Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) eddie17 válasza Skynet258 (#2542) üzenetére


eddie17
addikt

Köszi,
a blogodat már átnyálaztam, szedtem is le programokat, eddig nagyon jó. :R

(#2552) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

TV-ben volt Spica reklám! A T-Mobile nyomatja. Ehhez képest kicsit cink, hogy a Samsung spica-s oldalán "Keresd a Pannonnál" felirat van. :)

(#2553) ZsilBi


ZsilBi
csendes tag

Kiváncsi vagyok ez hogy fog majd menni a spican: [http://www.tat.se/home/] :))

[ Szerkesztve ]

(#2554) piny válasza mfaka (#2546) üzenetére


piny
tag

HW:
Nincs egyetlenegy LED sem rajta (nincs vizuális jelzés ha elmulasztott hívás vagy SMS van).
Recseg a hátlap.
USB csatlakozó, miért mikró??
A telefon felső részén van az USB csatlakozó, autós töltés kényelmetlen.
Nincs gyári autós tartó, tok.
SD kártyát csak a hátlap eltávolítása után lehet cserélni.

SW:
Samsung istenverte supportja, kritikán aluli.
Samsung BT kezelése, illetve a hozzáállása a BT-hez
Nincs még mindig Android 2.x

Android:
Nincs Exchange support.
Nincs normális keresési lehetőség a névjegyzékben.
Ha leveszem a hangerőt, a riasztás miért nem működik?
Összegányolt oprendszer (Google szokás szerint).

iGO:
Lassú, plusz miért a 'kis' (Amigo) iGO-t kellett portolni? Értem én hogy egyszerűbb volt, na de annyival rosszabb is.

Egyébként ezek csak dörmögések, együtt lehet velük élne, nem kritikus hibák, ráadásul ez egy belépő szintű telefon, szóval azért nem rossz.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2555) piny válasza Dare2Live (#2550) üzenetére


piny
tag

Igen, ez így van, teljesen igazad van.
Nekem viszont a Spica jött be jobban, E72 nem annyira, Kinek a pap, kinek a paplan :)
Korrekt, pontról pontra összehasonlításban nem tudnám megmondani miért, de számomra az 'in the air feeling' jobb volt a Spicánál.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2556) piny válasza ZsilBi (#2553) üzenetére


piny
tag

Ígéretes, valami ilyesmit vadászok már régóta

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2557) Jabby válasza mfaka (#2543) üzenetére


Jabby
őstag

Szia!
Én is E52-ről váltottam Spicara. Azért nem kukában végezte -nem rossz telefon-, asszonynak passzoltam át.
Első Symbianos telefonom volt, nehéz volt megszoknom (illogokus menü, soha semmit nem találtam meg). Programok telepítése nagyon nyűgős, előbb utóbb mindenki belefut a tanúsítványok kezelésének rögös útjába.
Kijelző mérete miatt csak nagy kompromisszumok árán lehet web oldalakat megnyitni, html leveleket olvasni, navigációs programokat használni.
Nálam állandóan fagyott, ébresztője hol működött, hol nem, hol belefagyott. Egy hardreset és csak a legszükségesebb progik újratelepítése után asszonynál már nincs fagyás, működik ahogyan kell. Tehát észnélkül nem lehet rá telepítgetni mindenféle progit.

Ami tetszik benne: szép, minőségi anyagok, öröm kézben tartani.
Symbian már olyan funkciókat tartalmaz amit az Androidnál csak külön app telepítése után lehetséges (hívó nevének kimondása, telót lefordítva csengetés elhalkítása, stb).
Szubjektív vélemény.de kihangosítva jobb, mint a Spica.
Akksija messze veri a Spicajét, normál használat mellett lazán 4 nap, míg a Spicanál ez csak 1,5 :((

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, Spicat használom, pedig bármikor "visszaválthatnék" az E52-re.

