Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21701) Kephamos válasza Kephamos (#21699) üzenetére


Kephamos
addikt

eljutottam odáig, hogy CSAK a PDA-at adtam be az odinnak. Felment, reboot, azonban nem recovery menü fogadott, hanem rendesen bebootolt.

(#21702) Saccco válasza Kephamos (#21701) üzenetére


Saccco
nagyúr

Recovery csak rootolt eszközön van. Ha nem tévedek. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21703) Cyberbeni válasza Thome (#21700) üzenetére


Cyberbeni
addikt

fe meg lk azért elég sokban különbözik

(#21704) Kephamos válasza Saccco (#21702) üzenetére


Kephamos
addikt

Ha az előző részt folytatod és betöltött a telefonod, akkor most javaslom, hogy fogd meg a memkarid ments le minden fontos mappát! És csak az LK2-02-1_update.zip fájl legyen fent!!!! Ha ezzel megvagy akkor kapcsold ki és vedd ki az akkumulátort majd rakd vissza és nyomd meg a hang le + kamera + hívás elutasítás ( Tudod download mód). Elindítod az odint rendszergazdaként! Fent leírt hangsúly marad a rendszergazdán!

Jól látható csak a PDAhoz csatoljuk a fájlt! PDA.tar a vége és nem a zip fájl és persze nem ONE PACKAGE! Tehát no pipa ha ez megvan és bent van a memóriakártya a telefonba! rákattintunk a start gombra!
A művelet végén a recovery menü fog köszönteni minket! Az első boot során!

Nos, mindent így csináltam. Kivéve: az LK2-0... filet sehol sem találom. Mikor indítom a masinát, akkor Samdroidos bootscreeen, stb fogad, viszont reco. menü nincs. Érzem, hogy már csak egy hajszál választ el a győzelemtől.

mod.: Gondolom a fent említett .zip = [ezzel]. Vagy nem? Mert próbáltam a .7z -t fenthagyni és nem akarta az igazságot.

[ Szerkesztve ]

(#21705) Kephamos válasza Kephamos (#21704) üzenetére


Kephamos
addikt

Hihetetlen, de sikerült. Köszönet a segítőknek, a google-nek. És köszönet magamnak a sok szívásért. Kellett nekem kapkodni. :)

(#21706) sz.zs. válasza Kephamos (#21704) üzenetére


sz.zs.
senior tag

A 7z-t csomagold ki, egy tar fájl lesz benne, azt tallózd be a pda részhez.

Mod.: elkéstem.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#21707) picur220 válasza Kephamos (#21701) üzenetére


picur220
veterán

Na most a sorrend:
Felrakod a ROM-ot, a teljes ROM-ot, itt vagy 4 fájl van (boot, csc, pda, phone), vagy 1 (one pack). Berakod a megfelelő helyre, bejelölöd a one packot, ha one pack (csak akkor!!!!). Flashelsz, megvárod míg betölt, stb. Ezután telo ki, megint DL mód, LK2.08-at feldobod, itt nem kell semmi más, csak a .tar az odinba PDA-nak, meg ugye az ops, nem kell recoverys cucc, azt ugyanis magának csinálja valahogy, végülis mind1, hogy hogy. Flashelsz megint. Ekkor recoveryben bootol, megcsinálja, amit akar, aztán rendesen bootol újra. Innentől elvileg van recoveryd, amit kikapcsolt telonál a vol le+hívás+bekapcs gombbal való indításnál tudsz előhozni. Aztán itt majd apply any zippel fel tudod rakni a samdroidmodot, meg utána amit még akarsz.

Elkéstem:W:DDD

[ Szerkesztve ]

(#21708) rutyika68 válasza Lala6 (#21681) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!

Próbáld [ezt.]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21709) Kephamos válasza picur220 (#21707) üzenetére


Kephamos
addikt

Jelentem: Siker! :DDD

Azonban a marketről nem tudok letölteni. :U

(#21710) Thome válasza Cyberbeni (#21703) üzenetére


Thome
addikt

Viszont 2.1 ugyanúgy... :U

(#21711) Thome


Thome
addikt

A képemen a térerő pálcikáknál van egy R betű. Az mit takar?

(#21712) Cyberbeni válasza Thome (#21711) üzenetére


Cyberbeni
addikt

roaming?

