Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Fürkész


Fürkész
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen telefont, de nem tudom összepárosítani a PC-vel ( Win7 van rajta), USB kábellel való csatlakozáskor a telefon ugyan kiírja, hogy "USB csatlakoztatva", és az ikon is ott marad a bal felső sarokban, valamint a gépen a Total Commanderben is megjelenik egy új meghajtó, de nem lehet tallózni, mert rákattintva kiírja, hogy nincs ilyen meghajtó, viszont sajátgép alatt meg nincs meg a meghajtó,pedig az eszközkezelőben látszik mint USB háttértár, és az eszközök menüben is megvan a telefon, de a tartalmát nem lehet itt sem böngészn
http://kep.ivpicture.hu/316287.jpg

Van valakinek ötlete mi lehet a gond? Vagy hibás és vigyem vissza? Próbáltam a telefonon az USB hibakeresést, de akkor egyáltalán nem látja a gépem a telefon memóriakártyáját, csak magát a telefont, de akkor meg drivert kér ami persze nem találni.

Köszi előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3052) Shkiz0 válasza Fürkész (#3051) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

1000000+1x le lett már írva.
Amúgy fogod a felső sávot ahol az értesítések is vannak, és lehúzod, aztán ott usb csatlakoztatása. És máris fogod látni.

Fönt ahol kiírja hogy csatlakozott, hívd le, és bökj rá az értesítésre, majd nyomd meg hogy csatolás. Ezzel csatoltad a telod SD kártyáját a géphez. Ha nem megy akkor a beállításoknaál a telefon névjegye c. beállításnál van egy további beállítások menü pont, ott jelöld be, hogy csak usb háttértár. by Kyller

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3053) Shkiz0 válasza Fürkész (#3051) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

sorry 2x

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3054) Fürkész válasza Shkiz0 (#3052) üzenetére


Fürkész
tag

Köszi a segítséget, legördítettem az értesítéseket, ott csak annyit írt ki, hogy az USB csatlakoztatva, de persze nem volt engedélyezve a fileátvitel, a telefon névjegy alatt viszont be volt kapcsolva az USB háttértár. Miért kell ezt ennyire túlbonyorítani? Köszi mégegyszer a segítséget!

(#3055) mg105


mg105
senior tag

nem tudjátok, hogy a samsung garancia vonatkozik-e pixelhibára? írtam nekik emailt, de nem igazán válaszolnak :F

(#3056) Mcfery válasza mg105 (#3055) üzenetére


Mcfery
tag

Hí!
Ha nem golyó ütötte lyuk okozta a pix hibát, akkor igen!(sztem)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3057) fixedgear válasza fixedgear (#2814) üzenetére


fixedgear
tag

látott már ehhez valaki szilikon tokot?
nem olyan "gagyit" amit a speedshopban árulnak
hanem ilyen keményszilikon tokot
ebayen is csak ilyen puhát találtam....:S
ez mondjuk jólnéz ki
de ránézésre puhaez

LG Optimus 2X P990

(#3058) HOZE1 válasza fixedgear (#3057) üzenetére


HOZE1
tag

Ja ez tényleg jól néz ki!!
Engem is érdekelne, ha vki találkozik vele!

Más tudom hülye kérdés, de MIKORJÖNMÁRA 2.0/1 verzió mert egy csomó progi azon műxik. Pl. google earth.

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#3059) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Valaki segítsen már ki legyen szíves!

A tököm tele van a rohadék MyBackup-pal. Leszedem a marketről az elérhető nem Pro verziót. Nem enged semmit csinálni, mert pofázik, hogy expired, vegyem meg a pro-t. Rohadék tetű. Ok, egy közismert torrent oldalon gyorsan "megvettem" a Pro-t. Felraktam, az meg azért pofázik, hogy van frissebb töltsem le a marketről. De mivel Pro, nálunk nem elérhető marketen. Ez meg ezért nem hajlandó csinálni semmit. Szétverem lassan, ott tartok, mi ez a hulladék szarfoshugy, hogy egy szerencsétlen normális trialt, vagy demot, vagy korlátozott free verziót nem tudnak ebből csinálni?

Valakinek van egy működő példánya? Ha igen, akkor plíz pü.

Plumpy - A kultúrbölény

(#3060) Lall válasza Plumpy (#3059) üzenetére


Lall
veterán

Privát elment!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3061) _Dumber_ válasza _Dumber_ (#3040) üzenetére


_Dumber_
őstag

Erre valaki?

(#3062) Skynet258 válasza HOZE1 (#3058) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha átveszed 2500-ért, akkor megrendelem neked :D
2.1 meg jóisten tudja mikor lesz...

https://geekpulse.hu

(#3063) mfaka


mfaka
tag

Itt egy videó az MWC-ről. Spica android 2.1-el. Szerintem sebesség téren erre lehet számítani, ha majd mi földi halandók is megkapjuk. Nem valami gyors, de hát ez van. Firmware-t lehet frissíteni, de a processzort meg RAM-ot nem. :P

Tetszenek az új kamera funkciók viszont...