(#2558) Jabby válasza piny (#2554) üzenetére


Jabby
őstag

Nincs egyetlenegy LED sem rajta (nincs vizuális jelzés ha elmulasztott hívás vagy SMS van).

Ennek kiküszöbölésére tökéletes a Missed Reminder alkalmazás.

Recseg a hátlap.

Kopp-kopp, az enyém csendben van.

USB csatlakozó, miért mikró??

Mi a probléma vele?
Úgy látom a Nokia is ezt favorizálja, E52 szintén mikroUSB-t használ.

Nincs Exchange support.

Ez mi lenne?

Nincs normális keresési lehetőség a névjegyzékben.

Mire gondolsz?
Keresés, elkezdem írni, hogy "Im" és szép sorba listázza az összes Imrét, függetlenül, hogy vezetéknév, vagy keresztnév. A jobb oldali csúszka nekem se jön be, annyira gyors, hogy mindig túlhúzom a keresendő kezdőbetűn.

Nálam legnagyobb gond az akku. Nagyon rühellem ha egy (bármilyen) készüléket naponta kell töltőre dugni :(

(#2559) piny válasza Jabby (#2558) üzenetére


piny
tag

Nem, közel se tökéletes, nem azt látja el mint a visszajelző LED.

Én is örültem egy darabig, hogy mindenki küszködik vele, de az enyém jól tartja magát, de végül nekem is elkezdett :(

USB csati: azért mert az összes többi eszközöm (HTC telcsi, mobilrack, box-ok) minit, nem pedig mikrót használ. +1 kábel :(

Exchange: jelenleg csak külsős, pénzes programmal (igaz, nem drága, és jól működik) oldható meg az Exchange sync, ráadásul nem natívan, hanem a gmail-en keresztül.

Keresés: igen, de egyrészt kényelmetlen a keresés (lassan lehet eljutni oda), illetve ha már ott vagy nagyon lassú (kb. 400-450 telefonszámom van, nem tudom ez soknak vagy kevésnek számít)

Ja, igen, tényleg, az akkut nem is említettem, nekem is az a gondom vele mint neked.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2560) Kakumix válasza Jabby (#2558) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nálam legnagyobb gond az akku. Nagyon rühellem ha egy (bármilyen) készüléket naponta kell töltőre dugni :(

Az akku a legnagyobb királysága az előző telefonom után (HTC Diamond). :DD Ahogy én használom 2 napot simán bír és utána is csak azért töltöm, mert rossz a töltöttségkijelzés és nem szeretném, ha váratlanul lemerülne. A diamond-ot nem volt szabad piszkálni (zene, net, bármi) napközben, mert nem bírta ki estig :(
Szóval nagyon el vagytok kényeztetve, ha keveslitek a Spica akkuját ;]

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#2561) tom956ster válasza Kakumix (#2560) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Kedves Spica felhasználók, mondhatnám sógorok vagy testvérek? :DDD

Az akku idővel kapcsolatosan szeretném megosztani két sorban a friss tapasztalataimat:

Volt egy tesztem, miszerint a spica akkuja minimális cseszegetés mellett 5 napot ment éjjel nappal! (Nincs 3G, nincs wifi bekapcsolva, nincs netes szinkron, úgy működött mint egy mezei telefon, csak telefonáltam rajta, cirka 1-2 órát az 5 napban.)

Aztán: 3G bekapcs, mobilnet megrendel, wifi ha otthon vagy melóhelyen vagyok, némi zene, csesztetés, folyamatos szinkron minden csatornán keresztül.
Így 1,5 nap az átlag, de inkább csak 1. Mondjuk ma reggel azzal lepett meg a kicsi, hogy nem ébresztett fel, mert éjszaka teljesen kipurcan az akku és ő jobban aludt mint én :D

Javaslatom alapján a két véglet között kell belőni a felhasználói beállításokat és rendben lesz ez.

Nálam ez így fog kinézni: netes szinkron folyamatosan, de nincs 3G, és nincs wifi.
Ha megvan az eredmény, jelzek ismét!

