Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) heroic válasza piny (#2898) üzenetére


heroic
tag

nem volt, 4 napos a telefon. :S

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#2902) piny válasza bandrew (#2884) üzenetére


piny
tag

Lockolt telefonokon ne nagyon próbálgassatok főzött ROM-okat. Kiszámíthatatlan lesz a telefonod bootja. Igazából ez a provideren múlik, hogy milyen módon védte le a telefont.

Firmware lementeni pedig a következő parancsokkal tudod:
dd if=/dev/bml4 of=/sdcard/bml4
dd if=/dev/bml5 of=/sdcard/bml5

Valamilyen terminál emulátor programmal tudod kiadni őket, és kb. 160M lesz a végeredmény.

Firmware+ROM-okból több féle van:
főzött (cooked): jótét lelkek által készített custom ROM, semmiképpen nem hivatalos, és nagyon nem szeretik a szervizek, viszont álltalában ezek a leghasználhatóbbak
gyártói: igazából ezek az 'eredeti' verziók, ezeket a gyártó (jelen esetben a Samsung) adja ki, a szervizesek nyammognak rajta ;)
szolgáltatói: ezeket a GSM szolgáltató adja ki, valamelyik gyártói verzióból dobják össze, a szervizesek ezeket tekintik eredeti verziónak, sajnos nagyon ritkán van igazán jó verzió ebből, általában csak logo/hang/egyebeket cserélnek rajta, az arculathoz illeszkedően

Én úgy tudom hogy a Pannon Magyarországon a I5700XXIK2 verzióval adja a telefonokat.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2903) _Dumber_


_Dumber_
őstag

Pár apróság a második. 24 óráról:

Rájöttem hol lehet SMS/MMS bejövő értesítési hangot váltani. :U

A kezelési uti szerint:
Beállítások --> Hangok és kijelző --> Értesítési csengőhang alatt. Na jelentem itt nem ! :N

Ellenben:
Üzenetek (SMS/MMS app) : Alsó menügomb -->Beállítások --> Hang kiválasztása.

IGO:
Nekem a 8.4.2.124036 van letöltve. Jelentem, ! ez nem lép ki a bekapcsoláskor (kb 20x próbáltan egymás után). Illeteve ez nem igaz... 1x elszált, de miután az IGO-ból való kilépés után a TASKKILLER-rel kilövöm a szemétként bennmaradt app-ot akkor már nem fagy a következő bekapcsoláskor.
Ezt miért csinálta a NAVNGO? :F . Ha már egyszer kilépek akkor takarítsa is ki a szemetét a progi a memóriából !! (Nem beszélve hogy a GPS automata be és kikapcsolása még mindíg nincs megoldva :F ) Azt hiszem ha lesz némi KP-m az NDRIVE-ra egyből megveszem.

(#2904) piny válasza heroic (#2901) üzenetére


piny
tag

Ahm, az nem érdekes :) Én benn a pannonnál az ügyféltérben csináltam a LK féle rootolást, telefonvásárlás után 5 percel. Gondoltam ha elcseszem, közel legyen a szerviz ;)

Hm, érdekes, akkor szokta ezt csinálni (tipikus Samsung...) amikor FW frissítés van, és nem csinálsz dupla rebootot a telefonodon utána. Ha custom első lefutása után se volt reboot, akkor is lehet ilyen.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2905) bandrew válasza piny (#2902) üzenetére


bandrew
tag

Szal tegyek le arról hogy belátható időn belül 2.1 legyen a spicamon??? :O :W

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2906) piny válasza bandrew (#2905) üzenetére


piny
tag

Hááát, attól függ hogy mit tartasz belátható időnek.
Igazából (nem kell érte megkövezni :) ), de szerintem normál felhasználónak mindennapi használatra annyira mindegy melyik van fenn...
Ha eltekintek a saját hülyeségemtől (programozás, reszelgetés), azon kívül hogy működik az akksi kijelzés, mást nem nagyon vennék észre a telefonon...

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2907) Jabby válasza _Dumber_ (#2899) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, akkor ilyen kell, jobbat még nem találtam

piny
Én úgy tudom, hogy (jelenleg) rootolás nélkül sehogy.

Köszi. Azt hittem vak vagyok és nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#2908) htaos


htaos
tag

Sziasztok! Tud valaki egy jó szervizest? Elrontottam a SIM kártya érintkezőjét (valószinüleg letörött) és meg szeretném csináltatni.

