Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) DeadMeat válasza xcad (#2600) üzenetére


DeadMeat
veterán

please try again :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2602) DeadMeat válasza DeadMeat (#2601) üzenetére


DeadMeat
veterán

vagy restart is szok segíteni

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2603) xcad válasza DeadMeat (#2602) üzenetére


xcad
csendes tag

A restart segített :) erre gondolhattom volna énis..:D Köszi a segítséget!

(#2604) ngabor2 válasza Skynet258 (#2599) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez fizetős lenne? csak mert a marketben nem találta meg a dolgokat...

gondolom nem fizetős, mert ott van az oldaladon a link, akkor viszont nem értem.

(#2605) Jabby válasza ngabor2 (#2598) üzenetére


Jabby
őstag

Úgy oldottam meg ezt a problémát, hogy az ID3 tag-okat írtam át egy csoportos szerkesztővel

(#2606) ngabor2 válasza ngabor2 (#2604) üzenetére


ngabor2
nagyúr

letelt a modidő...

szóval most leszedtem az astro player betát, aztán meglátjuk, hogy 7 nap után mit korlátoz. ha csak a mókusvakításokat, akkor marad. mert megvásárolni természetesen csak a marketből engedi...

(#2607) Skynet258 válasza ngabor2 (#2604) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha link alatt a QR kódra gondolsz, akkor az minden bejegyzésnél ott van - viszont ami fizetős, azt nem fogja megtalálni tőlünk, mert itthon nincs Market (ezt gondolom tudtad te is). ;)

https://geekpulse.hu

(#2608) ngabor2 válasza Skynet258 (#2607) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, a qr-kód alapján próbáltam leszedni. és igen, tudom, hogy sajnos itthon még nem érhető el a fizetős rész. akkor egyelőre vagy marad a további keresgélés, vagy Jabby ötlete.

(#2609) DeadMeat válasza ngabor2 (#2608) üzenetére


DeadMeat
veterán

mixzyng-et próbáltad már?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2610) ngabor2 válasza DeadMeat (#2609) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, össze-vissza játszik. hiába állítottam be a rendezést, valami érdekes logika szerint pakolássza a dolgokat.

(#2611) DeadMeat válasza ngabor2 (#2610) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hmm nalam nem igy mukodik: kivalasztom pl eloado szerint,keresett eloado mappajat elinditom,aztan jon szepen sorban,ugy ahogyan a konyvtarban van.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2612) eddie17


eddie17
addikt

Nem nagyon volt szó a forumban, hogy estleg találok olyan zenelejátszót, ami elboldogul a flac formátummal? Van egy két albumom ami ilyen, és néha szeretném meghallgatni:)

Amúgy így a második napon még mindig elégedett vagyok vele, nagyjából be is laktam a gépet, de az akku info tényleg elég siralmas... :(

Mod: Meg nem tudom milyen néven keressem a HTC-k szép időjárás óráját, olvastam, hogy van más androidos telefonra is, csak marketon nem tudok fent van-e.

[ Szerkesztve ]

(#2613) Skynet258 válasza eddie17 (#2612) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem a Beautiful Widgets-re gondolsz, a Marketen nem fogod megtalálni, mert fizetős. Máshol igen ;)

A flac-hoz annyit, hogy lehet jobban jársz, ha átkonvertálod mp3-ba - a telefonon úgysem jön ki a flac pozitívuma...

https://geekpulse.hu

(#2614) #hpq


#hpq
aktív tag

Helló!
Nem tudjátok, hogyan lehet az sd kártyára telepíteni a belső memória helyett? (ha lehet egyáltalán) Amikor Marketröl letöltök valamit akkor automatikusan a belsőre teszi, nem találtam meg hol lehet a telepítés helyét kiválasztani.
Előre is köszi a választ! :))

// -

(#2615) DeadMeat válasza #hpq (#2614) üzenetére


DeadMeat
veterán

rootolni kell hozzá a telcsit,majd mindenféle linuxos particióra formázni a telefonod. [link]
Garivesztéssel,telefonhalállal járhat!!

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2616) #hpq válasza DeadMeat (#2615) üzenetére


#hpq
aktív tag

Köszi a választ! Érdemes megcsinálni vagy nem ér annyit a dolog? Végül is annyi mindent nem akarok feltelepíteni de, nem is tűnik olyan soknak a belső memória. :DD

// -

(#2617) Skynet258 válasza #hpq (#2616) üzenetére


Skynet258
veterán

Sok hely az, nálam rengeteg program megy fel-le, és csak ritkán ütközöm a "kevés hely" üzenetbe... normális felhasználásnál szerintem teljesen ok. ;)

https://geekpulse.hu

(#2618) foreszt


foreszt
csendes tag

Sziasztok.
Billentyű zárhoz használtam a feloldó mintát és véletlen arra nyomtam hogy elfelejtettem, innestől csak segélyhívást tudok kezdeményezni :( valaki találkozott már ezzel a problémával vagy mit lehet ienkor tenni?

