia telcsi, ROM frissítés, utána garis ügyintézés, teljesen elkülöníthető probléma volt a ROM frissítésről). Megcsinálták. :)

Gondold el: veszel egy számítógépet, windows xp-vel. Felraksz egy w7-et vagy egy Linuxot. Bad sectoros lesz a HDD-d. Gari ugrik egyértelműen?

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy SZINTE MINDEN esetben balhéznom kellett ilyen alkalomkor.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2995) piny válasza Sword (#2993) üzenetére


piny
tag

Ezek a programok általában sima modemként szólítják meg a telefont. Így elég a windows driver, ha az van akkor már 'látja' a program a telefont. Kiolvassák az IMEI kódot, majd azt elküldik egy szervernek. A szerver oszt szoroz számol :), majd visszaküldi az unlock kódot.
Ha a (szerver) program szépen van megírva, lényegtelen hogy a telefon milyen (mármint hogy Spica vagy akármi más), az IMEI kódból egyértelműen meg lehet állapítani.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2996) Zola007 válasza Derse (#2992) üzenetére


Zola007
veterán

Nagyon megörültem mikor írtad hogy kapható a Vodanál is. :K
Aztán megnéztem és lekonyult a szám széle. :W

70k kártyásan, 65 előfizuval. :Y Hol a qrva annyukba élnek ezek, hogy 5e ft-ért vállaljon az ember 2év hűségidőt?

8-9 éve vodás vagyok, de egyre mocsokabb a társaság.

T-nél 80 kártyásan, de 50-ért elhozható webshopból. Annyiért már ha ismeri az ember a szokásait, akkor érdemes hűséget vállalni, de 5e ft-ért én papírt nem írok alá

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2997) Zola007 válasza piny (#2994) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kötekedni akarok.
de azt sem hogy ott álljak egy 60-70 ezres telóval, amire mosolyogva azt mondják a szervízben, hogy: "bocs, kocc, ugrott a gari". mert megtehetik, van joguk hozzá és mehetek a sóhivatalba

Lehet hogy más bátrabb, de miután az összes telóm 1-2 éven belül megadta magát, nem akarok garimentes telefont.

Azért ne keverjünk össze egy szabadon bővíthető PC-t egy telefonnal. Ha frissíted egy alaplap bios-át én moddolt kerül fel rá, akkor gari ugrott.Erről már volt tapasztalatom
A HDD hasonlat kb. olyan volt mintha szoftverfrissítéstől tönkremenne a headset és nem akarnák gariban cserélni. :)

Sajnos egyben viszont egyet értünk: Manapság kevés az olyan cég/gyártó, aki megfelelő supportot ad, illetve cserélnek, javítanak szó nélkül. Manapság ez nem jellemző, a vevő csak addig kedves, amíg kifizeti a terméket.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2998) Zola007 válasza Zola007 (#2996) üzenetére


Zola007
veterán

Másrészt 70-ért elhozható függetlenül is gyári garival (gsmline), illetve magától a samsung mobile képviselőktől a mediamarktban 80e hivatalos iGo-val

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2999) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Segítsetek, mert valamit elkeféltem...

Feltettem az aContact progi, ami mekem jobban bejön mint az eredeti Contact kezelő.
A hívás befejezésekor megkérdezte, hogy melyik progival fejezze be a műveletet.
Én persze az aContact-tal akartam, és bejelöltem a MINDÍG pipát is.. csakhogy a másik progira sikerült ráböknöm.
Hol tudom visszaállítani, vagy módosítani?

(#3000) said85


said85
csendes tag

"Ooo, igazából nincs mit leirni. Letöltöd, felteszed :)"

az a nagy igazság, hogy android terén még 1 bites user vagyok, és szeretném fejleszteni magam, de nem nagyon tudok honnan elindulni.
a letöltöd, felteszed nekem sajnos nem segítség:D:D
ha esetleg talál valaki egy linket, ami bevezetne ennek az egésznek a mikéntjébe, az legyen kedves ossza meg velem-velünk :D
gugliztam sokat, meg olvasgattam, de... még az angol is sokszor kínai:D
üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.