Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) Kakumix válasza dedike (#3600) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nekem nem érne meg 11000Ft-ot két évig havonta (6900+24*11000 = 270.000Ft!!!)

Legyen szép napod!

(#3602) r.zozo


r.zozo
tag

Most voltam az egyik pannonos ismerosemnel, es azt mondta, hogy kapott egy emailt amiben azt irtak hogy lassan itt a frissites! De hogy ne legyen tul nagy az orom csak 2.0 es nem a 2.1:( monjdjuk en remelem hogy csak nem volt kepben a szervizes es rosszat irt le az emailben

Ja es mindenkink inkabb a usbkabelt ajanlottak, szoval ide jutottunk:)

Telefon aksija mindenkinel mas ideig birja, de1.5-2 nap az atlag szerintem, persze vannak kivetelek de ezek meg csak a szabalyt erisitik:-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#3603) hudyfiu válasza Kakumix (#3601) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Azért ez így kicsit dúrva hogy 270.000
Van benne net, tv,300sms, 20ft os percdíj annyira nem rossz az... a 11000ft-ért bár én sem venném de ha valaki kihasználja lehet megéri...

(#3604) sirály69 válasza petipetya (#3596) üzenetére


sirály69
őstag

:R
De azért nekem a samum 2 napig elmegy sok telefonálással stb.
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy minden este a töltőre kell majd dugnom vagy kibír esetleg 2 napot is....

Én ezt szeretném megtudni, mivel már jártam úgy, hogy 1 új telefon alig bírta ki estig, pedig csak telefonáltam és térerő is volt rendesen.

Szerver Hosting Debrecenben

(#3605) sirály69 válasza r.zozo (#3602) üzenetére


sirály69
őstag

Köszi! :R

Szerver Hosting Debrecenben

(#3606) vinistv


vinistv
tag

Nagyon bejön a készülék, a magyar nyelvű Android platform használata pedig igazi élmény.

-

(#3607) vinistv


vinistv
tag

(#3608) vinistv


vinistv
tag

Ja és ne felejtsük el megemlíteni a 800 MHz-es procit sem!

-

(#3609) Skynet258 válasza vinistv (#3608) üzenetére


Skynet258
veterán

Jéé, téényleg?? :Y ;]

https://geekpulse.hu

(#3610) eddie17 válasza Kakumix (#3601) üzenetére


eddie17
addikt

A részletet, csak 1évig kell fizetni, és kamatmentes, utána már csak a csomag havi díját kell.

(#3611) Kakumix válasza eddie17 (#3610) üzenetére


Kakumix
senior tag

Még részletet is kell fizetni? Ezt nem is olvastam! Azt hittem csak a 6900Ft + a havidíjak (10900Ft/hó) :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#3612) Kakumix válasza r.zozo (#3602) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az USB kábelt mire ajánlották? Lemaradtam róla.

Más:
10. napja van a Samsung szervizben a telefonom és még semmi hír róla. Sokáig tart azt a hard-reset-et megcsinálni vagy csak megvárják mire kész a 2.1 és rögtön frissítik is? :)

Legyen szép napod!

(#3613) DeadMeat válasza Kakumix (#3612) üzenetére


DeadMeat
veterán

15 nap a szokásos időtartam,az előtt én még soha nem kaptam vissza telcsit,akárhol volt beadva...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3614) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!
Szombaton meghalt a 8Gb SanDisc mSD kártyám.IGO-t akartam futtatni, de kb 1 órán át kereste a műholdat, hiába. Ekkor kezdtem el nézegetni, mi a fene van.
Minden eltünt róla(zene,képek,videók), ill ő maga is eltünt. A teló nem érzékelte, hogy van benne valami, a fotó rész is kérte a kártyát.
Sima kártyahalál vagy megette egy progi v. VÍRUS ?
A kérdésem az lenne: Az Androidot támadják-e vírussal, mennyire kell vigyázni, létezik-e
valamilyen vírusfigyelő v. írtó?
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3615) eddie17 válasza Kakumix (#3611) üzenetére


eddie17
addikt

Én úgy vettem, hogy 9900 volt az egyszeri díj, 1évig 3700forint, plusz 2év hűség, 4990ft-os havidíjjal. Még a 10ezret sem éri el, nem hogy 270ezret fizetek ki nekik:)

