Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) BloodRay válasza Tonyo (#3697) üzenetére


BloodRay
veterán

Teljesen egyetértek veled.
Mellesleg szóltam Samsungos ismerősnek, hogy amint tudja kérdezze meg mikorra jön a hivatalos frissítés. Persze lehet addigra kiér... :)
Új Samu tv-khez lehet majd wii szerű kontrollernek használni a Spica-t(többek között)! :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3702) Skynet258 válasza dorkababa (#3699) üzenetére


Skynet258
veterán

Eddig csak DeadMeat-nek volt problémája, nem hiszem, hogy összefügg a 2.1-el...

https://geekpulse.hu

(#3703) Templ@r


Templ@r
tag

Sziasztok!

Csatlakoztam én is a 2.1-esek táborába, hála Skynet blogjának :)
:R

Viszont lenne egy kérdésem:
1,5 alatt volt egy olyan alkalmazásom feltelepítve, ami az asztalon, egy elem formájú ikonként az akku töltöttségét jelezte, ha pedig ráböktem, akkor felnyílt az alkalmazás, amin a wifit, gpst, bt-t, displayt ki-be lehetett kapcsolni. Mi volt ennek a neve?

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#3704) petipetya válasza Templ@r (#3703) üzenetére


petipetya
nagyúr

A switcher?

"nincs rá lezsóidő"

(#3705) villig válasza piny (#3679) üzenetére


villig
csendes tag

nagyon várjuk már!

(#3706) Mcfery válasza Templ@r (#3703) üzenetére


Mcfery
tag

Hi!
Battery Widget.
Nekem is az van.
üdv

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#3707) sanyi017 válasza Templ@r (#3703) üzenetére


sanyi017
csendes tag

Szia!

Szerintem ezt keresed: [link]

(#3708) Templ@r válasza Mcfery (#3706) üzenetére


Templ@r
tag

Köszönöm! Ez az. Neked is Sanyi. :DDD :R

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#3709) Tonyo válasza BloodRay (#3701) üzenetére


Tonyo
őstag

Jó látni, hogy azért vannak még normális emberek :U

(#3710) petipetya


petipetya
nagyúr

Van itt olyan, aki vodával használja a telót?

"nincs rá lezsóidő"

(#3711) Joe bácsi válasza Tonyo (#3697) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Te mit tennél???? Hetente járnál a szervizbe?????

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3712) villig


villig
csendes tag

legyen szíves valaki ! a t-zones.hu vagy a webnwalk.hu üsse be a böngészőjébe,/ nekem csak a forrás kód jelenik meg / remélem a t-mobilnál van a hiba sajnos csak ezen keresztül van mobilTv elérhetőség

(#3713) tomika


tomika
aktív tag

Na végre megérkezett a Spica! Szép! :)
Pár kérdés:
Hogy tudom ellenőrizni, hogy működik az apndroid? Hogy sikeresen letiltotta a 3G-t? Ha wifin van, akkor nem is macerálja amúgy a 3G-t?
És hogy tudom a sim-en lévő számokat rápakolni?

a Frissítést nem értem.
Letöltöttem a blogról a letöltenivalót, de nem találom benne a drivereket.
Az 5. 6. 7. pontot nem is értem. Ha megnyomom a volume down+kamera+power gombokat, akkor valami downloading feliratot ír ki, és innentől fogva se előre se hátra. És nem kéne valamikor az usb-t visszadugni?

(#3714) 21gramm válasza villig (#3712) üzenetére


21gramm
csendes tag

Nekem muxik :K

(#3715) DeadMeat válasza tomika (#3713) üzenetére


DeadMeat
veterán

De,amikor ezt kiirta akkor kell rádugni,megadni az odinnak a fájlok helyét,és start.Jah előtte nem árt a drivert telepíteni.Vagy ha odin nem ismeri fel a rádugott készüléket,feladatkezelőben manuálisan add meg a helyit neki.Kb ennyi.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3716) Tesztelo.hu válasza tomika (#3713) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Fent egy ikon mutatja, ha van adatforgalom. De tegyél fel egy mérőt (pl. Netcounter), az külön méri a mobilos adatforgalmat és külön a Wifi-st.

(#3717) villig válasza tomika (#3713) üzenetére


villig
csendes tag

Én a helyedben még próbálgatnám , nyomkodnám egy kicsit a gyári fw-vel . Ismerkedjél telepítsél fel programokat és amikor már ezek mennek, akkor kellene a nem éppen veszélytelen műveleteknek nekiállni ! Ez még nem a gyári /hivatalos frissítés / olvass vissza egy kicsit pl. garancia vesztés stb.

