Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) paxm válasza dorika87 (#643) üzenetére


paxm
aktív tag

+1 nextel

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#652) csiporgo válasza RicoRR (#641) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Ezt,hogy csináltad?Mert én nem találom vagy a fáradtságtól vagy egyszerűen csak béna vagyok.
Előre is köszi a válaszod:-)
Addig is keresgélem,hátha meglelem.
És köszi a billentyűzetre adott válaszod.Valószínűleg ezért nyomok félre többször.:-)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#653) csiporgo válasza RicoRR (#648) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Bocs lejárt a szerkesztési időm vagy mi.
Fájlkezelőt az AndroZip prot használom.Lehet van jobb is nem tudom.
Nekem arra,amire kell pont megfelel.pl.kicsomagolásra,másolásra.

paxm: :R :K

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#654) RicoRR válasza csiporgo (#652) üzenetére


RicoRR
tag

16 perc egy gyerekkel:

beállítás->mozgás->elnémítás/szüneteltetés pipa kivesz

(#655) trobi28 válasza mediumgecso (#639) üzenetére


trobi28
addikt

Nem az N-es verziót raktam fel. Ezt raktam fel,itt működnek a linkek is :K
Ez 4.1.1-es és hibátlanul működik :K

csiporgo: Próbáld ki a TotalCommander-t ,ingyenes a Play-en és tud mindent :K

RicoRR: Én segítek szivesen bárkinek hiszen én is segítségre szorulok néha és jól esik ha kapok de vannak olyan alap dolgok amit nem lehet elmagyarázni egy mondatban,pl root az mi? Na ilyenkor szoktam javasolni a google keresőt.Ha valakit érdekel akkor ne legyen lusta és nézzen utána :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#656) csiporgo válasza RicoRR (#654) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Ja,hogy az?Baccus. :D :R
Mi van?16 perc egy gyerekkel?Mi?Nem értem.Booooocs. :D

trobi28: Köszi.Meglesem.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#657) RicoRR válasza trobi28 (#655) üzenetére


RicoRR
tag

jogos!

ez a mindent tud, ez vonatkozik arra is amit a titanium backup tud, pl. jegelni a nem szükséges appokat rootolt teló esetében?

ha jól veszem ki te ezt a rootot ajánlod? ez tuti, könnyen telepíthető és visszavonható (ha szervízbe kellene vinni) és a gyári újratelepíthető, minden oké marad. köszi, megnézem!

videókról mindenkitől:
raktam fel egy filmet és rákérdezett, hogy konvertálja-e megfelelő formátumra. ennél különb konvertálásra van-e szükségem, lehetőségem külső programmal?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#658) trobi28 válasza RicoRR (#657) üzenetére


trobi28
addikt

Ez konkrétan egy root-olt fw,ha gariztatni kell akkor vissza kell húzni egy szűz gyári romot és kész :K

Ha TotalCommanderre gondolsz akkor az egy fájl kezelő,jegelni nem tud de nincs is létjogosultsága neki a Jelly Bean-él mert ott az alkalmazások kezelésénél bármilyen appot le tudsz tíltani,az olyan mintha jegelnéd,nem fog futni többé de bármikor vissza kapcsolható :K

Nem kell konvertálni a filmet,csak simán húzd rá,vinni fogja :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#659) Rosszarcu01 válasza csiporgo (#649) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Na ezért nem kell nekem gyerek!!!

Köszönöm, h. szakítottál rám 2 percet az életedből és nagy kegyesen válaszoltál. Bízok benne, h. nem kaptak az ujjaid ínhüvely gyulladást a gépeléstől. ;]

(#660) RicoRR válasza trobi28 (#658) üzenetére


RicoRR
tag

de ez csak a rootolt telókra igaz ez a jegelős dolog, ugye?

azt írja a linked, hogy független telefonra. ezzel ne törődjek, mi?

