Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21251) BalanceR válasza Kakumix (#21244) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát, most, hogy mondod...
Volt fagyás mostanában...
Factory reset után minden megy rendesen, de a market azt csinálja, hogy, minden programletöltés után FC-zik...
Szerintetek az megoldaná a dolgot, ha valaki backupolná a marketot,átküldené nekem, és újratelepíteném csak a marketot? :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21252) Vagany válasza adamfriday (#21246) üzenetére


Vagany
őstag

Fel is tettem, nagyon tetszik, egyelőre marad is. Van olyan beállítás a telón a kliensprogiban, hogy "auto wifi" így a wifi-nek se kell bekapcsolva lenni, de mégis működik (gondolom arra a kis időre bekapcsolja magának). :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21253) honeker válasza rutyika68 (#21208) üzenetére


honeker
őstag

csá....nem sok érő szerintem........meg próbáltam de nem :))

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#21254) Shad0w válasza Shad0w (#21242) üzenetére


Shad0w
senior tag

Kipróbáltam a PDAnet USB Tether-jét is, de az XP rövidtávon kékhalállal indul újra. Van bárkinek bármilyen ötlete, hogy hogyan használjam a wifi-s netet PC-n? (nemfogok wifi-s adaptert venni a PC-hez)

(#21255) Kephamos


Kephamos
addikt

Hogyan tudom elérni, hogy az alsó dokk rész scrollozható legyen?

(#21256) Vagany válasza Kephamos (#21255) üzenetére


Vagany
őstag

Tegyél fel Launcher pro-t a marketről.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21257) f1alonso


f1alonso
aktív tag

hello.nem tudtok vmi oan wifis progit amibe pl van radar meg ienek. kösz előre is.

(#21258) Cöletibi


Cöletibi
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami jó böngészőt?De ne az Operát,mert
annál nem reagál rendesen az ujjnyomásra.Pontosabban többször
és erősebben kell rányomnom.

(#21259) f1alonso válasza Cöletibi (#21258) üzenetére


f1alonso
aktív tag

dolphin sztem nagyon jó.

(#21260) L.L. válasza Shad0w (#21254) üzenetére


L.L.
senior tag

easy tether, marketen ingyenes.
Próbáld ki, jónak kell lennie, a pc-re is le kell tölteni egy progit amit felajánl.

[ Szerkesztve ]

(#21261) orrlyuk válasza Cöletibi (#21258) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Ajánlat helyett: Opera esetében ha a D-pad középső gombját megnyomod, előjön egy rendes kurzor, amit nagyon finoman lehet mozgatni. Mióta ezt tudom (e fórumról!), az általad jelzett probléma engem nem zavar.

Szvsz. a beépített böngésző is nagyon jó / fullos, Neptuntól kezdve mindenféle bizarr dolgokat meg lehet vele nyitni. Az Opera viszont a korlátozott webcsomagot használóknak nélkülözhetetlen. (Én havi 100 megával vastagon kijövök).

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#21262) Kakumix válasza BalanceR (#21251) üzenetére


Kakumix
senior tag

Próbáltad törölni a market cache-t? Settings->applications->manage->Filter->all->market->clear cache ez nálam egy factory reset után megoldotta az FC-ket.

Legyen szép napod!

(#21263) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Uraim

Ti milyen keyboardot használtok,ami a marketröl letölthető?