(#21713) Thome válasza Cyberbeni (#21712) üzenetére


Thome
addikt

Nincs bekapcsolva, a 3G is le van tiltva most, illetve csak magyar adótornyokat lát.

(#21714) picur220 válasza Thome (#21711) üzenetére


picur220
veterán

Repülőmód?!:D

(#21715) Thome válasza picur220 (#21714) üzenetére


Thome
addikt

Az sincs bekapcsolva! Eddig nem talált egy sem! :DDD Találgassatok még, én sem tudom. Eskü, megér egy bejegyzést ez a kép! :)

(#21716) natec válasza Thome (#21711) üzenetére


natec
tag

Igaza van Cyberbeni -nek

A gépkönyv szerint is roaming.

"Barangolás (a normál szolgáltatási területen kívül)"

NATEC

(#21717) Kephamos válasza Kephamos (#21709) üzenetére


Kephamos
addikt

Megoldódott. Viszont egyelőre eléggé butácska. Nem nagyon akarnak úgy működni a dolgok, ahogy megszoktam. Gyorsnak gyors, de egyelőre ennyi. Nyugtassatok meg, hogy ez csak kezdeti gynegélkedés.

(#21718) Nohab61 válasza Thome (#21715) üzenetére


Nohab61
aktív tag

A sima marketet használod vagy át van állítva MarketEnabler-el?

(#21719) rutyika68 válasza natec (#21716) üzenetére


rutyika68
őstag

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21720) Cyberbeni válasza Thome (#21715) üzenetére


Cyberbeni
addikt

turbosim miatt hiszi, hogy külföldön vagy, nem?

(#21721) Thome válasza natec (#21716) üzenetére


Thome
addikt

Érdekes, valóban az volt! (A repülő üzemmód be-ki kapcsolásával eltűnt onnan, szerintem beragadt az ikon.) Már csak azért is érdekes, mert egy forint sincs a kártyán! Köszi Cyberbeni és natec! :R

(#21718) Nohab61: Sima marketet, ezt a részét nem buheráltam meg a telefonnak!

(#21719) rutyika68: Ez sokat segített, köszi! :R

(#21720) Cyberbeni: Nem hiszem, csak ma került oda, és már több, mint 10 napja használom vele!

[ Szerkesztve ]

(#21722) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Közel 4hónapos a telóm és az akksi bénázik 100-80% és 30-0% pillanatok alatt le esik.

Kb 1napot bir,gondolkoztam,hogy beviszem gariba.

Bp-en melyik szervizről van jó véleményetek? A pólusban voltam a minta boltban,de kicsit flegma volt a srác.

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21723) Cyberbeni válasza gyuszmó (#21722) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ne 100%-on húzd le a telód, hanem akkor, ha már a villám jel nincs az aksiban. mert akkor még tölti rendesen.
meg ha főzött rom van fent, akkor visszarakják a gyárit, és elvesznek a progik/beállítások.

(#21724) sssz válasza montyx (#21675) üzenetére


sssz
őstag

na ez engem is érdekelne. ugyan elmuzsikál 2-3 napig ezzel az akksival is, de kíváncsi lennék, hogy mennyit bír azzal amit rendeltél.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#21725) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Én tegnap este ráraktam hálózati töltőre a telefont, kijelzőt kikapcsoltam, reggel levettem, és még este is 100%-on volt az aksi. Jó nem piszkáltam túl sokat, még hívást sem bonyolítottam vele de ismerem a telefonom estére lemegy 70-80-ra csak attól hogy néha megnézem hogy van e nem fogadott hívásom. Lényeg a lényeg érdemes néha adatkábel helyett a hál.töltőt használni.

(#21726) natec válasza vadászcsiga (#21725) üzenetére


natec
tag

Ezt én is tapasztaltam, hogy hálózati töltővel jobban és hamarébb fel lehet tölteni.

NATEC

(#21727) Cyberbeni válasza vadászcsiga (#21725) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mondjuk ha nincs hozzányúlva 24+ óráig fullra feltöltés után, akkor 100%-on kell hogy legyen még az aksi. vagy nagyon minimális használattal is marad 100-on egy napig.