Üdv, Tamás

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#2562) vinistv


vinistv
tag

T-Mobile-nál láttam még ezt a készüléket, de sajnos egyelőre csak havidíjas előfizetéssel lehet elhozni, 24 havi hűségnyilatkozattal, részletfizetéssel 6.990 Ft-tól...

[ Szerkesztve ]

-

(#2563) Jabby válasza piny (#2559) üzenetére


Jabby
őstag

Nem, közel se tökéletes, nem azt látja el mint a visszajelző LED.

Számomra is érthetetlen, hogy miért nem tudtak egy nyamvadt LED-et bele gyömöszölni, de volt Motorolam, az is csak csippantott kb 5 percenként, E52 amelyik csak vizuálisan pulzált. Spicaba be tudom állítani, hogy milyen hangeffekt legyen és a gyakoriságot is szabadon választom (2 percre van állítva).

Én is örültem egy darabig, hogy mindenki küszködik vele, de az enyém jól tartja magát, de végül nekem is elkezdett :(

Olyan széles a készülék, hogy igazán meg sem tudom nyomorgatni, hátlapot nem kell naponta levennem (16GB-os kártyát használok), ezért bízok benne, hogy nem fog recsegni. :)

USB csati: azért mert az összes többi eszközöm (HTC telcsi, mobilrack, box-ok) minit, nem pedig mikrót használ. +1 kábel :(

Erre megoldás egy mini mikro USB adapter. Kínából 2USD körül ingyen elküldik, az előbbi linken sokallom érte a 3 ezer Ft-ot.

Exchange: jelenleg csak külsős, pénzes programmal (igaz, nem drága, és jól működik) oldható meg az Exchange sync, ráadásul nem natívan, hanem a gmail-en keresztül.

Nekem az Andoidos szinkron elég, úgy érzem nincs szükségem az Exchange-re :)

Keresés: igen, de egyrészt kényelmetlen a keresés (lassan lehet eljutni oda), illetve ha már ott vagy nagyon lassú (kb. 400-450 telefonszámom van, nem tudom ez soknak vagy kevésnek számít)

397 kontaktom van, nálam gyors, sőt túl gyorsan görget (vagy én vagyok lassú :D ).
Memóriát a TasKillerrel rendszeresen ürítem.
Névjegyek -- Menü -- Keresés -- és lehet nyomkodni. Ez sok (más telóhoz képest)?

Kakumix:

Nekem úgy 2 nap, ha vezetéknélküli kapcs nem használok, napi 10-15 perc beszélgetés.
1 nap (az 1 nap 12-13 óra!! Reggel 7 órakor töltőről le, 19-20 óra körül kikapcsol!!) ha 25-30 perc beszélgetés, 1 óra Wi-Fi. :O

Ez nagyon karcsú, szervizbe nem vihetem, mert annyira azért nem hulla.

[ Szerkesztve ]

(#2564) vinistv


vinistv
tag

Egyébként maga a készülék nagyon ígéretes bár nyugodtan kaphatott volna egy 5 megapixeles kamerát plusz egy előlapit videotelefonáláshoz.

-

(#2565) piny válasza tom956ster (#2561) üzenetére


piny
tag

Ez igaz, viszont nem életszerű. Ha kikapcsolom a telefont, szerintem pár hónapig is bírná. :)
Ha már van, akkor urambocsá, használjam is a wifit, 3g-t, egyebeket, ne kelljen ki-bekapcsolgatnom.
Egyébként ez az összes kütyüre igaz, igazán csinálhatnának már valamit az akkuk teljesítményével. :W
Tök szuper kis kis készülékek vannak, de az akkuk teljesítménye mindent elront.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2566) sanyi017 válasza Jabby (#2563) üzenetére


sanyi017
csendes tag

Keresés:
Én a Fast Call-t :K használom, itt nincs olyan gond hogy túl húzom a görgőt, keresni nem lehet, de ha már eljutottam a megfelelő kezdőbetűig, hamar kitudom választani, hogy kit akarok hívni.