A smartot próbáltam nem nagyon jött be

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21264) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen telefont és a tanácsotokat kérném, hogy megéri e?
Van ez a Galaxy 3 is most a képben, de annak kisebb a kijelzője, ráadásul nem szabvány felbontás.. A Spicára egyre több és jobb driverek készülnek, ha jól tájékozódtam eddig. Ennek mennyire van jövője? A multi-touch mennyire stabil? (tudom, hogy egy mókolt cucc, nem lesz a legjobb, de mégis) Mik a tapasztalatok? Újat vegyek, vagy használtat? Árban nem sok különbség van köztük, flashelni mindenképpen szeretném, valamit multitouchot is szeretnék rá (majd szóltok ha helytelen szóhasználat miatt hülyeséget írnék..)
Ez lenne az első okostelefonom, kezdőnek nem mondanám magam, közép-szintű linux felhasználó vagyok, ezért is szeretnék androidot.
Érdekelne, hogy akinek van Spicája, az miért nem cserélné le másikra, ha lecserélné akkor miért? (persze csak az azonos árkategóriájú termékek játszanak, nyilván egy HTC Desire-re lecserélné majdnem mindenki)
Előre is köszönöm!
Várom a válaszokat!
Üdv!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21265) Kephamos válasza Vagany (#21256) üzenetére


Kephamos
addikt

De az egy külön home, én meg nem szeretnék szakítani az ADW-vel. Jól kijövünk egymással. :)

(#21266) Shad0w válasza L.L. (#21260) üzenetére


Shad0w
senior tag

És tényleg, pedig ezt is kidobta a kereső, csak akkor még nem akartam PC-re telepíteni semmit. Köszi :) . (Remélem találok belőle okosított verziót is, de majd úgyis sipákolok ha nem.. :) )

(#21267) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Sziasztok.

Igazából a Galaxy 3 érdekelne, de úgy látom több a Spica tulaj (plusz gondolom a kettő közt a témában nincs sok különbség).

Zene minősége egy iPodhoz képest milyen? (ugyanazzal a fülhallgatóval)

(#21268) r.zozoka válasza mm89 (#21264) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

a spicát választanák sokan a helyedben mert mint írtad magad is a kijelzőjével kevesebb hátrányunk lesz!
a multitouch meg rendessen üzemel, nincs azzal semmi gond! a spicának egyetlen hiányssága van jelen pillanatban (na jó több is) a 3d driver ami készül hozzá, és akkor már a jobb átékok is játszahatók lesznek.
sokan azért nem cserélik mert ez a telefon mindenre megtanítható bevállt és szerintem szép is. ha a soft-ot nézem akkor meg lashek mindig csinálrá valamit vagy ha ő nem akkor a társai.
persze desire meg társai nagyon is jó lenne mindenkinek, ez egy belépő szintű( ár/értékben a piac legjobb telefonja) telefon és mégse csúcs kategória:( pedig annak is majdnem jó már

nem tudom tudtam-e segíteni, de én elégedet vagyok ezzel és újra megvenném ha vásárlásra kerülne a sor!8ha ebben az ár kategóriában gondolkoznék továbbra is)

(#21269) Kakumix válasza mm89 (#21264) üzenetére


Kakumix
senior tag

Használtan már 35 körül kapni, szerintem megéri. Csak felső kategóriás androidra váltanék róla (okok: tetszenek a piros betétek :); hátlapon nincs még egy karcolás sem, persze a kijelzőn sincs, de azon fólia van; a samsungokon kívül nem igazán megy a divx lejátszás androidon; nem hiszem hogy a Galaxy 3 gyorsabb lenne még a kisebb kijelzővel sem és még piros betétek sincsennek :); szerintem ár/érték arányban nincs párja a kategóriájában). A dualtouch szerintem stabil, még nem tűnt fel hogy ne működne.

ui.: Látom r.zozoka megelőzött és leírt mindent, amit én is :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#21270) Cöletibi


Cöletibi
tag

Aki a handcent sms-t használja attól
szeretném kérdezni,hogy mért van az
hogy a neveknél egy név többször is szerepel?
Pedig a gyári névjegyeknél meg üzeneteknél
csak egyszer szerepel mindegyik név.

(#21271) r.zozoka válasza gyuszmó (#21263) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

anysoft kayboard-ot+ magyarosítás

igy 4soros lesz fenn lesznek az ékezetesek, ha fordítok rajt akkor meg mint a számítógép billen nyomkodnék:)
próbáld ki szeintem nagoyn jó én ezt használom

(#21272) r.zozoka válasza Kephamos (#21255) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

adwlauncherben mikor eltünteted a menügombját lesz alul egy halvány feketecsík oda betudsz húzni ikonokat és akkor az már csúsztatható. én is az adw-t használom vannak benne jó dolgok jócskán:)

(#21273) LadaLord


LadaLord
aktív tag

Hallo Mindenki!