OnePlus 9 pro | "Főnök! Nem indul az aggregátor! Hát tolják be..." (By Gecsa)

(#2909) Dorian


Dorian
félisten

Sziasztok,
Holnap veszek egy ilyen telefont. Ahogy olvasgattam, egy csomó mindent érdemes hozzá letölteni a normális használhatóság miatt. Ez az első ilyen telefonom, egy SE k750-nel jól elvoltam az elmúlt években, úgyhogy le vagyok maradva, kb. azt sem értem, mikről beszéltek itt :U Úgy érzem magam, mint amikor a nyugdíjas nénit odaültetik a net elé...
Összeírnátok, mik azok a progik, amiket érdemes kapásból letölteni rá?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2910) BloodRay


BloodRay
veterán

Most egy biztosan nagyon hülye kérdésem lesz, de nem találtam rá semerre megoldást.
Tudja valaki hogy lehet átállítani a naptárat, hogy ne vasárnappal kezdődjön a hét?? Nagyon zavaró. :(
Köszönöm a segítséget előre!

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2911) ZX7 válasza _Dumber_ (#2903) üzenetére


ZX7
tag

Pedig az IGO automatikusan ki-be kapcsolgatja a GPS modult a programba történő ki illetve belépéskor, ha a "switchers"-ben előzőleg bekapcsoltad.

Az ne zavarjon meg, ha a switchers-ben a GPS modul állapota mindig "bekapcsolva", mivel a tényleges aktív állapotot (amikor fogyaszt is energiát) az állapotjelző sávban láthatod (a wi-fi és egyebek mellett)

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#2912) Robi44


Robi44
csendes tag

Sziasztok, én tegnap vettem a telót,nagyon tetszik,csak lenne egy két kérdésem vele kapcsolatban! Hogy lehet minden olyan dolgot kikapcsolni rajta a wifi kivételével,hogy ne lépjen rá a netre és ne szívja le a pénzt róla az edget-et meg az ilyeneket leszedték róla a T-mban de valami még nem fasza! :N A másik hogy nem tudok bluethotolni vele, nem küld és nem fogad! :O Nincs rajta böngésző az hogy lehet? Előre is köszönöm a segítségeteket :)

(#2913) ZX7 válasza piny (#2902) üzenetére


ZX7
tag

Nekem pannonos a teló, de gond nélkül felment rá az XXJB3.

Egyébként a samsung firmware-es srácok szerint, az oldalukon található összes rom hivatalos samsung rom (hivatalos samsung szerverekről), de némelyik még beta verzió (mint például az elsőként "kiszivárgott" 2.1-es ázsiai EDDJ2)

Szerintük jövő hónapban érkezik a new pc studio-val frissíthető rom upgrade.

[ Szerkesztve ]

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#2914) _Dumber_ válasza ZX7 (#2911) üzenetére


_Dumber_
őstag

Na ezt még nem próbáltam..
Begyeltem a telefon HELP-jét:
GPS-műholdak engedély...
(...törölje a jelölést, ha kimélni kívánja az.. )- ennyi látszik, de gondolom AKKUMLÁTORT a vége

Ügye erre gondoltál, ami a BEÁLLÍTÁSOK között van?

(#2915) Jabby válasza Dorian (#2909) üzenetére


Jabby
őstag

Írd le az igényeidet és kapod az alternatívákat, de lehet, hogy nem itt célszerű, hanem az Android appz - szoftver kibeszélő topik-ba.

Robi44
Neked is ajánlom az Android appz - szoftver kibeszélő topik-ot, mai postban ott a válasz a vezetéknélküli kapcsolatok kikapcsolására (én mást, a Quick settings-t használom).

A Bé betűnél, Böngésző néven ott a böngésző az Androidban :DD

[ Szerkesztve ]

(#2916) _Dumber_ válasza Robi44 (#2912) üzenetére


_Dumber_
őstag

Már megbocsáss de tényleg nem szoktátok olvasni a fórumot???

Én mielőtt megvettem volna a telefont elolvastam mind a majd 3000 bejegyzést, hogy nehogy zsákbamacskát vegyek.
Ha ezek után nem tetszik a telefon akkor csak magamat okoldatom..
A te kérdésedre majd minden oldalo 2x is van válasz... pl most kb 28 hosszászólással előttem 17:41 körül

[ Szerkesztve ]

(#2917) piny válasza Robi44 (#2912) üzenetére


piny
tag

Nem igaz, hogy ennyire nem veszitek a fáradtságot, és SEMMIT nem olvastok,kerestek.
2 naponta megkérdezi ezeket valaki...

