Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) RicoRR válasza mediumgecso (#300) üzenetére


RicoRR
tag

ha jól veszem ki a face unlock az, amikor 'kacsintással' oldod fel a képernyőt?

ilyenek miért nincsenek benne a több, mint 100 oldalas használati utasításban? igaz még csak egyszer futottam át, de semmi érdekesen nem akadt meg a szemem.

honnan tudja meg az ember az okosságokat? a telefon súgójából?

(#302) mediumgecso válasza RicoRR (#301) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem kacsintással, hanem az "arcodat" figyeli, ez alapján old fel.
Első bekapcsolást követően be volt kapcsolva a "mozgás" menüpont a beállításokban, és a használat során feldobálta ezeket a lehetőségeket, mint egy "súgót"...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#303) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Sziasztok!

Erősen gondolkozok egy ilyen készülék megvásárlásán. Igazából csak a fehér szin tart vissza. Nem nagyon nőies? Várom a vodafone-nál, hogy legyen kék de állítólag nem is lesz. Karácsonyig fog szerintetek lejebb menni az ára? vagy majd jövőre?

(#304) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Sziasztok Root ,unroot van már hozzá?

(#305) Skynet258 válasza Speedy86 (#303) üzenetére


Skynet258
veterán

Nézd meg élőben, ha tetszik vedd meg. Tény, hogy a fehér szín elsősorban hölgyeknek szokott tetszeni, és jól is áll nekik, de most őszintén: nem lesz*rja az ember, hogy ki mit gondol? Neked legyen tetsző, használd szívesen, aztán annyi.

Én személy szerint elegánsnak látom a fehér telefonokat. a mini mondjuk a kis lekerekített formáival még rásegít a feminin vonalra, de mint írtam fentebb: kit érdekel mások mit szólnak hozzá. ;)

https://geekpulse.hu

(#306) Speedy86 válasza Skynet258 (#305) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Kicsit nőies de tetszik :D Amúgy annyira nem vagyok elhalva ettől a telefontól se de 4"-on nem nagyon találok ellenfelet. Xperia számomra bűn ronda az alja miatt (tudom sokaknak épp ez tetszik, még jó, hogy nem vagyunk egyformák) Nagyon gondolkozok még egy s2-n de az már nagyobb. Mi van még 4"os kijelzővel hasonló áron? Ha jól tudom samsungba kb semmi.

(#307) edward2 válasza Speedy86 (#306) üzenetére


edward2
addikt

Sajnos semmi én is ezt a méret tartományt bújom. Amúgy úgy tűnik az Isten se akarja hogy telefonom legyen már közel 8 hónapja folyamatosan akadályokba ütközök.

Tegnap rendeltem végre egy Xperia P-t erre az expansys ma törölte a rendelést és ilyen személyi meg lakcím igazoló papírokról követel másolatokat. Életben nem utasított vissza még 1 webshop se az elmúlt 8 évben.

(#308) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Vagy itt még senki nem rootolta a készülékét? A T- készülékeken melyik rom van fent nem tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#309) Aryes válasza szaszabee (#308) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáld meg az unlockroot.com progiját, az s3-at tuti támogatja, sztem a minit is. Vigyázz, mert durván teleszemeteli a gépedet reklámmal, átállítja az összes kezdőoldaladat, keresődet stb. Vírust nemigen telepít, legalábbis én nem találtam utána, szóval kis kellemetlenségtől eltekintve szerintem próbáld meg.

edward2: tökre egy cipőben járunk, én szeptember óta próbálok telót váltani, ez elsőt (N9) nem bírtam megvenni, mert nem kaptam hitelt, az S3 minit meg azért nem bírom megvenni, mert nem kaptam részletfizetési lehetőséget. Szóval a guta kerülget... :W Megpróbálom még átverni a készpénzes vásárlást a családi büdzsén, de a családnak már égnek áll tőlem a haja :Y ha kiejtem a telefon szót a számon... :D

