Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) SShadow


SShadow
aktív tag

Bocs az OFFért!!!!

Valaki meg tudja mondani milyen szám megy a videó alatt?

Azt már kiderítettem hogy az eredeti címe: Poolside: Do you Belive csak ezt a remixet nem találom sehol pedig tetszik nagyon:))))

(#152) hernan.c válasza kenwood (#130) üzenetére


hernan.c
tag

Csak lopjanak meg mindenkit havonta 100Ft tal azért az már szép összeg szerintem. Ismerősömnek a telenornál másodperc alapú számlázás mellett (flottában), 1gb adatforgalom, 1xxxFt havidíj feltételek mellet nem tudta 15000ft alá vinni. Sms-ben meg teljesen más összegről kapott értesítést mint amennyi valójában végül lett.(mindig több lett a csekk 4-5 ezerrel) Előtte a tmobilnál a 10000 keretet soha nem lépte túl az vhogy pont elég volt neki mindig.

(#153) neorow1 válasza Remus389 (#148) üzenetére


neorow1
senior tag

Kár, hogy pont IPS a kijelzője a P-nek:

"The Xperia P's display has a whole heap of jargon attached to it. Sure, it's a 4-inch qHD (960 x 540) IPS LCD, but it's also got WhiteMagic and it’s a Reality Display powered by the Mobile Bravia Engine!"

[link]

Ha neked ez a kijelző fakó és mosott, akkor egy pentile AMOLED mi?

(#154) zord01 válasza SShadow (#151) üzenetére


zord01
senior tag

Valami Track ID féle cucc nem segít??

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#155) zord01 válasza SShadow (#151) üzenetére


zord01
senior tag

És esetleg dobj egy privit Rusi-nak, max nem válaszol...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#156) SShadow válasza zord01 (#155) üzenetére


SShadow
aktív tag

Köszi írok Rusinak:)))

(#157) Remus389 válasza neorow1 (#153) üzenetére


Remus389
veterán

egyéni preferencia kinek mi tetszik

szerintem fakó és élettelen, bár elesseg szempontjából nagyon jó, közelről is alig látni a pixeleket

nekem nem tűnt IPS -nek

szerintem 10-ből 9 laikus a samoledet választaná, főleg a kontrasztja miatt, meg a színei miatt

felesleges ezen vitázni, egyéni preferencia

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#158) tzsolesz válasza Remus389 (#157) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

szerintem 10-ből 9 laikus a samoledet választaná, főleg a kontrasztja miatt, meg a színei miatt

Volt már a kezedben Black, Nova IPS kijelzővel? Nézd meg. ;)

(#159) Remus389 válasza tzsolesz (#158) üzenetére


Remus389
veterán

olyat még nem láttam, én az xperia p kijelzojerol beszéltem(ugye arról volt szó hogy az éri meg jobban ), az nekem fakó

az iphone 5 kijelzojet tartom egyébként a legjobbnak jelenleg, mind méretben, mind színekben, mind elessegben, még a kontrasztja is jó

nyilván IPS és IPS között nagy a különbség

amit pedig ebbe raktak, ez a régi wvga pentile samoled, annyira azért nem rossz, az xperia p kijelzojere en nem cserélném(mert a kontrasztjat és a színét előbbre tartom annál hogy 10 cm-rol éles vagy sem, szigorúan szerintem ), de egy iphone 5 kijelzojere simán

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#160) beccyboy válasza kenwood (#130) üzenetére


beccyboy
aktív tag

"az 55-60-as arakat meg ti sem gondolhatjatok komolyan."
Miért ne? Van rá azért példa a Samsungnál is :)
Szinte teljesen ugyanezzel a hardverrel, kb a ram több ebben.

Caffeine addict.

(#161) Loretto válasza SShadow (#156) üzenetére


Loretto
veterán

Voila.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#162) kenwood válasza beccyboy (#160) üzenetére


kenwood
veterán

ez is 85-100k fuggetlenul,a nagyobb boltokban es most baromi jo aron adja a T,batran ajanlom barkinek.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#163) bogyoobogy


bogyoobogy
csendes tag

Lehet, hogy buta kérdés de nem tudja valaki esetleg, hogy megkapta e a mini a nagytesóból a gesztusvezérléseket?? (Például, hogy ha a fülemhez tartom elkezdi hívni az adott személyt, ha lefele fordítom elnémul stb..)

Nekem igaziból tetszik a készülék egy ami nem tetszik benne: az 5 megapixel..ha 8 lenne nem gondolkodnék rajta
:(

Iphone 4S - 16GB - Black .

