Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) kiszu válasza Aryes (#900) üzenetére


kiszu
senior tag

Azért ,ha szeretne,szerintem vegyen magának.
Vagy nem?

(#902) Aryes válasza kiszu (#901) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért, úgy hangzott, mintha le akartam volna beszélni? :DDD

(#903) retesz147 válasza kiszu (#901) üzenetére


retesz147
addikt

8GB-t használok....azt kinőttem.....kb 12-13GB-re lenne szükségem.....de tudom milyen a világ....2 éve a 8GB-s is hatalmas volt....most harmat kevés....(laptopon az 1TB lassan betelik:D, mániákus gyűjtő vagyok,sorozat,film, kép,csak akkor törlök, ha már nincs helyem,nem lustaság....ilyen a természetem....sajnos:D....más bélyeget gyűjt én meg ezeket...telómról még soha nem töröltem képeket...amit egyszer elkattintok az marad....és sokszor jól jött:D)
hatalmas ugrás lenne a 32...ezért kérdeztem, hogy 32 v 16...melyik éri meg jobban.....még alszok rá....árban lehet inkább maradok 16-nál.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#904) lac0211 válasza retesz147 (#903) üzenetére


lac0211
tag

8 giga meg 16 giga ??
én vígan el rohangálok a 2gigás memóriakártyával amit még a Galaxy Ace -hez kaptam anno ... :D
előtte LG Arena volt .. .annak meg alapból 8 giga volt a memóriája :D

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#905) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Itthoni pc-n XP van meg sajnos, letoltottem a Kies-t,feltelepitettem,de sehogy se megy a kapcsolodas a telefonnal. Probaltam a hibamegoldot is lefuttatni (ahol felteszi asszem a drivert ujra), de ez se segitett... :( Volt mar vkinek hasonlo hibaja?

(#906) Aryes válasza Mzombi (#905) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem sorozatban ez van. Feladatkezelőből lődd ki a kies tray agentet meg az összes kieshez kapcsolódó folyamatot. Indítsd el a kiest újra és akkor dugd rá a telefont. És várj, nagyon sokat. Nálam ez szokott működni.

(#907) Mzombi válasza Aryes (#906) üzenetére


Mzombi
aktív tag

megtettem, de egyből, amikor rádugom a telefont, kiírja, hogy "az eszköz telepítése során..." és a Kies meg csak "gondolkozik", de semmi se történik...:/

(#908) csiporgo válasza Mzombi (#907) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Épp tegnap nekem is ezt csinálta.Letöltöttem újra a samsung oldaláról,telepítettem és azóta jó.Kapcsolódik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#909) Aryes válasza Mzombi (#907) üzenetére


Aryes
nagyúr

Telefont indítsd újra, amúgy ez driver probléma, kies újratelepítés esetleg megoldja. Meg próbáld másik usb portra dugni a telefont.

(#910) Mzombi


Mzombi
aktív tag

Ok, koszi, majd ezt is megprobalom...
Masik, amit most vettem eszre:Gtalk vmiert nem fut a hatterben, pedig csak visszanyillal leptem ki belole es amikor ujra megnyitom, akkor latom, hogy offline vagyok :(

(#911) borist


borist
tag

[link]
valakinek ilyen gyári tokja van?

(#912) trobi28 válasza borist (#911) üzenetére


trobi28
addikt

Nincs és nem is kéne :DD

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#913) RicoRR válasza Mzombi (#910) üzenetére


RicoRR
tag

internetkapcsolat van? :)

(#914) RicoRR válasza retesz147 (#893) üzenetére


RicoRR
tag

Adata 32GB Class10, semmi probléma, miért ne menne?

(#915) RicoRR válasza Aryes (#857) üzenetére


RicoRR
tag

nem is a töltéssel van a probléma, hanem azzal, hogy leveszed a töltőről és az első 5-8% pillanatok alatt elfogy.

bocs, a sok postért

(#916) Mzombi válasza RicoRR (#913) üzenetére


Mzombi
aktív tag

humoros... wifin van folyamatosan...

(#917) Kami11


Kami11
őstag

Új 4.1.2 es root-ol Jelly-bean elérhető, tölthető innen.
Odin3-al flash-elhető, nem töröl semmit, azaz minden adat alkalmazás megmarad.
Infó itt.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#918) kiszu válasza Kami11 (#917) üzenetére


kiszu
senior tag

Már töltöm is le :)
Bár,az eddigivel se volt semmi bajom.