(#21728) r.zozoka válasza Kephamos (#21709) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

akkor most rendessen sikerült feltenned a romot majd utánna lk módot ugye?
utánna kitchenben főztél rá már cuccot? ha igen akkor azt tedd fel újra nekem ettől megjavult ha még nem akkor meg főzzél rá:) mert ha már rootoltad akkor már igényli a főzöcskézést:)

Cyberbeni:
egyet értek veled, nem tduom hogy a többieknek hogy lehet ilyen pocsék az akuideje.
napi több óra wifi zene 3g játékkal estére = 70% ha meg nagyon durván tolom akkor 30%
teljessen büszke vagyok ere az időre a régi k550i se bírta tovább sokkal, anno!
ha nem nyúlnék hozzá egy hét tutira meglenne

[ Szerkesztve ]

(#21729) dussy


dussy
őstag

Estét!

Egy barátom most szerezte be a Galaxyt. Segítettem neki az indulásban, de most felmerült egy kérdés:
1.5 van rajta, T-s teló volt független lett. Wifin tudok frissíteni úgy hogy a telepített progik menjenek? Mire tudok frissíteni (2.1, 2.2?) és mennyi ideig tart?
Köszi a gyors segítséget. :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#21730) Kephamos válasza r.zozoka (#21728) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaja, most egy főzött cucc van rajta. Még hiányzik pár dolog és nincs szükségem néhányra, de kezdésnek nemrossz. Kezdem belakni. :)
A 3d driverrel mia helyzet?
mod.: app 2 sd-vel mi a pálya? nem igazán jöttem még rá a működésére.

[ Szerkesztve ]

(#21731) rutyika68


rutyika68
őstag

Hali

Pont most, hogy egy 24 órája vettem le a töltőről. kb 1 óra wifi, 4 hívás fogadás meg reggel egy ébresztés. 90%-on van

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21732) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Emberek, kis bénázás miatt tegnap óta újraalkottam a telefonon futó ROM-monumentumot. Nem tudom, milyen stabil lesz, de a benchmarkban 9Mflops fölött van, és a sorrendben az X10 előtt. Már csak annak a kijelzőjét kellene valahogy belepajszerolni...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#21733) rutyika68 válasza orrlyuk (#21732) üzenetére


rutyika68
őstag

Xperia X10 mini téma, érdekelne engem is. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21734) Saccco válasza dussy (#21729) üzenetére


Saccco
nagyúr

2.1re lehet frissíteni. Ha nagyon lassan csinálod, akkor is a driver telepítésével együtt sem lehet több mint 30 perc. :) Maga a flash 2-3 perc.
Wifi nem fog menni a frissítés. Az Odin nevezetű programmal lehet megoldani a dolgot.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21735) rutyika68 válasza rutyika68 (#21733) üzenetére


rutyika68
őstag

Vagy is inkább a görgetős telefonkönyv. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21736) dussy válasza Saccco (#21734) üzenetére


dussy
őstag

Köszi a választ! :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#21737) rutyika68 válasza dussy (#21729) üzenetére


rutyika68
őstag

Nézd meg ezt.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21738) r.zozoka válasza Kephamos (#21730) üzenetére


r.zozoka
aktív tag

az app2sd jem az igazi megoldás szerintem.
én nem tenném fel, mert akkor menet közben nem veheted ki a memkarit, lassabb lesz az appok betöltése.
viszont előnye hogy annyi appot dobsz rá amennyit akarsz. döntsd el te hogy megéri-e

én úgy használom hogy astro app managert kitettem a főképernyőre és amit letöltök mind1 hogy tetszik-e hagy sem backupolom vele, igy ha kell pár pill alatt feltudom tolni és még sem lassítja a telot. viszont ha meg sokat nem használok halamit akkor le is törölhetem persze ez már csak részlet kérdés....:)
így gyakorlatilag végtelen helyem van és programom. persze a kártya megszabja a határt:)

3d drivernek meg van valami oldala ahol utákna lehet nézni mit írnak a srácok, de én sajna nem ismerem:(

VALAKI LINK? VAGY PÁR SZÓ RÓLA?

akkor főzz újat, de amit skynet írt azt mind tedd bele a romba(java,home....arm11) és ilyet hogy cools hagy ki, felesleges már, mert javítva lett a hiba.......

[ Szerkesztve ]

(#21739) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

S duplán jó a mai nap: úgy néz ki, az Oruxmaps progi (közel) teljes értékű megoldást nyújt a turistautak.hu-s térképek használatára. (És sok egyébre.) A térképet itt is le kell generálni, de A Trekbuddyhoz képest ég és föld. Legalábbis első ránézésre. Tessék tesztelni.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#21740) Nohab61 válasza orrlyuk (#21739) üzenetére


Nohab61
aktív tag

Köszi :R ez tényleg jobbnak tűnik. Le is töröltem a Trekbuddy-t. Aztán majd teszteljük milyen :K :C .