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2918) _Dumber_ válasza Jabby (#2915) üzenetére


_Dumber_
őstag

Nálam a B betűnél csak a beállítások vannak, de ha a telefon T-s akkor keresd a web'n'walk -nál (Ezért hálásak vagyunk a T-nek ;] )

(#2919) Dorian válasza Jabby (#2915) üzenetére


Dorian
félisten

Na ez, az, még az igényeket is ki kellene találni, nem vagyok tisztában a lehetőségeimmel sem :U
Most persze nem a "milyen játékot rakjak rá" kategóriára gondolok, hanem a telefon normális működéséhez szükséges dolgokra. Itt korábban olvastam a bluetooth-hoz, netletiltáshoz szükséges, Office doksimegjelenítő progikat (nem is értem ezek alapban hogyhogy nincsenek benne...) Ilyenekre gondolok.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2920) ZX7 válasza _Dumber_ (#2914) üzenetére


ZX7
tag

Nem erre gondoltam.(bár nálam ez is ki van kapcsolva)

A GPS modult a gyári programok közül, a "switchers" vagy "Kapcsoló" program (az ikonja egy piros nyomógomb fehér villámmal a közepén) segítségével tudod aktiválni. Ha ott bekapcsolod, akkor még nem fogyaszt semmit, mivel egy program sem használja (ezért a legfelső státusz sorban sem fogod látni az ikonját). Amint belépsz az IGO-ba, a program használni kezdi a GPS modult, és ekkor a státusz sorban is megjelenik az ikonja (a bluetooth mellett). Ha kilépsz, a program lekapcsolja a GPS modult, ezáltal nem fogyaszt semmit(az ikonja is eltűnik).

[ Szerkesztve ]

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#2921) Jabby válasza Dorian (#2919) üzenetére


Jabby
őstag

Ez nem egy K750-es zárt rendszerű telefon (ami a menüben van állíthatod, oszt annyi), hanem egy operációs rendszerrel ellátott okos telefon. Úgy képzeld el, mint egy Linuxos, Wondowsos, MAC számítógépet. Boltból kihozod és csak az oprendszer van a wincsin. Ha ki akarod használni a gép/OS képességeit, akkor az igényeidnek megfelelő alkalmazásokat rá kell telepítened.
Nos, az Android is ilyen ;)

Nem szeretek senkinek azt válaszolni, hogy már ezerszer le lett írva, de tényleg jól tennéd, ha visszaolvasnál, vagy használnád a keresőt (én a vásárlás előtt az 500. posttól olvastam végig a fórumot (2 délutánom ráment :) ))

[ Szerkesztve ]

(#2922) Teko001 válasza _Dumber_ (#2918) üzenetére


Teko001
őstag

T-sek hogy oldották meg a mobiltv-t? Van rá valami application? Ők is magyarítva árulják?

[ Szerkesztve ]

(#2923) r.zozo


r.zozo
tag

Meglettem elozve, pont akartam irni hogy az olvasas, kereses egy csomo felesleges kerdes megsporolasat eredmenyezheti (bar nem en vagyok az aki valaszolgat,de a helyukben en is kiakadnek) :-)
Mondjuk en sem tudom megerteni azt aki nem nez utanna annak hogy mit is vesz, es utanna meg felhaborodik

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#2924) BloodRay válasza BloodRay (#2910) üzenetére


BloodRay
veterán

Erre valaki? :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2925) piny válasza ZX7 (#2913) üzenetére


piny
tag

'Szerintük jövő hónapban érkezik a new pc studio-val frissíthető rom upgrade.'
Akkor már csak azt kell megoldaniuk, hogy működjön a NPS :))

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2926) Jabby válasza BloodRay (#2924) üzenetére


Jabby
őstag

Marketba keresgélj naptár app-eket, nekem megfelel az vasárnappal kezdődő is (eddig fel sem tűnt amíg nem írtad :D ), ezért nem néztem meg a többit.

(#2927) piny válasza Jabby (#2926) üzenetére


piny
tag

Bár 'csak' widget, nekem elég jól bejött: Pure Calendar Widget

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2928) _Dumber_ válasza ZX7 (#2920) üzenetére


_Dumber_
őstag

Az ugyanaz.
A Kapcsolóval azt a menüpontot kapcsolgatod.

(#2929) Zola007 válasza Dare2Live (#2888) üzenetére


Zola007
veterán

"Mi előnye van Tsimnek?
Függetleniteni ingyé is lehet, Tsimmel meg szoktak akadni problémák..."