(#3616) Skynet258 válasza Mcfery (#3614) üzenetére


Skynet258
veterán

Van vírusirtó, hamarosan a blogon is jár majd ;) De az a véleményem, hogy android alatt egyelőre nem jelent komoly veszélyt semmilyen vírus, és a te adataid is szimplán hardver hiba miatt szállhattak el ;)

https://geekpulse.hu

(#3617) Karma válasza Mcfery (#3614) üzenetére


Karma
félisten

Nincs vírus Androidra. Szerintem a kártyád murdelt meg.

“All nothings are not equal.”

(#3618) Plumpy válasza Skynet258 (#3609) üzenetére


Plumpy
aktív tag

FFFFFFFúdebunkó, hogy lehet ilyet monadni? Miért kell lekezlően beszélni? Jajjjjjjmáááá, degonosz ember vagy te is....

(Na ezt most nehogy komolyan vedd, csak még mindig szálka van a szememben a múltkori ilyen jellegű beszólásom miatt kapottakért. :) De písz mindenkinek.)

Plumpy - A kultúrbölény

(#3619) Skynet258 válasza Plumpy (#3618) üzenetére


Skynet258
veterán

A kolléga csak hsz-t gyűjt, ha megnézed, akkor most is rengeteg topikban ő az utolsó hozzászóló, és sehol nem mondott semmi értelmeset :D
De rád most megharagudtam, mert bántasz, ezért... nem tudom mi lesz :D

https://geekpulse.hu

(#3620) Valzor válasza Skynet258 (#3619) üzenetére


Valzor
aktív tag

hszgyűjtés? :DDD Hogy mikre nem érnek rá egyesek :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3621) Skynet258 válasza Valzor (#3620) üzenetére


Skynet258
veterán

Van akit zavar az újonc rang, és meg sem áll Őstag-ig vagy PH kedvence!-ig :D

https://geekpulse.hu

(#3622) Kakumix válasza eddie17 (#3615) üzenetére


Kakumix
senior tag

eddie17: Igen, de a te konstrukciód más, mint amit hudyfiu írt.

DeadMeat: Lehet, hogy 15 nap a szokásos, de nekem max. 1 hetet mondtak és egyébként is hiányzik a drágaságom :) Sikerült nagyon hozzászoknom az állandó piszkálgatásához.

Skynet258: milyen jó, amit feltételezel róla. Nem is az jut eszedbe, hogy azért hajt a rangra, hogy utána az apróhirdetéseknél próbáljon meg valakit átverni. Nagyon sötétek a gondolataim, ezek biztos elvonási tünetek :)

Legyen szép napod!

(#3623) Skynet258 válasza Kakumix (#3622) üzenetére


Skynet258
veterán

Na ez eszembe sem jutott, látszik nem vertem át még senkit az aprón :D

https://geekpulse.hu

(#3624) DeadMeat válasza Kakumix (#3622) üzenetére


DeadMeat
veterán

Amugy hova vitted?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3625) eddie17 válasza Kakumix (#3622) üzenetére


eddie17
addikt

Ok, értem én, csak mondom, hogy nem feltétlen kell ott hagyni nekik 270papírt.

Más: Városban mászkáltam ma egy kicsit, ebben a szép napsütésben, és sajnos rá kellett jönnöm, hogy nagyon rossz a kijelző napfényben. Lehet a gyári fólia is tompít rajta, de alig látni a kijelzőt.

(#3626) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!
Köszönöm a gyors válaszokat!
Akkor vissza a kapott 2GB-os kártyához, beosztom valahogy!
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3627) dedike válasza Skynet258 (#3621) üzenetére


dedike
addikt

De ha ezt nem veszi észre senki a pH!-n, aki illetékes, akkor hagy csinálja. Tudom, lehet jelenteni, meg akár itt is figyelmeztetni, de én mikor finoman és kedvesen ezt tettem, el lettem küldve messzire... :U

Jó szerencsét!

