Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) ToM2oo4


ToM2oo4
tag

Jelentem, a JBA simán megy XEIL5-ös baseband-del. Tudom, ugyanis én hülye, anno nem frissítettem JB4-re. :DDD :W

(#3802) Quick68


Quick68
csendes tag

Hali!Lenne egy kérdésem. :D Mi a fájl kezelő neve a marketen ami ingyenes?

[ Szerkesztve ]

(#3803) ToM2oo4 válasza Quick68 (#3802) üzenetére


ToM2oo4
tag

ASTRO vagy ES FileExplorer. Én az utóbbit használom, mert van benne FTP és Samba kliens.

(#3804) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok.
Ne nézzetek nagyon hülyének.Most tanulom a droidot.Van valami progi ami a memókártyára telepíti amit szeretnék,mert a teló agya elég szükös.
Samsung galaxy spica.
Előre is nagyon köszönöm.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#3805) ToM2oo4 válasza slezakimi (#3804) üzenetére


ToM2oo4
tag

Nincs. Csak egy elég veszélyes módszer van, de azt nem ajánlatos alkalmazni. Egyelőre be kell érni azzal a kevés memóriával.

@piny: Nem oldódott meg a mobilnet gondom. QuickSettings-ben visszakapcsolom az APN-t, elindul a mobilnet, de nem kommunikál semmivel. :(((

(#3806) slezakimi válasza ToM2oo4 (#3805) üzenetére


slezakimi
senior tag

Oksa.
Köszi szépen.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#3807) CHIPman válasza CHIPman (#3798) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Bocsi az egy órás upért, de sürgős lenne.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3808) Teko001 válasza villig (#3790) üzenetére


Teko001
őstag

1.5 alatt működött? Milyen programot használt hozzá?

u.i.: Nekem a wapos oldalaknak mindig a forrása jelenik meg. Talán tud valaki erer valami meogldást

(#3809) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Valakinek sikerült már a spicáról más készülékre kékfogon küldeni filet?
Én ma próbáltam küldeni egy U600-ra, egy n51-re is és egyikre se engedett.
Se úgy hogy file send bluetooth se a BT file trasnferrel. Fogadni tudok bármilyen készülékről minden külső progi nélkül de küldeni sehogy. Hiába párosítom a készüléket meg minden anyám kínja akkor se jó. Ráadásul volt hogy gondolt egyet és nem látta a másik telót, és csak újraindítás segített, de 2x olyan is előfordult hogy csak úgy random magától újraindult a teló. WTF van?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3810) Quick68


Quick68
csendes tag

Tud valaki olyan progit amivel egyszerűbb a telefonkönyv kezelése???

(#3811) BloodRay válasza VD (#3752) üzenetére


BloodRay
veterán

Jut eszembe! Hazaérve kipróbáltam a bluetooth-os programot és természetesen nem ment a file küldés, ahogy a fogadás sem 1.5 alatt.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3812) sirály69 válasza Shkiz0 (#3809) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem sikerül küldeni Samsung d880-ra...
Fogadni nem tudok semmit!
T-mobilos a készülék és 1.5...

Szerver Hosting Debrecenben

(#3813) Shkiz0 válasza sirály69 (#3812) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem 2.1 van rajta, elvileg ezen már mennie kéne.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3814) _Dumber_ válasza Quick68 (#3810) üzenetére


_Dumber_
őstag

Próbáld ki az aContact-ot. Nekem bejött
Marketen fent van

(#3815) Shkiz0 válasza sirály69 (#3812) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

hogy csináltad? esküszöm már azon vagyok hogy én vagyok a hülye :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3816) Shkiz0 válasza ToM2oo4 (#3478) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

dettó.
De legalább rájöttem hogy csak akkor működik ha a my files-ből küldöm.
Ha a file-on állok és nyomom hosszan a gombot, majd ott a menüben a send-et választom, akkor nem sikerül.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3817) ToM2oo4


ToM2oo4
tag

Ha valakinek gondja van a QuickSettings-es mobilnet ki-be kapcsolgatással, miszerint ha kikapcsolja a WiFi-t, bekapcsolja a mobilnetet és nincs net, akkor a következőt kell tenni: visszakapcsolni a WiFi-t, de bekapcsolva hagyni a mobilnetet. Utána kikapcsolni a WiFi-t és már megy is a mobilnet. :)
Szóval a WiFi-t csak akkor kapcsoljátok ki, ha a mobilnet már aktív, különben a rendszer letiltva hagyja. Okos dolog, mert így tuti, hogy aktív WiFi-nél csak az lesz használva, de kicsit kényelmetlen a bug miatt.