A turbo simnek csupán az az icuripicuri előnye van, hogy a vadiúj készülékről nem ugrik a 2 év gari :K

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2930) ZX7 válasza _Dumber_ (#2928) üzenetére


ZX7
tag

Tényleg :C

[ Szerkesztve ]

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#2931) BloodRay válasza Jabby (#2926) üzenetére


BloodRay
veterán

Sajnos én sokat használom a naptárat és nagyon zavaró ez a vasárnaptól-szombatig hetirend. Teljesen megzavar sokszor. :(
Körülnézek marketen azt hiszem. Csak nem szerettem volna túl sok szoftverrel megpakolni a készüléket. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2932) Skynet258 válasza ZX7 (#2930) üzenetére


Skynet258
veterán

Ehhez a GPS okossághoz annyit azért hozzátennék, hogy valóban úgy tűnik, hogyha nem használja egy program sem, akkor nem is megy, hisz nincs ott az információs sávon... a tegnapi tapasztalatom viszont az, hogy bekapcsolva felejtettem a gps-t, nem használta semmi (a fenti sávon sem volt ott, csak véletlenül vettem észre ma, hogy aktív), és fél nap alatt lemerült 50%-ot az akksi...
Szóval valamit azért csak mozgolódik akkor is, amikor úgy tűnik, hogy nem.
Nálam tekintsünk el attól, hogy más program vagy widget okozta a hirtelen merülést, ismerem azokat a cuccokat, amik futnak a Spica-n :)
Szóval én kinyomtam eddig is ha nem kellett, és ezután is ki fogom. Javaslom kipróbálásra olyanoknak is, akik arra panaszkodnak, hogy hamar lemerül a telefonjuk, hátha csak be van kapcsolva véletlenül ;)

Amúgy meg srácok, olvassatok tényleg, nem sok olyan témakör van, amit ne veséztünk volna itt ki. Itt van ez a nagyszerű fórum, ott a blog, ami bemutat közel 100 programot és játékot (lesz ez még sokkal több is :D ), ne kelljen már mindent többször leírni. Nálam is alap, hogy kiolvasom az adott fórumot, ha valamit tervezek venni; nem baj, ha nektek erre nincs időtök vagy ilyesmi - de akkor legalább használjátok a keresőt. ;)

BloodRay: pedig pakold csak azokat a programokat, azért vettél Androidot, nem? ;) A piny által linkelt widget nagyon jól működik, átlátható meg minden, én is azt használom (mondjuk ez nem jelent semmit, de azért elmondtam :D ).

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2933) Jabby válasza Zola007 (#2929) üzenetére


Jabby
őstag

Gyanús, hogy ebbe bele lehetne rakni biztonságosan a TS-et, vagy biztonságosan ki lehetne venni a telóból.

BloodRay
Naptárat PC-ről a Google naptárral kezelem, ezért nem tűnt fel a vasárnapi hét kezdés.

Körülnézek marketen azt hiszem. Csak nem szerettem volna túl sok szoftverrel megpakolni a készüléket.

Volt sok uninstallom és se sebességben, se szabad memóriaméretben nem látok csökkenést, úgy látszik nincs win feature, hogy sok szemetet hagy maga után 1-1 app.

(#2934) piny válasza Jabby (#2933) üzenetére


piny
tag

"...hogy sok szemetet hagy maga után 1-1 app."
Pedig van sajnos :(
Csomó program uninstallja a maga által (mármint a program) létrehozott fileokból csomót fent hagy. Na most hogy ez jó, avagy sem, programtól és adott szituációtól függ.
Viszont azt tényleg igaz hogy nem lesz rendszerszintű gond a sok-sok install/uninstall után.
De most jobban belegondolva, nálam még annyi ideig nem is volt fent huzamosabb ideig egy FW, hogy ideje lett volna rá :)

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2935) Zola007 válasza Jabby (#2933) üzenetére


Zola007
veterán

Belerakni lehet, csak vágni kell a kártyából

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#2936) Skynet258 válasza piny (#2934) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam rengeteg cucc jár fel/le, de még nem vettem észre számottevő változást sem számokban mérve, sem érzésre. De némi felesleg minden bizonnyal ottmarad :K

https://geekpulse.hu

(#2937) BloodRay válasza Skynet258 (#2932) üzenetére


BloodRay
veterán

Igazad van, tényleg ezért esett androidos készülékre a választásom. :B
Nem widgetes megoldást szerettem volna mert nálam még csak a gyári 3 főképernyő van. Viszont valószínű én is felrakom a programot amitől 7 darab lesz, mert kezdek kifogyni a helyből.

