Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy SIII Mini [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Bone123 válasza hallerlaller (#50) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Minitelefon, ez jó. :)

Tényleg az amúgy, az én következőm is valami fullHDs 5"-os lesz valamikor az alközvetkező 12-18 hónapban.

(#52) Goeg válasza schawo (#39) üzenetére


Goeg
csendes tag

Igen arra gondolok, hogy a frontkeret van fémből. És komolyan mondom az enyém nem karcos :D Jó egy darab karc látszódik rajta, de az csak azért mert leejtettem a csempére :W Ez a karcosság dolog elég szubjektív, mert valaki már a kis karcokat is belevesz, amit nagyítóval kell keresni (én nem veszem bele), én csak azokat számítom karcnak amire ránézünk olyan távolságból, amilyen távolról normál esetben használjuk a telefont és azt mondom: Hú de ocsmány! :F

(#53) Daniel Alves válasza Hennet (#4) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Erre én is kíváncsi lennék. :B

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#54) Bone123 válasza Daniel Alves (#53) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Pedig nem olyan titokzatos a dolog. Az S2 és Nexus gyártásával felszabadult sorok most Minit és Premiert gyártanak.

(#55) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

még csak első oldalon tartok, most igazából.. az egyik bekezdést olvasva kicsit felemás érzések keringtek bennem.. a note-os példára és a kicsivel alatta lévő részre gondolok itt. Picivel nagyobb a kezem mint az átlagembernek, de ezzel nincs is baj, legalább gitározáshoz jó ;] , de am komolyra fordítva, múlt héten kaptam egy note2-t hogy használjam. és az előző notehoz képest a 2-es egy megválts, mint ergonómiailag, mint használatban. Mert pl. a note 1 nem is fért el normálisan a kezembe, addig a note-2-t élmény volt használni és tartani akár 1 kézzel is,de tudom ez is emberfüggő.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#56) Peterson_ válasza Bone123 (#51) üzenetére


Peterson_
addikt

Ja, vicces, hogy manapság a 4" mini kategória.
Emlékszem, mikor először kézbe fogtam a playem az 5800 után batárnak tűnt...egy hétig.
Most meg már szinte keveslem a képátmérőt :B

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#57) arn


arn
félisten

en is vartam mar ezt a telot... de igy inkabb tepsitelo. amugy mi a rossebnek nem tudnak:
1. vagy tobbfele meretben gyartani egy mobilt hasonlo szintu hwel
2. tepsimobilokhoz siman csinalhatnanak egy olyan uit, amivel konnyen lehet kezelni egy kezzel is... nem lenne nagy kaland, es ekkor nem gond a meret

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#58) schawo válasza Goeg (#52) üzenetére


schawo
titán

Az enyémen nyomozni kellett a festéket, annyira szét volt kopva.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#59) Remus389 válasza schawo (#58) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem kék -ben elég csinos "kis " telefon (két éve még tepsi kategória )

elég korrekt, az ára majd fog esni

kár a kijelzoert, de mint ugyanilyennel szerelt galaxy s tulaj, nem olyan szörnyű az (sokan túlságosan lehuzzak ), de azért fejlodhettek volna, mind1 így gazdaságosabb nekik, plusz ha valaki élesebb kijelzore vágyik koltson többet

szerintem sok fiatal boldog lesz ezzel a kis masinaval, nem tepsi, gyors, és a haverokat jó minőségben meg lehet orokiteni, ja és Apu is olcsóbban megússza mint egy iphone 5-tel (az csak akkor járt volna, ha kitűnő.tanuló, de hát nem jött össze... ) marad a kis galaxy karácsonyra. :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#60) Goeg válasza schawo (#58) üzenetére


Goeg
csendes tag

Az nem semmi :Y . Nem is hallottam még ilyenről. Érdekes, hogy desire és desire között ekkora különbség van.

