Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) Skynet258 válasza piny (#2750) üzenetére


Skynet258
veterán

Igazából én sem hibáztatok senkit, nem is szabad. Azok az infók, amiket összeszedtünk, mind ilyen innen-onnan jövő, "belsős infók" meg pletykák voltak.
Ha a Pannon vagy a Samsung oldalán ki lenne írva, hogy mittomén, február 25-én lehet tölteni a 2.1-et, és végül mégsem, akkor lehet háborogni. :) Így nem tehetünk mást, csak várunk csendben :K

https://geekpulse.hu

(#2752) Sword válasza piny (#2750) üzenetére


Sword
őstag

Nem is értem, hogy akarnak frissítést kiadni, amikor az egyetlen Samsung által hivatalosnak elismert program, amivel kapcsolódni lehet(ne) a telefonhoz nem működik az i5700-al...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2753) Skynet258 válasza Sword (#2752) üzenetére


Skynet258
veterán

Na ja, ez még nekem sem tiszta :F

https://geekpulse.hu

(#2754) r.zozo válasza piny (#2741) üzenetére


r.zozo
tag

Minden valaszt nagyon koszonok! Igen kajak izgulok mert en meg tanulo vagyok es sok plussz munkat valaltam be ezert a telo ert es nem szeretnem tegla kent lani :) a telefon amugy nagyon erdekel mar 3 forumot is nyomon kovetek rola :p kozte skynet-et is
Ha kijon a havatalos akkor arrol kapok majd ertesitest vagy nekem kell figyelnem a pannon vagy a samu oldapat?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#2755) Skynet258 válasza r.zozo (#2754) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem ha minket figyelsz, akkor értesülsz a leggyorsabban :D

https://geekpulse.hu

(#2756) Kakumix válasza DeadMeat (#2748) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kösz, szóval MINDEN minden elveszik. Közben rájöttem, hogy a kártyát kiveszem így az megmarad a telefonon meg csak a programokat kell újratelepíteni. Viszont most olvasom, hogy egy kódsort kell beírni a hard-reset-hez?! Van más módszer is? Mert a nem betöltődő android billentyűzetét nem találom :)

Legyen szép napod!

(#2757) piny válasza Sword (#2752) üzenetére


piny
tag

Szerintem mindenki (hivatalosan és nem hivatalosan is) t***k a hivatalos programra :)
Legalábbis sehol nem láttam a javításra utaló jeleket.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2758) piny válasza Skynet258 (#2751) üzenetére


piny
tag

De én igen, hibáztatók jó pár bandát érte :D
A Google-t az összecsapott, toldozott foldozott operációs rendszerért.
A Samsung PR-t az elégtelen tájékoztatásért, ha ez egy zárt rendszerű telefon lenne, azt mondanám hogy OK, viszont aki ilyen telefont vesz, azoknak a nagy része pont ezért veszi (frissítés, reszelés, berhelés). Nincs rendes, normális support oldal/vonal a Samsungnál.
A Samungos programozó srácokat (mind UK, mind koreai vonalon), mi tart ennyi ideig??
Pannont kivételesen nem :), ők ebből a szempontból kereskedők, aztán kész.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2759) ZX7 válasza piny (#2757) üzenetére


ZX7
tag

Szerintem pedig a hivatalos frissítéssel -értelemszerűen- egyidőben fog debütálni a Spica-t támogató new pc studio. Persze remélhetőleg jóval előbb letölthető lesz a szokott helyről. :C

Egyébként az újonnan felkerült brandelt (Telia) firmware (I5700TLAJB1) már 2.0-ás?

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#2760) ZX7 válasza piny (#2758) üzenetére


ZX7
tag

Annyiban vitatkoznék veled, hogy a Samsung a többi gyártóval -nekem úgy tűnik- nagyjából egy ütemben dolgozik a 2.x frissítéseken. Például Hero-ra is ígérik már jó ideje hivatalosan, de tudtommal arra se jelent még meg.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#2761) piny válasza DeadMeat (#2745) üzenetére


piny
tag

Bocs, elsikkadtam a kérdésed felett, elnézést. :(
A CSC file nem létfontosságú, alapesetben.
Ez tartalmazza a gyártó/provider általi custom dolgokat, logókat, hangokat stb-t.
Ha nem megy fel, kicsit kényelmetlen, mert esetlegesen az első boot után nem futnak le olyan dolgok, amik jól jönnének (APN beállítás, egy configok). De nem kritikus, ha nem fut le, hát nem fut le, bár érdekes hogy ebben az esetben miért nem ment nálad (illetve ebben az esetben igazából nem is érdekes hogy lefut-e). Lock-olt a telefonod?

