Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Hello Mindenki!

Akksi általánosságban mennyit bír?

Röccenés mentesen mügszik a teló?

Ha lezárt képernyőnél hívnak, felveszem, lebonyolítom a hívást és leteszem, akkor visszazár a képernyő vagy sem?

Telefonálás közben hangminőség?

:R

(#502) Aryes válasza TRitON (#500) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak poénból: beírnád a tárcsázóba ezt a kódot:
*#8740#
Ha kiír valamit, írd már be ide (figyelj, mert csak egy pillanatra írja ki), azt is, ha nem reagál rá.

(#503) mediumgecso válasza TRitON (#500) üzenetére


mediumgecso
őstag

Akkor prémium futár....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#504) RicoRR válasza szaszabee (#492) üzenetére


RicoRR
tag

Mi az az odin? és hogy kell vele telepíteni? odinnal. Nekem nem jött be semmi a linkre.

Bekapcsoltam a wifit, aktív volt a képernyő és felhívtam magamat, kicsörgött probléma nélkül. telenoros

(#505) kp78


kp78
addikt

Ti használtok Task Manager progit?
Én ezt használtam SE LwW telefonon, de nem tudom, hogy mennyire kell még ilyen program az újabb Androidos telefonokra?
Nagyon eltérő véleményeket olvasni az ilyen programokról. :U

(#506) b_akos


b_akos
csendes tag

Hi!

erre van vkinek ötlete ?

e-mail fiókként nem gmail-es cím van megadva, hanem más.
szinkronizálási beállításoknál minden rendben be van paraméterezve(csúcsidő, csúcsidőn kívül)
ennek ellenére nem szinkronizál automatikusan.
fiókbeállításoknál ki is írja, h "szinkronizálás letiltva".

adatkapcsolat háttérben meg mindenféle hozzá kellő dolog engedélyezve van, mégse.

ha belépek az e-mail-be, akkor azonnal bejönnek az új levelek, szóval a POP3/SMTP beállításokkal minden rendben.

van vkinek ötlete ?

előre is köszi

(#507) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Hello Mindenki!

Akksi általánosságban mennyit bír?

Röccenés mentesen mügszik a teló?

Ha lezárt képernyőnél hívnak, felveszem, lebonyolítom a hívást és leteszem, akkor visszazár a képernyő vagy sem?

Telefonálás közben hangminőség?

(#508) kiszu válasza Rosszarcu01 (#507) üzenetére


kiszu
senior tag

HELÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.
olvass,olvass,olvass és itt a topicban minden kérdésedre választ kapsz.

(#509) Rosszarcu01 válasza kiszu (#508) üzenetére


Rosszarcu01
tag

a 3-ik kérdésre tuti nincs válasz, mert csak én szőrözög a világon olyan dolgokon amin mások nem, mert .........áááááá, hagyjuk. :(((

(#510) buzuss válasza Rosszarcu01 (#509) üzenetére


buzuss
tag

Sajnos én nem tudok neked válaszolni, mert nem ilyen telóm van, de meg tudlak érteni, hogy bosszantanak az ilyenek.... :(

(#511) lolka1980 válasza Rosszarcu01 (#509) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Szia!
Hát igen igen igen ....................
Engem is "sírba" tesz a samsungom bill. zárja.
Sajna nekem nem ez a típus van így nem tudok válaszolni neked.:(

Viszont ami van samsungom az nem zár vissza ha szakítom a beszélgetést,ezért gyakran telefonáltam zsebből vele,de már kezdem megszokni azt hogy zongorázni kell a beszélgetés végén.Gondolom a többi se különb.

[ Szerkesztve ]

(#512) csabeee89


csabeee89
csendes tag

Nincs sok ideje nálam a telefon de az első töltésen már túl vagyok. Azóta volt egy kevés telefonálás plusz kis nyomkodással, wifi,- email szinkronizálás off-on így 84%-on van az aksi úgy hogy kicsivel több 2 napja töltöttem.
"Röccenés mentesen mügszik a teló?" én semmilyen lassulást nem tapasztaltam még idáig

"Ha lezárt képernyőnél hívnak, felveszem, lebonyolítom a hívást és leteszem, akkor visszazár a képernyő vagy sem?" igen visszazár viszont azt nem néztem még hogy azonnal visszazár e vagy bizonyos idő után

"Telefonálás közben hangminőség?" olvasgattam hogy a T-s telefonokkal probléma van a hangminőséggel.
Én kártyafüggetlenül vettem azóta telefonáltam már vele párat és nálam nem volt gond a hangminőséggel.

