Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) Cyberbeni válasza piny (#3945) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ezt a 3931-re írtam. És pl itt írják h nem lehet: http://samsung-firmware.webs.com/apps/forums/topics/show/2160355-saving-current-firmware-i5700

(#3952) ZX7


ZX7
tag

Tegnap este felraktam az XXJC3 verziót. Azóta minden újraindítás után hibaüzenetet kapok(az értesítési sávban), hogy a google fiókomhoz rossz jelszót adtam meg, vagy a fiók "megváltozott", és felkínálja a jelszó megadás lehetőségét. Ha nem adom meg a jelszót, az értesítés nem tűnik el (és persze nem megy a market, szinkronizálás, stb.), ha megadom minden ok, azonban a következő ujraindítás után ugynez a helyzet. Mintha nem tárolná el a jelszót.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#3953) piny válasza Teko001 (#3950) üzenetére


piny
tag

Ooops elnézést, szentül meg voltam győződve hogy csak Pannonnal van iGO!

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3954) piny válasza Cyberbeni (#3951) üzenetére


piny
tag

Hm, érdekes. Simán le lehet menteni, egy gubanc van csak, a mentéshez rootolt telefon kell.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3955) piny válasza ZX7 (#3952) üzenetére


piny
tag

Tudnál küldeni egy screenshot-ot a Beállítások/A telefon névjegye menüpont aljáról ? (A verziókra vagyok kíváncsi)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3956) ZX7 válasza piny (#3955) üzenetére


ZX7
tag

Sajnos screenshotot nem tudok most küldeni, de íme az adatok:
Firmware verzó: 2.1-update1
Alapsáv:I5700XXIK2
Kernelverzió:2.6.29root@SE-S611 #2
Build:ECLAIR.XXJC3

Köszi a segítséget......

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#3957) pdaghost válasza piny (#3955) üzenetére


pdaghost
tag

Csatlakoznék ZX7 fórumtárshoz, nekem is ezt csinálja a készülék.

A kért adatok:
Firmware-verzió: 2.1-update1
Alapsáv verziója: I570EXXJB4
Kernelverzió: 2.6.9 root@SE-S611 #2
Build száma: ECLAIR.XXJC3

Nem tudom ez mennyit számít, de XXJBA volt rárakva a telóra a JC3 felkerülése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#3958) pdaghost válasza pdaghost (#3957) üzenetére


pdaghost
tag

Az még eszembe jutott ( bár nem tudom ennek hogy kéne működnie, de gondolom kéne ), hogy tegnap felrakás után ezt egyszer eljátszotta a gép. Akkor a beállítások között az adatszinkronizálásban megpróbáltam a fiók kezelésből kitörölni a felhasználói fiókot, de nem engedte. Utána csak egy hard reset segített megoldani a bejelentkezési problémámat.

(#3959) piny


piny
tag

ZX7, pdaghost: Köszönöm az infókat, tökéletes így,utánanézek!

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3960) pdaghost válasza piny (#3959) üzenetére


pdaghost
tag

Mi köszönjük hogy időt fordítasz rá. :R

(#3961) Tutu7030 válasza piny (#3955) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam is van ez a bejelentkezési hiba,bekapcsolás után.

De ez legyen a legnagyobb baja. :R

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3962) CHIPman válasza Teko001 (#3950) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kár, hogy az edigitalhoz képest -10k a legocsóbb helyen. :DDD Majd rákérdezek, de tegnap belekukkantottam a tesztbe, és elkeserített, hogy egy ilyen cuccot nem bír el a 800-as Samu, az i780-at meg simán repíti a 624-es. Meg a rádió is hiányzik belőle. :(

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3963) Lall válasza CHIPman (#3962) üzenetére


Lall
veterán

Mit értesz a "nem bír el" alatt? Eddig nekem winmo telefonjaim voltak (azokból sem szar), de ez azokhoz képest ez egy csoda. Jobban kezelehetőbb és gyorsabb. Nyomkodj meg egy ilyet mielőtt előítéletet gyártassz vagy ha nyomkodál már akkor valami nagyon rosszat nyomkodhattál :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3964) piny válasza Lall (#3963) üzenetére


piny
tag

'...de ez azokhoz képest ez egy csoda.'
Ezzel azért óvatosan...