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2762) piny válasza ZX7 (#2760) üzenetére


piny
tag

Értem én, csak gyerünk mááááár, hajrá hajrá srácok! :DD

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2763) said85 válasza piny (#2758) üzenetére


said85
csendes tag

ma meglátogattam a samsung szakszervizt(siófok), és szomorúan kellett észrevennem, hogy bizony a supportjuk minden pólusából vérzik az android fronton... a srác annyit mondott, hogy nem tudja egyenlőre frissíteni, mert nincs hozzá kábele(!)... majdnem megkérdeztem tőle, hogy apa... behozzam ez enyémet?? 2.x ről, meg azt sem tudta, hogy mi... andere andere eppá eppá!
"úgy még sosem vót, hogy sehogy sem vót" alapon várni kell. legalábbis én ezt fogom tenni:D
ja és jó ez a fórum, szeretlek titeket...:D
üdv!

(#2764) Dare2Live válasza ngabor2 (#2521) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mivel formáztad? nekem is elöjött a probléma....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2765) Nes^^


Nes^^
csendes tag

Sziasztok aki próbálta már a 2.1 et attól kérdezném a Bluetooth jó már benne ?

[ Szerkesztve ]

(#2766) Jabby válasza Dare2Live (#2764) üzenetére


Jabby
őstag

Spicaval formattálj (Beállítások -- SD-kártya és telefon tárh --SD-kártya formázása)

(#2767) ZsilBi válasza piny (#2762) üzenetére


ZsilBi
csendes tag

tudnál egy videót csinálni, hogy mennyire lassú a 2.1, ill. mik a kritikus dolgok?

(#2768) piny válasza ZsilBi (#2767) üzenetére


piny
tag

Szia!

Nem tudok.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2769) DeadMeat válasza piny (#2761) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen,anno utána olvastam,mire is jó,és miért nélkülözhető,csak meglepődtem,hogy nem ment fel.(aztán gondolom azért mert indiai vagy milyen a fw :U )
Szóval gondom nem volt belőle,csak meglepett.Inkább a 7-es szopatott órákig,mert multkor ment,felismerte,most meg minden 2. rádugásnál felismerte,de nem töltötte be a drivert rendesen.Akármit csináltam.Ha felismerte odin megállt a starting connection-nél :W
A megoldás ha érdekel az volt,hogy bekapcsoltam a telcsit simán,felismerte a win,vissza fw módba és működött. :F :F

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2770) DeadMeat válasza piny (#2761) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen,pannonos...
:B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2771) piny válasza DeadMeat (#2770) üzenetére


piny
tag

Valószínű az lesz a 'bibi', legalábbis én arra tippelnék.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2772) piny válasza DeadMeat (#2769) üzenetére


piny
tag

Khm... írtam hogy ne feledjétek el a 2x reboot-ot a telefonon :)
Ha már én elfelejtetten, s szívtam vele negyed órát. :))

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2773) DeadMeat válasza piny (#2772) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem felejtettem el :)

Amugy megvan az első hiba:Telefonkönyben rálépsz egy kontaktra,hívás gomb (fizikai) és lehal az android process :B

Első benyomás tényleg lassabb,de kisebb helyet foglal,mint az 1.5.Lecserélve a gyári home screent 4 futó appal a háttérben 75mb a szabad memória.Kicsit lassabbnak tűnik,mint amaz,de a menü animációkat kikapcsolva érezhetően felgyorsul minden.
Blútyuk 3.party app nélkül oda-vissza működik,gépre telefonra egyaránt.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2774) Nes^^


Nes^^
csendes tag

thx akkor lehet feldobom rá én is

(#2775) artemusclyde


artemusclyde
csendes tag

Sziasztok!
Nektek van a 2.1-es alatt csengőhang? Nekem csak egy silent opció van a
phone rigtonesnál.

szerk: vagy ez lett volna a csc fileban amivel nem ment az upgrade nekem sem?

[ Szerkesztve ]

(#2776) Skynet258 válasza DeadMeat (#2773) üzenetére


Skynet258
veterán

"Amugy megvan az első hiba:Telefonkönyben rálépsz egy kontaktra,hívás gomb (fizikai) és lehal az android process"

Hm, ez azért elég súlyos... :U

https://geekpulse.hu

(#2777) Sword válasza Skynet258 (#2776) üzenetére


Sword
őstag

Biztos sokadrangú volt a tesztelés folyamán, hogy lehet-e telefonálni vele :DD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2778) DeadMeat válasza Skynet258 (#2776) üzenetére


DeadMeat
veterán

&Sworld

Telefonálni lehet vele.ráböksz a hívásra a kijelzőn és megy is a hívás. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2779) Sword válasza DeadMeat (#2778) üzenetére


Sword
őstag

Jó, de most a tesztelésről beszélünk ;)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2780) Skynet258 válasza DeadMeat (#2778) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát lehet, de akkor is... főleg hogy én pl. a hardveres gombot nyomogatom ha hívni akarok valakit :P

https://geekpulse.hu

(#2781) DeadMeat válasza Skynet258 (#2780) üzenetére


DeadMeat
veterán

én is,de akkor bocsánat mindkettőtöktől több tapasztalatomat nem osztom meg... :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2782) Sword válasza DeadMeat (#2781) üzenetére


Sword
őstag

Ne már! Lehet, hogy tényleg innen tudják meg Samsungék...