(#513) BuricsJ válasza csabeee89 (#512) üzenetére


BuricsJ
tag

Visszazár. Lezárt képernyőn hívnak, zöld elhúz jobbra-felveszem, beszélek, piros letesz, megjelenik a napló nézet, de a képernyő le van zárva.
Gyári arc felismerés vagy pin kód van beállítva.

Józsi

(#514) RicoRR válasza csabeee89 (#512) üzenetére


RicoRR
tag

Gyakorlatilag nem használod a telefont, csak lesötétítve áll a sarokban, mitől röcögne? :))
Bocs, kihagyhatatlan volt. Nekem használat közben sem röcög. Szuper, imádom.

Én nyúzom a telefont, van amikor éjjel is megy a wifi, napközben wifi és főleg mobil net, egyfolytában facebook, cset (ünnepek), minden bekapcsolva, s voice wake up command és más parancsok már zárolt képernyőn játszanak, ami lehet bekapcsolva, játszom is ha valahol várnom kell, így kb. 1,5 napot kibír (akik régebb óta olvassák a forumot: igen úgy érzem helyreállt a fogyasztás - volt hogy este kikapcsolt wifi/net-tel 1 %-ot evett 7 óra alatt - a problémát az oldotta meg, hogy töröltem az antivírust a lopásgátlójával együtt.)

(#515) Aryes válasza RicoRR (#514) üzenetére


Aryes
nagyúr

Akkor ezek szerint egy régebbi kérdésre a válasz: igen, a vírusírtó sokat fogyaszt, kár telepíteni. :)

(#516) kiszu


kiszu
senior tag

2 hete használom és még mindíg azt mondom.,hogy kurvajó telefon :-)

(#517) paxm válasza kiszu (#516) üzenetére


paxm
aktív tag

+1 :C

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#518) lolka1980 válasza BuricsJ (#513) üzenetére


lolka1980
aktív tag

és ha nem te szakítod a hívást,hanem az akivel beszélsz?
akkor is rögtön lezár?

(#519) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM, aki válaszolt a kérdéseimre!!! :R

Még lenne egy hirtelen. Az USB otg kábel amit az SGS 3-hoz lehet venni, az jó lehet ehhez is és mehet is vele? :R

(#520) mediumgecso válasza Rosszarcu01 (#519) üzenetére


mediumgecso
őstag

ITT azt írják hogy nem működik.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#521) Rosszarcu01 válasza mediumgecso (#520) üzenetére


Rosszarcu01
tag

:W

(#522) BuricsJ válasza lolka1980 (#518) üzenetére


BuricsJ
tag

Ha a hivó bontja a beszélgetést, akkor nem zár vissza :(
Ki bekapcsolóval egy gomb nyomásra visszazárható. Meg kell szokni.

Józsi

(#523) lolka1980 válasza BuricsJ (#522) üzenetére


lolka1980
aktív tag

ok.
Köszönöm a választ.
Számomra ez negatívum.:(

(#524) Rosszarcu01


Rosszarcu01
tag

Ma nyomkodtam egyet a MM-ban és felefedtem egy tipikus Samu bugot, ami szerintem baromi nagy baki.
Ha megnyomom a kikapcs gombot, h. feloldjam a képernyőt, akkor eltelik 2 mp a lenyomástól számítva. Ha viszont zárom, akkor egyből reagál rá-.
Főnököm SGS 2-jén is ugyan ez van. Full gyári a teló!!!!!

Bezzeg az én HTC Desire S-men a gomb lenyomásától számítva azonnal végezte amit kell, nem gondolkozott.

(#525) paxm válasza Rosszarcu01 (#524) üzenetére


paxm
aktív tag

Húha

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#526) kiszu válasza Rosszarcu01 (#524) üzenetére


kiszu
senior tag

Ez akkora hiba,hogy én észre se vettem és itt a topicban valamint a pdafanclub s3 mini topicjában sem.
Ezen felületek nem kevés usert tartalmaznak.