(#3628) Kakumix válasza DeadMeat (#3624) üzenetére


Kakumix
senior tag

Budapesten az Oktogonhoz a "Samsung Szerviz Plaza"-ba :))
Egyébként a Samsung.hu-n lenne lehetőség követni a javítást, de a kapott munkalapon szereplő kódokat hiába írom be mind "hibás keresés"-t üzen.

Legyen szép napod!

(#3629) szubrutin


szubrutin
aktív tag

A hivatalos samsung márkaszervíz Budörsön van,pont a Tesco mögött,oda éri meg leginkább elvinni 1ből a telefont, Szlovákiából is oda jönnek a samsungok:)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#3630) r.zozo válasza Kakumix (#3612) üzenetére


r.zozo
tag

Hat igazabol csak reszeket olvasott fel nekem, ezert csak talalgatok en is, de titu arra buzditanak hogy itthon rakjam fel a 2.1et

A kijelzo fenyerejet lehet allitani attol jobb lesz, engem inkabb az zavar egy kicsit hogy rasut a nap es latom (bill.zarnal,fekete kepernyonel) a tft kijelzobe "egett" menu rendszert, vagyis ilyen racsos halot vagy mit, bar meg ez sem olyan zavaro mert ha feloldom akkor mar nem latom :(

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#3631) fixedgear


fixedgear
tag

htc hero romot rálehet rakni a telóra?:R

LG Optimus 2X P990

(#3632) DeadMeat válasza fixedgear (#3631) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem,azt htc hero-ra lehet csak feltenni.Meg G2-re,de az meg ugyan az....

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3633) Kakumix válasza r.zozo (#3630) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én úgy tudom, hogy amit beégett menürendszernek gondolsz az az "érintőképernyő" rétege, a tft mögötte helyezkedik el.

Legyen szép napod!

(#3634) r.zozo válasza Kakumix (#3633) üzenetére


r.zozo
tag

Lehetseges hogy igazad van, meg nem jartam utanna

Valaki kitudna fejteni, hogy a 2.1 es a 2.0 kozott milyen kulonbsegek vannak?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#3635) szubrutin


szubrutin
aktív tag

hehe,látott már vki 1általán 2.0-át?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#3636) villig


villig
csendes tag

üdv! valaki már rootolta közületek a legutóbbi verziót?

http://forum.samdroid.net/threads/131-Mod-Original-I570EXXJB4(JB7)-with-Root?highlight=i570exxjb4

(#3637) Skynet258 válasza r.zozo (#3634) üzenetére


Skynet258
veterán

Ahogy a kolléga is mondja, az nem "beégett menü" (ez nem valami 80-as évek kvarcjátéka :D ), hanem a kapacitív panel. ;)

https://geekpulse.hu

(#3638) Lall válasza dedike (#3627) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem is jelentsük fel, mert sok hozzászólást ír. Plumpy. Hivatalosan is fel vagy jelentve!!! Sőt én a rendőrségen is bejelentés teszek a sok off(szagú) hozzászólásod miatt. Jobban kellene a kedves fórumtársaid tisztelni.

Juteszembe, nem tudja valaki, hogy lehet USB-n csatlakozni, mer a Pc Studio amit adtak hozzá nem ismeri fel és ha rákattintok a meghajtóra az meg aztat írja nincs ilyen eszköz. Bocsi, hogy nem olvastam el mind a 3000 hozzászólást, de nagyon sietek. Azt nem tudom hova... :D :DD :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3639) Kakumix válasza Lall (#3638) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha sietsz akkor segítek! Sajnos rossz kábelt csomagoltak az első szériás Spicakhoz. Nem micro, hanem mini USB kábelt kell használni, hogy össze tudd kötni a számítógéppel. Lehet, hogy nehezen megy bele a csatlakozóba eleinte, de ne sajnáld! Ha mégsem menne próbáld egy kis szappannal megkenni, hogy jobban csússzon. A zsír nem jó mert avasodik és büdös lesz és nem jó a folyékony szappan sem, de az más okból (sajnos arra már nem emlékszem, hogy miért). Szólj, ha sikerült!
De vigyázz, mert a garancia ugrik! ;]

