Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21351) Ghostface


Ghostface
senior tag

Sziasztok! Nokia autóstöltővel szerintetek rendesen működik e telefon? Nem fogja tönkretenni az aksit?

PSN: Nifty_Ghostface

(#21352) Orc


Orc
senior tag

Üdv!

Van valamilyen mód arra, hogy ezeket megoldjam:
1, ha kapok sms-t, akkor az értesítési sávba csak egy kis levelet tegyen ki, ne kezdje el kiírni hogy kitől és mit kaptam
2, le lehet valahogy zárolni az sms-eket? Hogy ha egy illetéktelen kezébe (pl.: gyerek) kerül, akkor ne nézhesse meg milyen üzenetek vannak a telefonon, csak kóddal mondjuk.

Előre is köszönöm.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#21353) Tutu7030 válasza Ghostface (#21351) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hali! Én nokia töltővel használom. Elvileg ezek szabvány dolgok, nem lenne szabad károsodnia.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#21354) Maximum1 válasza Orc (#21352) üzenetére


Maximum1
őstag

Ez aranyos :"pl.: gyerek"
:C

Próbáld ki ezt: http://www.appbrain.com/app/com.gmobilesoft.applocker.free

(#21355) Kakumix válasza BalanceR (#21348) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ezt próbáltad már? Egyébként kimaradt a hozzászólásból, hogy a market-et előtte be kell zárni (pl. ugyanott a Force Stop gomb)

Legyen szép napod!

(#21356) adamfriday válasza Orc (#21352) üzenetére


adamfriday
senior tag

Rakd fel a Handcent sms-t, abban mindent be lehet állítani. :)

(#21357) r.zozoka válasza Orc (#21352) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

hali persze hogy van megoldás:) ez android:)
1. gyári sms progi beállításokban iktasd ki az értesítéseket. majd letöltöltöd a neked tetszőt és ott is beállítod hogy legyen értesítés

2. andro-id.info
itt van hozzá s erre progi sajnos fejből nem tudom, csak azt hogy van :)

(#21358) r.zozoka válasza r.zozoka (#21357) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

nem tudom de én fel mentem a marketre és csak annyit írtam be hogy "passwork" vagy 100 találatot
nagyon ügyes vagyok?:) ha rákattintasz egy-egy progira még kidobja azt is hogy mit tud.
jó böngészést

(#21359) legiaap válasza Skynet258 (#21341) üzenetére


legiaap
nagyúr

Megoldódtak a problémák. Felraktam a H1-es romot, rootoltam is és most feltoltam az Anzo legújabb romját, de nem jön be a home felület. A boot animáció után elsötétül a kijelző és nem jön be semmi sem.
Próbáltam már aksi-ki-be, de nem segített. Ötlet?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21360) Thome


Thome
addikt

Próbálta már más is a Starcraftot feltenni a telefonjára? Ügyes modderek megoldották, de valamiért nálam hibát ír ki... (Valaki a Moto Droidján az Sc2-t is futtatta, diavetítés, de futott... :D )

Itt egy videó a hibáról, és hogy hülyeséget beszél a hiba, ugyanis a hiányzó fájl ott van: LINK

Próbáltam újratelepíteni is, újra felmásolni a telefonra, semmi sem segített.
A videó minőségéért bocsánat, én jól töltöttem fel, a nyomi jútúb húzta szét.

Az eredeti oldala ennek a játéknak (, ahova szintén feltettem a segítségkérésem...): LINK

Tudtok a bajomon segíteni? Próbáltam az Art of War II-vel játszani, de mégsem olyan jó, mint az SC... :(

Esetleg Düne 2000, vagy Red Alert 1, Tiberian Sun, és hasonlók vannak Androidra? Google nem listázta nagyon egyiket se, csak ájfonra, az meg ugyebár engem nem érint... :(

(Jut eszembe, a srác, aki a Moto droidján futtatta az SC2-t, nem lehet megoldani, hogy ilyen módon futtassam az RA1-et, vagy C&C TS-t, és hasonlókat?)