Szóval,talán ez csak neked gond?!

Ja,még valami hiba. Kávét se főz.
Basszus.

[ Szerkesztve ]

(#527) Aryes válasza Rosszarcu01 (#524) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbáltad a menü gombot is, hogy arra milyen gyorsan reagál? Mert emlékeim szerint az kb. rögtön lenyomás után bekapcsolja a kijelzőt. Amúgy a MM-ban tesznek rá egy korlátozó programot, ami miatt nem tudsz a telefonon szabadon garázdálkodni, az lehet, hogy belassítja a telefont. Amúgy én a telenornál nyomkodtam, és nem tűnt fel a lassúsága.
Amúgy az a tipikus samsung "bug" is feltűnt, hogy a kikapcs gomb hosszas nyomása feloldja a kijelzőt swipe-olás nélkül is, míg a többi típusnál legjobb emlékezetem szerint nem lehet így feloldani a kijelzőt? :)
(azért nem tenném rá a nyakam, hogy jól emléxem)

(#528) BuricsJ válasza Rosszarcu01 (#524) üzenetére


BuricsJ
tag

Nálam nem "gondolkodik", egy nyomás-lezár, még egy nyomás és azonnal kapcsolja be a kijelzőt, indíthatom a feloldást (húzást), nincs 2s késlekedés.
(kártyafüggetlen készülék)

[ Szerkesztve ]

Józsi

(#529) paxm válasza Rosszarcu01 (#524) üzenetére


paxm
aktív tag

Bezzeg az én HTC Desire S-men a gomb lenyomásától számítva azonnal végezte amit kell, nem gondolkozott.

"Imádom" a fórumot, hogy mindent 15-ször kell megkérdeznem, hogy valaki nagy kegyesen talán válaszoljon!!!

Biztos hogy jó helyen jársz???

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#530) Rosszarcu01 válasza paxm (#529) üzenetére


Rosszarcu01
tag

Biztos, h. belém akarsz kötni?! :((

aryes: Nyomkodtam azt is, az sem egyből reagált. Korlátozó program?! He?! Azt nem raknak rá! Mondom, h. főnök SGS 2-je se egyből reagál.

[ Szerkesztve ]

(#531) csiporgo válasza Rosszarcu01 (#530) üzenetére


csiporgo
csendes tag

Hát nem tudom....,de nekem sem gondolkodik.Még 1másodpercet sem.(T-s)Ja és nem kötekedek,még mielött.....

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy s3 mini blue(JB-4.1.2.)

(#532) RicoRR válasza kp78 (#325) üzenetére


RicoRR
tag

neked nem fagy le ez a progi? elég sokan panaszkodnak rá.

(#533) RicoRR válasza RicoRR (#372) üzenetére


RicoRR
tag

van blokkoló a beállításokban

(#534) Aryes


Aryes
nagyúr

Van itt valakinek s3minije Telenoros firmware-el? Csak az érdekelne, hogy azzal is vannak-e olyan működésbeli problémák, mint a T-mobilossal.

(#535) mediumgecso válasza Aryes (#534) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igaz, hogy már nem Telenor-os FW-rel megy a teló, de mikor azzal használtam akkor nem jelentkeztek a T-mobile-os verzióknál jelentkező hibák.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#536) trobi28 válasza Aryes (#534) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem az volt 1 órát rajta de szórakozott a gtalk ezért ledobtam,más hibát nem tapasztaltam benne.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#537) Aryes válasza mediumgecso (#535) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi a választ! És ha nem volt vele gáz, miért cseréltétek le? A Telenor legjobb tudomásom szerint nem b.ssz@ úgy szét a fw-t, mint a T-mobil.
Néztem ma a sima S3-at, tényleg van egy kis késleltetés a gombnyomás és a képernyő feléledése közt, de nem 2mp, hanem pontosan 1! Néztem mellette Huawei-t, az tényleg rögtön reagált a nyomásra, de annak nem is animált a feloldó képernyője. :) Sztem amiatt kell 1mp, mire feléled a program. :U

(#538) mediumgecso válasza Aryes (#537) üzenetére


mediumgecso
őstag

Azért cseréltem le, mert gyári (és frissebb) root-olt FW-t raktam fel, ezáltal lehet a titanium backup-pal a feleslegesen a memóriában futó progokat "fagyasztani", vagy akár törölni is. A garancia természetesen továbbra is él! Így valamivel gyorsabb is lett + nem fut sok hülyeség a mem-ben.