(#3718) tomika válasza DeadMeat (#3715) üzenetére


tomika
aktív tag

A drivert hol találom? A CD-ről elvileg feltelepítetten egy drivert meg a PC Studiot.

(#3719) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Nu szervízben a telefon,igaz csak a pannonhoz vittem be :W A hibajelenséget produkálta a heylszínen,direkt kiköttettem,hogy szoftvert ne merjenek rajta frissíteni,kellenek az adatok :DDD Kiváncsi vagyok mi lesz...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3720) DeadMeat válasza tomika (#3718) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem kell a pc studio,meg a driver sem... ugyem jó semmire,szedd le mindet,mert odin majd baszik miattuk működni.Kicsit olvass vissza,nemrég linkeltem valakinek.De azt hiszem gépisten blogján is fent van valahol.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3721) villig válasza 21gramm (#3714) üzenetére


villig
csendes tag

köszi ! a tiedén is 2.1 van?

[ Szerkesztve ]

(#3722) Tonyo válasza Joe bácsi (#3711) üzenetére


Tonyo
őstag

És akinek eladod hetente szervizbe fog járkálni?Inkább átbaxol vele valakit? Ezt te se gondolhatod komolyan...Ezért tart itt ez az ország..ilyen gondolkozású emberek vannak mint te.

(#3723) DeadMeat válasza Joe bácsi (#3711) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ez egy elég féreg dolog,főleg ha nem tájékoztatod a vevőt a hibáról... Ha igen,és ezért olcsóbban adod,akkor én kérek elnézést.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3724) Joe bácsi válasza Tonyo (#3722) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Neki biztos lesz rá ideje, nekem nincs!!!!!!!!!!!!!
TE MIT csinálnál akkor??????????????!!!!!!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3725) Tonyo válasza Joe bácsi (#3724) üzenetére


Tonyo
őstag

Ezernyi kérdőjelet van időd írni?! Meg naphosszakat forumozni?! Itt elvi dolgokról van szó. De, hogy a kérdésedre válaszoljak, olcsóbban adnám el és szolnék arról, h pl napi kétszer lefagy, de én kétlem, hogy te így képzelted el. Látsz a ph-n olyan apróhírdetést, h eladó xy de lefagy néha, vagy rejtett hibája van, és itt nem betört, külső sérüléses termékekre gondolok). Tőled biztos nem vennék semmit ezekután! Sajnos ez Magyarország!

(#3726) Lall válasza DeadMeat (#3723) üzenetére


Lall
veterán

Rootolva vitted be a vasat főzött rommal? :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3727) Derse válasza DeadMeat (#3719) üzenetére


Derse
tag

Jaja, erre én is kíváncsi lennék.
Hogy 2.1 el vitted be a pannonoz? :))

Hogyha nékem sok pénzem lesz...

(#3728) Tutu7030 válasza villig (#3705) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ma már ne várjuk(aludni is kellene,mert mindjárt reggel).:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3729) piny válasza Tutu7030 (#3728) üzenetére


piny
tag

Srácok, legyetek kedvesek ezt befejezni,ha másért nem, a kedvemért. Folytassátok privátban, vagy esetleg menjetek át a megfelelő topicba.
Úgy nem kell semmire/senkire rámutatnom? ;)
Maradjon ez a topic szakmai Spica, ok?

[ Szerkesztve ]

Minden általam leírt dolog, csak és kizárólag, az én véleményemet tükrözi. Vagy nem, de azt majd én eldöntöm ;)

(#3730) petipetya válasza Tonyo (#3725) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez melyik gsm bolt?

"nincs rá lezsóidő"

(#3731) Shkiz0 válasza Tonyo (#3725) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Vagy pedig beadom gariba javítani/cserélni, és ha kész akkor adom el, vagy ha nem javítható és cserés akkor veszek másikat stb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3732) DorianGray válasza petipetya (#3710) üzenetére


DorianGray
csendes tag

Igen, például én. De én függetlenül vettem és Vodás SIM van benne.
Miért kérded amúgy?

(#3733) Valzor válasza Joe bácsi (#3724) üzenetére


Valzor
aktív tag

A vita teljesen értelmetlen, mert akár mit is magyarázunk ebbe bele ez genyóság. És a genyózás az genyózás. :(

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3734) ToM2oo4


ToM2oo4
tag

Jó estét!