Másik program a StarContact , itt egyből a keresés opció jön be, 3as elosztásba, jó nagy gombokkal, és így könnyedén kereshetünk vele.

Ezeknél nem nagyon tudok gyaorsabb megoldást!!!

Jaa, és mind a két program fenn van marketen.

(#2567) piny válasza Jabby (#2563) üzenetére


piny
tag

Nekem csak 2GB-os kártya van benne (az iGO-s amit adtak), nem kell cserélgetnem, de ha kéne akkor zavarna.

Az USB adapter nem megoldás, annyi erővel már hordhatom a kábelt is magammal. Pont az lenne a lényeg hogy ne kelljen +1 dolgot (kábel, adapter, anyám kínja) magadnál tartani.

Sajnos/szerencsére nekem kell, nem tudom megkerülni azt a kb. 2 tucat Exchange szervert amit karbantartok :)

Sok,szerintem. Előző telefonom egy HTC Diamon volt SPB Shell-el használtam (imádtam! :) ), ott lényegesen gyorsabban tudtam keresni.
De ha nálad gyors, akkor még körbenézek mi lehet nálam a probléma.

Nálam is kb. az van mint nálad, reggel 7-kor le a töltőről, este 8-kor már a halálán van.

Most nézegetem a külföldi fórumokat hogy honnan lehetne hozzá vezeték nélküli töltőt szerezni.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2568) Jabby válasza sanyi017 (#2566) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a tippeket, ki fogom próbálni.
Nekem úgy ahogy megfelel az Android saját névjegyek app is, tetszik, hogy a kedvencekbe megjelenik a gyakran hívott számok, onnan sokkal gyorsabban lehet hívást kezdeményezni.

[ Szerkesztve ]

(#2569) Jabby válasza piny (#2567) üzenetére


Jabby
őstag

Az USB adapter nem megoldás, annyi erővel már hordhatom a kábelt is magammal. Pont az lenne a lényeg hogy ne kelljen +1 dolgot (kábel, adapter, anyám kínja) magadnál tartani.

Rádugod és nem kell levenni, s mindjárt csak egy töltő lesz belőle, + előnye, hogy autós töltőt is lehet belőle varázsolni ha van szivargyújtós mini USB-s töltőd.

Most nézegetem a külföldi fórumokat hogy honnan lehetne hozzá vezeték nélküli töltőt szerezni.

Ez érdekelne elfogadható áron, mert már úgy vagyok a vezetékekkel, mint kismacska a gombolyaggal :)

(#2570) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Sikerült már valakinek normális autos tartót venni itthon? Én nem találok olyat ami ne nyomná valamelyik gombját. Esetleg egy képet is küldhetne ,illetve hogy hol vette.
Köszi
Gergő

(#2571) mg105


mg105
senior tag

sziasztok!

hol érdemes most megvenni egy ilyen telót? függetlenül kéne mert a piros szolgáltatóhoz van előfizetésem.

köszi

(#2572) piny válasza Jabby (#2569) üzenetére


piny
tag

USB adapter: hagyjuk, nem érted :)

Ha lesz érdemi infó, szólok, ide is beírom a fórumra.
Kb. 12-14e HUF-ra jönni ki jelenleg, csak az akkuval kínlódok. Nem szeretnék venni plusz hátlapot, hanem olyan akkut amiben már benne van a töltő része is. Ilyen viszont pillanatnyilag nincs a Spicahoz, most kérdeznek rá hogy mikor és mennyiért lesz.
Ha sokan rendelünk, akkor egy kicsit olcsóbb is lesz a cucc (remélem :D ).