[link]

(#3064) picur220 válasza Shkiz0 (#3050) üzenetére


picur220
veterán

Tehát még az 1.5 jobb. A hszekből is kb ez derült ki, csak kétértelmű volt az egész.:D
A 2.0-ról van már hivatalos infó, hogy mikor fog kijönni? Volt itt Q2, meg feb. vége is..

(#3065) Skynet258 válasza picur220 (#3064) üzenetére


Skynet258
veterán

Kevered a dolgokat (mondjuk nem csoda...). A 2.0 február vége/márciusra van ígérve, a 2.1 pedig Q2-re (bár ez még csak pletyka).
Hogy valójában mi és mikor fog jönni, azt senki sem tudja biztosra ;)

https://geekpulse.hu

(#3066) bandrew válasza mfaka (#3063) üzenetére


bandrew
tag

Nem tűnik lényegesen lassabbnak mint a jelenlegi állapota a spicámnak. Az érdekes volt mikor csak 42.re tudta eltüntetni a programok tárát (tényleg, annak van valami neve?). Mondjuk az 1.5 is csinál ilyet. szal így videón nézve egyre jobban érik a frissítés

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3067) picur220 válasza Skynet258 (#3065) üzenetére


picur220
veterán

Jah, ez persze más!:DDD Elég ott a 2.0 is szvsz...:D Csak legyen jobb, gyorsabb, szebb, stb:DDD

(#3068) said85


said85
csendes tag

srácok...
a spicán minden komolyabb 2, és 3d-s játék akad???:S
há' hogy van ez???
vigasztaljon meg valaki, hogy ez még csak a szoftver bogara, és ... és... akkor nem fogok sírni :O

[ Szerkesztve ]

(#3069) skristof


skristof
tag

sziasztok
egy hete én is boldog tulajdonosa vagyok a telefonnnak, olvastalak titeket és a blogot is, ezúton is köszi a sok sok hasznos infót
egy apró kérdés - nem szeretnék meglepődni hónap végén a telefonszámla miatt :)
APNDroid-ot beizzítottam amint meglett a készülék, mivel mobilnet előfizetésem nincs, csak wifin lógok a suliban.
azonban a Beállítások > Telefon névjegye > Állapot menüben néha azt írja "Mobilhálózat típusa: EDGE"
ez mennyire mérvadó / gáz / drága? :D
mert pl a "Szolgáltatás állapota: Üzemben" de két sorral alatta "Mobilhálózat állapota: Szétkapcsolva" ami persze nem igaz.. egyébként T-s vagyok

köszi a választ, remélem megnyugtató lesz :))

(#3070) anzo


anzo
senior tag

Üdv mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék majd kérni valamely kicsit hozzáértő személytől mégpedig a magyarítás ügyében. Ha jól tudom akkor a Spica full magyar ezt kellene kimenteni valahogyan, hogy esetleg átportoljuk másik készülékekre is :D

(#3071) Konflikt


Konflikt
addikt

nemtudom volt-e mar, de kiszivargott a 2.1-es FW, full howto is van hozza.

meg nem probaltam (bnome a spica :D ), de igeretes:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3072) DeadMeat válasza Konflikt (#3071) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azóta van frisebb is I570EXXJB4 néven,és ez mán nem ázsiai tákolmány.samsungfw azt mondja rá,hogy hivatalos,Leshak azt hogy nem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3073) Lall válasza DeadMeat (#3072) üzenetére


Lall
veterán

Van egy linked hozzá? A régbbit próbálgatom szerintem kafa. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3074) honeker válasza Lall (#3073) üzenetére


honeker
őstag

mond már el hogyan raktad fel , mikor el indítom a Windows hibát észlel és kilép köszi...? http://narod.ru/disk/18165521000/E2.ZIP.html

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3075) Lall válasza honeker (#3074) üzenetére


Lall
veterán

Most raktam fel. Szerintem láthatóan és érezhetően gyorsabb mint az előző. Eddig remek.

Nekem is hibát észlel ha beteszem odinba az összes fájlt (ha valaki tudja miért Pinty???megmondhatná), így bepipálom a One Package és csak a PDA tar-t töltöm be. Simán felmegy és jó.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3076) Skynet258 válasza Lall (#3075) üzenetére


Skynet258
veterán

Kerdes: mobilnet mukodik? Nyelv gondolom csak angol van benne (mondjuk az annyira nem gaz). Mozgo hatterkep benne van? Illetve megint nincsenek benne a cs.hangok, vagy mostmar igen? Hirtelen ennyi, sry az ekezetek miatt, Spica-rol irtam ;)

https://geekpulse.hu

(#3077) pulse117


pulse117
csendes tag

pandahero mindenkinél szar 2.1 alatt? ha mozog a képernyő nem frissulnek a widgetek.. elég gáz. v1.3.01 a verzioja