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#3640) Lall válasza Kakumix (#3639) üzenetére


Lall
veterán

Bekentem vazelinnel és úgy belecsúszott. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3641) fixedgear válasza DeadMeat (#3632) üzenetére


fixedgear
tag

és valami hasonló arculatot lehet varázsolni?

LG Optimus 2X P990

(#3642) Skynet258


Skynet258
veterán

Elvagytok már megint :D Megjött ma a némethonból rendelt 18 darabos fóliapakk, a harmadikat sikerült is úgy feltennem, hogy ne legyen ferde vagy buborékos. Eddig jó, de ha mégsem, akkor van még 15, azzal csak kihúzom egy darabig :D

fixedgear: nekem ennyire sikerült ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3643) Kakumix válasza Skynet258 (#3642) üzenetére


Kakumix
senior tag

Akkor jó az a 18db-os fólia? Én már megvettem decemberben, de még mindig nem szántam rá időt, hogy lecseréljem a gyárit. Közben kimasszíroztam belőle a buborékokat és már ferdének is kevésbé tűnik. Vagy esetleg csak az emlékeimben szépült meg a Spicám? :)

Legyen szép napod!

(#3644) Skynet258 válasza Kakumix (#3643) üzenetére


Skynet258
veterán

Végülis amennyibe került, annyiért jó :D Nem egy Martinfields, de abból 1 darab is többe kerül, mint ez a 18-as pakk. Olyat veszek majd én is, ha végre csinálnak Spica-ra...
Ami itt még negatívum lehet, hogy van fél mm a fólia szélén, amit nem ragasztóztak. Na ez lehet, hogy úgy fog viselkedni, hogy alámegy minden szösz... Pár nap múlva többet tudok mondani, az tuti, hogy jó vékony, a kijelző érzékenységét nem rontja le. :K

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3645) Badb0y


Badb0y
addikt

Pannonnál bónusz programban elég korrekt áron lehet ilyen telefont venni. Jókat mondtak erről a készülékről,

Kérdésem lenne. Ha jól tudom gugli 2.1-től flash támogatva vagyon. IGO meg alapba megy ha jól tudom.

Tehát 2 kérdésem lenne, flashes oldalak mennek-e rendesen, ill. igo rendesen működik?
Esetleg bármi probléma van-e a készülékkel?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3646) Skynet258 válasza Badb0y (#3645) üzenetére


Skynet258
veterán

Támogatva lesz, ha az Adobe kiadja a hozzávalókat... addig nincs flash. IGO megy, bár eleinte voltak problémák (kilépkedett pár embernél), de azóta ez lehet megoldódott (én nem tettem fel).
Különösebb probléma nincs, ha van időd, olvasgass vissza ;)

https://geekpulse.hu

(#3647) Badb0y válasza Skynet258 (#3646) üzenetére


Badb0y
addikt

Ez erre nem vonatkozik igaz ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#3648) DeadMeat válasza Badb0y (#3647) üzenetére


DeadMeat
veterán

szerintem de.. csajnos.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3649) Kakumix válasza Badb0y (#3647) üzenetére


Kakumix
senior tag

Erre is vonatkozik, hogy nem lesz, amit részemről nem élek meg tragédiaként és továbbra is remélem, hogy eltűnik a webről a flash (és nem veszi át a szerepét más külön telepítendő "dolog" pl. silverlight).

Legyen szép napod!

(#3650) legiaap


legiaap
nagyúr

Ma megnyomogattam a T-Mobilban ezt a készüléket.
Nem rossz kis kütyü. Egy dolgot sajnáltam, hogy nem tudtam kipróbálni a netet, mert nem működött rajta...pedig pont arra lettem volna a kíváncsi.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.