Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) retesz147


retesz147
addikt

egyébként ma megjött az én kicsikém is, de sajnos "elégedetlen" vagyok és kicsit "mérges"...

a teló szuper,gyönyőrű, gyors meg minden.....olyan amilyet vártam!!!!!

csak nekem van egy egyedi problémám vele, ami kb. senki másnak ezen a világon......az LG-met egy Dual-SIM adapterrel használtam (2 kártyát kezelt) magic-sim
LG GT540 lekezelte, szépen működött is....

e-mailoztam a magic-simesekkel is, hogy a magic sim kezeli-e az új Androidot....ők többször is megnyugtattak , hogy működni fog, majd jöttem fórumba elolvastam a szuper dolgokat és ugye belevágtam...és hát sajnos nem működik....nem látja a teló a MAGIC-SIM-et......

persze ez nem csak a teló hibája, hanem a Magic-SIM-é is.....már felvettem velük a kapcsolatot újból....remélem péntekig megoldják, mert ha nem sajnos visszaküldöm a telót, nagy bánatomra.....
ha valakinek van bármilyen ötlete, szívesen fogadom, de kétlem, hogy bárki ilyen megoldást használna rajtam kívül....

Xiaomi 13 eu dev...

(#854) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

A személyeskedést és értelmetlen trollkodást kéretik befejezni!

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#855) Mzombi


Mzombi
aktív tag

igy is van, inkabb valaszoljatok a #833-as kerdesemre ;) vagy csak engem zavar??

(#856) retesz147 válasza Mzombi (#855) üzenetére


retesz147
addikt

néma módban meg se szólal.....

viszont rootolva ki lehet gyomlálni a hangfájlokat és akkor már rendes módban se szól a kamera, de ehhez root kell!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#857) Aryes válasza retesz147 (#851) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha most szemét lennék, azt javasolnám, hogy tölts le hozzá egy alkalmazást. :DDD

Rosszarcu01: az ébresztő tökéletesen működik nálam, na nem azért, hogy rábeszéljelek a telefonra. Utoljára a 2.1-es android ébresztőjével volt bajom, ugyanis az egész egyszerűen elfelejtett ébreszteni.

Mindenki más: nem vettetek észre valami anomáliát a töltéssel kapcsolatban? Arra gondolok, hogy töltés után néha gyorsabban merül az akksi. Ezt már a harmadik telefonomnál tapasztalom, szóval nem egyedi eset, egy újraindítás megoldja. Nem mindig jön elő, ti se biztos, hogy észrevettétek.

[ Szerkesztve ]

(#858) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Gyerekek, kijöttek a 4.1.2-k a telónkra!! :D :D :D
ITT

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#859) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!
Lenne még egy nagyon alap kérdésem(ami nekem mégsem egyértelmű). Még nincs mobilnetem, így gondolom jól tettem, hogy kikapcsoltam a WCDMA-t GSM-re!
És ha gondolom majd lesz mobilnetem, nem csak az Adathálózatot kell aktiválnom hanem visszakapcsolni WCDMA-ra ,különben elég lassú lenne…jól gondolom?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#860) Aryes válasza Bzzz (#859) üzenetére


Aryes
nagyúr

Attól függ, 64kbit mennyire kevés neked. Részemről ki szoktam kapcsolni a 3g-t, és edge sebességgel szoktam netezni, hogy elég legyen a forgalmi keretem a hónapra (most nincs mobilnetem de decemberig volt), és mobil oldalak nézegetéséhez, email szinkronizáláshoz tökéletesen elég ez a sebesség.

(#861) retesz147 válasza Aryes (#857) üzenetére


retesz147
addikt

:D
töltöttem le hozzá, méghozzá play-ről a magic-sim programját, telepítődik, majd megnyitáskor azt írja nem talált adaptert, kérem olvassa el a FAQ-ot....és el se indul a progi, pedig ha az elindulna királyság lenne sztem.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#862) Bzzz válasza Aryes (#860) üzenetére


Bzzz
senior tag

ez jó, mert T-s vagyok ás ott ha lejár a keretem lekorlátoznak 32 kbit/s -ra!
Akkor ha elérem a limitet átkapcsolom csak 3G-re!:)
Igazából azért kérdeztem mert munkatársam mondta hogyha GSM-re váltok netezés közben akkor a valami hang alapján megy a netezés és így többet számláz, mintha rendesen 3Gvel menne... vagy ez hülyeség és csak régen volt ilyen?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#863) retesz147 válasza mediumgecso (#858) üzenetére


retesz147
addikt

ment a pü....

Xiaomi 13 eu dev...