(#2619) Jabby válasza foreszt (#2618) üzenetére


Jabby
őstag

Telo ki/bekapcsolás után a PIN kód nem oldja fel?

(#2620) foreszt válasza Jabby (#2619) üzenetére


foreszt
csendes tag

Nincs beállítva hogy pint kérjen, az az egy lehetőségem van hogy jelentkezzek be a google fiókomba amibe persze nem enged be valamért

(#2621) DeadMeat válasza foreszt (#2620) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hard reset?De ezt hagyd meg legutolsónak... Mert mindent töröl.A pöcök a hátlap alatt.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2622) Skynet258 válasza foreszt (#2620) üzenetére


Skynet258
veterán

Olvasd át ezt és ezt, hasonló problémák, szerintem ott van a megoldás is (most nincs nagyon időm elolvasni...).
Ez a security pattern cucc elég sokszor okoz problémákat, ahogy látom...

DeadMeat: pöcök hard resetre, ez új nekem is! Melyik az pontosan? :R

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2623) Jabby válasza foreszt (#2620) üzenetére


Jabby
őstag

Én azért kipróbálnám még, hogy egy másik telefonba áttéve a SIM-et PIN kódot rendelni hozzá

(#2624) DeadMeat válasza Skynet258 (#2622) üzenetére


DeadMeat
veterán

hátlap alatt a hangszóró mellett balra.Fekete kis izé.Az nem a "reset" gomb?Még nem próbáltam,csak feltételezem :B f480-on törölt mindent a készülékről.Véletlen megnyomtam :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2625) foreszt


foreszt
csendes tag

próbáltam de az nem az, viszont ezt a pin kódosat kipróbálom

(#2626) foreszt


foreszt
csendes tag

ugyanaz mint eddeig :(( beütöm a pin kodot de utána megint a google fiokba akar bejelentkezni

(#2627) DeadMeat válasza foreszt (#2625) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor mit csinál,ha megnyomod? :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2628) foreszt válasza DeadMeat (#2627) üzenetére


foreszt
csendes tag

semmi,nem lehet meg se nyomni

(#2629) Vagany válasza DeadMeat (#2624) üzenetére


Vagany
őstag

Az nem a GPS antenna?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2630) DeadMeat válasza Vagany (#2629) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ugyan ilyen van barátosném corbyában,f480-asomban,meg ebben.Fekete gumi,közepén egy lukkal.Akkor már inkább a gsm antenna hamár antenna,de annak is kicsi. :F

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2631) foreszt


foreszt
csendes tag

tudja valaki akkor ,hogyan zajlódik a hard reset?

(#2632) Vagany válasza piny (#2559) üzenetére


Vagany
őstag

"Keresés: igen, de egyrészt kényelmetlen a keresés (lassan lehet eljutni oda), illetve ha már ott vagy nagyon lassú (kb. 400-450 telefonszámom van, nem tudom ez soknak vagy kevésnek számít)"
Én úgy szoktam, hogy a telefon feloldása után megnyomom a zöld telefon gombot - pontosabban nem is zöld :B - ezzel bejönnek az utoljára kezdeményezett fogadott illetve elmulasztott hívások. Ha nincs közte az illető, akit keresek (a napokban nem beszéltem vele), akkor is könnyen elérhető a kedvencek fül vagy a névjegyzék fül. A névjegyzékben gyorsan görget, oldalt el lehet csípni a kis fogót akkor konkrét betűhöz lehet húzni a listát, illetve a kereséshez csak meg kell nyomni a kereső gombot (milyen furcsa :DDD ) (bal oldalt a legszélső átlátszó gomb) amivel egyszerűen gyorsan, betűket beütve szűkíti a listát (mivel a neveket egyben kezeli vezetéknévre, keresztnévre is keres, ha nem írtuk egybe).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2633) Jabby válasza foreszt (#2631) üzenetére


Jabby
őstag

Mintha olyasmit olvastam volna, hogy a sleep és home lenyomása 10mp-ig

(#2634) csigacsa


csigacsa
tag

Miért van az, hogy az Apndroid-nál kikapcsolom az adatforgalmat(off), de ha ezután elindítom a quicksettings programot akkor a mobile data opciónál enabled szerepel.

(#2635) sanyi017 válasza csigacsa (#2634) üzenetére


sanyi017
csendes tag

Ez nekem is szemet szúrt a múltkor, de elsiklottam felette, mert ha Apndroid-al kilövöm a netet, a telefon már nem generál adatforgalmat, mindegy hogy a quicksettings mit mutat, legalábbis nálam.