(#661) csiporgo válasza Rosszarcu01 (#659) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Áááá,erre még válaszolni sem érdemes.......
Szánalmas.Csak sajnálni tudlak.
Kérlek kímélj meg a válasszal.
Köszönöm

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#662) trobi28 válasza RicoRR (#660) üzenetére


trobi28
addikt

Mindegy milyen készülékre teszed fel,az enyém Telenoros.
A jegelős dolog minden készüléken működik,nem kell hozzá root sem,a JellyBean-be már benne van alapból tehát ha valaki csak ezért akar root-olni akkor feleslegesen teszi :K

Rosszarcu01: Egy kicsit vissza foghatnád magad :(((
Olyan dolgokban kérsz segítséget amit 10 másodperc alatt meg lehet találni a keresőbe és akkor még neked áll feljebb ? Tényleg szánalmas :(

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#663) Aryes válasza RicoRR (#645) üzenetére


Aryes
nagyúr

Rosszarcu1, RicoRR: elég fiatal lehetsz, ha így látod a fórumot. Egyes jobb fórumokról ilyen hozzáállás miatt jobb esetben kiutálnak, rosszabb esetben bannolnak.
Ha egy kérdésre nem kapsz választ egy fórumon,

a. A google találati lista első oldalán olvasható a válasz
b. Az adott topikban már szó volt róla, esetleg akár a nyitó hszben
c. Aki tudná a választ, épp nem látogatja a topikot, vagy nincs ideje kiguglizni helyetted a választ, a többiek pedig nem akarják szétoffolni a topikot azzal, hogy "bocs, nem tudom"

Na béke. :)

[ Szerkesztve ]

(#664) kp78 válasza paxm (#651) üzenetére


kp78
addikt

Én is Nexteltől rendeltem karira a feleségemét :K
Megbízható bolt. :)

(#665) Rosszarcu01 válasza trobi28 (#662) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Na ne mond, kétlem!

(#666) trobi28 válasza Rosszarcu01 (#665) üzenetére


trobi28
addikt

Gondolkozz el rajta hogy talán a tenyérbe mászó stílusod miatt nem válaszolnak neked :U
Részemről befejeztem mert félek hogy lealacsonyodok a te szintedre :P

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#667) RicoRR válasza trobi28 (#662) üzenetére


RicoRR
tag

enyém is telenoros.

alkalmazás kezelőben, már látom.? és mi előnyre tehet így szert az ember? kevesebbet fogyaszt? gyorsabb?

köszi

nézem, hogy a ramom 627mb nyira tele van (erről már talán pont te írtad, hogy ez alap androidnál) és az 1 giga egyébként is csak 804mb (ezt mondjuk régebben fedeztem fel)

[ Szerkesztve ]

(#668) retesz147 válasza Rosszarcu01 (#665) üzenetére


retesz147
addikt

gyerekek....ne veszekedjetek már!

végre beindul lassacskán a fórum, erre előjönnek itt is a "beleállok a másikba" című hozzászólások....

nyugalom!

@Rosszarcu01 egyébként van S3 mini-d, vagy még csak érdeklődős státuszba vagy?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#669) trobi28 válasza RicoRR (#667) üzenetére


trobi28
addikt

Olyan appokat kilőhetsz amit soha nem használsz.Annyi előnye lehet hogy kevesebb ram-ot eszik,gyorsulni szerintem nem nagyon fog mert elég gyors ez így is :K

retesz147: Ő kötekedő státuszban van :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#670) Aryes válasza trobi28 (#662) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mondjátok már meg nekem minek kell rootolni a telefont a "jegeléshez"?
A beállítások/alkalmazások/letiltás ugyanezt megteszi gyári rommal is.

(#671) RicoRR válasza Aryes (#670) üzenetére


RicoRR
tag

jól van nem rootolok (mert nincs rá szülségem - minden működik, ahogy kell), csak gondoltam az olyan vagány.