(#3818) heroic válasza piny (#3779) üzenetére


heroic
tag

nem fut más driver..
úgy csináltam, ahogy leírták. programkezelőben összes samsungos driver letöröl, ezután feltettem a két drivert ami kell (swallowtail, new shrewsbury), ezután vista restart, mobil kikapcs, kivettem simet/sd-t, bekapcsoltam, rádugtam, odin megnyit, betallóztam a fájlokat a megfelelő helyre, semmi más progi nem futott mellette, ezután start, majd újra a nagyon kedvelt mondat 'please connect phones!'. :(
tanácstalan vagyok, mint egy kisközség.

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#3819) piny válasza slezakimi (#3804) üzenetére


piny
tag

Van app2sd a neve, root-olt telefon kell neki.
Mivel 'játszol' te, hogy nem elég? Nekem még soha nem volt ilyen gondom

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3820) Teko001


Teko001
őstag

Akik Android 1.5-öt használnak, és/vagy akik 2.1-et használnak:

1.5: Van az Ustream Broadcaster nevű app. Közvetíteni lehet vele, a telefon kameráját az interneten, az ustream.tv segítségével. Esetleg ha valaki próbálta már / vagy kipróbálja, megtudná mondani, hogy nála is fekete-fehérbe közvetít-e, illetve ilyen érdekesen zöld meg rózsaszín csíkkal?

2.1: Ugyan ez lenne a kérdés, hogy nálatok hogy közvetít? Esetleg Skynet258, ha te kipróbálnád, nagyon hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

(#3821) Teko001 válasza piny (#3819) üzenetére


Teko001
őstag

És télleg veszélyes módszer rootolt telón megcsinálni ezt, vagy csak bonyolult?

u.i.: Bocsi a két posztért.

[ Szerkesztve ]

(#3822) piny válasza heroic (#3818) üzenetére


piny
tag

Esetleg ez alapján??

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3823) piny válasza Teko001 (#3821) üzenetére


piny
tag

Nem, nem veszélyes, bonyolultnak se bonyolult, szerintem.
Egy újraflashelés sok mindent megoldhat :)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3824) VD válasza BloodRay (#3811) üzenetére


VD
őstag

Feladom!! :( Nem tudom mi lehet a gond. :F
Főleg, hogy utánad a 3812-es hsz.-ben jelezte a kolléga, hogy neki meg megy a küldés 1.5-vel, a fogadás persze nem, de ez idáig sem volt kérédéses.

(#3825) BloodRay válasza VD (#3824) üzenetére


BloodRay
veterán

Én sem értem. :B
Melóhelyen még ma lehet elpróbálkozgatok az egyik tv-vel.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3826) petipetya válasza ToM2oo4 (#3817) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi! 2.1-en ugyanezzel szívtam én is, de így már működik.

"nincs rá lezsóidő"

(#3827) sirály69 válasza VD (#3824) üzenetére


sirály69
őstag

Most teszteltem a küldést...
10 próbálkozásból 6 esetben elkezdte elküldeni a képet amit csináltam, 3 esetben megszakadt a küldés, 3 alkalommal átjött a kép!
Ez szép lenne, de nem tudom semmire használni, mivel nem erre kellene!
Szeretném a 800 telefonszámot rátölteni, stb, stb...
Ez a 2.1-nél már működik?

Szerver Hosting Debrecenben

(#3828) VD válasza sirály69 (#3827) üzenetére


VD
őstag

Szerencsére a 2.1-nél már nem gond a BT file küldés-fogadás.

800 név feltöltésére inkább a gmail-be való szinkronizálást javaslom. Korábbi telefonodról letöltve számítógépre, egyszerűen be lehet importálni a mailfiókba a .vcf, vagy .csv fileokat. Onnan meg simán leszinkronizálja magát a készülék.
segítség a linken: [link]

[ Szerkesztve ]

(#3829) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] Valaki próbálja már ki pls működik-e.Új NPC ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3830) Plumpy válasza DeadMeat (#3829) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Tetű lassan jön, még egy óra van hátra, azt írja, eddig 10 MB jött le a 132-ből...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3831) DeadMeat válasza Plumpy (#3830) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nekem gyorsan lejött,csak nincs mivel kipróbáljam :D De várd ki azé :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3832) pdaghost válasza DeadMeat (#3831) üzenetére


pdaghost
tag

Tiszteletem az Uraknak!

Eddig csak lelkes olvasó voltam, de gondoltam most beszállok én is az írásba.
Nem tudom ezen infóval mennyit segítek, de az említett progit leszedtem, csakhogy windows 7-re nem ment fel :( így kipróbálni sem tudtam. :(

(#3833) ToM2oo4 válasza pdaghost (#3832) üzenetére


ToM2oo4
tag

Nem vesztettél vele semmi. Spica-hoz amúgy is használhatatlan.

(#3834) pdaghost válasza ToM2oo4 (#3833) üzenetére


pdaghost
tag

Sok reményt nem fűztem hozzá, de gondolom DeadMeat is reménykedett hogy ez már hátha csatlakozásra bírja a kütyünket a géppel egyéb adatcserére is és nem csak egy plusz meghajtónak kell kezelnünk a készüléket.