(#310) mediumgecso válasza szaszabee (#308) üzenetére


mediumgecso
őstag

Véleményem szerint még senki sem root-olta, én sem, nem is tervezem....
Tényleg: a JB-nél nem lehet az alkalmazásokat kilőni mint ICS-nél??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#311) szaszabee válasza Aryes (#309) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Én próbáltam az s3 vele azt nem tudta, de lehet a 4.1.2 miatt nem támogadta A galaxy s advance-se tudtam vele rootolni Majd keresek valami odin-os megoldást ha van egyáltalán

(#312) szaszabee válasza mediumgecso (#310) üzenetére


szaszabee
aktív tag

A root nem csak arra jó ;]

(#313) mediumgecso válasza szaszabee (#312) üzenetére


mediumgecso
őstag

Mire?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#314) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

jól láttam, h nem láttam hdmi portot?

(#315) Aryes válasza Sanyi.mTs (#314) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jól. De egy MHL nevű kiegészítő kábelt kell hozzá venni és akkor lehet hdmi kábelt dugni bele.

Minisek! Ugye be lehet állítani a telefont úgy, hogy az egy szem fizikai gombbal (home) lehessen hívást fogadni és elutasítani?

[ Szerkesztve ]

(#316) mediumgecso válasza Aryes (#315) üzenetére


mediumgecso
őstag

Megnéztem, tudja!
Home gomb - hívást felvesz
Bekapcs gomb - hívás befejezése (képernyő nem sötétül el)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#317) retesz147 válasza mediumgecso (#316) üzenetére


retesz147
addikt

bármire át lehet állítani a "home" gombot? pl. ha hosszan nyomom, akkor képernyőzár?

Xiaomi 13 eu dev...

(#318) mediumgecso válasza retesz147 (#317) üzenetére


mediumgecso
őstag

Sztem nem lehet...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#319) szaszabee válasza mediumgecso (#313) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Azt itt nem szabad leirni hogy főként mire jó De sok olyan nagyon jó program van /ami root-ot igényel/ amivel a telefonod jobban kihasználhatod

(#320) paxm válasza szaszabee (#319) üzenetére


paxm
aktív tag

Miért nem lehet leírni? Ha tudsz valami biztos módszert nyugodtan megoszthatod!

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#321) mediumgecso válasza szaszabee (#319) üzenetére


mediumgecso
őstag

Értem én, de az S3 mini esetében nem sok értelmét látom.....Talán akkuidőn lehetne javítani
Meg videózás közbeni autofókusz..

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#322) Aryes válasza mediumgecso (#316) üzenetére


Aryes
nagyúr

A hívás vége képernyőzár dolog az alapbeállítás? Mert hajlamos vagyok lezárni hívás közben, hogy ha a gyereknek adom, ne nyomkodja a fülével hívás közben. :)

(#323) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a T-nél mikor lesz webshopból is rendelhető a készülék? :) jelenleg azt írja, hpgy kérhetek értesítést ha lesz raktáron..

halahala

(#324) szaszabee válasza xenom0rph (#323) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Akkor hamar elkapkodták én 1 hetet vártam Tegnap még megtudtam rendelni

(#325) kp78


kp78
addikt

Mivel az SIII mini sem fókuszál videó közben, javaslom, hogy próbáljátok ki a lgCamera programot, mellyel a képernyőt megérintve videózás közben a kívánt terület fókuszálható. S7562 DuoS-on jól teszi a dolgát.
Tesztvideó is van, ahol elég szembetűnő a különbség. :U

(#326) RicoRR


RicoRR
tag

ez tényleg jó!

képernyővédő fólia kell rá? karcolódik? nem?

(#327) szaszabee válasza RicoRR (#326) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Szerintem mindenképp kell rá fólia Mert olyan nincs hogy ne karcolódna meg előbb utóbb

[ Szerkesztve ]