(#61) zdanee


zdanee
őstag

Hát, ez egy elég vérszegény próbálkozásnak tűnik. Nem kétlem, hogy vinni fogják a neve miatt, de szimpatikusabb lenne, ha legalább a Samu nem a nevéből akarna megélni. Ezt a WVGA PenTile kijelzőt pedig nagyon el kéne felejteni, bármi is a marketingduma ez tényleg nagyon rontja az olvashatóságát, és ráadásul egy csomó rossz tulajdonsága van a magas pixelhibaaránytól kezdve a kép beégéséig... A CPU és a grafikus mag is mára inkább középkategória, kínaiak RK3066-os chipje, amit konkrétan filléres tabletekbe tolnak megelőzi ezt...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#62) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Mit meg nem adnék, hogy az Xperia Mini Pro-m is ilyen képeket készítene... :O

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#63) #01696768


#01696768
törölt tag

Mennyi? :Y

(Harminc. Több, mint 3x. :P )

(#64) Remus389 válasza zdanee (#61) üzenetére


Remus389
veterán

érdekes mindent el tudok olvasni rajta, és 40 cm-rol már nem is szőrös

magas pixelhibaarany? ez új, sgs topikban egyszer sem hallottam

beeges, 2-3 év után halványan, semmi se tart örökké

tipikus példája ennek a hisztinek, pedig nem olyan rossz ez a kijelző... mindenesetre szép

gyenge a GPU? ne feledd nem HD felbontás hanem wvga tehát....

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#65) Zotwoo


Zotwoo
tag

Ha olcsóbb lenne, ilyet vennék magamnak. Ez pont az elfogadhaó méret, és a tudása sem olyan vészesen lett lebutítva a nagytesónak.

Zotwoo

(#66) ncc1701 válasza TechData (#49) üzenetére


ncc1701
veterán

Az még egy jó út, ahogy elnézem, nincsenek kátyúk, amiket kerülgetni kell.

(#67) TechData


TechData
tag

Nekem is tetszik,lehet meg is venném magamnak karácsonyra,mert az E51-es nokiám már lassan 4 éves lesz,de milyen sim kártya megy bele....Hagyományos vagy micro?

Nálam ami számit:sms,hivás,ébresztőóra és a jó kamera.Ennyi meg bővithető legyen a tárhely.
Milyen alternativákat tudnátok ajánlani?

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#68) Remus389 válasza Zotwoo (#65) üzenetére


Remus389
veterán

várni kell, 2 hónap és 10-15 ezret esik a nyitoar, még két hónap és további 5-10 ezerrel lesz olcsóbb

megjelenik szolgáltatónál kartyasan, még minusz 5-10 ezer

megjelenik előfizetéssel is, megkapod 30-50-ért, két éves hűséggel, havi 5000-es csomagban

így kell nézni, nem a független extra profitos nyitoarat

gyors, eleg szép a kijelző, jó a kamera, viszi a játékokat, jó az uzemido, korrekt méret

és reméljük olcsóbb lesz, ennyi

szerintem nem rossz, nincs wow effect, de korrekt

nézzétek meg kék színben, egész pofás

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#69) kenwood válasza mathaus=) (#1) üzenetére


kenwood
veterán

annyiert ace 2t,vagy xperia u-t kapsz maximum.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#70) #13260800


#13260800
törölt tag

A Samsung nagy márka lett. Meg kell fizetni a nevet. Ez az élet más területén is így van.

(#71) Remus389 válasza #13260800 (#70) üzenetére


Remus389
veterán

és? ezt úgy mondod mintha az azonos tudású, márkás telefonokert nem kéne, tehát minőségi

pl. Sony, htc, az almarol nem is beszélve

tehát más markaknal is ugyanez van mint a Samsung -nál

lehet ZTE -t meg huawei-t is venni, csak a minőség kérdéses

tehát megéri markasat venni, megéri a plusz pénzt

úgy is fel lehet fogni hogy nem a feliratert fizetsz hanem a garantált minosegert és tartossagert

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#72) pezs89 válasza kenwood (#69) üzenetére


pezs89
tag

(#73) kenwood válasza pezs89 (#72) üzenetére


kenwood
veterán

normalis adofizeto vallalkozasok 100 korul aruljak,mivel a nagyker ara is joval tobb,mint 6X K forint.
nekem a bolti garis megoldasok nem referenciak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#74) old rocker


old rocker
veterán

"Ja, és ott vannak a processzorok, ennyi mag egy búzatározóban nincs, mint ezekben"