(#672) trobi28 válasza Aryes (#670) üzenetére


trobi28
addikt

Ugyan ezt írtam le én is ha egy kicsit vissza olvasol :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#673) retesz147 válasza trobi28 (#672) üzenetére


retesz147
addikt

ha már ennyire belejöttük itt az írogatásba...kérdeznék én is párat....és jaj lesz annak aki nem válaszol :D :))

1. 3 betűs Primo navi működi rendesen a telón? gyorsan talál jelet a kicsike?

2. Vibert esetleg, ha használ valaki, működik rendesen? mostanában sokat panaszkodnak rá, de nekem működik az öreg telómon.....itt mi a helyzet?

köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#674) trobi28 válasza retesz147 (#673) üzenetére


trobi28
addikt

A három betüsből a régebbit használom nem a Primót,mert nem jött be a teljes képernyős nézete neki.Az teszi a dolgát rendesen :K
Vibert használom és működik ahogy kell :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#675) retesz147 válasza trobi28 (#674) üzenetére


retesz147
addikt

:R :R
ha lesz telóm és időm, akkor megpróbálom megszerkesztem a Primot teljes képernyőssé....remélhetőleg 2 héten belül ez be fog következni, akkor majd írok....

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#676) trobi28 válasza retesz147 (#675) üzenetére


trobi28
addikt

Azt nem kell szerkesztgetni mert az alapból teljes képernyős ,ezért nem jött be nekem , nem látom a Statusbar-t használat közben és ez zavart :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#677) Aryes válasza trobi28 (#672) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt akkor írtad, amikor én is gépeltem, azért nem láttam. :D

(#678) retesz147 válasza trobi28 (#676) üzenetére


retesz147
addikt

jahhhhh....bocs...félreértettelek....úgy értettem, hogy nem jelenik meg (nem jön be) teljes képernyőn....

mert elvileg lehet játszani a felbontással (más fórumokban(ahol a virtuális bill. kitakar a képernyőből) írogattak erről)

elnézést....félreértettelek....

Xiaomi 13 eu dev...

(#679) trobi28 válasza retesz147 (#678) üzenetére


trobi28
addikt

Semmi baj , két értelmű volt :R

aryes: :R

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#680) paxm


paxm
aktív tag

azért a rotoláshoz annyit hozzáfûznék,hogy megpróbáltam visszatenni a gyári független romot és nem tudtam! valaki próbálta már? ez így elèg érdekes lesz ha gariztatni kell. 4.1.2.est (xda faria rom) tettem fel, ami teljesen rendben van.segìtséget ,ötleteket szívesen vennék!

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#681) retesz147 válasza paxm (#680) üzenetére


retesz147
addikt

:Y

Xiaomi 13 eu dev...

(#682) GagaAa


GagaAa
csendes tag

sziasztok! azt szeretném megkérdezni, hogy ha esetleg lenne lehetőségetek arra, hogy az árcédulát nem figyelembe véve válasszatok az s2, az advance, vagy az s3 mini között, melyikre voksolnátok és miért? köszi előre!!

(egy lelkes amatőr)

(#683) trobi28 válasza paxm (#680) üzenetére


trobi28
addikt

Én még nem próbáltam meg vissza rakni a gyárit de remélem nem lesz gond vele ha sor kerül rá.
Eddig minden telónál meg tudtam oldani remélem nem ez fog ki rajtam :K

GagaAa: Nekem volt S2-őm tavaly egy pár darab,ha jól emlékszem 5-6 darab de ez a telefon nagyon bejött.Nem mennék vissza S2-re.Valahogy jó a fogása,nekem elég a 4 col,sokkal jobban meglapul egy zsebben,és talán ami a legjobb benne aza hivatalos JellyBean :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#684) retesz147 válasza GagaAa (#682) üzenetére


retesz147
addikt

nincs S 3 minim,s2-m és S Advancom se....

szimplán adatok,fórumok, google alapján mondom el a véleményem:

Talán az S2 a legjobb a 3 teló közül(és a legdrágább is), bár elvileg az S3 mini paliban van vele...S2 nagyobb,öregebb(de a procija 200MHz-el nagyobb órajelű) ezáltal talán ő a legerősebb...