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3965) pdaghost válasza CHIPman (#3962) üzenetére


pdaghost
tag

Ne vedd sértésnek, nem személyeskedni szeretnék, inkább általánosságban írok.
Nem tudom megérteni miért kell minden egyes telefont ( PDA-t, okostelefont, telefont ) egy teljesen más árfekvésű és kialakítású készülékhez hasonlítani.
Ez a cucc ennyiért ( nekem 4x000 volt P-tól ) úgy tökéletes ahogy van.
Minden készüléknek megvannak a saját nyűgjei ezt vagy el kell fogadni vagy nem kell megvenni.
Tudni kell mire akarja az ember használni és azt is hogy milyen árkategóriát engedhet meg magának.
Azt hiszem, ha megnézted az árát, és levonod belőle a navigációs szoftver összegét, akkor azért elmondhatjuk, hogy kiváló az ár/érték aránya.
Nekem van egy win-mos készülékem is ami anno 170000 volt.
Az elsők között vettem meg itthon.
De soha nem azt néztem, hogy egy másik eszközhöz képest mit tud meg mit nem.
Én választottam ( persze bőven utána olvasva annak hogy nekem megfelel-e ).
Annak is megvannak a hibái, de akkor az volt a legjobb és még most is imádom.
Viszont Spica is jó. Amire nekem kell ( net, navigáció, filmnézés ) tökéletesen megfelel. Eszembe nem jutna kiadni százezreket egy másik hasonló cuccért.
Max akkor ha ez azt sem teljesítené amire szántam.
Egyébként 800 proci mint már itt is párszor leírták, teszi a dolgát. 2.1 alatt nem akad ( vagy szinte észrevehetetlenül ) csak ha valami rosszul megírt program megfogja. Erről nem a készülék tehet.
Kézbe kell fogni egy hasonló árú és tudású win-es kütyüt és lehet hasonlítani. Amikor az én 170000 ft-os telóm a böngészőben egy 528-as procival és 2xx MB rammal nem tudja akadás nélkül görgetni a weboldalt, na az a gáz.
Minden vélemény szubjektív ( még az enyém is ). Éppen ezért ne "húzzunk le" semmit mert valahol valaki leírt róla valami negatívot. Én sem írok be egyetlen Dacia fórumba sem mondván, hogy "szar ez a kocsi, mert hát egy másik autó jobban megy".
Tényleg ne haragudj meg nem ba**ogatásnak szántam amit leírtam, csak szerettem volna "elmondani" amit erről gondolok.
Tudom ez mehetett volna priviben is de mint az elején írtam nem személyeskedésnek szántam, csupán egy Spica tulaj szubjektív véleményének.
Remélem nincs harag.

(#3966) pdaghost válasza piny (#3964) üzenetére


pdaghost
tag

Gondolom a kedves fórumtárs is az eddigi tapasztalataira visszagondolva adta neki a csoda jelzőt.
Ezt én is ráaggatnám, mert azért 3x000 ft-ért ( 4x000 - az iGO ára ) még ha hálózat függő is a kütyű tényleg az. :)

(#3967) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyszer már frissítettem a telót 2.1-re, most ugyanezt végigjátszottam, de mégsem működik, az odin-ban nem frissít, eltelik 10 perc és semmi. Ha a telót leválasztom, aksi ki-be és elindítom, akkor a mostani firmware van rajta. Mi lehet a baj?

Ezekkel akarom frissíteni:

Itt áll meg az odin:
[link]

A telefonon pedig ott a downloading felirat, de a csík nem fut.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3968) said85 válasza Lall (#3963) üzenetére


said85
csendes tag

nekem egy SE x1-em volt előtte, és egyet értek veled, ez a készülék sokkal jobb, pedig az pár bimbirivel többe fájt...
én továbbra is lávolom a spicamat:D

(#3969) pdaghost válasza petipetya (#3967) üzenetére


pdaghost
tag

A PDA fájlt ne az One Package részhez tedd hanem a PDA-hoz és ne jelőled be bal oldalt az One Package részt és menni fog.