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2573) piny válasza mg105 (#2571) üzenetére


piny
tag

Pl. Speedshop
De nézz körbe a neten, sokan árulják már. Sokszor szokott lenni a Vaterán is.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2574) Jabby válasza piny (#2573) üzenetére


Jabby
őstag

Itt 4 ezerrel olcsóbb

Újra akkumulátor:
telefongurun azt írják, készenléti idő 650 óra, beszélgetési idő 12 óra!!!!

Egyszer kipróbálom egy töltéssel mennyit tudok folyamatosan beszélni!

[ Szerkesztve ]

(#2575) mg105


mg105
senior tag

[link] mi ez a 0 perces használt? szabad így vásárolni? mert itt még olcsóbb :F

(#2576) piny válasza Jabby (#2574) üzenetére


piny
tag

Lényegtelen, ezek számolt, szintetikus értékek. A valóság köszönő viszonyban sincs az ilyen paraméterekkel.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2577) 21gramm válasza Gergőke88 (#2570) üzenetére


21gramm
csendes tag

Sziasztok!

Az Omnia Brodit tartoja majdnem tokeletes hozza :K Barmelyik jobb GSM boltban lehet kapni 4-6K kozott.

(#2578) Plumpy válasza piny (#2572) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Ne haragudj, de az USB adapter / kábel problémádat én sem tudom megérteni. Hordasz magaddal egy miniUSB kábelt meg egy microUSB kábelt. Naés? Ez így már nehéz? Ez már sok? Basszus, nehogy már egy kábel miatt siránkozz! Hihetetlen, komolyan.

Plumpy - A kultúrbölény

(#2579) Jabby válasza mg105 (#2575) üzenetére


Jabby
őstag

Lejjebb, a telefon állapotánál az szerepel, hogy új és 1 év Samsung gari van rá.

Eddig ez a legjobb ár

(#2580) Jabby válasza piny (#2576) üzenetére


Jabby
őstag

Ez nem szintetikus érték, ez átb**zás. Majdnem készenlétbe 36 óra múlva kikapcsol a telefonom. Nekem a 650 óra 18 töltés!!! Ekkora szórás nem lehet akkumulátor és akkumulátor között. De ha leveszem, hogy a 36 órába beszéltem 10 percet és a kijelző világított 15-20 percet, pár app fut a háttérbe (proci terhelés 15-25% között) akkor is több, mint 15 töltés (közben a telefon nem volt mozgásba, nem kellett cellaváltásokra pocsékolnia az energiát, ez már majdnem szintetikus használat :D ).

Felhasználói kézikönyvbe nem találtam erről leírást, de még nézelődök, hogy hol mennyit írtak, s ez alapján bepróbálkozok a Pannonnál :))

(#2581) Fike


Fike
csendes tag

Az Európai Bizottság bejelentette, hogy megállapodást kötött tíz mobilkészülék-gyártóval. Ennek értelmében a vállalatok csak olyan készülékeket fognak a jövőben forgalomba hozni az Európai Unión belül, amelyeket a micro-USB csatlakozójukon keresztül lehet feltölteni.
Ezért van rajta micro-USB. Így a jövőben egy töltő jó lesz majd mindenféle mobilhoz.

(#2582) Skynet258 válasza Jabby (#2580) üzenetére


Skynet258
veterán

Itt ennyit írtak:

Kapacitás 1500 mAh
Beszélgetési idő 2,5 G: akár 560 perc, 3 G: akár 370 perc
Készenléti idő 2,5 G: akár 450 óra, 3 G: akár 340 óra

Ezek is durva számok, de szerintem semmit sem lehet elérni reklamációval - mindehol ott van az "akár" bűvös szócska... :(

https://geekpulse.hu

(#2583) Dare2Live válasza Kakumix (#2560) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Az akku a legnagyobb királysága az előző telefonom után (HTC Diamond)"
Na ez igaz, Dia után tényleg komoly az előrelépés... :)

Amúgy én nagyjából belöttem az aksi használatot, naponta kell tölteni de az 1nap fixen megvan. Ez így nekem elfogadható.