(#328) mediumgecso válasza Aryes (#322) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hogy érted hogy alapbeállítás? Bocsi ha értetlenkedek :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#329) uzsoltS3


uzsoltS3
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne a tulajokhoz, bár igazából bárkihez aki választ tud nekem adni....
Hogy GS3 miniben lehet-e az Értesítések (beérkező SMS, E-mail, stb.) csengőhangját valahogyan egyénire állítani, vagy csak az alapértelmezett lehetőségekből tudok választani?
Mert amiket gyárilag megadtak nem igazán tetszenek nekem és szeretnék valami sajátot beállítani!
Választ előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#330) Skynet258 válasza uzsoltS3 (#329) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez Android, itt ilyesmiket csukott szemmel is lehet. :DDD Még csak nem is készülékspecifikus a dolog, egy 15 ezres kínai gagyival éppúgy meg lehet csinálni, mint egy SIII-al. :K

https://geekpulse.hu

(#331) Aryes válasza Skynet258 (#330) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akár le is írhattad volna a módját. :) Sdcard/sound/notification(s) mappába kell tenni a hangot és a hangbeállításnál megjelenik a listában.

(#332) RicoRR válasza Aryes (#331) üzenetére


RicoRR
tag

többi hang mappájának (ébresztés, csengőhang stb.) mi az elérési útvonala? a mappát nkünk kell létrehozni, vagy formázáskor megcsinálja a telefon? köszi

tudom, hogy volt már ez téma a fórumon, de nem találom a keresővel

[ Szerkesztve ]

(#333) paxm


paxm
aktív tag

belső SD-re létre kell hozni egy media mappát: benne audio mappát amiben alarms-notifications-ringtones mappák legyenek! így menni fog :K mindegy milyen androidos készülék, mindegyilnél ez a járható út.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#334) Skynet258 válasza Aryes (#331) üzenetére


Skynet258
veterán

Akár le is írhattam volna, de akkor mivé lesz a felfedezés öröme? ;] Na meg nem is gondoltam rá, lévén én nem így váltogatom, hanem Zedge-et használok... ;)

https://geekpulse.hu

(#335) RicoRR válasza paxm (#333) üzenetére


RicoRR
tag

belső sd a belső telefon háttértár, nem a külső micro sd, úgy érted?

(#336) paxm válasza RicoRR (#335) üzenetére


paxm
aktív tag

igen a telefon belső tárhelye

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#337) Aryes válasza paxm (#333) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor hülyeséget írtam, erről a funkcióról csak homályos emlékeim vannak. :)
Meg a fene igazodik ki azon a százezer mappán, amit az android létrehoz magának az sd kártyán, ezt sosem értettem: miért szemeteli tele az sd gyökerét, miért nem tud mindent mondjuk az android nevű mappába pakolni magának, hátha az egyszeri júzer még szeretne később undor nélkül ránézni a könyvtárszerkezetre... :W

(#338) mycso válasza mediumgecso (#293) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

- Sebességben tényleg iszonyatosan jó (bár pl böngészésnél észre veszem, hogy nem az S3-at használom, ott meg-meg tud akadni)
- Akku időben, valamivel jobb mint az S3 (hasonló használattal)
- A kamera valóban furcsán/lassan fókuszál, egyébként megfelelő képeket csinál...
- A vakuval nekem sincsen bajom, teljesen rendben van

Illetve engem még valahogy a mérete is megfogott, nagyon bejön, rendes rossz utána kézbe venni az S3-at.
Egy baj van vele, hogy picit kényelmetlen a böngészés/olvasgatás vele....DE kompromisszum képes lennék, viszont miért nem tudnak olyat csinálni, hogy csúcs hardvert kisebb méretben??

Ahogy hallom az S4 már Note méretű lesz.... :(
Ez az S3 mini méret lenne tökéletes az S3 belével.

(szigorúan saját véleményem minden)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#339) mediumgecso válasza mycso (#338) üzenetére


mediumgecso
őstag

"viszont miért nem tudnak olyat csinálni, hogy csúcs hardvert kisebb méretben??"
Így is elég drágán kezdett, mennyi lett volna ha erősebb hardvert pakolnak bele??? Senki sem vette volna meg...
Én is csak azért mert jó áron jutottam hozzá

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#340) gabor20


gabor20
tag

Jól értem h a kicsike nem támogatja a flash-t? orvosolható ez valahogy?

