Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) mediumgecso válasza Loretto (#548) üzenetére


mediumgecso
őstag

Gratula hozzá! Használd egészséggel! :D
Kérdés merülne fel kérdezz bátran, segítünk

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#552) RicoRR válasza mediumgecso (#551) üzenetére


RicoRR
tag

privátba kérdeztem, hogy aí 3 betűs melyik verziója (esetleg letöltöm máshonnan), mert a fórumra nem akar beengedni, köszi!

(#553) csabeee89


csabeee89
csendes tag

Üdv! gépen letöltöttem egy alkalmazást és felmásoltam a telefonra majd telepítettem. de nemigazán jött be a cucc és letöröltem ami sikerült is. Csak aztán megmaradt ez http://kepfeltoltes.hu/view/130104/Screenshot_2013-01-04-21-29-01_www.kepfeltoltes.hu_.png
ami idáig nem volt ott. Kérdésem az lenne hogy mi lehet ez és hogy lehet eltüntetni onnan?
Ha alap dolog lenne bocs első androidos telefonom.

(#554) RicoRR válasza csabeee89 (#553) üzenetére


RicoRR
tag

mit akarsz eltüntetni? mi nem volt ott?

én nem látok semmit, ami ne lehetne ott telepítés és törlés után.

(#555) csabeee89


csabeee89
csendes tag

Azt nem értem hogy a rendszer tárterületet mért írja ki a Letöltötthöz is holott ott van a Tárhely fül. emlékem szerint a letöltöttnél idáig nem volt ott.

(#556) uzsoltS3 válasza csabeee89 (#553) üzenetére


uzsoltS3
csendes tag

Szia!
Nekem teljesen gyári a telóm (T-mobilos)és nekem is ott van a letöltésekben az a szöveg...
Szerintem annak ott is kell lennie, max eddig nem vetted észre...

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#557) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

Lenne pár apróság:

- lezárt képernyőn nem látszanak az időjárás adatok hiába van engedélyezve. Van akinél megy?
- mass storage mód van?
- ikonokat csak valamelyik launcherrel válthatok?
- bizonyos menüpontok védhetők jelszóval (sms/galéria etc? )

Köszi a türelmet.

Soirée...

(#558) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok, mivel bedöglött a telóm, így már nem sokáig várhatok, max. 1 hét....
már mindenképp eldöntöttem, hogy ő lesz az utód, már csak azt kéne eldönteni, hogy mégis milyet vegyek(új/használt)?

tennék fel pár kérdést,ha nem probléma....

1. Samsung hány év garanciát ad a telóra, 1 vagy 2 évet? Mert mindenféle hirdetések vannak...1év Samu garis, 2év Samu garis....szóval nem értem....

2. Használtat (függetlent, garival) 80k körül lehet kapni,zsír újat(függetlent, garival ) 85k-ért, viszont 0perces függőt( akár T, akár Telenor, ugye 2 év garival-itt kérdezném, hogy ez Samu gari vagy szolgáltató gari?) már akár 65kért is lehet, viszont nekem mindenképp független kell.Ha jól gondolom ezeket ki lehet függetleníteni egy független szoftver ráhúzásával, de elvileg ilyenkor veszik a garancia? igaz ez? ha mégsem igaz, menyire "veszélyes"/bonyolult rámokerálni a telóra? root kell hozzá? ha rootolom és függetlenítem is, onnantól már lehetetlen visszatérni a gyári függő garis állapotba?

Csak hivatalos Samsung garisakat nézek, bolti garival nem játszadozok!

(a volt telóm LG GT540 mókálások közben simán téglává lehetett tenni, ezért kérdem itt, mert az alap terv az az volt, hogy se nem fogom rootolni, se nem teszek rá hivatalos ROM-on kívül mást)

Ha szervizbe kell vinni, akkor a szolgáltatóhoz/üzletbe kell vinnem, vagy egyenes egy Samsung servizbe(ez persze a Samu garanciára értem)?

3. Samsungnak az a premium servize hogy működik? az a szolgáltatóknál vásárolt telókra is vonatkozik?(elvileg házhoz jönnek és megcsinálják) ilyen garancia az S3 mininél is létezik?

4. A kamera hangját root nélkül teljesen le lehet némítani?(se fókuszáló, se elcsettintő hang?)

Na azt hiszem első körben ennyi!Bocsánat ha sokat és hülyeséget kérdeztem, de ezek érdekelnének!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv mindenkinek!

Xiaomi 13 eu dev...