többeknek: Hagyjuk már az E széria, Android összehasonlítását. Mindkettő szuper a kategóriájában de teljesen más rétegnek van az egyik és másnak a másik.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2584) Jabby válasza Skynet258 (#2582) üzenetére


Jabby
őstag

Ha igazán használnám, utazás 300 km, közben folyamatos BT kihangosító, mp3 hallgatás pár óra, 1 óra internet, email olvasás, 1 óra beszélgetés, pár SMS, biztos, hogy délután 3-4 órakor már kikapcsol ha autóba nem tudom tölteni. Vagy fél nap vonatozás, szintén 1 óra beszélgetés, SMS, unalom ellen mp3, 1-2 film videon, fényképezgetés az ablakban... és ott még tölteni se lehet.

Ebbe egy 3000 mAh-ás akkumulátor kellene.

Dare2Live:
Milyenek, kik azok a rétegek?
Nekem tökéletesen megfelel egy WinMO-s Omnia, egy Symbianos E52 és az Androidos Spica

[ Szerkesztve ]

(#2585) Plumpy válasza Fike (#2581) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Csak az idióta Nokia akkor ezt leszarja. Asszony 5800-án microUSB van, de tölteni nem tölt rajta. Viszont én örültem, hogy az egyik kábelt kivihettem a kocsiba autótöltőnek, a másik meg otthon van a géphez. És jól mutat a nokia kábel a samsung telefonban. Kíváncsi lennék mit szólna az 5800, ha a kis USB-jére rádugnám a samsung töltőt.Bár valszeg nem lenne semmi, mert USB-n is kap 5 V-ot onnan sem tölt, akor a töltő 5V-ját is figyelmen kívül hagyná... :D

Plumpy - A kultúrbölény

(#2586) Sword válasza Jabby (#2563) üzenetére


Sword
őstag

Erre megoldás egy mini mikro USB adapter. Kínából 2USD körül ingyen elküldik, az előbbi linken sokallom érte a 3 ezer Ft-ot.

Én rendeltem kínából 1 font darabja. Hármat is, hogy mindenhol legyen ahol kell.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2587) Sword válasza piny (#2567) üzenetére


Sword
őstag

Most nézegetem a külföldi fórumokat hogy honnan lehetne hozzá vezeték nélküli töltőt szerezni.

Elvileg speckó akksi kell az indukciós töltéshez. Tehát a töltő önmagában édeskevés sajnos.

Szerk: ja, látom később írtad is, hogy az nincs hozzá.... mondjuk úgy, hogy egyelőre reménytelen akkor. Van magyarországon is gyártó (most hirtelen meg nem mondom, hogy ki), de a helyében tuti azokat a nokia akksikat nyomnám ami kb. 10 fajta telefonjukba is jó.
B5 vagy 5B vagy valamilyen ilyen kódja van. Fene se emlékszik rá.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2588) Plumpy válasza Sword (#2587) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Van olyan vezetéknélküli töltőszett, aminek van egy pici pöcke, amit be kell dugni a töltőcsatlakozóba, és azzal tölt mikor rárakod az indukciós töltőre. iPhone-hoz is van, csak szerintem nagyon buzin néz ki, hogy kilóg belőle mindig egy kis vacak. Jó, nem nagy, de akkor is.

Ez mondjuk nem nagyonlóg ki, de van rajta egy jó vastag kabát:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Plumpy - A kultúrbölény

(#2589) piny válasza Plumpy (#2578) üzenetére


piny
tag

Nem, nem hihetetlen, csak Te nem érted a probléma gyökerét.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2590) piny válasza Fike (#2581) üzenetére


piny
tag

Jaja, ezt olvastam anno annak idején én is.
Már akkor se értettem hogy miért a mikrót kell favorizálni, nem a minit.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2591) Jabby válasza piny (#2590) üzenetére


Jabby
őstag

Talán a mérete miatt.