(#21741) horvathadam


horvathadam
csendes tag

Ma bementem az Alee-ben lévő Samsung üzletbe, és megkérdeztem, lesz-e a spica-ra froyo. A válasz egyértelmű igen, hivatalosan is, valamikor ősszel. Csak gondoltam megosztom veletek a jó hírt.

(#21742) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Közel 4hónapos a telóm és az akksi bénázik 100-80% és 30-0% pillanatok alatt le esik.
Kb 1napot bir,gondolkoztam,hogy beviszem gariba.
Bp-en melyik szervizről van jó véleményetek? A pólusban voltam a minta boltban,de kicsit flegma volt a srác.
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21743) G-e-r-i válasza gyuszmó (#21742) üzenetére


G-e-r-i
csendes tag

Mindent kétszer mondasz, kétszer mondasz? Így nem lopod az itteniek szívéb magad. Ha a szervizben is ilyen erőszakos vagy, akkor ne csodálkozz!

Ha használod a telefont, akkor merül, ha leteszed az asztalra, és nem babrálod, akkor nem.
Én napi 60 perc - 1óra 20 percet beszélek, megnézek 2-3 érkezett e-mailt, ezekre válaszolok, néha belépek netbankba. Bluetooth reggeltől estig megy az autó miatt. Auto Sync is always on.

Ilyen használat mellett estére 60-65% szokott lenni. Természetesen este töltöm.

Hétvégén nem hívnak 5-10 percet beszélek, telefont nem babrálom, bluetooth szintén megy, autosync is. Így estére 90-95 százalék.

Amit megfigyeltem, hogy kikapcsolás is sokat elvesz, (minimum 5%/ki-be kapcs)

Háttérben fut valami neked? Nekem Beautiful widget frissül óránként, fut a tasker, a missed call, a pure grid calendar, meg a pure calendar widget. Ezek is szépen fogyasztanak...

(#21744) adamfriday


adamfriday
senior tag

Valaki a múltkor keresett olyan progit, amivel a telón lehet streamelni a pc-n tárolt videokat.Androstream
Nem próbáltam, nem tudom megy-e 2.1-en, csak az van odaírva, hogy 2.2-n tesztelve.

(#21745) adamfriday válasza gyuszmó (#21742) üzenetére


adamfriday
senior tag

Ugye teljesen feltöltöd? Tehát kihűl a telefon mire leveszed a töltőről? Ha igen, akkor szerintem valamelyik alkalmazás eszi az akkut. Nekem is volt már így (pl egy régi Beautiful widgets).

(#21746) rutyika68 válasza rutyika68 (#21735) üzenetére


rutyika68
őstag

Ez hasonlít rá, de nem az igazi.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#21747) r.zozoka


r.zozoka
aktív tag

hali lassan egy éves lesz ez a drága jószág:) és az lenne a kérdésem hogy nem lehet a hátlapon valahogy szép fehérre varázsolni a feliratokat egyszerűen nem akar vissza fehéredni:(
másnál is megszineződött?

(#21748) Saccco válasza r.zozoka (#21747) üzenetére


Saccco
nagyúr

Valszeg kopik le és átüt az alatta lévő sötétebb szín. Ha dörgölöd csak rosszabb lesz.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21749) mm89


mm89
őstag

Hali, megvettem a spicát! Nagyon király, sajnos kicsit karcos a kijelzője, de legalább tudtam alkudni. Töltő, kábel, füles, teló 40.000 pénz. Vettem hozzá iPhone tokot egy ezresért, meg 8 gb -s micro-sd-t 3500 ért :)
Sajna nincs időm szórakozni vele, tegnap is estig tanultam, fél 9 kor kezdtem el nyomkodni a telót és fél 12 kor tettem le :D
Na majd ha lesz időm, esetleg kell segítség, majd jövök. (soka kell tanulnom..)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#21750) gyuszmó válasza G-e-r-i (#21743) üzenetére


gyuszmó
őstag

Nem vagyok erőszakos ,csak amire nem jön válasz azt megkérdezem még egyszer

Ennyi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.