Tehát nem azért cseréltem mert bármi bajom lett volna a Telenor-os FW-rel....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#539) Aryes válasza mediumgecso (#538) üzenetére


Aryes
nagyúr

A garanciát illető információdat honnan szerezted?

(#540) mediumgecso válasza Aryes (#539) üzenetére


mediumgecso
őstag

Mivel gyakorlatilag gyári ROM-ot flash-eltem a telóra, ezért a binary counter nem növekedett. Ha valami oknál fogva gariztatni kell, akkor csak visszateszem az vásárláskor eredetileg a telón lévő FW-t, ami szintén gyári és akkor sem növekedik a binary counter!!
Gari továbbra is él!!!! :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#541) Kami11 válasza mediumgecso (#540) üzenetére


Kami11
őstag

Honnan lehet beszerezni ezt a fw.-t és mi a felrakásának a menete?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#542) trobi28 válasza Kami11 (#541) üzenetére


trobi28
addikt

Innen és a menete is ott van leírva :K

Hol van ebben a rendszerben hogy normális háttértárként csatiljam pc-hez ezt a telót,TotalCommander is lássa? Esküszöm nem találom :F

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#543) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

DivXes videokkal vidáman megbirkózik a telefon jól gondolom?
Lehet megnézem ezt a telot, mint első andriodos telefont.

Soirée...

(#544) Kami11 válasza trobi28 (#542) üzenetére


Kami11
őstag

Ez megvan, de ez csak a root-olás menete. Vagy az a fájl amit fel kell tölteni az Odin-nal az egy fw. is egyben?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#545) trobi28 válasza Kami11 (#544) üzenetére


trobi28
addikt

Jól gondolod.Ez egy root-olt fw,tóld neki jó ez :K

Loretto: Jó ez még másodiknak is,én S2 után is azt mondom jó készülék :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#546) Loretto válasza trobi28 (#545) üzenetére


Loretto
veterán

S2-t tapicskáltam elég sokat, nekem is bejött, de külsőre még most is a Wave 3-am a legbejövősebb, de de az S3 is bejött, csak az valamivel nagyobb mint a Wave, ill. nekem elég drága. Míg ez nekem vidáman elég, még a kijelző is.

Soirée...

(#547) kp78 válasza RicoRR (#532) üzenetére


kp78
addikt

Nem sokat használom, így nem nagyon tudom. Próbálgatás szintjén néztem, akkor nem fagyott.

(#548) Loretto


Loretto
veterán

Nos itt figyel mellettem. Pár kérdés biztos felmerül majd, mint pl van rezgős érintés visszajelzés? :B

Soirée...

(#549) paxm válasza Loretto (#548) üzenetére


paxm
aktív tag

gratulálok hozzá! :C van igen. az autamata fényerő szabályzó hiányzik belőle, de meg lehet lenni nélküle.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24, Huawei P30

(#550) RicoRR válasza Aryes (#534) üzenetére


RicoRR
tag

nekem telenoros, semmi gáz nem volt, amikor valaki jelezte, hogy ha aktív a képernyő meg wifi be van kapcsolva, akkor nem tud hívást fogadni, akkor jeleztem is.

egyszer kiírta, hogy probléma lépettr fel a facebookkal ezért leállítja, más nem történt. meg egyszer nem láttam, hogy válaszoltam gtalkban és kétszer írtam be ugyan azt, de amikor visszagombbal léptettem, akkor már látszódott.

két kérdés!

1. sd kártyát cserélek és kiveszem az aksit, akkor mi történik? persze, lekapcsolom előtte. Elveszti a beállításokat vagy mi lesz?

2. jelszót szeretnék változtatni google accountban, hogy tegyem? teló kikapcsol pc-n jelszó változtatás, majd amikor bekapcsolok akkor bekéri az új jelszót, vagy nem kell kikapcsolni egyszerűen csak kidob aztán bekéri az új jelszót, hogy zajlik le egy ilyen? esetleg telón meg lehet-e ki/be lépkedés nélkül változtatni a jelszót?

köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.