Kérdésem lenne hozzátok: most készülök haverom Spica-ját megvenni. 2.1es android van rajta. A telefonon mondjuk játszanék is a gps meg a wifi mellett. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg ennyire csúfos a helyzet játék téren, mint ahogy a tesztben írták? Vagy azért van olyan mozgásérzékelős jóféle játék, ami normálisan megy?

Köszi előre is a segítséget!

Üdv!

(#21274) mm89 válasza r.zozoka (#21268) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm szépen, nagyon is sokat segítettél! Billent a mérleg a Spica felé, nem is kicsit :)
Jól látom, hogy ez a fórum eléggé pörög? Bármi kérdéssel, problémával lehet fordulni felétek, nagy eséllyel órákon belül kapok választ igaz?
Sajnos még nem most lesz megvéve a telefon, leghamarabb következő fizetéskor, de az is lehet, hogy csak az azt követőkor... :( :( Még július közepén néztem ki magamnak, azóta várok, már nem bírom! :D

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21275) mm89 válasza Kakumix (#21269) üzenetére


mm89
őstag

Neked is köszönöm! Nekem is tetszenek a piros betétek :D

Akkor szerinted használtan jobban megéri? Sajnos félek a vaterától... mi van ha karcos, sérült, vagy bármi..

szerk.:
Nem akarok már új hsz-t írni..
GPS progival mi a helyzet mostanság? még régebben olvastam, hogy nem igazán van rá jó. Engem olyan érdekelne, ami nem használ netet (mint pl a google maps) mert nem hiszem hogy lesz pénzem netet fizetni...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21276) Kakumix válasza Cöletibi (#21270) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nálam azok a nevek vannak többször, akiknek több mobilszámuk van.

Legyen szép napod!

(#21277) r.zozoka válasza Cöletibi (#21270) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

mert duplikált névjegyeid vannak4 gmailben(pc-n) rendezd össze és töröld a felesleges névjegyeket aztán szinkronizálj. utánna elvileg minden jó lesz.

ha bemész a névjegyek közé ott is van olyan lehetőség hogy láthasd ezeket a duplikát névjegyeket, csak alapból összevonja a névjegyzékünk:)

Kakumix:
mert shell v-powert tankoltam:)
ez szinkronizációs gond elvielg de javítsatok ki ah rosszul monodm!:)

mm89:
jól látod nagoyn pörög és hamar lehet választ jkapni itt mindenre, bár javaslom hogy késöbbiekben nelegyél csszegetve mindig keresgélj egy kicsit és ha majd nem megy akkor kérdezz.

gps-t sokan szidják deitt sokan vannak akik elégedettek vele, pl én
igo a legtutibb mindenki kísérletezik,de ugyis visszatér ehhez. ha nem lakásban próbálom bekapcsolni akkor tökéletessen talál jelet, jó utat és még net se kell hozzá:)

[ Szerkesztve ]

(#21278) Kakumix válasza mm89 (#21274) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igazi hős vagy! Én novemberben olvastam itt a Mobilarénán a tesztet, de egy hónapnál tovább nem bírtam és december 15-én megvettem :) Most a Galaxy S-sel vagyok hasonlóan, de most azért segít a 100.000Ft fölötti ár és a GPS gyengesége is, hogy még várjak.

szerk.:
GPS- iGo megy rajta, lementem vele az Adriára és navigált ahogy kellett (alagútakon keresztül (volt 2km hosszú is) utána mindig megtalálta a holdakat, volt hívásom és SMS-em is közben, stabil volt), de néha valóban nem indul el csak sokadjára, nagyon ritkán csak a teló újraindulása után.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#21279) Kakumix válasza Kakumix (#21278) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szeretném megköszönni mindenkinek, hogy majdnem 9 év prohardver tagság után ennek a topiknak köszönhetően lettem fanatikus tag :)
370 szakmai hozzászólásból 181-et ebbe a topikba írtam.