(#2636) csigacsa válasza sanyi017 (#2635) üzenetére


csigacsa
tag

Remélem így van. Én mind a kettőnél kikapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

(#2637) Zola007


Zola007
veterán

Ezzel a szofttal lehet csak a mobilnetet kilőni vagy a wifit is tiltja?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2638) Yzerman


Yzerman
csendes tag

Hello!
nem igazán vagyok jártas telefonokba. Kérdésem az lenne, h GPS hogyan működik benne??? internet használ hozzá vagy sem??? ha igen mekkora adatforgalmat csinál???

Üdv

(#2639) Zola007 válasza Yzerman (#2638) üzenetére


Zola007
veterán

Szia
Nyílt rendszerű a telefon, független szoftvert adnak hozzá (Igo Amigo)
Nem igényel adatforgalmat, mert a szoftver tartalmazza a térképeket (csak Magyarországit, ha jól tudom)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2640) Kakumix válasza csigacsa (#2634) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az APNDroid és a Quick Settings ugyanúgy tiltja le a mobilnetet. Átírják az APN nevét, de más-más módon így nem "tudják", hogy a másik már kikapcsolta. Az APNdroid egy "apn" prefixet "vagy postfixet" tesz az APN nevéhez, míg a Quick Settings egy "[disabled]" szöveget tesz a végére, így ha mind a kettővel kikapcsoltad, de mégis használni akarod majd mind a kettővel vissza kell kapcsolni, mert akkor lesz újra jó az APN neve.

Legyen szép napod!

(#2641) Yzerman válasza Zola007 (#2639) üzenetére


Yzerman
csendes tag

köszi a gyors választ. még 1 lenne: nézegettem mostanába a telefonokat és valamelyiknél azt írják, h beépíttet GPS vevő, valamelyiknél pedig GPS navigáció képes. mi a különbség a 2 között???

(#2642) csigacsa válasza Kakumix (#2640) üzenetére


csigacsa
tag

Köszönöm szépen. :R

(#2643) csigacsa válasza Zola007 (#2637) üzenetére


csigacsa
tag

A quicksettings programnál ki-be kapcsolhatod külön-külön a wi-fi-t és a mobilinternetet(adatforgalmat) is.
Tehát ha a mobilinternet kilövöd, attól még wi-fi-t tudod használni

[ Szerkesztve ]

(#2644) Zola007 válasza Yzerman (#2641) üzenetére


Zola007
veterán

Az hogy mit írnak hozzá nem mindig mérvadó:
1, elírás vagy szimplán hülyék
2, reklámszöveg

Ha nézegetsz egy készüléket, akkor kukkants be a fórumába.
Alapvetően a fogalombeli különbség nem az eszközre utal, hanem annak használatára.
Mindkettőben van GPS-vevő, csak máshogy használja ki a szoftver.

A zárt rendszeresek ál(pl. LG Arena) ált. google maps-ot használnak, amit pl az említett telefonon nem is lehet a szoftver módosítása nélkül offline (azaz ingyen) használni.

Kell hozzá a wifi/mobilnet, anélkül el sem indul a térképszoftver (jó nagy baromság, hogy még sima térképként sem lehet használni amit már egyszer letöltöttél)

A nyílt rendszeres telefonok tudnak futtatni navigációs programokat, melyek saját térképadatbázissal rendelkeznek és frissíthető más módon is. Tehát a használatához nem szükséges internet.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2645) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok, hátha vannak srácok és lányok, akik az android appz topikot nem olvassák, de ezt igen:
Egy (véleményem szerint) kis gyöngyszem: SlideScreen Pro
Azért a blogot linkeltem, mert ott már leírtam mindent :D

https://geekpulse.hu

(#2646) Jabby válasza Skynet258 (#2645) üzenetére


Jabby
őstag

Én rendszeresen olvasom a blogodat :)
Meg is tetszett a NewsRob app, de sehogy nem jövök rá hogyan kell a Google fiókomba saját RSS feedeket beletenni :F

Azért írtam ide, mert talán másnak is gondot okoz

[ Szerkesztve ]

(#2647) Skynet258 válasza Jabby (#2646) üzenetére


Skynet258
veterán

Google reader, és ott bal oldalon fent "hírcsatorna hozzáadása" ;)

https://geekpulse.hu

(#2648) Jabby válasza Skynet258 (#2647) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam nincs reader :(
Chromeot használok

(#2649) Jabby válasza Jabby (#2648) üzenetére


Jabby
őstag

Nehezen, de megtaláltam: Ahova a webcímet kell írni annak a végén van egy RSS-hez hasonló kék ikon (Click to subscribe...), erre rákattintva jött elő a reader

(#2650) Skynet258 válasza Jabby (#2648) üzenetére


Skynet258
veterán

Én is Chrome-ot használok ;) A Google Reader-t így gondoltam. Amit itt hozzáadsz, az megjelenik a telefonodon is - persze ugyanazt a mailcímet kell használnod mindkét helyen.

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.