(#164) kp78 válasza bogyoobogy (#163) üzenetére


kp78
addikt

Sosem értettem ezt a megapixel őrületet. :U
Persze ha vki tényleg nagy méretben szeretné kinyomtatni a fotóját akkor OK, de lássuk be, elég kevesen vannak ilyenek.
Pár olvasmány, ami lehet, hogy meggyőz, hogy az 5 megapixel is elég lehet. :U
[link]
Ebből elég elolvasni az első két bekezdést.
+1, ha még mindig van kedved olvasni.

(#165) Aftereffect


Aftereffect
tag

Ezt a rizsát meg lehetett volna spórolni egy normális (makro jellegű) fotóval a kijelzőről..

"A Pentile Matrix még mindig az egyik rákfenéje az AMOLED-nek, sajnos ezt olcsóbb gyártani. Hétköznapi használatnál elsősorban a szövegeknél lehet kiszúrni a dolgot, de közelebbről bizony látszanak a subpixelek."

Miért nem fotózzátok le soha a telefont bekapcsolt kijelzővel?

(#166) Rusi válasza bogyoobogy (#163) üzenetére


Rusi
senior tag

Igen, benne vannak a gesztusvezérlések. Nem biztos, hogy minden, ami az S3-ban benne van (mellesleg más Samsungban is vannak ilyenek azért), de van. Sőt, elvileg még a "szemfigyelő" is bekapcsolható (a kijelző addig nem kapcsol le, amíg nézed), de ezt nekem nem nagyon sikerült működésre bírni.

Mobilaréna (2010-2017)

(#167) Skynet258


Skynet258
veterán

Ahogy látom sokan az Xperia P-t hozzák ki inkább győztesnek, viszont ha eltekintek az áraktól nekem ez a Mini jobban tetszik. Mondom ezt úgy, hogy járt nálam a P tesztelni (ez is azért van nálam), volt Galaxy S-em, SII-m, majd kissé meguntam a Samsungokat.
De ez tetszik. Műanyag, ja, de nem kellemetlen. 480 x 800, igen, de nem könnyezik be a szemem a fájdalomtól, ha ránézek. A szoftver kinézete most sem a kedvencem, de egy halom okos megoldás van benne. Nem olyan persze egyik sem, ami nélkül nem lehetne élni, de ott vannak, adottak.

Mondjuk még csak ma hozta a futár, de már elsőre szoktam érezni, ha valami nagyon szar. És ez azért távol van attól. :K Az árán mondjuk valóban csiszolni kéne, de majd az idő megoldja. :DDD

https://geekpulse.hu

(#168) slyman


slyman
csendes tag

kár érte ilyen méretre csökkentett s3 nagyot üthetett volna nálam is...és szerintem sokaknál akár s3 árban is, kár hogy ezt nem ismerik fel a gyártók, ha ugyanazt a csúcstelefont használhatóbb méretben kidobnák 4-es kijelzőkkel, nagy piaci szegmenst hasítanának ki pl az iphone vevőktől...

(#169) filmx


filmx
csendes tag

100 Hufért? Vicc. Pedig még jó is lenne mint tapizós készülék, de még mindig a Nokia C5 5MP nél maradok inkább.

(#170) rootkiller


rootkiller
őstag

Nagy játékos a samsung! Majd jön egy két tudatlan aki nem olvas Mobilarénát, és majd jól megveszi hogy biztos tökugyanaz mint a nagy SIII csak piciben. :))

Artengo TR 990 Pro

(#171) filmx válasza mathaus=) (#1) üzenetére


filmx
csendes tag

Megkockáztatom hogy még kék színben szép is, na de ez a fehér ..

(#172) Shodan


Shodan
addikt

Sziasztok!
NFC-t hol tudom bekapcsolni benne, ha van? Ugyanott mint SIII esetében?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#173) Robbie85 válasza Shodan (#172) üzenetére


Robbie85
tag

Valòszínűleg a beállítások/vez. nélküli és hálózatok. Persze csak ha van ilyen a készülékedben.

(#174) progamerzasd


progamerzasd
csendes tag

Akkor ebbe most támogatja a flash playert?

A cikket elolvastam de nem nagyon tudtam értelmezni a "flasht itt már elfelejthetjük"-et .

(#175) arpitoth


arpitoth
csendes tag

Le akarom cserélni a telóm, ez és a p között szeretnék választani.Nekem elsősorban telefonálásra és navigációra kell.Melyiket a kettő közül? :)

(#176) GeryFlash válasza progamerzasd (#174) üzenetére


GeryFlash
veterán

Jelly Beanben csak html5 van... Igen, jól érted, a google kiherélte az androidot, 4.0 felett nincs flash, sok videómegosztó és stream oldalról kell lemondani, miközben a html 5 rohadtul nem elterjedt még :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#177) retesz147 válasza arpitoth (#175) üzenetére


retesz147
addikt

igen ez engem is érdekelne....én versenyzőim: S3 mini, Xperia P, OT-997D....nem bírok dönteni ....