Osztom piny kolléga véleményét, hogy ez a topic nem alkalmas arra, hogy a magyar "leleményt" firtassuk. Maradjunk inkább szakmai talajon. Én azt mondom, hogy a vitának itt legyen vége, mert egy új Spica-s idetéved és elmegy a kedve az olvasgatástól, ha csak a "genyózásról" folyik a vita.

[ Szerkesztve ]

(#3735) szirszi válasza ErEz (#215) üzenetére


szirszi
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#3736) Skynet258 válasza szirszi (#3735) üzenetére


Skynet258
veterán

Nagyobba nem ment? :U

https://geekpulse.hu

(#3737) _Balou_


_Balou_
csendes tag

Mindenesetre érdekes a szöveg, ami ott van a leírásban :) Választható android vagy Touchwiz, meg az AMOLED kijelző... :)

(#3738) DeadMeat válasza Lall (#3726) üzenetére


DeadMeat
veterán

:N

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3739) BloodRay válasza szirszi (#3735) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez érdekes az biztos, de a készülék saját oldalán legalább már jól írják az adatokat. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3740) sirály69


sirály69
őstag

Második napja vagyok tulaja 1 ilyen kézikészüléknek :DDD !
Nyomkodom, nézegetem...
Azt vettem észre, hogy ha telefonról küldök BT-n keresztül valamit másik eszközre királyul megy, viszont a telefonra semmit nem tudok küldeni! :O

Én vagyok béna?
Vagy csak nem olvastam el a megfelelő instrukciókat?

Szerver Hosting Debrecenben

(#3741) DeadMeat válasza sirály69 (#3740) üzenetére


DeadMeat
veterán

Attól függ... 1,5-öt használsz vagy 2.1-et?Ha utóbbi akkor te vagy a béna ;] Ha előbbi,akkor nem megy alapból,mert nem támogassa

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#3742) Tutu7030


Tutu7030
veterán

No,három hónap intenzív használat után,megtörtént az első lefagyás.
Az már csak hab a torkán,hogy éppen ezt a topicot akartam megnézni a dolphin browserrel.:-)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3743) Skynet258 válasza DeadMeat (#3741) üzenetére


Skynet258
veterán

"ha telefonról küldök BT-n keresztül valamit másik eszközre királyul megy"

De ez se ment 1.5 alatt nem? :F

https://geekpulse.hu

(#3744) BloodRay válasza Skynet258 (#3743) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez az amit nem mertem megemlíteni én sem, hogy nagyon ügyes volt, ha legalább küldeni tudott 1.5 alatt. :) Ez program segítségével sem megy tudtommal nem?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3745) Plumpy válasza BloodRay (#3744) üzenetére


Plumpy
aktív tag

Nekem még nem akart menni, mikor próbáltam... :D Pedig keményen próbáltam. :D

Plumpy - A kultúrbölény

(#3746) VD válasza BloodRay (#3744) üzenetére


VD
őstag

A BT File Transferrel küldeni lehet, csak fogadni nem.

(#3747) Skynet258 válasza VD (#3746) üzenetére


Skynet258
veterán

Én azt hittem, hogy küldeni sem (mondjuk nem próbáltam 1.5 alatt, mert telepítés után egyből írta, hogy a Spica nem támogatott). Mindig tanul valamit az ember :D

https://geekpulse.hu

(#3748) Plumpy válasza Skynet258 (#3747) üzenetére


Plumpy
aktív tag

De én próbáltam, és nekem nem volt hajlanó küldeni. Na akkor lehet, hoyg ott meg én voltam béna, bár nem szoktak gonot okozni az ilyen jellegű dolgok... Dehát emberből vagyunk...

Apropó, nem lehet valahoyg elérni 2.1 alatt, hogy Facebookal szinkronizálja a contactokat? Valahol mintha azt olvastam volna, hoyg már facebookról is le tudja kapni az afdatokat, és az is mehet a névjegyek közé, de egyenlőre nem találom....

Plumpy - A kultúrbölény

(#3749) BloodRay válasza Plumpy (#3748) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem sem volt hajlandó a program alatt csatlakozni semmihez, szóval érdekes...
Lehet kipróbálom még egyszer.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3750) VD válasza Skynet258 (#3747) üzenetére


VD
őstag

Cliq/Dext-en is működik a küldés a tulajok szerint és az is 1.5-ös. Fura lenne, ha csak a Spican nem menne. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.