(#3835) Dorian


Dorian
félisten

Az "alap üzenetküldő" alkalmazás használatakor a telefont hiába forgatom, nem áll át qwertz-be. Valamit nem állítottam be, vagy egyszerűen nem tudja? Van olyan letölthető, ami ezt tudja?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3836) pdaghost válasza Dorian (#3835) üzenetére


pdaghost
tag

A beállítások között elvileg van egy olyan rész hogy "hang és kijelző" és ott van egy olyan hogy "irány" annak be kell lennie pipálva és akkor kéne forgatnia mindent, nem csak a billentyűzetet. Bár lehet ez függ a használt billentyűzettől is. De azért egy megtekintést megér a dolog.

Bár én alapból ezt használom: http://lukacspeter.hu/android/?p=5

[ Szerkesztve ]

(#3837) Dorian válasza pdaghost (#3836) üzenetére


Dorian
félisten

Köszi, valóban nem volt kipipálva...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#3838) Lall válasza Dorian (#3835) üzenetére


Lall
veterán

Nekem a sima is tudja, de próbálkozz a Handcent SMS-el. Az amúgy is szebb és jobb, mint az alap.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3839) Plumpy válasza Lall (#3838) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Már akinek. Én eddig a tömeg hatására kb 3-szor raktam föl a Handcentet, mindannyiszor le is szedtem kb fél óra múlva. Én valahoyg nem találtam benne semmi pluszt, az meg hogy sezbb... Hát. iPhone-os. Direkt nem iPhonet vettem, mert utálom. Akkor meg? Valahogy nem tudok vele kibékülni, és minig rámtör, hoyg minek? jó nekem az alap is, eddig még semmit nem hiányoltam belőle... Tudok vele sms-t küldeni, meg el tudom olvasni amit kaptam. Ennyire van szükségem. Nekem.

Plumpy - A kultúrbölény

(#3840) Somzso888


Somzso888
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Tud valaki olyan alkalmazást, vagy bármilyen módszert, amivel le lehet radírozni a telefonról a gyári nem használatos progikat? (pl: Facebook, Myspace kliensek)
Előre is köszönöm!

(#3841) Plumpy válasza pdaghost (#3832) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Win Xp-re felment. Az eredményt nem írom le. Fölösleges lenne...

Plumpy - A kultúrbölény

(#3842) pdaghost válasza Somzso888 (#3840) üzenetére


pdaghost
tag

Szerintem csak root-olt telefonról tudnád őket leszedni ( ha le lehet egyáltalán, sajnos nem vagyok nagy linux fun ). De van olyan 2.1 rom amiből ki van szedve minden ilyen. Ha visszaolvasol pár oldalt biztos megleled. Nekem az van fent, és működik jól. Ami meg kell az eltávolítottak közül azt meg vissza tudod tenni. Az is le van írva milyen parancsokkal teheted ezt meg.

[ Szerkesztve ]

(#3843) Somzso888 válasza pdaghost (#3842) üzenetére


Somzso888
csendes tag

Köszi!

Visszanézek! ;)

(#3844) Lall válasza Plumpy (#3839) üzenetére


Lall
veterán

Nekem az alap sms kezelőből hiányzik pl. a felugró ablak, mikor új sms érkezik. Hogy úgy nézne ki mint a Szifon sms kezelője, azt nem tudom, de nálam a Hero Skin van beállítva.

Viszont ha már sms és billentyűzet, akkor ezt próbálta már valaki?

http://mobiletextinput.com

Én kb. 10 perc nyomkodás után egész hozzászoktam és a magyar felhasználói szótára is elég terjedelmes. Peace és hajrá...

Na és ha lámázhatok egy kicsit. Mikor hozzászólást írok, hogy tudok linket beszúrni egy adott szóhoz? Remélem érthető amit kérdezni merek. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3845) Jadro válasza Lall (#3844) üzenetére


Jadro
veterán

Na és ha hiányzik? A market készségesen áll rendelkezésedre. :) (sms popup a neve a programnak. Mármint az egyiknek a sok közül.)

Egyébként mindenre van több megoldás, kinek mi jön be. A handcenttel én sem békültem ki, úgyhogy sms popup + original üzenetkezelő.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3846) CHIPman válasza CHIPman (#3798) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valaki?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3847) Lall válasza Jadro (#3845) üzenetére


Lall
veterán

A Handcent szebb és szeretem az esztétikus dolgokat, NA! :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3848) Lall válasza CHIPman (#3846) üzenetére


Lall
veterán

Még mindig AC3? Úgy látom nem sokan egérmoziznak a Spicán :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3849) Jadro válasza Lall (#3847) üzenetére


Jadro
veterán

Kinek a pap.. Épp ezt mondom én is. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3850) Lall válasza Jadro (#3849) üzenetére


Lall
veterán

Nem lehetne inkább a papné? :DD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.