(#2592) said85


said85
csendes tag

sziasztok!
légyszíves segítsetek, hogy ezt miért produkálja a market:

{server error has occurred. retry, or cancel and return to the previous screen}

olvasgattam, mielőtt kérdezek, de sajna nem jártam eredménnyel:S
az lehet, hoyg azért csinálja, mert a gugli érzékelte, hogy "tört" progi is van a telón, és adott egy bannt??:S külföldi oldalon ilyesmit olvastam, de ez nem lenne vicces...:S
remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm.
üdv!

u.i. az aksis problémákról, meg olyan tapasztalataim vannak, hogy van sok progi, ami bizony nagyon eszi. letöltöttem egy Talk SMS nevű progit, és bizony ha az be volt kapcsolva, akkor reggelente arra keltem, hogy a teló teljesen ve van merülve... letöröltem, és ismét tartja a 3 napot.

[ Szerkesztve ]

(#2593) ngabor2


ngabor2
nagyúr

keresnék egy olyan zenelejátszó progit, ami nem keveri meg a számok/könyvtárak sorrendjét, és zenehallgatás közben, ha bejövő hívás van, akkor fel tudom venni a headset felvevőgombjával.

a saját zenelejátszó random módon játssza le a számokat, a MortPlayer meg nem engedi felvenni a hívást, csak a telefon gombjával. Most őszintén szólva nem sok hangulatom van végigpörgetni n+1 lejátszóprogit, ráadásul a felvételt is elég macerás.

A felvételt próbáltam röviden, hosszan, duplán nyomva a gombot... semmi.

(#2594) Skynet258 válasza ngabor2 (#2593) üzenetére


Skynet258
veterán

Próbáld ki a Meridian-t, szerintem mind tudja ami neked kell, és van egy jól használható widget-je is:

https://geekpulse.hu

(#2595) Jabby válasza said85 (#2592) üzenetére


Jabby
őstag

Marketbe melyik app-re írta ezt? Kipróbálnám.

Akku:
OS monitor szerint a CPU usage 20-25%, TasKillerrer rendszeresen gyomlálom a memóriát.
Állandóan a
TasKiller,
Battery stats (ezt mindjárt le is állítom, mert értelme nincs),
Voice Caller ID,
ébresztő óra,
Missed Reminder,
TTS service,
Beautifull
Hungarian Softkeyboard fut.
Szerintem ez nem sok.

(#2596) said85 válasza Jabby (#2595) üzenetére


said85
csendes tag

a hibaüzit minden app-ra dobta, de azóta böködtem, és megoldódott...
az sms felolvasó progi, ami megette az aksit, az meg a Talk SMS ...:D widgetet is tedd ki...:D érdemes kipróbálni egyébként... aranyos kis app.. nekem póker közben kezdett el mesélni, hogy "szia szerelmem..." picit el is pirultam:D
én az advanced task manager-t használom, mert az jóóval több futó appot lát, és irt, mint a task killer... lehet csak vakít, de én hiszek neki

ja, igen és valami hír a 2.x-ről???
aki feltette a bétát, az mit tud mondani róla???

(#2597) Sword


Sword
őstag

Nem akarom elkiabálni, de mióta uninstalláltam a Battery Left widgetet, nem indult újra a telefon...

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2598) ngabor2 válasza Skynet258 (#2594) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez is össze-vissza akarja játszani a számokat. vagy a sorrend beállítására nem igazán jöttem rá.

(#2599) Skynet258 válasza ngabor2 (#2598) üzenetére


Skynet258
veterán

Akkor passz, vagy esetleg ott van még a Music Folder Player...

https://geekpulse.hu

(#2600) xcad


xcad
csendes tag

Sziasztok!
Végre meglett a telefon! :) Eddig tetszik de a markettel már problémám akadt :((( Akármit akarok letölteni azt írja h: "download was unsuccessful, please try again" vkinek vmi ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.