(#3970) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Én néztem függetlenül,és adnak hozzá igo-t, de ahol veszed,ott meg kell kérdezni.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#3971) Lall válasza piny (#3964) üzenetére


Lall
veterán

Ez Szubijektív, de nekem a 150ezres HTC HD-hez, amit nyüstöltem fél évig leggyorsabb, legjobb, legstabilabb stb. romokat lőttem fel rá, na ahhoz képest is sokkal jobb. Pedig egy százassal az többe fájt. Gondolkoztam a HD után egy HD2-n, Megnéztem tényleg kafa is volt, de rájöttem, hogy minek? Megint belefeccolok 160ezret egy telefonba amikor ugyanazt, ha nem többet kapok egy 50ezres telefontól is. Ez a telefon az elmúlt 2 hónapban 1x sem fagyott le, 1x sem kelett újraindítani. Szerintem ár/érték arányban ma a piacon nincs jobb nála. Mondom ez szubijektív, de akkor is egy csoda (hiszen te is szereted). :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3972) Plumpy válasza pdaghost (#3969) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Most tettem föl OnePackage-el, és tökéletes.

Kicsit olvass vissza petipetya, sokszor leírták már mi ilyenkor a gond, de egyébként driver. A módszert nem írom le, piny már sokszor megtette. Kicsit előrébb... De nyugi, nincs semmi baja telefonodnak ilyenkor.

Plumpy - A kultúrbölény

(#3973) petipetya válasza pdaghost (#3969) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csontra ugyanazt a hibás végeredményt produkálja.

"nincs rá lezsóidő"

(#3974) petipetya válasza Plumpy (#3972) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hidd el hogy elolvastam mindegyik ezzel kapcsolatos hsz-t, de mégsem működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3975) Lall válasza petipetya (#3974) üzenetére


Lall
veterán

Még a mindent, kikapcsol, lekapcsol hozzászólást is? :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3976) pdaghost válasza petipetya (#3973) üzenetére


pdaghost
tag

Mikor én belebotlottam ebbe a hibába, akkor akku le, gépből kábel kihúz aztán telefon bekapcs rádug kábelel a gépre. Driver-ek le, PC reboot, driverek fel, utánna Odin elindít telefon rádug. Csomagok megadása és inditás. Persze mondom, ez nálam vált be.
Sajna ilyenkor próbálkozni kell ( én azt tettem és fel is ment a cucc ).

(#3977) Dorian


Dorian
félisten

Hogyan lehet a névjegyeket csoportokba rendezni?
Addig jutottam el, hogy a névjegyek menüjében találtam egy "csoportok megjelenítése" pontot, de aztán nem lehet továbblépni...
A névjegyek szerkesztésében sem találtam ilyesmit. Gondolom kéne valami olyasmi menüpontnak lenni, hogy csoportok létrehozása, aztán azokba lehetne belepakolgatni a névjegyeket...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3978) DeadMeat válasza petipetya (#3974) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kapcsold be a telefont simán,dugd rá,amíg fel nem ismeri simán,aztán mehet vissza a fw módban.HA ez sem jó driver uninstall a feladatkezelőben (elég csak a usb cable) visszatelepíted a 4,40-es drivert,és mehet.Ha csak simán felkiáltó jel van a drver mellett az usb résznél lehet elég ha csak drivert lefrissíted.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3979) Plumpy válasza Dorian (#3977) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Telefonban asszem nem lehet csoportokat rendezgetni, lépj be Gmailbe weben, ott címjegyzék, és ott tudod őket rendezgetni, a telefon meg szépen átveszi utána...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3980) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek!

De ugyanúgy semmi, pedig már mindent végigpróbáltam...
Se one package módban, se azt nem bejelölve és a pda részhez betéve a tar csomag, nem működik.
[link]

"nincs rá lezsóidő"

(#3981) DeadMeat válasza petipetya (#3980) üzenetére


DeadMeat
veterán

Modemeknél megvan a samsung modem?NPC fent van?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3982) petipetya válasza DeadMeat (#3981) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, a modemeknél van egy samsung mobile modem. Mi az az npc?

"nincs rá lezsóidő"

(#3983) Lall válasza petipetya (#3980) üzenetére


Lall
veterán

Meg van nyitva a Top témák - Dragon. Azt jó lenne bezárni előtte. Gép újraindít, Telefon akksi le, újraindít, Odin sajátgépből elindít, telefon rádug odin beállít és mehet.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3984) DeadMeat válasza petipetya (#3982) üzenetére


DeadMeat
veterán

pc studio.New PC Studio hogy pontos legyek

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3985) petipetya válasza Lall (#3983) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre most azt írja az usb vezérlőknél, hogy ismeretlen eszköz.