az S3 mini az Advancetól elvileg csak formában és +256MB RAM-ban különbözik + újabb

az S Advance nemsokára megkapj a JB-t, viszont az S3 mini már alapból azzal indult....szóval reméljük, hogy tovább támogatottabb lesz, mint a másik kettő....

nagyon nagy szerepet játszik az ár....legolcsóbb az S Advance és azért az árért szinte tökéletes...az S3 mini újjabb, trendi, de drága (nekem mégis ő tetszik és veszek is)....

nagyon nehéz a döntés....nekem is az volt....de én már meghoztam....S2-t nálam a mérete zárta ki...kizárólak 4" a megfelelő méret számomra.....innentől a köv. az S3 mini tudásban és az utolsó az S Advance (de csak a kevesebb RAM miatt)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#685) Aryes válasza paxm (#680) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az nem sokat mond, hogy nem tudtam. Elment az áram? Kiesett a kábel a kezedből? Vagy miért? :)

GagaAa: Ha fontos a kamera, rgb mátrixos, nagy méretű kijelző, akkor mindenképp s2. Ha a zenelejátszót többet fogod használni, fontos, hogy kapjon a telefon legalább két főverzió frissítést az androidból, akkor s3 mini. És ha a minit szeretnéd jobb előlapi kamerával, kevesebb rammal, advance. :)

Retesz147: szerintem a kijelzője is szebb a mininek.

[ Szerkesztve ]

(#686) GagaAa


GagaAa
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat! Hosszabb távra tervezek az új választottal és az elmondásaitok alapján (meg amit hozzá olvasgattam) a mini lesz a befutó. :R :R :R

(#687) paxm válasza Aryes (#685) üzenetére


paxm
aktív tag

odinnal visszaraktam a gyárit,el is indult,de a programok betöltésénél megtorpant és bootlop! többször újra raktam,u.a. másik root-olt romot is feltettem,ami neked is van,azzal is u.a. volt! ez simán vissza ment,és o.k. a 4.1.1.-es root-olt romot is használtam az elején,azután raktam fel ezt. talány!!! az sgs-t sokat romoltam,nem vagyok teljesen kezdő.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#688) trobi28 válasza GagaAa (#686) üzenetére


trobi28
addikt

Én nem akarlak rábeszélni egyikre sem de mivel kiadták Ezt a készüléket így nagyon gyanús hogy nem lesz hivatalos JellyBean az S2-re.Abból gondolom hogy akkor a ráncfelvart készülékből nem sokat adnának el.Kicsit sumákol a Samsung,ugyan ezt csinálták az S1-el is,nem adták ki rá az ICS-t ilyen-olyan dumákkal.Szóval ez miatt én nem vennék S2-öt :(

paxm: Szerintem keress egy több fájlos romot XDA-n,azzal gyalul mindent és akkor fel kell mennie mindennek.Nem tudom hogy van-e ilyen rom,még nem volt szükségem rá de majd utána nézek :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#689) paxm válasza trobi28 (#688) üzenetére


paxm
aktív tag

köszi,de szerintem csak egy file-os romok vannak! érdemes lenne ennek utána nézni, okulhatna belőle mindenki.

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#690) GagaAa válasza trobi28 (#688) üzenetére


GagaAa
csendes tag

köszi szépen, igazad lehet! pont ebből a megfontolásból tettem fel egyébként a kérdést. :)

(#691) Aryes válasza paxm (#689) üzenetére


Aryes
nagyúr

Olyanokat gondolom csináltál, hogy teljes data/dalvik cache törlés...? Persze flash előtt, mivel utána nincs mivel. :)

[ Szerkesztve ]

(#692) aicon válasza paxm (#680) üzenetére


aicon
senior tag

Mit ad pluszban ez a rom? (xda faria rom)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#693) paxm válasza Aryes (#691) üzenetére


paxm
aktív tag

a telefonról csináltam csak a gyári visszaállítást. ezeket a jól ismert wipe-okat nem igazán tudom honnan lehetne,és kell+e egyáltalán?
most mennem kell,este vissza nézek.üdv.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#694) Aryes válasza paxm (#693) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát amíg fent van a főzött rom, biztos van recovery benne. Abba belépsz és csinálsz egy alapos nagytakarítást, utána nem indítod el a rendszert, hanem download mód és rá a gyári. Ennek muszáj működni, más okot nem tudok elképzelni, amiért ne indulna.