(#21361) Thome válasza legiaap (#21359) üzenetére


Thome
addikt

Előre is bocsánat a dupla hsz-ért, de ez külön hsz-t érdemel, mert az előző kicsit töményen más dolgokat tartalmaz. Nem lehet az, hogy nincs fenn egy grafikus felület se? (Nem jut eszembe a hivatalos neve, de pl.: LauncherPro)

(#21362) BalanceR válasza Kakumix (#21355) üzenetére


BalanceR
addikt

:((( :N Próbáltam, töröltem már minden cache-t,de még mindíg FCzik...
Nem a market, hanem az alkalmazás kezelő process:
com.android.vending

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21363) legiaap válasza Thome (#21361) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem hinném, hogy Anzo home felület nélkül csinálta volna meg
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21364) Thome válasza legiaap (#21363) üzenetére


Thome
addikt

Azért próbálj meg valamit főzni rá, szerintem ez lesz a baja. Mi másért lenne fekete a képernyő? :))

(#21365) legiaap válasza Thome (#21364) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most ezzel egy bajom van. Nincs nálam kártyaolvasó és a telefont meg nem látja a PC, mivel nem bootol be, így nem tudom "pendriveként" használni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21366) Captor válasza legiaap (#21338) üzenetére


Captor
tag

Ez a hozzászólásod arra enged következtetni, hogy PC-re dugva próbálod download módba rakni, pedig nem kell(nem szabad?) ahoz rádugni semmire! Nem kell hozzá PC!
lássú vágyok :C

[ Szerkesztve ]

(#21367) duffbeer válasza Ghostface (#21351) üzenetére


duffbeer
őstag

Én is azzal használom. Sőt hálózati is jó hozzá.

(#21368) legiaap


legiaap
nagyúr

Valakinek nincs ötlete?
Nem tudom valahogy a recovery-be leszedni ezt az ANZO féle romot és akkor maradni a rootolt H1-esem ideiglenesen.
Vagy ha még egyszer megpróbálnám feltenni, akkor mit történne?
Kétszer lenne fenn vagy mi?

duffbeer: Egyrészt úgy csináltam, mint Skynet mondta, másrészt meg egy harmadik gépen próbálkoztam biztos, ami biztos alapon. A kettő együtt.
De most nagyobb gond, hogy nem tudom bekapcsolni.
Tölteni tudom, de a bootanimáció után sötétség fogad.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21369) duffbeer válasza legiaap (#21359) üzenetére


duffbeer
őstag

Megérdeklődhetem, mitől javult meg a telefon?

(#21370) Captor válasza legiaap (#21368) üzenetére


Captor
tag

Ha újból felteszed akkor egy szűz H1-ed lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21371) Kakumix válasza legiaap (#21368) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha van recovery-d akkor a "Mount" menün belül van egy "Enable USB Mass Storage" menüpont, ezzel PC-ről elérhető az SD kártya.

Legyen szép napod!

(#21372) Cyberbeni válasza Shad0w (#21281) üzenetére


Cyberbeni
addikt

3.x mellett elvileg folyamatosan nyomatni fogják a 2.x-et is. szóval ha leshakék megcsinálják rá a későbbi frissítéseket is, akkor nem a 2.2 lesz az utolsó.
nekem rendesen megjelenik a hívófél, meg a normál dvdripet is simán lejátssza.
(bocs ha már válaszolt valaki erre, de túl sok a komment)

ja és akik a pannon/telenor-nál vették, ők is kaptak egy ingyen térképcsomagot magyarország mellé? (mármint azok, akik igo-sat vettek)

[ Szerkesztve ]

(#21373) Orc válasza adamfriday (#21356) üzenetére


Orc
senior tag

Köszönöm szépen, faszán müködik.

r.zozoka neked is köszönöm.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#21374) person


person
senior tag

Nem találkoztatok valami jobb alternatívával gallery3D helyett? Kezdem unni, hogy több képnél már nehezen boldogul és nem tölti be nagy részét előnézetbe.