Xiaomi 13 eu dev...

(#178) Skynet258 válasza retesz147 (#177) üzenetére


Skynet258
veterán

Bár dönteni nem tudok (meg nem is tisztem) helyetted, én ezt választanám a P ellenében. Csak az árra kissé túl magas még. Abban nyerőbb a P. ;)

https://geekpulse.hu

(#179) neorow1 válasza GeryFlash (#176) üzenetére


neorow1
senior tag

Simán megy a flash, csak Play-ről már nem lehet telepíteni.

Innen pl. leszeded és a gyári böngészővel vagy Opera Mobile-al simán megy.

Ha valaki hiányolná az alap böngészőt a Jelly Beanből, itt le van írva hogy kell feltenni.

Ezért szeretem én a droidot, úgy lehet hackelni, ahogy nem szégyenli az ember :D

[ Szerkesztve ]

(#180) ESP


ESP
senior tag

Drága.

Ennyiért megunt, pár hetes S3-k vannak. 120ért meg vadi új.

60-70ért lenne versenyképes.

Amúgy nem rossz

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#181) sajo13 válasza ESP (#180) üzenetére


sajo13
senior tag

El vannak szállva a Samsungnál a néptelefonok árai. A Galaxy Ace lassan két éves modell lesz(2011 év eleji), mégis hivatalosan 50 ezer Ft-ba kerül. Szerintem az SIII Mini-t is ehhez mérten árazták be.
Az más kérdés, hogy egyik sem éri meg az árát, de főleg az Ace nem.

(#182) Remus389 válasza sajo13 (#181) üzenetére


Remus389
veterán

rosszul látod

mondjuk ha kotsz egy x elofizetest, egy S3 90.000, egy ACE 19900 Ft

nem mindegy, hogy 120.000-ből jön le 30.000, vagy 50.000-ből

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#183) Robbie85 válasza sajo13 (#181) üzenetére


Robbie85
tag

Én is gondolkoztam anno a P-n, de valahogy akárhogy néztem aztán csak nem jött be. Eleve az 1300 mah aksi vérszegényke. A kijelző ugyan szép, de az ikonok mérete nagyon kicsi. Egy 3,5"-os Ace-n is nagyobbak. Kényelmetlen az ujjnak, akárcsak az sms íráskor a fura téglalap alakú virtuális bill. és azok betűvastagsága sem jó. Ebből a szemszögből is sokkal látványosabb és kényelmesebb a Samu. Továbbá engem zavar az unibody kialakítás, hogy nem lehet az aksit kivenni, könnyen cserélni, esetleg nagyobbra, stb. Erre külön rátesz a nem bővíthetőm memória. Szóval nem tudsz belenyomni egy 16 gigás kártyát sem. A legördülő sáv üres, nem úgy mint a Samuknál, hogy könnyen letudod némítani a telefont, wifit/bluetootht bekapcsolni. Ehelyett jobbra-balra húzogatni kell a menüt, majd rákatt a kis négyzetre, behozza nagyban, stb. Nekem valahogy nem jött be az egész, bármennyire is kultiválom a Sony-t, mint márkát. A netes funkciók sem jöttek be túlságosan, kicsit túlérzékeny volt, a betűstíluson tuti lehet változtatni, de nekem az sem jött be. A Samun valahogy láthatóbbak voltak a dolgok. Fura apróságnak tűnnek ezek, de sajnos ez van. A Samu egyszerűen látványosabb, használhatóbb. Nem beszélve arról, hogy ez már JB-nnel jött ki.

(#184) arpitoth válasza Robbie85 (#183) üzenetére


arpitoth
csendes tag

A gps-el mi a helyzet?mert nekem arra sokszor nagy szükségem van.

(#185) retesz147


retesz147
addikt

sziasztok...

akinek van ilyen telója...le lehet némítani (root nélkül) a fényképező hangjait(fókus és társai)??

köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#186) gubacsino válasza Skynet258 (#178) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Asszonykámnak lenne (fehérben) első Android. Nem akartam túl drágát, (T-mobil ~50K) de azt sem hogy az alsó kategória miatt csalódjon. Mivel friss és 4.1.1 van rajta, tán a support is eltart egy ideig. Remélem legalább 4.2 ig ;]
Szal ha te láttad és tesztelted jó lesz ez? vagy sok? Most egy NOKIA500at nyuuuz, de tele a pupja vele. Vagy esetleg várjunk még?