(#695) csiporgo


csiporgo
csendes tag

Tudtok olyan programot amin online(live)lehet tv-t nézni?pl.rtl klub,tv2,sport csatornák.Keresgéltem a playen,de semmi használható nem volt.
És irgum-burgum,ha nem válaszoltok azonnal! :DD :U

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#696) dorika87


dorika87
őstag

Valószínű, hogy már volt róla szó korábban, én mégis megkérdezném (remélem nem köveztek meg érte) de nekem fontos lenne némileg az üzemidő is. Nem számítok nagy dologra, mert azért tisztában vagyok azzal mennyit bírnak ezek a telók, de megkérdezném, hogy nektek meddig bírja az akksi, hány napig? Én többnyire neteznék rajta (wifi és mobilnet) mail, néha zene, film (sorozat) közösségi hálózatok, játék nem igazán. És ha már itt tartunk én is feltennék egy olyan kérdést (ár/érték arány nem számít most) ha választanotok kellene HTC One S és SIII mini közül melyiket választanátok. Mert én sajnos nem tudok dönteni. Hallotam, hogy HTC-nek vannak akksi gondja, home screen probléma, gyári gari se érhető el nagyon nálunk, max MM, Edigital, stb... viszont erősebb proci, kamera. SIII mini van gyári garilval, meg fehér színben is (bár az a legmellékesebb, viszont nőies:)) kicsit gyengébb proci, kamera, viszont talán megbízhatóbb telefonnak tűnik. Nektek mi a véleményetek?

Ui: S2-t én is néztem, teljesítményre hasonló mint HTC One S, de elvetettem mert az szerintem nem nőies, és nekem ez is kell néznem :)
Köszi a válaszokat!

(#697) Tarantula33


Tarantula33
tag

Üdv mindenkinek! Egy új mini tulaj. úgy látom már van mit olvasni.

Huawei P30 pro

(#698) uzsoltS3 válasza dorika87 (#696) üzenetére


uzsoltS3
csendes tag

Szia!
Nekem normál használat mellett 1,5-2 napot simán kibír a kicsike!
Ez azt foglalja magában, hogy napi 1-.2 (átlag 5-15 perc) telefonálás és mikor itthon vagyok akkor állandó wifi kapcsolat és szinkronizálás...
De ha fontos szempont nálad a hosszú üzemidő akkor esetleg tudom javasolni a Nokia Lumia 610-et (bár ez nem androidos hanem windows-os) egyik ismerősömnek van és átlag használat mellett simán bírja neki a 4 napot is!!!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40-->Siemens ME45-->Siemens M55-->SonyEricsson W300-->SonyEricsson W610--> SonyEricsson Xperia X10 Mini Pro-->Samsung I8190 Galaxy S III mini (kék)

(#699) dorika87 válasza uzsoltS3 (#698) üzenetére


dorika87
őstag

Köszi a segítséget. Inkább androidban gondolkodom. És megtetszett az S3 mini. Egyébként nekem ha két napot kibír átlag használat mellett az már jó.

(#700) csiporgo válasza dorika87 (#696) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Nekem 1-1.5 napot bír.Átlagos használat mellett.Már ha átlagos ez. :U Értem ez alatt,itthon állandó wifi kapcsolat(nem kapcsolgatom ki-be)1-2 telefonálás(kb 10 perc),gyerekeknek néha mese nézés rajta(kb.fél óra).Azt hiszem ennyi.

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.