Legyen szép napod!

(#21280) mm89 válasza r.zozoka (#21277) üzenetére


mm89
őstag

Igen, igazad van, én se szeretem, ha minden oldalon elhangzik egy bizonyos kérdés. (szoktam fórumozni :) ). Olvasgattam, az elején kezdtem a topicot, aztán szerencsére megnéztem hány oldal van és úgy döntöttem h rögtön a végére dobom magam :)
Majd figyelek!
GPS: az a baj, hogy ha használtan veszem a telót, akkor ugye nem adják hozzá az igo-t. Vagy most akkor ez ingyenes, vagy hogy van ez?

Kakumix
Nem hősiesség kérdése, hanem nincs rá pénzem :D
Köv. fizu is csak azért sántít mert hűtőt kell venni, és nem tudom mennyi marad...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21281) Shad0w válasza mm89 (#21264) üzenetére


Shad0w
senior tag

Akkor már énis: Ez a telefon egy belépőszintű android, ahogy már előttem is mondták. Ez azt jelenti, hogy a 2.2 lesz a legeslegutolsó hivatalos frissítés (már csak azért is mert a 3.0-ban a hardver követelményeknek nem felel meg: kijelző, processzor), továbbá a telefonálással kapcsolatos dolgok nyögvenyelősen működnek: a hívó fél feltűnően lassan jelenik meg híváskor (5-6 sec), ha az elhúzható csúszkával veszed fel a telefont, akkor a csúszka nem csúszik (de legalább felveszi a telefont), névjegyzék 3-5 sec alatt töltődik be, ha nem fut és ez elég könnyen elérhető mondjuk az iGO elindításával (kevés a RAM), de ha erősen kihasználod a telefont akkor egy idő után a futó programok miatt mindenképp kilövi a memóriából a névjegyzéket. Ugyan lejátsza a divx filmeket, de a video/hang szinkronnal gondok vannak (tegnap néztem meg 3 Monk részt rajta, és elég sokszor észrevettem, hogy kiesett a szinkronból), egy akciófilmet ahol sok a környezeti zaj, mondjuk verekedés, biztos nem fogok rajta megnézni. Játékokat meg kell válogatni, nem mindegyik fut zökkenésmentesen.

Én azért vettem, mert a munkám miatt relatíve sokat kellett Pestre utaznom és nem volt képem annyiszor GPS-t kunyerálni, meg amúgy is mindig akartam egy okos telefont és ez volt az első ami nem került 100+ ezerbe. e-Bay-en rendeltem hozzá egy univerzális autós tartót (ami aztán végül nem került semmibe :D ) és sztm ez a telefon ebben a formában tökéletes navigálásra. Meg kényelmes volt, hogy amikor Pesten jártam akkor 50 méterenként lehet találni egy olyan wifi-t ami nincs titkosítva szal net szinte mindenhol van, de egyes szolgáltatóknál vannak normális áron 50-100 MB-os csomagok amik e-mail-ezésre, widgetek frissítésére meg egy kis böngészésre bőven elegendőek (vodánál nincs... :( ). Meg még van pár dolog, ami most hirtelen nem jut az eszembe, viszont azt tudom, hogy ha a 2.2 nem hoz jelentős gyorsulást a kezelőfelületen akkor karácsony előtt megválok tőle.

Ja, és sztm használtan jobban megéri ha találsz egy karcmentest (maximum fél évest az akku miatt).

(#21282) Shad0w válasza mm89 (#21280) üzenetére


Shad0w
senior tag

Sajnos ennek a topicnak legalább a 60% redundancia, szal ha az utolsó 1000 (max. 1500 hsz-t elolvasod akkor teljesen képben leszel.