[ Szerkesztve ]

(#187) kp78 válasza gubacsino (#186) üzenetére


kp78
addikt

A nokia 500 után ez űrtechnika lesz. Bőven megfelel neki szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#188) Skynet258 válasza gubacsino (#186) üzenetére


Skynet258
veterán

Holnap kirakom a tesztet róla, de addig is annyit tudok mondani, hogy nekem tetszik. Gyors, nem túl nagy, a szoftverben egy halom apróság van, amik lehet, hogy van akinek hasztalanok, de lehet, hogy hasznosak. Az egésznél az az érzésem egyébként, hogy leginkább pont az első androidot vásárlók a fő csoport, sok kis tipp segíti őket.
Fehérben meg abszolút szép kis csajos telefon, én feleségemnek is tetszik, csak neki az Xperia Mini Pro a megszokott, a fizikai bill miatt.
Én simán ajánlom. :K

https://geekpulse.hu

(#189) gubacsino válasza Skynet258 (#188) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat! :U :R
Már is zavarom, vizsgákon mostantól könnyebben átmegy :DD És nem ez enyémért kuncsorog.
kösz még egyszer.

(#190) retesz147 válasza Skynet258 (#188) üzenetére


retesz147
addikt

köszi az S3 mini tesztet! :R :C

Xiaomi 13 eu dev...

(#191) Skynet258 válasza retesz147 (#190) üzenetére


Skynet258
veterán

Nincs mit, remélem hasznos. :B

https://geekpulse.hu

(#192) paxm


paxm
aktív tag

sziasztok! SGS-ről váltottam erre, és nem bántam meg, nagyon tetszik(kék). A fényerő szenzor tényleg hiányzik, kerestem mindenhol,de sajna nincs automata fényerőszabályzás. Nagyon kellemes szép készülék, ajánlani tudom ha ezen gondolkodtok. SE P van egy kollégámnak, folyamatosan szidja!! Rot lehetőség van már hozzá? A GPS egyszerűen fantasztikus, azonnal van jel( a Pri... 12 műholdat lát net nélkül!!) Üdv

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#193) sajo13


sajo13
senior tag

A képeken a készülék tetején az előlapi kamera mellett van két(karika) érzékelő(?), az egyik a közelségérzékelő, de tudja valaki mi a másik? Tényleg nincs benne led-es visszajelzés az elmulasztott hívásokról?

(#194) littlelion21


littlelion21
addikt

Kijött a gsmarena-s teszt is.

(#195) gubacsino válasza littlelion21 (#194) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Kiváló teszt!
Az összegzést "elolvastam" Nagy jó hogy panel és árkategórián belül hasonlít. A többi készülék előnyeivel és hátrányaival. Lehet dönteni kinek mi éri meg, mi a szimpatikus.
Ahogy én látom sokan a hardver bűvöletében élnek. De az sokat nem ér, ha nincs rá olyan soft ami azt ki is használja. SIII okosságai, amit megörökölt a nagy testvértől, teszik igazán vonzóvá. Ezek nem jönnek, át dizájnból, és a nyers vas adataiból. Erre a készülékre pont igaz hogy nem külső alapján kell megítélni.

[ Szerkesztve ]

(#196) mediumgecso


mediumgecso
őstag

AKKOR KÉREM SZÉPEN!!!!!!!!!!!
Holnap már a kezemben tartom az S3 mini-met, természetesen kék színben....
Már nálam lehetne de zárás előtt megadta magát a Telenor hálózata, ezért holnapig várnom kell, nem vehettem át...Egyszerűen gyönyörű, nagyon tetszik a vassss :D
Ha valakit érdekel, megosztom tapasztalataimat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#197) RicoRR válasza mediumgecso (#196) üzenetére


RicoRR
tag

Mindenkitől kérdezem, aki tulajdonos már, hogy:
- gorilla glass? azért érdemes fóliát venni rá?
- akku idő, egy töltéssel üzemidő?
- vétel - hangminőség oda-vissza?
- automata fényerő állítás hiányzik a mindennapos használat során?
- szöveg begépelés milyen, könnyű/nehéz?
- egyéb érdekes tapasztalat?

köszi!

(#198) sajo13


sajo13
senior tag

Volt szerencsém kézbe venni és picit nyomkodni egy üzletben, egész jó kis készülék, sokkal smooth-abb, mint az Xperia P, pedig ugyanaz a vas. Valószínűleg a 4.1-es JB is belejátszik. Ami nem tetszett az a műanyag-csúszós ház.

(#199) retesz147


retesz147
addikt

én is megtapogattam már a BP. ALLEE Bestbyt-ban.....nagyon frankó kis gépezet!! nekem tetszik! még az ára ami nagyon magas....de megy ez majd lejjebb is...a tulajoktól én is szívesen látnék egy összefoglaló/tapasztalatot.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#200) mediumgecso válasza retesz147 (#199) üzenetére


mediumgecso
őstag

Elég sűrű a hetem, de szombat délutántól nekiesek igazán, és megosztom tapasztalataimat.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.