Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) piny válasza Lall (#3093) üzenetére


piny
tag

1 hete küzdünk vele. Hétfőn állt össze a csomag, azóta teszteljük.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3102) Lall válasza piny (#3097) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem az eddigi legjobb sebességű 2.1. Lassan belakom. Viszont ha még itt vagy. A bootloader, phone és a többi file miért nem megy fel vele (Fail)? Egyáltalán mire valóak ezek a fileok?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3103) piny válasza ZEN1TH (#3100) üzenetére


piny
tag

Legfőképpen más, de szerintem gyorsabb is.
Én eddig nem vettem észre akadást.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3104) bandrew válasza piny (#3097) üzenetére


bandrew
tag

Kösz, nagyok vagytok. :C :R
A többieknek, meg tünés aludni/kocsmázni/qrvázni mert behalt a rapidshare és nem tudok tölteni. :DD

[ Szerkesztve ]

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3105) Plumpy válasza Lall (#3098) üzenetére


Plumpy
aktív tag

De most akkor a letöltött 2.1-ből csak a PDA részre van szükség, és minden más maradhat az előző 1.5 XXJB3?

Plumpy - A kultúrbölény

(#3106) Lall válasza Plumpy (#3105) üzenetére


Lall
veterán

Nem kellenek azok sem. One Package módban csak a PDA tar-t teszed be.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3107) Lall válasza bandrew (#3104) üzenetére


Lall
veterán

Rapidshare helyett.

http://www.times.lv/index.php?Mode=myfiles

Az E2.zip-et kell letölteni és kicsomagolni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3108) Skynet258 válasza Tutu7030 (#3083) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem megy, volt 5 restart meg factory reset, és nem jó. Fent megjelenik a 3G ikon, de látszólag nincs kapcsolat, nem tölt be semmit...
Nem lesz ez így jó :(((

https://geekpulse.hu

(#3109) honeker válasza Skynet258 (#3108) üzenetére


honeker
őstag

50x probáltam a simet bemásolni no...rakom vissza a jb3........

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#3110) BloodRay


BloodRay
veterán

Azt hiszem én csak kivárom azt a hivatalos frissítést. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3111) Lall válasza BloodRay (#3110) üzenetére


Lall
veterán

Pedig a naptárban itt hétfővel kezdődnek a napok! :)

Nekem semmi bajom. Minden jön-megy. Simet nem másolok szinkronizálja googli fiókból. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3112) szente


szente
addikt

na én is feltettem a I5700_XXJB7_with_root_PDA-t.a marketből megy a telepités frankón de sd-ről semmit nem lehet telepiteni ugyan úgy ahogy tegnap.másnak nincs ilyen problémája?tegnap a lightweight moddal ment minden,csak annak ugye nem igy nézett ki a home a phanteont meg nem tudtam felrakni...

jah a másik meg hogy a live wallpapert hogyan lehet felrakni marketről?

(#3113) BloodRay válasza Lall (#3111) üzenetére


BloodRay
veterán

De gonosz vagy! :D
Sim szinkronizáció viszont nekem is kellene. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3114) Skynet258 válasza Lall (#3111) üzenetére


Skynet258
veterán

Pannonos a készüléked? Ugyanazok a beállítások, amiket lentebb írt valaki? Valóban tudsz böngészni a neten (tehát nem csak annyi, hogy megjelent fent a 3G ikon)?

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#3115) Lall válasza szente (#3112) üzenetére


Lall
veterán

Nekem minden felment SD-ről (Beautiful, Klaxon stb.). Mit ír ki? Sim szinkronizálóknak ajánlom a MyBackup programot. Aztán mehet a visszatöltés.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3116) Lall válasza Skynet258 (#3114) üzenetére


Lall
veterán

Pannonos és tudok böngészni is, meg market is megy, töltöttem is vele, úgyhogy halvány lila gőzöm sincs mi baja lehet a tiednek. 1x csinált ilyet mint a tied, de akkor egy újraindítás segített.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3117) Plumpy válasza Tutu7030 (#3083) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nekem tökéletesen működik a Pannon net. Annyi, hoyg hitelesítés nincs! Csak apn name: net apn típus: internet, azt cxsá