LOL! :DDD

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#75) Remus389 válasza pezs89 (#72) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

A gond csak az, hogy függetlenül 125 ezer forintot kérnek a masináért, ami egy kétoldali infarktus veszélyét is magában foglalja, tudván, hogy az Xperia S ennél pár ezressel bizony olcsóbb. Nagyon kemény a kezdőár, ennek masszívan kell esnie ahhoz, hogy az Xperia P egyáltalán szóba jöhessen.

mennyi is volt annak a kezdőára?

így már azért más a leányzó fekvése... a kezdőár mindig magas, nem értem miért olyan nehéz ezt tudatosítani, minden telefon tesztben sírnak a kezdőár miatt, de az a kezdőár... könyörgöm... :O

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#76) zord01


zord01
senior tag

Parasztvakítá S (III mini)

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#77) #01696768 válasza #13260800 (#70) üzenetére


#01696768
törölt tag

... Ùgy rémlik, pont ìgy kezdte a HTC a mélyrepülést... :U

(#78) McNamara válasza zord01 (#76) üzenetére


McNamara
Ármester

Az hát. Nagyon drága.

(#79) istnag válasza #13260800 (#70) üzenetére


istnag
addikt

valami dizájnert is vehetnének fel,ha már,ilyen "nagyok" lettek... :(((

(#80) pezs89 válasza Remus389 (#75) üzenetére


pezs89
tag

Persze, értem én, hogy kezdőár és lehet karácsonykor esni is fog, de jelenlegi helyzet alapján tény, hogy olcsóbb és kb ugyanazt a tudást kínálja, mint ahogy házon belül az Advance is. (Xperia P k**** drágán kezdett aláírom :( )

(#81) dreamdancer válasza Remus389 (#75) üzenetére


dreamdancer
őstag

Szvsz meg pont az a lényegtelen, hogy a P-nek - vagy bármi másnak - MOST mennyi az ára, nem az, hogy x hónapja mennyi volt, hacsak a Galaxy S3 mini nem akar időutazásra menni és 3-6 hónappal ezelőtt versenybe szállni.

Ja, lesz ez még olcsóbb is. De minden más is. Szóval drága (most), ezen kár vitatkozni.

Nem a lényeg a fontos.

(#82) Robbie85


Robbie85
tag

Nagyon vártam a tesztet. Szerintem nagyon is vállalható ez a telefon, csak éppen nem ennyiért. A T-nél 90e Ft. Ott ugyan nem írja, de akkor ezek szerint ahhoz is jár füles, meg adatkábel. A Jelly Bean dicséretes, szerintem kifejezetten látványos. [link] A fotók minősége is elég jó. Pár hónapon belül le fog menni ennek az ára. Ettől viszont jobb választás az S Advance, amit már 58-ért hozzádvágnak a T-nél, akárhogy számolom ez testvérek közt is 31e Ft-os ráfizetés. Nem beszélve a napelemes töltőről, amit most ajándékban adnak az Advancehoz.

(#83) Remus389 válasza dreamdancer (#81) üzenetére


Remus389
veterán

így van, a kezdőár mindig magas

két hónap múlva nézz rá mennyibe kerül és azt fogod mondani, korrekt

ez mindig így van, csoda hogy nem sikerült ezt megtanulni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#84) moleculez


moleculez
veterán

hat csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz. Kapufa...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#85) Rozzo


Rozzo
tag

Már nagyon vártam a tesztet. Várom hogy lejjebb mennyen az ára, akkor talán-talán ....... ;)

(#86) lenox


lenox
veterán

Mi a kulonbseg ekozott es az Ace 2 kozott? Orajel, ram, storage, kijelzo meret es tipus, ennyi? Szoval hasznalati erteke kb. ugyanaz nem?

(#87) Zaji válasza lenox (#86) üzenetére


Zaji
őstag

Itt láthatod a különbséget.
Nekem nem tetszik ez a fényes műanyag. Kíváncsi vagyok a magyar szolgáltatóknál kapható verziók fel vannak e vértezve NFC-vel?