(#21283) gyuszmó válasza r.zozoka (#21271) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21284) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!
Azt hiszem, a kitchen-ből sikerült kiművelni magam, főztem is pár egész jó romot. Most a gépen a következő van:

Samdroidmod 1.3.1.deodexed + LK 2.09.6 + DVM ARM11 + GreenDevDroid v8.B

Nem tudom, hogy ezzel az összeállítással, vagy a Launcherpro Plus 0.7.8.0-al van a gond, viszont miután kitettem az általam használt ikonokat a desktopra, az első újraindítás után az ikonok megváltozonak a kis androidos figurára, és úgy is maradnak. A progik ettől persze elindulnak, ha rájuk bökök. Megváltoztatni csak úgy tudom, ha újra kiteszem az ikonokat. Nem gyakran indítom újra a telót, de ez akkor is idegesítő.
Tapasztalt más ilyet? Mi lehet a megoldás?
Köszi a válaszokat előre is!

Update: lehet, hogy a launcherpro és a greendevdroid veszett össze, a LP újraindítása után is kicserélődnek az ikonok.
Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#21285) BalanceR


BalanceR
addikt

Van valakinek ötlete, arra, hogy hogy tudnám megoldani az alábbi problémát:
Minden program telepítés / uninstallálás után FZzik a com.android.vendor process...
A progi gond nélkül felmegy / lejön, de utána mindíg dob 2 FC ablakot...
Nagyon idegesítő...
Ha jól tudom ez a processz kezeli a telepített alkalmazások adatbázisát...
Valószínűleg valamelyik progi, amit fel le pakolgattam, meg másolgattam a data/system között ragadhatott be. :W
Nem lehet valahogy ezt rebuildolni, hogy ne FCzzen?

Köszi!

:C :C :C :R :R :R

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21286) mm89 válasza Shad0w (#21281) üzenetére


mm89
őstag

Uhh, ez egy ütős "kontra" hsz volt.. :(
Igen, a használt-vételnél a karcokon kívül az akkutól félek a legjobban.. 2.2 mikor várható?
Ha belegondolok, ez lenne/lesz az első okostelefonom, tehát összehasonlítási alapom nincs. Öcsémnek van egy Omniája (még a régi, windowsos), ahhoz nem hiszem h érdemes lenne hasonlítgatni :) másik öcsémnek egy Nokia 5230 asa (Symbian), na ahhoz se..
A legközelebb egy barátom van, HTC Desire-rel :D sztem azzal se kell hasonlítgatni. Szóval ez a sebesség dolog elég relatív. Lehet, én azt mondom h hmm, király, arra te már azt mondanád h lassú.
Ha használtat veszek, akkor honnan tudom,hogy az akksi jó állapotban van? Illetve mik a gyenge pontjai ennek a típusnak? Mit nézzek meg alaposan?
Egyébként köszönöm a hozzászólást, kicsit nyomott a mérleg másik oldalára is, de ugye ha tökéletes teló lenne, akkor mindenkinek ez kéne :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21287) sz.zs. válasza mm89 (#21280) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Ha használtan veszel akkor itt a hardveraprón keresgélj. Ki lehet fogni pár hetes/napos telót. Én is így vettem, és járt hozzá Igo is. Jobb az ha nem te bukod el azt a pár ezer ft-ot amit veszít az árából amint kihozod az üzletből. Ha meg nincs hozzá Igo gyárilag, akkor is van megoldás.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#21288) devast válasza Shad0w (#21281) üzenetére


devast
addikt

Nem lesz hivatalos 2.2.

(#21289) ABE válasza devast (#21288) üzenetére


ABE
őstag

Ezt honnan veszed ilyen biztosra?