Plumpy - A kultúrbölény

(#3118) DeadMeat válasza Skynet258 (#3114) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az APN megvan?Mert néha az előző fwnél eltünt,aztán eccercsak előkerült...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3119) Plumpy válasza Lall (#3115) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nekem is minden felment SD-ről, gond nélkül, viszont My Backuppal óvatosan. Vissza akartam állítani a system settingset, azt onnantól nem indult a telefon. Tehettem újra a FW-t... Nem voltam ideges... Á... Jól beszartam, mikor csak a Samsung felirat jött be reboot után, és ott mewg is állt...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3120) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Látom,van aki erősan kűzd vele..:) Az eredeti(magyar) fw-t vissza lehet tenni gebasz esetén?Vagy az nem elérhető?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3121) Skynet258 válasza DeadMeat (#3118) üzenetére


Skynet258
veterán

Ott marad, tehát nem felejti el... ennyi van:

Aztán a böngésző itt áll akármeddig:

Végig van 3G a nyomorult szerint, de valahogy mégsem... :(

https://geekpulse.hu

(#3122) DeadMeat válasza Skynet258 (#3121) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az mcc,meg a másik bevan állítva?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3123) Skynet258 válasza DeadMeat (#3122) üzenetére


Skynet258
veterán

MCC: 216
MNC: 01

Ezek is elvileg jók...

https://geekpulse.hu

(#3124) Lall válasza Skynet258 (#3121) üzenetére


Lall
veterán

Szinkronizáció megy közben. Nem az okozza a gebaszt?

MyBackuppal én csak és kizárólag a kontaktokat és a fontosabb sms-eket mentem.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3125) Skynet258 válasza Lall (#3124) üzenetére


Skynet258
veterán

Csak menne, ha tudna. De van amikor nem erőlködik, akkor sincs net. Most flashelem újra, hátha...

https://geekpulse.hu

(#3126) DeadMeat válasza Skynet258 (#3125) üzenetére


DeadMeat
veterán

inkább egy hard reset...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3127) Skynet258 válasza DeadMeat (#3126) üzenetére


Skynet258
veterán

Volt már vagy 3...

https://geekpulse.hu

(#3128) Teko001 válasza Skynet258 (#3127) üzenetére


Teko001
őstag

Hitelesítés: Normal(PAP)? Hozzáférési pont típusa: default?

(#3129) szente válasza Lall (#3115) üzenetére


szente
addikt

Megoldodott :DD A gyari file kezelovel nem ment,de pl az es explorerrel mar megy...azert koszi.
Most eppen azzal szivok,hogy szinkronizalta a telo az ures kontakt listat,utanna backupoltam a kontaktokat,majd vissza szinkronizalta az ures kontakt listat :W
Live wallpaperre otlet?

(#3130) said85


said85
csendes tag

a billentyűzet sebessége változatlan?????
mert ez nagyon idegesítő...:S

(#3131) Síposzsuzsa


Síposzsuzsa
csendes tag

Sziasztok!
USB-n kereszül csatlakoztam a PC-hez, de az új Samsung -spica-mat nem támogatja az a sAMSUNG New pc sUITE, AMIT HOZZÁ KAPTAM. (fELISMERI, CSAK "NOT SUPPORTED DEVICE"- ÍR. (Bocs a verzálért)
Így nem tudom a szgépre menett névjegyeimet az Outlook-ból visszatölteni.
Help!

(#3132) Plumpy válasza Síposzsuzsa (#3131) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nannnnnnnneeeeee, télleg? És azt hallottad, hogy a Honda kiszállt a Forma 1-ből?

Olvass, olvass, olvass...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3133) mfaka válasza Plumpy (#3132) üzenetére


mfaka
tag

Te meg ne legyél paraszt, paraszt, paraszt...

(#3134) Plumpy válasza Teko001 (#3128) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nem kell hitelesítés!!! Üresen marad. Mondom csak apn névnek meg kell adni, hogy net, és ennyi. Meg egy nevet kell állítani, és elmenteni.

Tehát:

Name: pannon net
APN: net
APN type: internet

És ennyi.