(#88) janos1988


janos1988
addikt

A nemrég debütált dokkolóval használható ez a mini?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#89) Thome


Thome
addikt

4"-al mininek lehet nevezni? :U
Múltkor láttam T-nél, nézem S3 Mini szöveget, keresem a telefont és rájöttem, hogy ez is gyakorlatilag egy tepsi...

(#90) littlelion21 válasza Thome (#89) üzenetére


littlelion21
addikt

A S3-hoz képest mini: [link]

[ Szerkesztve ]

(#91) lenox válasza Zaji (#87) üzenetére


lenox
veterán

Igen, ezeket neztem, de sosem tudom, mi mennyire pontos. Pl. nekem nem egyertelmu, hogy az ace 2 is gorilla glass, vagy nem, vagy pl. a linkeden nem tud a-gps-t, de gondolnam, hogy azt kb. minden tud. Vagy pl. az ace2-nek joval nagyobb stand-by-time-ot irnak, az is fura...

(#92) bakesz23


bakesz23
tag

érdekes hogy ez nem is olyan rossz de az ár magas az viszont pozitív, hogy 1 gb ram már csak az s3mas ba kell kellene 2gb de az már mindegy. Teccik igaz hogy ez nekem kicsit kcsi de jólnéz ki

(#93) hernan.c válasza Remus389 (#71) üzenetére


hernan.c
tag

Vodánál az SIII mini matrix3 tarifával(6 780 Ft/hó) 74990Ft [link] Ez akárhogy nézzük még mindig sok szerintem.
matrix2-vel (5 360 Ft) meg 84990Ft

[ Szerkesztve ]

(#94) Thome válasza littlelion21 (#90) üzenetére


Thome
addikt

Értem én, de nálam nem ezt jelenti a mini mint itt, hanem mint a Sony-nál: LINK

[ Szerkesztve ]

(#95) blade zte válasza Peterson_ (#44) üzenetére


blade zte
őstag

70 környékén, na persze. Motorola atrix 2 olcsóbb, hogy mondja, de aki okos, az grand x in-t vesz, ha hivatalosan akarja(-vagyis szolgáltatótól). Az speciel minden téren jobb:nagyobb felbontás, 8mp kamera, jobb teljesítmény, beígért frissítés. A képernyö talán nem jobb, mert az azért szép az s3 mini-nél.

Oppo find 7 astro black

(#96) pit stop


pit stop
addikt

Ennyiért én is inkább azt mondom hogy Xperia P.
Minőségi unibody ház ott (X P-ben), van fényérzékelő (vicc hogy itt nincs), videóban jobb, kijelzőben szintén jobb (amoledet nem vennék de ez szigorúan szvsz.), van openoffice se, nfc mindenhol...
SIII miniben is van jó, nem mondom hogy nincs: füles, főképernyők számának variálása, szvsz. hogy nincs agyonintegrálva közösségi oldalhálózat.
Azért adják majd el ennyiért is simán mert benne van hogy galaxy is meg S is :N

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#97) Ati1979


Ati1979
veterán

Ennyiért? :(

(#98) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem szeretem a Samsungot, nagyon nem, még a felső kategóriában sem. Viszont ez a telefon végre tökéletes méretű, ha nem ez a fostos műanyag lenne, hanem rendes anyagokból pakolnák össze, akkor még elismerően hümmögnék is. De ne legyek telhetetlen.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#99) djsunny válasza hernan.c (#93) üzenetére


djsunny
aktív tag

Ha már szóba jött az előfizus megoldás, akkor Telenornál:

2év hűséggel, Smarttarifa 3, havi 5.290Ft = 56.990Ft
2év hűséggel, Smarttarifa 4, havi 8.390Ft = 37.990Ft

Annak aki nem váltogatja havonta ez már reális lehet. Vagy nem? :U

(#100) lexter00 válasza Valentino K. (#40) üzenetére


lexter00
őstag

De ha -20 fokban hozzáér a combodhoz a fémházas teló csillagokat fogsz látni fényes nappal :DDD

Djsunny:
Az még úgyis sok!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.