(#21375) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Sokat olvasok a fórumon minden trükköt,tippet a teló piszkálásához

Egy naiv kérdés:ha nem nyúlok belel a telóba,csak telepitgetek dolgokat a marketről,sok mindenről lemaradok?
Egyenlőre még félnék belepiszkálni,és nem is tudom,hogy tényleg fontos és van értelme?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21376) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Sokat olvasok a fórumon minden trükköt,tippet a teló piszkálásához

Egy naiv kérdés:ha nem nyúlok belel a telóba,csak telepitgetek dolgokat a marketről,sok mindenről lemaradok?
Egyenlőre még félnék belepiszkálni,és nem is tudom,hogy tényleg fontos és van értelme?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21377) Maximum1 válasza gyuszmó (#21376) üzenetére


Maximum1
őstag

Ezt a fórumot olvasgatod?

Így jó a telefonod ahogy van akkor ne piszkáld, ha jobbat akarsz, nyúlj bele!

(#21378) legiaap


legiaap
nagyúr

Na egy Factory Reset megoldotta a problémám.
Jelentem okés, minden, már csak a progikat kéne majd visszatolnom, amik voltak. Azokra, majd pénteken sort kerítek. Előbb nem lesz időm.
Jelenleg Anzo Mester Spica_Anzo_MT_4_1 romja van fenn.

Alapsáv verziója:
i570EXXJD1
Kernelverzió:
2.6.29
spica@spica-dev #622
Build száma:
Frozen Eclair V9 - based on Samdroid
Öröm és boldogság van.
:C

Ja a végére egy kérdés.
Boot animációt, hogy tudok módosítani?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21379) Shad0w válasza person (#21374) üzenetére


Shad0w
senior tag

Próbáld ezzel.

(#21380) vadászcsiga válasza legiaap (#21378) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csinálsz vagy letöltesz egyet a samdroidról, és berakod a system/media mappába. Ennyi.

How to create custom bootlogo & bootanimation

[ Szerkesztve ]

(#21381) legiaap válasza vadászcsiga (#21380) üzenetére


legiaap
nagyúr

Okés köszi.
Majd holnap, vagy pénteken megejtem a cserét.
:K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21382) Saccco válasza legiaap (#21381) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért a bootanimáció gyártással vigyázz, mert azzal tényleg teljesen haza lehet vágni a telefont...

Egy kicsit nem figyelek oda és egyből 200-250 új hsz?! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21383) r.zozoka válasza Saccco (#21382) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

persze mind ez csak azért hogy szivassunk:-)

(#21384) r.zozoka válasza legiaap (#21378) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

neked nagyon, nagyon gratulálok, mert megszenvedtél érte:-)
kívánom hogy legyen stabil és gyors rendszered és ha még szép is ..... :) :)

(#21385) person válasza Shad0w (#21379) üzenetére


person
senior tag

Köszi. Úgy tűnik bevált.

(#21386) legiaap válasza r.zozoka (#21384) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát van még velem dolgom az szent.
Boot animációt cserélni, progikat telepíteni, beállításokat megcsinálni, stb.
Ami érdekes, hogy amint bekapcsolt, egyből tudta az mms és a net beállításaimat, a Market megjegyezte azokat a progikat, amiket letöltöttem, pedig jelenleg fent sincsenek, de ő úgy veszi, mintha igen... :F
Ami még érdekes, hogy ez a rom valahol angol, valahol magyar. Ezt főleg a beállításoknál veszem észre. Lövésem sincs ez miért van, hisz a területi beállításoknál magyarra állítottam. Azt hittem minden magyar lesz. Ez így kissé zavaró.
Ha saját magam akarok hálózatot keresni, akkor Error while seraching for networks fogad mindig. Ezt sem értem miért.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21387) r.zozoka válasza Saccco (#21382) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

mesélnél erről hogy ebben a kőrben is bővüljenek az ismereteim? hogy lehet elcseszni, következmény- ez mire hat,mit lehet tenni ha elrontottam.... írnál egy ilyen részletesebbet? sajnos ezzel még nem kelett foglalkoznom nem tudok róla szinte semmit csak azt hogy kitchenben van pár ami közül lehet választani:)

(#21388) 8zabi válasza Saccco (#21382) üzenetére


8zabi
őstag

a bootlogoval lehet hazavágni a telefont, nem a bootanimációval

(#21389) vadászcsiga válasza Saccco (#21382) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Teljesen azért nem,legfeljebb újra húzza.