(#21290) Vagany válasza Kephamos (#21265) üzenetére


Vagany
őstag

Remélem azért próbáltad már a launcher pro-t, mert anélkül elvetni a legjobb home-ot vétek lenne. :B

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21291) legiaap


legiaap
nagyúr

Had kérdezzem meg tőletek, hogy az normális, hogy fw frissítéskor, mikor download módba rakom a Spicámat, akkor ez a kép fogad:

Előzmények:
- Windows 7, 32 bites rendszerről frissítettem gond nélkül a gyári 1.5-ös rendszerem a JG2-esre.
- Most ugyanarról a rendszerről nem ismrei fel a telefonomat. Több drivert is kipróbáltam, KIES felrak-leszed, NPSfelrak-leszed, készülék többször újraindít, PC újraindít, de semmi.
- Ma ugyanez csak XP-ről. A helyzet ugyanez.
- Bekapcsolt állapotban az eszközkezelőben a modemnél és az USB résznél ott a Samsung, de a portoknál nem szerepel. Download módban sehol sem szerepel.
Odin sem látja.
- 4.03-as az ODIN-om
- Több ops-el is próbálkoztam már

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21292) Drachoo válasza ABE (#21289) üzenetére


Drachoo
senior tag

Biztosan samuéknál dolgozik. :D

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#21293) mm89 válasza sz.zs. (#21287) üzenetére


mm89
őstag

Oké, megnézem köszi!
(persze ettől még mindig bizonytalan vagyok ilyen netes vásárlással kapcsolatban... üldözési mániám van? vagy csak rohadtul félek h átvernek? :D)

szerk.:
jajj, már megint elfelejtettem!
A rootolás, flashelés, meg az ilyesmik függetlenné teszik a telefont?
Tudnátok linkelni valami kis szleng szótárat, mert van pár dolog amit lehet h keverek..
android-id.info-t nézegettem már.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21294) sz.zs. válasza legiaap (#21291) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Ilyet nekem akkor csinált amikor valamiért nem ment fel rendesen az fw.
De download mód akkor is volt rendesen.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#21295) legiaap válasza sz.zs. (#21294) üzenetére


legiaap
nagyúr

De most akkor mit tudok vele kezdeni?
Amúgy mikor feltettem a JG2-őt minden frankón, hiba nélkül felment.

Valaki könyörgöm segítsen.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21296) sz.zs. válasza mm89 (#21293) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én minden telefonomat (és egyéb műszaki cikkemet) így vettem idáig( elég sűrűn cserélem , ez az első ami majdnem fél éve megvan) és nem jártam rosszul soha sem. Csak olyat szabad megvenni, amit meg tudsz nézni személyesen és kifizeted kp.-ben.

legiaap: egyáltalán nem megy d. módba? mindig ez van ha d. módba akarod tenni?

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#21297) BalanceR válasza legiaap (#21291) üzenetére


BalanceR
addikt

Szerintem, ha maga a telefon nem kapcsol Download módba, akkor nem a Windowsal/driverekkel van a hiba...
Recoveryd van?
:((

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21298) devast válasza ABE (#21289) üzenetére


devast
addikt

Mert egy raklap forrásból (nem hivatalos) meg lett már erősítve többször is, hogy nem lesz. Az a néhány információ ami megerősítette volna, hogy mégis lesz, a végén mind kacsának bizonyult. A legutóbbi ilyen valami britt szolgáltató hülyesége volt... amit természetesen később vissza is vontak.

(#21299) duffbeer válasza legiaap (#21291) üzenetére


duffbeer
őstag

Nekem akkor csinálta ezt, amikor a download bill. kombináció helyett a recovery-t nyomtam akkor, amikor még nem volt rootolva.

(#21300) r.zozoka válasza legiaap (#21291) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

ez konkrétan elég gáz szerintem, mert a frissítéshez kell a download mód:(
esetleg másik gépre tedd rá ha van rá lehetőséged!
az előző frissítés teljessen rendben ment?
nem töröltél le semmi fontos dolgot mostanában?

mondjuk igy bele gondolva nem a gép lesz a hibás hogy ezt látod hanem a telo:( remélem nincs igazam
kérdezősködj egy szervízben feltételes módban:) talán ők megtudják oldani

esetleg factory reset segíthet,vagy egy új főzött cucc feltolása

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.