(#864) novszabi


novszabi
csendes tag

Sziasztok!

Mennyire ajánlott ennek a telefonnak a megvásárlása? Gondolkodom rajta, kártyafüggetlenül venném meg. Az ár jelen esetben nem számít. Vagy esetleg 90-100 körül valami jó alternatíva?

(#865) Aryes válasza Bzzz (#862) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az ún. CS wap kapcsolat, amit írtál, már tíz éve, mikor elkezdtem wapozni, már akkor sem volt divat, azóta azt hiszem meg is szűnt. Sima GSM módra válts, akkor gprs vagy edge kapcsolaton fogsz felmenni. Előbbi 6kb/s, utóbbi 64kbit/s sebességű.

novszabi: olvasd végig a topikot, többször is le lett írva.

[ Szerkesztve ]

(#866) borist válasza mediumgecso (#858) üzenetére


borist
tag

de magától nem akarja felrakni a frissebbet, vagy nektek igen?

(#867) Mzombi válasza borist (#866) üzenetére


Mzombi
aktív tag

a 4.1.2-re gondolsz?

(#868) retesz147 válasza Mzombi (#867) üzenetére


retesz147
addikt

igen, sztem arra gondol, mert én is arra gondolok, hogy a teló nem jelez semmit.....hogy kell/lehet ezt feltenni gariveztés és root nélkül? vagy a magyar verziókra még nem jött ki?(függetlenekre gondolok)

Xiaomi 13 eu dev...

(#869) mediumgecso válasza borist (#866) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem dobja fel hogy SW van....ha hazaértem megnézem, de úgy gondolom, ezek gyár és így simán felteszem ODIN-nal, így nem növeli a binary counter-t..
De otthon még megnézem

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#870) mediumgecso válasza Mzombi (#867) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#871) Mzombi válasza retesz147 (#868) üzenetére


Mzombi
aktív tag

nekem is független van, de én inkább várok, amíg Kies-en keresztül frissül majd...

(#872) mediumgecso válasza retesz147 (#868) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem kell hozzá root, de mint írtam is, ha hazaérek megnézem hogy gyári-e.
Ha igen nem jár garivesztéssel...Magyarra még nem láttam hogykijött volna

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#873) retesz147 válasza mediumgecso (#872) üzenetére


retesz147
addikt

rendben....köszönöm szépen....

ezzel még ma este megpróbálkoznék, mert kb utolsó esélyem, hogy működjön ez a ro...t magic-sim....hátha 4.1.2 alatt kimaradt valami, ami engedélyezné a program telepítésést.....
ha nem, sajnos megválnak útjaink.....pedig imádom a telót!!!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#874) Aryes válasza mediumgecso (#872) üzenetére


Aryes
nagyúr

Így van, amíg kimondottan magyar fw nem jön ki addig nem is fogja felajánlani. De szerintem ez a teló már OTA is tud frissíteni, nem?

(#875) trobi28 válasza mediumgecso (#858) üzenetére


trobi28
addikt

Már rakom is fel :K

aryes: Tud OTA-n de ott sem ajánlja fel de nem baj,jó lesz ODINAL is :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#876) Mzombi válasza trobi28 (#875) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Kíváncsian várom a fejleményeket, én megvárom azért a magyar verziót... Mik lesznek a változások, lehet már nagy vonalakban tudni?

(#877) trobi28 válasza Mzombi (#876) üzenetére


trobi28
addikt

Változások: Page Buddy,Multi Window,Paper Artist,Group Cast,Smart forgatás,Új gallery app,testre szabható értesítési panel.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#878) retesz147 válasza trobi28 (#877) üzenetére


retesz147
addikt

:C
magyar nyelv van benne?

Xiaomi 13 eu dev...

(#879) trobi28 válasza retesz147 (#878) üzenetére


trobi28
addikt

Most megy fel de kell benne lenni.A Németet szedtem le,minden Európai romba volt eddig Magyar nyelv.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#880) mediumgecso válasza trobi28 (#877) üzenetére


mediumgecso
őstag

Melyik 4.1.2-t raktad fel??

Szerk.: Megkaptam a választ :D
Lesz benne magyar nyelv tuti......

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#881) mediumgecso válasza trobi28 (#877) üzenetére


mediumgecso
őstag

Olvastam XDA-n hogy vki feltolta és semmi változás :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#882) trobi28 válasza mediumgecso (#881) üzenetére


trobi28
addikt

Jól írták mert semmi változást nem látok én sem :(

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#883) mediumgecso válasza trobi28 (#882) üzenetére


mediumgecso
őstag

Csak vmi bug fix lehet ez a verza, a következő talán hoz új feature-öket....