A telefont egyikkel sem lehet hazavágni, legfeljebb nem bootol be de egy factory resettel minden helyreáll.

[ Szerkesztve ]

(#21390) r.zozoka válasza legiaap (#21386) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

menü ne zavarjon mert az a fordítás miatt ilyen és nem valami bezavarta dolog:)
a market ha ürítesz mindent cahse vagy hogy kell írni..:) akkor még mindig emlékszik?
ezt az anuo romot reconveryből kelett feltenni? mert amikor én telepítek valamit fel onnan nekem is fenn maradnak a cuccok.
de ezeket is elakarod tüntetni reconveryben wipe menüjében van olyan hogy factory reset azt nyomd meg, ettől a rátett rom nem tünik a system mappa ép marad csak a data törlődik majd.

akkor még elötted a beköltözés tüzes érzése:)

(#21391) Saccco


Saccco
nagyúr

Most keresgéltem, hogy hol olvastam a hazavágást, de ilyenkor bezzeg nem találom. :D

Lehet, hogy tényleg összekevertem a boot logo-t az animációval :F :)

De valamelyikkel biztosan haza lehet vágni a telót, ha nagyobb a kép mérete mint, 45kB (erre emlékszem pontosan).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21392) Saccco válasza Saccco (#21391) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megvan, itt olvastam. (Nem biztos, hogy pont itt, de ez volt a lényeg. :DDD )

"Create your own logo with 320×480 size and PNG file type. Warning: The size of logo file must be between 30-40 kb or the phone will never be able to boot!!."

Más:
A múltkor valaki keresgélt szignózási megoldást, itt is van egy, ha ezt még nem próbálta volna.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21393) legiaap válasza r.zozoka (#21390) üzenetére


legiaap
nagyúr

Factory reset volt már mikor nem bootolt be a telefonom. Na akkor nyomtam és bejött a home felület.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21394) #09908736 válasza Thome (#21360) üzenetére


#09908736
törölt tag

Feltettem (a blog arhívot), elindul, kék képernyő, rajta pár egység és annyi. Semmire nem reagál, nem tudom, innen hogyan tovább. Amúgy 38 FPS-sel megy.

(#21395) surgery


surgery
senior tag

sziasztok olyan gondom van hogy nem tudom átmásolni a sim telefonkönyvet kírja hogy másolja de nem jelenik meg a névjegyzékbe és beírni sem tudok a névjegyzékbe semmi elmenti de nem látja mi lehet a gond?

(#21396) Vagany válasza surgery (#21395) üzenetére


Vagany
őstag

Névjegyek
Menü gomb
Csop. megjel.
rányomsz a fiókodra
és kipipálsz mindent

De későbbiekben PC-n gmail contact-nál egyszerűbb kezelgetni.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21397) surgery válasza Vagany (#21396) üzenetére


surgery
senior tag

oké megoldodott köszönöm a segítséget :R :R :R :R :R :R

(#21398) rutyika68 válasza legiaap (#21378) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

[Itt]találsz boot animációt.
A fenti ikonoknál kell kiválasztani mit szeretnél belefőzni (kernel, beállíitás, boot animáció, stb..) Mindegyiknél van több lehetőség, ami szimpi oda rakod a pontot (ahol szám is szerepel, gondolom amelyik a magasabb számú az a frissebb)
Ha kiválasztottad ami kell, utána jobb oldalt COOK NOW, ha nem állítottad angolra az oldalt akkor Gotuj teraz!
A fájl-t SD-re másolás (telepítés recovery)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21399) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Sziasztok!
Ha már boot anim..; az mitől van, hogy a ( saját gyártású ) boot anim lefut, majd fehér képernyő, újra lefut, újra fehér képernyő? Miért nem folyamatosan ( "végtelenítve" ) játsza boot közben a teló? :F

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#21400) TNash


TNash
csendes tag

Sziasztok!

Probléma nélkül fut nektek az Angry Birdss nevű alkalmazás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.