Én meg nem vagyok olyan bátor, hogy feltegyek így, ilyen forrásból fw-t.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2783) Skynet258 válasza DeadMeat (#2781) üzenetére


Skynet258
veterán

Öö, miért is? :F

https://geekpulse.hu

(#2784) DeadMeat válasza Skynet258 (#2783) üzenetére


DeadMeat
veterán

:P :DDD Nyugi nem menekültök

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2785) Skynet258 válasza DeadMeat (#2784) üzenetére


Skynet258
veterán

Már azt hittem agyadra ment az android vagy valami :D
Hogy valami értelmeset is szóljak ma: a bill zár milyen? Gondolom a húzkodós fajta... ki lehet kerülni a Spica oldalsó, erre szolgáló gombját, vagy mindenképp először azt kell nyomorgatni?

https://geekpulse.hu

(#2786) DeadMeat válasza Skynet258 (#2785) üzenetére


DeadMeat
veterán

Is-is.Működik több gombbal,Ok,menü,oldalsó gombokkal többekközött.Igen a húzkodós fajta,és hívásoknál is igy működik a felvét,ha nem preferálod a fizikai gombot:)
És ugy néz ki megjavították a töltöttségjelzőt.Kb egyezik szemre a battery left százalékával.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2787) Skynet258 válasza DeadMeat (#2786) üzenetére


Skynet258
veterán

Na ezek jó hírek :K

https://geekpulse.hu

(#2788) Skynet258 válasza DeadMeat (#2786) üzenetére


Skynet258
veterán

Még valami: megpróbálnád feltenni a Hero Style-os Panda Home-ot? Úgy emlékszem csak az 1.5-ös és 1.6-os Androidot támogatja... tudnom kéne, mennyire rendezkedjek be alá :D

https://geekpulse.hu

(#2789) piny válasza Skynet258 (#2788) üzenetére


piny
tag

Fennt van nekem is, megy alatta rendesen ;)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2790) picur220


picur220
veterán

A rootolás befolyásolja a garanciát?

(#2791) Shkiz0 válasza picur220 (#2790) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hát ez nézőpont kérdése. Maga a rootolás nem járna garivesztéssel, de mivel általában azért rootolja valaki a telót hogy megváltoztasson olyan értékeket, amiket esetleg a gyártó letiltott, így már igen. Persze rengeteg mindent lehet csinálni amihez kell root jog, de nem ugrana a gari, de 90%-ban azért a mondatom másik fele érvényesül.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2792) _Balou_ válasza picur220 (#2790) üzenetére


_Balou_
csendes tag

Nehanyszor mar le lett irva, hogy IGEN.

(#2793) r.zozo


r.zozo
tag

Hello! A kamera menu most mar hasznalhato szinten van?
Equalizert valaki probalt mar telepiteni ra?
Az igaz hogy a bloutooth-t kepes bele maszni a masik telojaba?

Szerintem nem nagy gond a fizikai felvevo gomb, magambol kiindulva, de ha az ember bele gondoldol akkor azert komoly hiba nem?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#2794) Jabby válasza r.zozo (#2793) üzenetére


Jabby
őstag

Java-s progit hogyan kell telepíteni?
SD-re rámásoltam, Astroval nem tudom telepíteni

(#2795) Dare2Live válasza Jabby (#2794) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

menuben ott a "Java ME apps"

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2796) Skynet258 válasza r.zozo (#2793) üzenetére


Skynet258
veterán

Equalizer egyik androidon sincs egyelőre, és mint olyat, telepíteni sem lehet ;)

https://geekpulse.hu

(#2797) MartOOn


MartOOn
addikt

hello!
egy gyors kérdés, mi a különbség a galaxy meg a spica között? melyik a jobb?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2798) Skynet258 válasza MartOOn (#2797) üzenetére


Skynet258
veterán

Semmi, mert ugyanaz :D Legalábbis ha egybe van írva.
Van a Samsung Galaxy i7500, és van a Samsung Galaxy Spica i5700. A különbségeket felfedezheted a linkeken.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2799) MartOOn válasza Skynet258 (#2798) üzenetére


MartOOn
addikt

köszi! spica jobb vételnek tűnik. 1,5 Android van még mindig rajtuk? a g1-emen is 1,6 van már.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2800) Sword válasza MartOOn (#2799) üzenetére


Sword
őstag

Van akién már 2.1 van ;)

A többieknek, akik a hivatalos verziót várják, 1.5 van a telóján.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.