Plumpy - A kultúrbölény

(#3135) Plumpy válasza mfaka (#3133) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Most miért vagyok paraszt paraszt paraszt? Még kis papírnak is kellene lennie a dobozban a cd mellett, amire le van írva, hoyg jelenleg nem működik.
Meg itt a fórum, keresővel. Meg google. Meg használati utasítás. Meg Skynet blogja, szuper leírással kezdőknek...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3136) Shkiz0 válasza mfaka (#3133) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igaza van Plumpy-nak már ne is haragudj.
Elősször is figyelhetnél kicsit arra amit írsz, mert elég volt elovsani, és megérteni.
Másik hogy ez kb már 100x ki lett tárgyalva, ha használnád a keresőt (jobbra fent) akkor rájöhetnél hogy nem megy a pcstudio a telóval, majd ha jön az új akkor már fogja támogatni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3137) Lall válasza Síposzsuzsa (#3131) üzenetére


Lall
veterán

Zsuzsika Drága!

Mint azt már többször leírtuk a hozzá adott program (New PC Studio) kakit sem ér. Kuka.

Próbálkozz ezzel (bár én még nem próbáltam)

http://download.pandaapp.com/?app=soft&controller=android&action=show&psys=&f_id=1358

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3138) Plumpy válasza Plumpy (#3132) üzenetére


Plumpy
aktív tag

És akkor most rendes leszek, ezt olvasd el elsőnek:
[link]

Plumpy - A kultúrbölény

(#3139) Shkiz0 válasza Shkiz0 (#3136) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

vagyis nem te hanem a tisztelt hölgy :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3140) Síposzsuzsa válasza Shkiz0 (#3052) üzenetére


Síposzsuzsa
csendes tag

Hi!
Nekem akkor sem műxik. Ha a háttértár pipája akív, akkor a PC Suite csak az SD kártyát ismeri fel. Ha a pipa nem aktív, a telót felismeri, de az adatátvitelt nem támogatja.(Outlook-ba mentett névjegyek visszatöltése)
Grrr..

(#3141) said85 válasza Lall (#3137) üzenetére


said85
csendes tag

szia!
az lenne a kérdésem, hogy a qwerty 2.1-el is akad?
üdv!

(#3142) Lall válasza Síposzsuzsa (#3140) üzenetére


Lall
veterán

Erről beszélünk!!! Ez nem fog működni, csak háttértárként. Nézd meg a linkelt programot hátha tudsz kezdeni vele valamit. Annyit tudok, hogy az a telfont is felismeri.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3143) Lall válasza said85 (#3141) üzenetére


Lall
veterán

Nem. Szuperül megy. Gondolom a fektetett módra gondolsz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3144) Síposzsuzsa válasza Lall (#3142) üzenetére


Síposzsuzsa
csendes tag

Bocs, de hol a linkelt program?

(#3145) Síposzsuzsa válasza Lall (#3142) üzenetére


Síposzsuzsa
csendes tag

Köszi, nem néztem előbb. Megpróbálom.

(#3146) Lall válasza Síposzsuzsa (#3144) üzenetére


Lall
veterán

#3137 hozzászólás

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3147) Tutu7030 válasza piny (#3097) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ez elvileg mennyi ideig tart?? Már vagy 5 perce azt írja az odin,hogy Download Start...
Hopp.. ezt benéztem..:D:D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3148) Tutu7030 válasza Tutu7030 (#3147) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tuti valamit nem jól csinálok :( már 20 perce itt tart a dolog.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3149) Teko001 válasza Plumpy (#3134) üzenetére


Teko001
őstag

Nalam ezekkel a beallitasokkal megy a pannon net (gyari beallitasok). A dobozba pedig nekem pl. nem volt olyan papir, hogy nem tamogatja a telefont a programja, lehet o is olyat kapott. De teny, hogy le lett irva parszor, de azert szerintem nem kell bunkonak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#3150) Shkiz0 válasza Tutu7030 (#3148) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ha win7 van akkor engem is ez szopatott. Húzd ki indítsd a telót normál módba. Aztán megint firmware módban és jó lesz.

Amúgy most másolom visszafelé épp a mentett dolgokat, és eddig egész gyorsnak tűnik. :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.