(#919) Aryes válasza Kami11 (#917) üzenetére


Aryes
nagyúr

Most komolyan, rendesen szégyellem magam, hogy nem akarom rootolni a telómat. :DDD
De érzem, hogy egyre nagyobb a nyomás rajtam, úgyhogy előbb-utóbb kénytelen leszek engedni. :K
Csak azt nem értem, hogy legjobb tudomásom szerint adb-n keresztül régebben lehetett root hozzáférést létrehozni usb-n keresztül számítógépről (talán a spicámat még legelőször így rootoltam!), ami pont elég lenne, hogy pár dolgot módosítsak. De ez a teló azt mondja, hogy a végleges romban ezt a lehetőséget kikapcsolták. Vagy rosszul tudom, és régebben is ez volt?

(#920) Kami11 válasza Aryes (#919) üzenetére


Kami11
őstag

:))
Nekem csak azért kell a root, hogy tudjam használni a Tibit! :DDD
Meg esetleg a Lucky Patcher-t. :B

Valóban nem törlődött semmi, minden alkalmazás, beállítás megmaradt, valamint kaptunk egy súgó kézikönyvet, valamint pár Google alkalmazást:
- Üzenetküldő+
- Flipboard
- Play könyvek
- Play Movies
- Video Hub
Valamint kapott két "gyorsikont" az Internet megosztás és a Mobil Wi-Fi hotspot.

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#921) lac0211


lac0211
tag

valaki segítene h hogyan kell unrootolni a telót ??

mer nem működik az amit szerettem volna ... :(

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#922) flu-shot válasza lac0211 (#921) üzenetére


flu-shot
csendes tag

unrootolni????

vissza töltöd a gyári firmware-t az Odin-nal? nemtom....

gyári fw például itt

(#923) Déve


Déve
tag

Hali, a kérdésem az, hogy szerintetek 60ezerért van ennél jobb alternatíva? A t-mobilenál XS csomagban webshop ár nincs 60ezer, ami nagyon vonzóvá tette ezt a telót a szememben :)

(#924) trobi28 válasza lac0211 (#921) üzenetére


trobi28
addikt

Minek unrootolni,jól jöhet az még,enni nem kér :K

Déve: 60 ezret már bőven megéri.Ennyi pénzért nehéz lenne jobb készüléket találni,max használtba.

aryes:Most nekem sincs rootolva de ami késik nem siet :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#925) Aryes válasza trobi28 (#924) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát történhet olyan, hogy úgy elromlik, hogy nem tudod a szervíz előtt eltüntetni a root nyomait, akkor jól jöhet, hogy ha eleve tiszta volt a telefon.

(#926) retesz147


retesz147
addikt

egy amatőr kérdés....

elvileg azt olvastam/hallottam, hogy ezekben az új androidokban, lehet jegelni azokat a programokat, amiket nem használsz....és akkor nem indulnak el maguktól feleslegesen....(root nincs)

ez igaz?

ha igen....hogy kell? mert nem találtam még meg.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#927) kiszu válasza retesz147 (#926) üzenetére


kiszu
senior tag

Jegelni nem,csak elrejteni a menüből.
Menü----elrejtés

(#928) trobi28 válasza kiszu (#927) üzenetére


trobi28
addikt

Rossz válasz :N
Lehet jegelni.
Alkalmazások kezelése,ott rámész az app-ra amit ki akarsz lőni és ott a jobb felső sarokban a Letíltás,uána nem fog elindulni :K

aryes: Mondjuk ez jogos de egy ilyen telefon sose romlik el,kivéve ha igen :DD

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#929) retesz147 válasza trobi28 (#928) üzenetére


retesz147
addikt

thx!!

még egy kérdés.....csak, hogy ne szabaduljatok meg tőlem....

a Wi-Fi bekapcsolva tartás->Mindig.....elvileg ez azt jelenti, hogy soha nem kapcsolódik le a wi-fi-ről...ugye?

mert töltöttem le pár maps térképet és azt vettem észre, hogy míg be van kapcsolva a kijelző, addig normális sebességgel jönnek le az adatok, de amikor kikapcsol, akkor kb. 1/3-ára csökken vissza a letöltési sebesség....töltöget,töltöget, de lassan.....