(#3078) Lall válasza Skynet258 (#3076) üzenetére


Lall
veterán

Jelentem, mobilnet kifogástalan, Angol (bár az XX miatt én azt hittem van benne magyar is), de engem különösebben nem zavar. Sőt... Mozgó háttérképet még nem próbáltam (honnan lehet tölteni?), csengőhangok vannak. És ami a legfontosabb és nem győzöm hangsúlyozni sokkal gyorsabb mint az előző. Zupeeeerrrrr :) Jehhhhhhh. Firmware version: 2.1 update1

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3079) DeadMeat válasza pulse117 (#3077) üzenetére


DeadMeat
veterán

Működik :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3080) honeker válasza Lall (#3075) üzenetére


honeker
őstag

felment ahogy mondtad köszi a helpet... :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3081) Skynet258 válasza Lall (#3078) üzenetére


Skynet258
veterán

Feltettem, ez tényleg baró :K

https://geekpulse.hu

(#3082) Skynet258 válasza Skynet258 (#3081) üzenetére


Skynet258
veterán

Kivéve, hogy nálam nem megy a mobilnet... kérhetek valakitől Pannonos beállításokat? Amik a linkelt oldalon vannak, az alapján nem megy :(

https://geekpulse.hu

(#3083) Tutu7030 válasza Skynet258 (#3082) üzenetére


Tutu7030
veterán

APN:net
MCC:216
MNC:01
Hozzáférési pont típusa:internet
Hitelesítés: Normal(PAP)

Ami nincs a felsorolásban,ott nem kell beállítani értéket!
(nálam ezekkel működik a mobilnet szolgáltatás)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3084) Lall válasza Skynet258 (#3082) üzenetére


Lall
veterán

Beállítás után indícsd újra a telefont. Engem is megszívatott, de utána tökéletesen működött.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3085) piny


piny
tag

Bocs srácok,egy kis ideig nem leszek elérhető, és nem is fogok publikálni semmit. Ha valaki feltétlen késztetést érez hogy velem beszéljen, esetleg úgy érzi hogy csak én tudom a problémáját megoldani->priviben üzenjen.
Ne feledjétek: legjobb segítség a saját eszetek+a google.

ui.: Hogy szó ne érje a ház elejét (gyk. nem üdülök), gőzerővel dolgozunk hogy itthonról is meg tudjátok legálisan venni a Marketben lévő programokat.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3086) Lall


Lall
veterán

Látom mindenki a vasat nyomkodja! :DD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3087) Plumpy válasza Lall (#3075) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Tehát eredetileg az 1.5-ös phone, meg csc meg boot maradt rajta, és csak a PDA részt tetted rá?

Plumpy - A kultúrbölény

(#3088) DeadMeat válasza piny (#3085) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azért néha nézz be,hátha elakadunk valahol. :D
Ennek örülök :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3089) bandrew


bandrew
tag

Van ezen a földön bárki aki erről az uploadhyper gittegyletről tudott már letölteni bármit is?

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3090) piny válasza piny (#3085) üzenetére


piny
tag

Na azért, hogy addig is ellegyetek valamivel: ;)
XXJB7+
Eclair 2.1 update 1
rootolva 'gyárilag', nem kell semmit csinálni vele.
Magyar nyelv természetesen még mindig nincs :(

Mindjárt jön a link, csak lassan tölt fel a gépem.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3091) Plumpy válasza piny (#3090) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Na gyorsan gyorsan!!!!!

Egy rövid leírást is dobj mellé lécci!!! Root annyira nem izgat, csak a 2.1...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3092) Tutu7030 válasza piny (#3090) üzenetére


Tutu7030
veterán

Pannonosra is feltehető,vagy a függő teló kizáró ok?:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3093) Lall válasza piny (#3090) üzenetére


Lall
veterán

Már azt nyomom kb. 2 órája, sőt ha jól sejtem a többiek is. Sokkal gyorsabb mint az előző 2.1. Ha van időd megéri feltolni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3094) Lall válasza Tutu7030 (#3092) üzenetére


Lall
veterán

Feltehető (nekem pannonos a Spica).

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3095) DeadMeat válasza piny (#3090) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pont azt nézegetem,meg,meg Johnik lightweight modját,abból is erre a fw-re épülőt,csak még nem tette ki a letöltési linket.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3096) Tutu7030 válasza Lall (#3094) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi. Attól,hogy nem lokalizált a felület,még a magyar bill. használható,igaz?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3097) piny válasza piny (#3090) üzenetére


piny
tag

XXJB7

FONTOS!!
Kis változás az égetésben:
Be KELL jelölni a One package üzemmódot, és természetesen így csak csomagként kell megadni:

Nem hivatalos, de működik. Eddig a sebességre sincs panaszom :)

ui.: Az első reboot után ne felejtsetek el még egyszer rebootolni, plusz utána a nyelvet átállítani (valamelyik) angolra. Maradt benne hiba..

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3098) Lall válasza Tutu7030 (#3096) üzenetére


Lall
veterán

Igen, igen...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3099) piny válasza Tutu7030 (#3092) üzenetére


piny
tag

Igen, nem.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3100) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

gyorsabb ez az uj fw mint az alap 1.5?
billentyuzet akadas van meg?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.