Szerk.: Megnéznéd downloadban, hogy a binary counter nem-e nőtt???

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#884) Aryes válasza trobi28 (#882) üzenetére


Aryes
nagyúr

Odinnal feltéve törlődnek az adatok/beállítások? Gondolom igen, de ki tudja hová fejlődött mióta utoljára használtam. :)

(#885) trobi28 válasza mediumgecso (#883) üzenetére


trobi28
addikt

Meg néztem nem nött.

aryes: Nem törlődnek az adatok,minden beállítás,app megmarad.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#886) trobi28


trobi28
addikt

Tud valaki ajánlani egy jó hang hívó app-ot?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#887) Aryes válasza trobi28 (#886) üzenetére


Aryes
nagyúr

com.google.android.phone? :)

(#888) trobi28 válasza Aryes (#887) üzenetére


trobi28
addikt

Ennek ez a neve?Mert nem találom a playen.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#889) Aryes válasza trobi28 (#888) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez a telefon gyári appja. :DDD

(#890) trobi28 válasza Aryes (#889) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt most nem értem.Alapból tudtommal nem tudja a hang hívást.Vagy nem értetted a kérdést?Mondom az illető nevét és tárcsázza.Voice Dialer angolul.
Én fogalamaztam rosszul.Hang tárcsázó :B

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#891) Aryes válasza trobi28 (#890) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tényleg fura, az enyém tudja a hanghívást, most beszéltem rajta negyed órát. :DDD
Hangtárcsázást hogyne tudna? Kétféle is van benne, a google hangfelismerője, meg a samsung s akármije. Utóbbi állítólag megy internet nélkül is. Nézz utána! Engem nem érdekel, jegeltem is mindkettőt.

Megvan, s voice.

[ Szerkesztve ]

(#892) trobi28 válasza Aryes (#891) üzenetére


trobi28
addikt

Ezek közül egyik sem alkalmas hang tárcsázásra.S Voice nem tud magyarul így meg sem találja a névjegyet,a másik megtalálja de utána nyomkodod hogy hívjon.
Van egy jó Ez de drága :(((

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#893) retesz147 válasza trobi28 (#892) üzenetére


retesz147
addikt

teló megbirkózik a 32GB class 10-el.....nem dobálja el? mert úgy döntöttem, hogy megmarad annak ellenére, hogy nem működik a magic-sim(majd valahogy megoldom).....kéne bele sd-t vennem....használ bele valaki 32GB-at? vagy inkább 16-osat vegyek?
melyiket ajánljátok?

@trobi28
bocs....ez nem válasznak szántam.....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#894) Mzombi válasza retesz147 (#893) üzenetére


Mzombi
aktív tag

Sose ertettem,hogy minek ekkora memkartya telora...,nekem 8GB-os van az is boven eleg

(#895) retesz147 válasza Mzombi (#894) üzenetére


retesz147
addikt

elég sok zenét tárolok rajta(mixek 1-2órásak) 1-2 film, sorozat is beficcene már az ilyen telón (vonaton nem kell előtépnem a laptopot...sorozatra jó ez a képméret is),navigáció 2-3 giga...azt hiszem már gyenge 8gigánál járok....a rengetek pdf-et nem is említem...
most 8GB van az LG-ben és van rajta 150MB szabad hely:D
nekem speciel jól jön a nagy tárhely.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#896) Mzombi válasza retesz147 (#895) üzenetére


Mzombi
aktív tag

:) igy mar ertem...

(#897) retesz147 válasza Mzombi (#896) üzenetére


retesz147
addikt

hát igen....változóak az igények:D...kinek a pap, kinek a papné....nekem nemsokára a paplan:D
arról nem is beszélve, hogy ugye minden egyre nagyobb méretű(képek, videók)

Xiaomi 13 eu dev...

(#898) kiszu válasza retesz147 (#897) üzenetére


kiszu
senior tag

Simán kezeli a 32gb cl10 kártyát.
Úgymond röhögve.

(#899) retesz147 válasza kiszu (#898) üzenetére


retesz147
addikt

köszi...

ment a pü....

Xiaomi 13 eu dev...

(#900) Aryes válasza retesz147 (#897) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor se kell(ene nekem) 32giga. Az már csak arra jó, hogy telepakold mindennel, majd elfelejtsd a felét. Én kinőttem a 8G-s kártyát, most 16-os van benne, de ennek kb a fele teljesen üres. Ide jönnek a fotók és videók, majd ezeket lementem gépre és újra üres. A másik fele mellesleg eléggé felesleges dolgokkal van tele így is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.