ez normális, vagy valamit be kellene állítanom?

előre is köszönöm!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#930) trobi28 válasza retesz147 (#929) üzenetére


trobi28
addikt

Azt jelenti.Nem lenne szabad be lassúlnia.Én Ttorrent-el töltöttem le utoljára így filmet hogy ki volt kapcsolva a kijelző de nem vettem észre lassulást,néha ránéztem hogy hol tart de ment rendesen :K

Egyébként kérdezz nyugodtan,az ilyen építő jellegű kérdésekkel semmi baj sincs,a kötekedő,trollkodó,fikázó kérdésekkel annál inkább főleg olyanok klaviatúrájáról akik életükbe nem fogtak ilyen készüléket a kezükbe :(((

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#931) retesz147 válasza trobi28 (#930) üzenetére


retesz147
addikt

hát pedig nálam igen.....70 MB töltöttem le kb.....1 percig nyitva volt a kijelző, eljutott kb 10%-ig.....majd kikapcsolt....olyan 10 perc múlva mondom megnézem.....25%-nál tart....hagytam bekapcsolva...felment 40%-ig(1 perc alatt) majd megint kikapcsolt....vártam vele több mint 10 percet->55%......szóval....ezt eljátszottam 3x....

Beállítások->alkalmazáskezelő->letöltött->ChatON->balra: kényszerített leállítás jobbra:frissítések eltávolítása lent: Adatok törlése DE jobb felül nincs olyan opció, hogy Letiltás( még inaktív gombként se)

Xiaomi 13 eu dev...

(#932) trobi28 válasza retesz147 (#931) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt csak az előre telepített appoknál tudod megtenni,az utólag telepítettet le lehet max törölni és akkor nem indul el tuti.Nézd meg az összes appnál,ott lesz az a letíltás opció :K
Ha a ChatOn előre telepített akkor lehet hogy a frissítések eltávolítása után lesz aktív ez fül.

Ezt a letőltés lassulást nem értem,esetleg próbálj ki te is valamit Ttorrent-el leszedni,lehet hogy átmegy valamilyen energia takarékos megoldásba a telefon ha ki van kapcsolva akijelző és akkor nem tud fullon letőlteni,nem tudom,ez csak tipp. Jut eszembe:nincs bekapcsolva az Energia takarékos opció?

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#933) lac0211 válasza flu-shot (#922) üzenetére


lac0211
tag

igen unrootolni mert ha vmi baja lesz akkor észreveszik a szervízbe és akkor nincs garancia ...

de 1 sima gyári visszaállítás nem elég ??
amúgy a teló kártyafüggetlen.

trobi28: az lehet de idegesít h vmit elállítottam és most ott csücsül a menüben ... én ilyen vagy működik a dolog és marad vagy a nem működik és repül típusu felhasználó vagyok ... ne foglalja nekem a helyet .. :)

[ Szerkesztve ]

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#934) trobi28 válasza lac0211 (#933) üzenetére


trobi28
addikt

Gyári vissza állítás tuti nem elég.Rá kell húzni egy gyári FW-t,Sammobile.com-on van egy csomó.Ugyanúgy kell mint ahogy rátetted a root-oltat :K

Ha csak valamit elálítottál akkor nyomj egy gyári adatok vissza állítását és minden megint gyári(persze a root marad),csak utána óvatosan a nyomkodással :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#935) retesz147 válasza trobi28 (#932) üzenetére


retesz147
addikt

:R :R :R a letiltásban igazad volt.....le kell szedni a frissítést és aztán megjelenik a letiltás....

energiatakarékos nincs bekapcsolva....

Xiaomi 13 eu dev...

(#936) lac0211 válasza trobi28 (#934) üzenetére


lac0211
tag

és itt hol kéne keresnem ... addig eljutottom eszmefuttatásban h firmware menüpont. :F

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#937) trobi28 válasza lac0211 (#936) üzenetére


trobi28
addikt

Regisztráció kell hozzá,utána a keresőbe beírod a telefon tipusát,jelen esetben i8190 és feldobja az FW-ket időrendi sorrendben,a többi már menni fog :K

retesz147: Akkor nincs több ötletem a lassulásra :(((

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#938) retesz147 válasza trobi28 (#937) üzenetére


retesz147
addikt

majd még tesztelgetem.....aztán beszámolok róla....
köszi mindent!!!

Xiaomi 13 eu dev...