(#341) mediumgecso válasza gabor20 (#340) üzenetére


mediumgecso
őstag

Olvastam valahol hogy fel lehet telepíteni, de már meg nem mondom hogy hol...
Google segít...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#342) RicoRR


RicoRR
tag

a régi nokia telóról át tudom hozni a telszámokat, excelben, vagy bluetoothon közvetlenül?
az ismétlődő névjegykártyákat (két különböző helyről importált, esetleg különböző tartalmú pl. 1. telszám 2. email cím), össze tudom vonni egybe egy mozdulattal?

az s-beam működik rajta, ahogí itt állítják? tulajdonképpen az mire jó, hogy működik? milyen más samsung készülékekkel lehet így megosztani?

tudom google, de azért mégis csak emberibb így...

(#343) Skynet258 válasza RicoRR (#342) üzenetére


Skynet258
veterán

CSV és VCard formátumot be tudsz importálni a Google Contacts-ba - ez meg összeszinkronizál a telefonnal.

S-Beam-hez NFC kell nem? Mert az nincs a hazai forgalmazású SIII minikben (más országokban elvileg van benne NFC is).

https://geekpulse.hu

(#344) retesz147 válasza Skynet258 (#343) üzenetére


retesz147
addikt

hol lehet megtudni, hogy melyik országbeli S3 miniben van NFC? van erről valahol egy lista?

Xiaomi 13 eu dev...

(#345) Skynet258 válasza retesz147 (#344) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem erről szokás szerint lista nincs, én is csak annyit tudok, hogy az NFC meg van csillagozva, azzal, hogy "bizonyos piacokon". :(

https://geekpulse.hu

(#346) retesz147 válasza Skynet258 (#345) üzenetére


retesz147
addikt

köszi......igen én is annyit tudok, hogy bizonyos piacokon.....egy biztos, Magyarország és Szlovákia NFC nélküli piac......

Xiaomi 13 eu dev...

(#347) RicoRR válasza Skynet258 (#343) üzenetére


RicoRR
tag

ez jó! erre nem is gondoltam.

a gmail fiókom teli van olyan címekkel, amiket nem akarok átvinni a telefonba. amikor először elindul a teló kér egy gmail fiókot (amit később is meg lehet adni). a kérdésem az, hogy ha megadom a fiókomat, akkor automatikusan minden címet szinkronizál a címtárból, vagy csak azt amit kiválasztok? vagy előbb állítsam át kézi szinkronra és csak utána adjam meg neki a fiókomat, majd kézzel megadom, hogy melyik névjegy kell? vagy amik kellenek címek mentsem át egy másik gmail fiókba és onnan szinkronizáljak. olyat egyáltalán lehet, hogy az egyik fiókkal szinkronizál a másikkal nem?

köszi

(#348) Skynet258 válasza RicoRR (#347) üzenetére


Skynet258
veterán

Több fiókod is lehet, és azt szinkronizál, amit megadsz. Nekem pl. van 3 mail fiók, egy régi, egy újabb, egy céges. Van ahonnan a kontaktokat szinkronizálom, van ahonnan a naptárat, van ahonnan csak a maileket. Persze ha nem lennék lusta, akkor rendbecsapnám a dolgokat, és a régit ki is szedhetném, de ez volt a gyorsabb. :D

Én azt csinálnám a helyedben, hogy beimportálnám a kontaktokat, Google Contacts webes felületén gyomlálnék, és aztán mehet a szinkron. Mondjuk én úgy állok a kérdéshez, hogy amit nem akarok a telefonon látni, azt kb. sehol sem akarom, tehát delete. :)

https://geekpulse.hu

(#349) timi_99


timi_99
csendes tag

Sziasztok!
Ilyen telefont szeretnék venni, végigolvastam a kommenteket, de nem láttam, hogy lennének nagyon típushibák. Tényleg nincsenek, vagy csak elkerülte a figyelmemet?

(#350) mediumgecso válasza timi_99 (#349) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia,

Lassan 2 hetes tulajként elmondhatom hogy nem találkoztam típushibával, sőt, semmiféle hibával!!
Mikor a telenor-ba vettem a csajok el voltak tőle ájulva, azt hiszem egyikük másnap vett is egyet fehérben, igazi csajos telefon abban a színben :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.