(#559) Loretto válasza Loretto (#557) üzenetére


Loretto
veterán

Időjárásadatok megvan. :)

Soirée...

(#560) Aryes válasza retesz147 (#558) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak az egyik kérdésre tudok válaszolni: nem jól tudod, független fw-el sosem fogod szolgáltatófüggetlenné tenni a telefont, ez nem így működik. A független fw azt jelenti, hogy ezzel árulják a gyárilag független telefonokat, semmi többet. :)

(#561) Rosszarcu01 válasza retesz147 (#558) üzenetére


Rosszarcu01
tag

1. Gyárilag 2 év

2. CSak 80 fölötti árobn vegyél, az a tuti. Sok gsm bolt, pl. ebben nagy qúrva az XXL gsm 0 perces használtként árulja. Ezt ne vedd meg!

3. A szolgáltatósra is működik. A Samu oldalán nézelődj utána.

4. Ezt nem tom.

(#562) BuricsJ válasza Rosszarcu01 (#561) üzenetére


BuricsJ
tag

Gyári garancia 24 hónap, ha regisztrálod a my.samsung.hu oldalon a készüléket, kapsz +2 hónap garanciát :-), azaz összesen 26 hónap

Józsi

(#563) trobi28 válasza retesz147 (#558) üzenetére


trobi28
addikt

Ha lenémitod a készüléket akkor nem lesz kamera hang.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#564) retesz147 válasza Aryes (#560) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!
aham....tehát akkor mindenképp függetlent kell vennem!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#565) retesz147 válasza Rosszarcu01 (#561) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!

pedig épp az XXL gsm-nél akartam venni, viszont ezt,amire elvileg 2 év Samu garancia van....vagy meg a nextelt néztem ...ott meg ezt
melyik a korrektebb cég? bár szerintem, ha 2 év gyári gari van hozzá, akkor vásárlás után el is felejthetem a boltot, már csak a Samu szervizzel kell törődni....nincs igazam?(cserénél is Samu cserél, vagy akkor már a bolt?)

ha használtat veszek, akkor azt elvileg vagy a HA-n vagy valahol máshol, ahol meg tudom nézni a garipapírt.....

de egyébként inkább hajlok az új készülék felé,mivel minimum 2 évre szeretném és az a tuti, ha új.....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#566) retesz147 válasza trobi28 (#563) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!

Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#567) Kami11 válasza retesz147 (#558) üzenetére


Kami11
őstag

3. Igénybe vehető rá a Prémium garancia, benne van a felsorolt készülékek között.
Lényeg, hogy be kell regisztrálni a készüléket.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#568) retesz147 válasza Kami11 (#567) üzenetére


retesz147
addikt

köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#569) retesz147


retesz147
addikt

mi a helyzet a root-al? vissza lehet állítani gyári állapotra, úgy, hogy a gari ne vesszen el?

Xiaomi 13 eu dev...

(#570) trobi28 válasza retesz147 (#569) üzenetére


trobi28
addikt

Igen.Vissza húzol rá egy nem root-olt fw-t és ennyi :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#571) retesz147 válasza trobi28 (#570) üzenetére


retesz147
addikt

thx!

már csak a vásárlás maradt! :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#572) trobi28 válasza retesz147 (#571) üzenetére


trobi28
addikt

Nem fogsz benne csalódni,én két napja rugdosom de nagyon meg vagyok elégedve vele.
Az egyik munkatársam megnyomkodta és el akarta cserélni az S2-re :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#573) aicon


aicon
senior tag

Jó kis teló, kár, hogy estig nem igazán akar kitartani az akku.
(telefonálás, skype, egy kis net...fél óra navi)
Egy töltő a kocsiban és probléma megoldva. :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#574) Aryes


Aryes
nagyúr

Na mától én is boldog mini tulaj vagyok. :) Egyelőre nem érzek kényszert se a rootolásra, se a fw cserére. :DDD
Az első negatív észrevételem: a kamerája elég csúnya videót csinál a wave-hez képest. Olyan, mintha nem is igazi HD lenne, csak vmi interpolált cucc, valamint borzasztó zajos és mosottak a színei. Valaki van még hasonló véleményen?

(#575) kp78 válasza Aryes (#574) üzenetére


kp78
addikt

Engem az lepett meg, hogy nincs folyamatos fókusz videó közben. :U
Még az SE Live with Walkman-ben is van, pedig az azért bőven alatta van a Mininek.