(#939) lac0211 válasza trobi28 (#937) üzenetére


lac0211
tag

a Hungary VDH a kártyafüggetlen ?? vagy a XEH ?? :F

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#940) trobi28 válasza lac0211 (#939) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt nem tudom,nekem Telenoros van de mintha a XEH lenne de jön talán valaki okosabb nálam és megmondja a tutit :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#941) lac0211


lac0211
tag

Valaki ! akinek kártyafüggetlen telefonja van és nincs rootolva az legyenszíves mondja meg h a telefonnak mivel végződik az Alapsáv Verziója.

ALJ - ra vagy ALK -ra

előre is köszönöm !! :R

LG Arena KM900 -> Samsung Galaxy Ace -> Sony Ericsson Xperia Mini -> Samsung Galaxy S III Mini -> Samsung Galaxy S4 Mini

(#942) retesz147 válasza lac0211 (#941) üzenetére


retesz147
addikt

ment a pü, de egyébként XXALJL (kártyafüggetlen szűz gép)

Xiaomi 13 eu dev...

(#943) Aryes válasza retesz147 (#929) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem tutira úgy tűnik, hogy kikapcsolt kijelző amellett lekapcsolja a wifit és mobilneten töltesz tovább. Az energiatakarékos mód pont ezt csinálja, de nézd át alaposan a telefont, nincs-e valahol bekapcsolva valami hasonló funkció.
Megnéztem, a wifi beállításoknál van pár opció ami ilyen viselkedést eredményezhet. Nézd át őket.

[ Szerkesztve ]

(#944) mediumgecso válasza lac0211 (#939) üzenetére


mediumgecso
őstag

A VDH vodás fw-t jelent, az XEH a független

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#945) retesz147 válasza Aryes (#943) üzenetére


retesz147
addikt

átlesegetem őket.....

nálam kizárt, hogy átkapcsolna mobilnetre, mivel nincs benne SIM kártya:D

Xiaomi 13 eu dev...

(#946) Aryes válasza retesz147 (#945) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor leveszi a cpu sebességét készenlétben, lehet nem a kapcsolat sebessége lesz kevesebb, hanem a programé.

(#947) retesz147 válasza Aryes (#946) üzenetére


retesz147
addikt

valószínű ez lesz....mert az aksinál a wifi bekapcsolva marad, viszont ébrenlét pedig kikapcsolódik.....tehát, ha kikapcsol a kijelző, valószínű minden lassabbá válik a CPU miatt, hacsak a bármilyen másik progi nem tartja ébren......

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#948) Aryes válasza retesz147 (#947) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tedd fel a noled progit, és kapcsold be rajta, hogy állandóan mutassa az órát. Szerintem az megoldja a problémádat, bár az akksi elég gyorsan merülni fog.

(#949) RicoRR válasza trobi28 (#932) üzenetére


RicoRR
tag

ha valamit letiltottam, akkor mi lesz? több üres ramom lesz, az jó valamiért, úgy értem észrevenni a különbséget? Ugyan így vissza lehet kapcsolni, ha adott alkalmazás mégis csak kell? pl. egy "engedélyez" gombbal?

nekem is XXALJ-re végződnek a megmondások, akkor az én telóm is kártyafüggetlen? mire végződnek a telenoros telefonok megmondásai? egyáltalán ez ebből látszik, vagy másból, vagy semmiből?

olyanokat csinál az alkalmazás kezelő widgetem, hogy mennek a feladatok és kihelyezve oldalra az 'összes befejezése' gombra, mostanában nem történik semmi. be kell mennem az alkalmazásba és ott lekapcsolni egyenként, vagy az összeset. valakinek hasonló? ezt a héten vettem észre. eddig nem csinálta. most újraindítottam. meglátjuk.

(#950) trobi28 válasza RicoRR (#949) üzenetére


trobi28
addikt

Újra aktiválhatod ha akarod az "engedélyez" gombal.
Az hogy van-e értelme az a mai napig vitatott téma.Elvileg minél kevesebb dolog fut annál több ram marad és jobban pörög a vas de a "szakértők" azt mondják hogy semmi értelme mert az Android rendszer úgy működik hogy bezárja ha túl terhelődik a rendszer azt az app-ot amit nem használ az ember épp.Szóval nem tudom.Én kilöttem azokat amiket sose használok hisz nincs rá szükségem. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.