"nincs rá lezsóidő"

(#3986) DeadMeat válasza petipetya (#3985) üzenetére


DeadMeat
veterán

Kapcsold be a telefont normál módon,ugy dugd rá.Aztán húzd le,fw mód és dugd vissza.Ha ez sem jön le szedj le minden samu drivert,indítsd ujra a gépet,és telepíts ujra mindent.Ha kell manuálisan.
Én nem szoktam bezárni semmit,amig frissítek,filmet nézek közben,netezek,ect..Nem az a gond szvsz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3987) pdaghost válasza DeadMeat (#3986) üzenetére


pdaghost
tag

Én sem szoktam semmit lekapcsolni. 100% hogy a driver-rel van gondja.

(#3988) Plumpy válasza DeadMeat (#3986) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Én sem szoktam bezárni semmit, meg újraindítani a gépet. De próbáltam pár olyan gépen, amin volt fent eredeti Samu driver, amíg azok fent voltak nem akart működni. Tehát le kellett szednem a pc studiot is, meg mindent aminek a nevében benne volt a samsung, és úgy fölrakni a két drivert, aztán FW módban rádug, és kézzel újratelepíteni a modem meg usbd device eszközt. Na akkor ment.

Plumpy - A kultúrbölény

(#3989) CHIPman válasza pdaghost (#3965) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Sehol nem láttam róla hosszabb netezős videót, de te mondtad, hogy használod arra is. Nem akad zoomolásnál?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3990) Lall válasza CHIPman (#3989) üzenetére


Lall
veterán

Nem!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3991) foreszt válasza DeadMeat (#3691) üzenetére


foreszt
csendes tag

Sziasztok
Kicsit fura mert ma hoztam el a szervizből és Most nekem is gondom van a térerővel szinte sosincs és ha van is akkor nagyon gyenge,valahogy sikerült megoldani nektek ezt a problémát?:S

(#3992) picur220 válasza DeadMeat (#3939) üzenetére


picur220
veterán

Lehet az lesz...:D Csak itt helyben nincs sehol, Pestre meg most egy ideig nem megyek...
Nem veszek Nexust, ha lenne pénzem, akkor Acer S100-at vennék.:D

(#3993) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a segítséget mindenkinek, aki online volt, és a többieknek is, akik korábban leírták a topicba a tapasztalataikat.

Addig szórakoztam vele, amíg összejött. Van egy usb hibakeresés menüpont a telefonban, annak aktívnak kellett lennie, a többi meg valahogyan összejött a driverekkel. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#3994) DeadMeat válasza foreszt (#3991) üzenetére


DeadMeat
veterán

Aha,beadtam szervízbe :(

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3995) pdaghost válasza petipetya (#3993) üzenetére


pdaghost
tag

Örülök, hogy sikerült.
Azt hiszem mégiscsak bevált Vlagyimir Iljics Lenin mondása ( igaz egy "kicsit" módosítva ). Próbálkozni, próbálkozni, próbálkozni. :)

(#3996) Csumega


Csumega
csendes tag

Sziasztok!

Ezt láttátok már? http://www.samsung.com/hu/consumer/detail/support.do?group=mobile-phone&type=mobile-phones&subtype=touchscreen&model_nm=GT-I5700&disp_nm=Samsung%20I5700&language=&cate_type=all&dType=D&mType=SW&vType=&prd_ia_cd=01015100&model_cd=GT-I5700HKAPAN&menu=download

(#3997) pdaghost válasza Csumega (#3996) üzenetére


pdaghost
tag

Nem tudom működik-e de már nézem is :)

[ Szerkesztve ]

(#3998) Csumega válasza pdaghost (#3997) üzenetére


Csumega
csendes tag

Nekem nem ismeri fel a telefont.

(#3999) LacckaGy válasza Csumega (#3998) üzenetére


LacckaGy
csendes tag

Biza nekem sem. Pedig már kezdtem örülni! :(

(#4000) Teko001 válasza CHIPman (#3962) üzenetére


Teko001
őstag

(#3962) CHIPman: Nyilván megkapod olcsóbban kis üzletekbe, de hogy őszinte legyek, nem nagyon bízom az ilyen helyek garanciáiba, szervizelésébe. a különböző nulla napos készülékek, meg ilyenek... Edigital nem a legolcsóbb hely, de megbízható.

(#3996) Csumega: én is nézem. tegnap még nem volt ott :D

u.i.: Egyesül királyságba nem Spicának, hanem Portal-nak hivják? :Y

szerk: cikk róla

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.