(#576) Aryes válasza kp78 (#575) üzenetére


Aryes
nagyúr

És minőségre hogy érzed?
Tudja valaki, hogy lehet-e az értesítési sávon található gyorsgombokat (w ifi, gps stb) szerkeszteni valahol?

(#577) kp78 válasza Aryes (#576) üzenetére


kp78
addikt

Még nem használtam "éles" helyzetben, hogy milyen minőségű a videó, így nem tudok nyilatkozni.

(#578) trobi28 válasza Aryes (#574) üzenetére


trobi28
addikt

Lehet hogy rossz fény viszonyok között próbáltad.Én vettem fel vele természetes fénynél és egész jónak mondható.A folyamatos fókuszt egyáltalán nem hiányolom,az S2-ön volt és állandóan fókuszált és ez miatt a felvétel fele homályos volt amíg sikerült belőnie az élességet,nagyon zavaró volt :F

aicon: Nekem meglepően jól bírja az aksi pedig nem kapcsolok ki semmit és nyüstölöm is főleg hogy még új és többet nyomkodom a kelleténél de így sem bírtam lemeríteni egy nap alatt :K
Most nézem hogy 10 körül vettem le töltőről és most van 92 %-on pedig telefonáltam elég sokat vele :C

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#579) Aryes válasza trobi28 (#578) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez az, a wave rossz fényviszonyok közt is kiváló videót csinál! Sajnos van összehasonlítási alapom...

(#580) trobi28 válasza Aryes (#579) üzenetére


trobi28
addikt

Bocs de kételkedem benne.Én még nem láttam olyan készüléket pedig fogtam párat a kezembe amire azt mondtam volna,hogy gyenge fényviszonyok között jó a videó :F
Eleve az alapja a fotónak és a videónak a megfelelő fény,ezek a lencsék nem tudják feldolgozni szépen a kevés fényt.
De cáfolj meg, és tölts fel valamilyen videót ami azzal készült rossz fényviszonyok közepette :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#581) retesz147 válasza Aryes (#579) üzenetére


retesz147
addikt

bocs, hogy közbevágok ,de ez a reális minősége a videónak? vagy ettől jobb/rosszabb?

(érdekes a videóban, hogy youtub-on tudom 1080p-re is állítania minőséget....akkor ez hogy van?)

Xiaomi 13 eu dev...

(#582) trobi28 válasza retesz147 (#581) üzenetére


trobi28
addikt

Az hogy ennél jobb-e vagy rosszabb az már csak a fényen múlik.Ennél lehet jobbat csinálni pl úgy hogy nem napfénnyel szembe videózott volna :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#583) Aryes válasza retesz147 (#581) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akár igaz is lehet, én sem értem, hogy miért 1080, talán így nem romlik a minősége feltöltéskor, talán csak az elején látható intro miatt. Holnap csinálok napsütéses videót is, és leellenőrzöm. :)

trobi28: csináltam összehasonlító videót, innen letölthető: Mini Wave I.
Nem a YT-ra töltöttem fel, hogy ne legyen átkódolva. Aki tudja, indítsa egyszerre a két videót, úgy jól látszik a különbség. :)

(#584) retesz147 válasza Aryes (#583) üzenetére


retesz147
addikt

ment a pü

hát igen ebből tényleg látszik, hogy rosszabb a minőség....(szerencsére engem nem érdekel a videója, de akinek fontos azt meg tudom érteni! nekem a képek fontosabban, abban meg azt mondják, hogy elég jó)

esetleg valaki tesztképeket? főleg a makrós képek érdekelnének(A4-es lapon írás, újságcikk-scanner helyett sokat használom a telót)!

köszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#585) trobi28 válasza Aryes (#583) üzenetére


trobi28
addikt

El kell ismerni hogy valóban gyengébb minőségü de megerősitett abban amit eddig is tudtam hogy az egyik felvétel gyenge a másik még gyengébb :DD
Tehát a Wave-t sem nevezném jónak.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#586) paxm válasza trobi28 (#585) üzenetére


paxm
aktív tag

vettem fel Szilveszterkor pár videót,és most néztem meg félénk.Szerintem semmi gond vele,sőt nagyon is elégedett vagyok. Gyenge fényviszony mellett csináltam,és szép éles,nem szemcsés mint a linkelt videók! Megosztani sajnos nem tudom.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#587) Aryes válasza trobi28 (#585) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az isten szerelmére, 2010 májusban adták ki a Wave-et, ugyanakkora (5MPixeles) kamera, nehogymár ne az újabb kiadású telefon legyen a jobb?! Pedig láthatóan nem az a jobb.
Mellesleg de, a wave bizony jó videót csinál, ezt kb 80W-os izzó(nak megfelelő fény) mellett vette fel segédfény nékül, mutass egy kétéves kamkordert, vagy egy mobiltelefont, ami jobbat csinál ilyen feltételek mellett. :)

paxm: hálás lennék, ha megmutatnál valamit abból a szilveszteri felvételből.