(#2933) Jabby -> Ez jó hír, mert ettől azért tartottam. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2938) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az elõbb html nézetben nyitottam meg a gmailt, onnan rákattintottam a naptárra mire elõugrott egy ablak hogy nem támogatott böngészõ, ha az ok gombra nyomok megjelenik az írásvédett verzió, ha meg a mégse gombra akkor reménykedjek a legjobbakban. :D
Próbáljátok ki!

[ Szerkesztve ]

(#2939) piny válasza Skynet258 (#2936) üzenetére


piny
tag

Jójó, persze, nem arra gondoltam, hogy megabytenyi adat ottmarad, csak itt egy pár tucat, ott egy par száz kb, össze lehet csemegézni :)
Itt azért másik a viszonyok, mint az asztali gépen, asztali gépen ennyi 'maradék' fel se tűnik :D

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2940) piny válasza BloodRay (#2937) üzenetére


piny
tag

Folder widget?
Bocs, ha ismerted, de én pl. átszaladtam felette, és csak később jutott eszembe (pontosabb itt a fórumon adta a tanácsot valaki), hogy ez mekkora nagy királyság. Igy elvagyok 1 képernyővel is.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2941) BloodRay válasza piny (#2940) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez pontosan mi is? Csak mert nem találtam rá utalást a topikban és az androlib-en sem. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2942) piny


piny
tag

Phone.apk v26.1
Tok jó cucc, amire én használom:
blacklist!!
45 másodpercenként rezeg egyet a telefon :)
De rengeteg plusz funkciója van még!

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2943) Skynet258


Skynet258
veterán

Mert ez be van építve, nem külön program :D Hosszan nyomsz a képernyőre, és mappát adsz hozzá. Ebbe meg lehet pakolgatni ;)
Például ebben a bejegyzésemben ott van példaként a games és programs mappa.
Ha megnyitod, és hosszan nyomsz a fejlécen, akkor át is lehet nevezni a mappát.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2944) piny válasza BloodRay (#2941) üzenetére


piny
tag

Ki tudsz rakni egy 'folder' widgetet a képernyőre, ez egy mappa amibe bele tudsz pakolni még alkalmazásokat.
Pl. csinálsz egy GPS mappát, amiben belemegy a 8-10 GPS-hez köthető alkalmazás amit használsz. Nem visz el, csak egy helyet a desktopon, mégse kell nagyon keresni az alkalmazásokat.
Lehet ez így nem teljesen érhető (nem tudom másképp leírni), de kipróbálod, és egyből érteni fogod.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2945) BloodRay válasza piny (#2944) üzenetére


BloodRay
veterán

Értem mire gondoltok, erről tudtam, hogy ilyesmi van, csak nem tudtam, hogy widgetet is belerekhatok. Bár gondolom persze úgy mint bármelyik másik programot. :B Csak gondolom annyi, hogy nem látszik majd mindig a widget.
Azért szerintem felrakom azt a hét főképernyős programot, ha nem terheli le nagyon a gépet.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2946) piny


piny
tag

init lib 2.1

Kitömörítés után 'felinstallálod' a következő módon:

adb shell mount -o remount,rw,codepage=utf8,vfat,xattr,check=no /dev/stl5 /system
adb shell rm /system/xbin/su
adb shell ln -s /xbin/su /system/xbin/su
adb push init.spica.sh /system/etc/
adb shell chmod 0550 /system/etc/init.spica.sh
adb shell reboot

Work done, root on 2.1 ;)

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2947) piny válasza BloodRay (#2945) üzenetére


piny
tag

Nem, jól tudtad, csak program mehet bele.

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#2948) Skynet258 válasza BloodRay (#2945) üzenetére


Skynet258
veterán

Widget nem fog belemenni, csak shortcut ;)

piny: megelőzöl mindig, be is fejezem mára :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2949) BloodRay válasza piny (#2947) üzenetére


BloodRay
veterán

Akkor lehet marad a több főképernyő az az érzésem. :( :D
Köszönöm a segítséget!

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2950) piny


piny
tag

Elindult Spicán is:

3D Gallery

Holnap csinálok videót, képen nem látszik hogy mennyire jól néz ki.

Még nincs teljesen kész, de működik azért :D

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.