(#588) retesz147 válasza Aryes (#587) üzenetére


retesz147
addikt

ment a pü!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#589) aicon


aicon
senior tag

Valakinek ötlete a reklámok eltüntetésére nem rootolt készüléken?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#590) Aryes


Aryes
nagyúr

Na csináltam egy videót napos időben: [link] 50m-re készült a linkelt youtube-os videó helyszínétől, menet közben. :DDD
Ezen nincs zaj, de akár hogy nézem, ez nem igazi 720p videó, hanem fel van interpolálva 720-ra, szerintem 640x360-ról. Ugyanis pixeles, és részletszegény. :O
Kíváncsi lennék, hogy csak az enyém ilyen, vagy mindenkié? A beltéri videón is jól látható, hogy a zaj szemcséi pl. dupla akkorák, mint lenni kellene nekik.
És igen, a felbontás 720p-re van állítva. :P

(#591) Aryes válasza Aryes (#590) üzenetére


Aryes
nagyúr

Bocs, hogy még mindig ezen rugózok, de aki esetleg nem hiszi,hogy csúnyán át lettünk verve, az nézze meg a különbséget a valódi 720p felbontás:
S III 720p
és az interpolált 720p:
S III Mini 720p
között. Gyönyörűen látszik a ferde vonalaknál, légvezetékeknél, tetőantennáknál, hogy minden 2 pixel széles, némi antialiasinggal feljavítva.

Részemről veszteséglistára írom a kamerát, és 480p-ben fogok ezután felvenni, nagyobb a felbontása, mint a 720p-nek és sokkal kevésbé zajos. :W :W :W Legalább több fér belőle a kártyára. :R

(#592) uzsoltS3 válasza Aryes (#591) üzenetére


uzsoltS3
csendes tag

Szia!
Kíváncsiságból készítettem egy videót Én is, de az enyém közel sem olyan pixeles mint a Tiéd... :F :D
Fel is tölteném, de nem ismerek olyan tárhelyet ami nem módosít rajta... :W
Ha adsz, vagy ad valaki egy címet (pl. ahová a te videóid fel vannak töltve...) akkor megosztom szívesen! :D

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#593) uzsoltS3 válasza Aryes (#591) üzenetére


uzsoltS3
csendes tag

Azért próba képen youtube-ra feltaktam...
SIII mini videó

A fura háttérzaj az egyik szomszédtól szűrődik... :D

[ Szerkesztve ]

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#594) Kami11


Kami11
őstag

Pl. data.hu

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#595) uzsoltS3


uzsoltS3
csendes tag

Tessék itt van a data.hu-s link...Ahogy látom innen csak letölteni lehet!
S III mini videó

[ Szerkesztve ]

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#596) uzsoltS3


uzsoltS3
csendes tag

Ahogy elnézem a youtube valamennyit azért rontott rajta!

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#597) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Sziasztok!

Kérdésem lenne.

Nézegettem ezt a telefonta neten, de sehol nem látom, hogy van e benne led jelzés az elmulasztott dolgoknak?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#598) kiszu válasza Zsolaf (#597) üzenetére


kiszu
senior tag

Nincs.

(#599) RicoRR


RicoRR
tag

Ha egy névjegykártyát tiltólistára teszek, akkor mi történik? Nem csörög a telefon, ha hív az illető? Ő ebből mit vesz észre? Kicseng a telefonom neki, vagy tudtára adja valahogy, hogy ne hívogasson? Vissza lehet vonni?

Másik: kint van a kedvenc névjegyek widget, de semmit nem ér, mert vagy 3at kell rányomnom, mire hívja a kedvencet. Ennek így mi értelme? Semmivel nem lett kényelmesebb és gyorsabb a hívás. Ez az egyik. Próbáltam a mozgásérzékelővel megoldani, ami működik, amikor beállításokban vagyok (samsung hívása), de nem működik élesben. Mit tudok tenni?

köszi

(#600) Aryes válasza RicoRR (#599) üzenetére


Aryes
nagyúr

Widgetekből adj hozzá egy "közvetlen hívás" nevű widgetet, a többit meglátod. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.