Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) Mr.Silkó válasza S@c@ (#42299) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A fekete felület AMOLED-nél nem használ lényegében energiát, nincs háttérvilágítás. Nem fog beégni.

[ Szerkesztve ]

(#42302) S@c@ válasza Mr.Silkó (#42301) üzenetére


S@c@
őstag

A nyil meg a vissza gomb meg szurke altalaban es feher kozott varial...remelem az sem.

(#42303) dkovizoli válasza EnterR (#42244) üzenetére


dkovizoli
addikt

Köszönöm a tippet. Azt valóban elfogadta és aktiválta.

(#42304) bigdady válasza Mr.Silkó (#42301) üzenetére


bigdady
nagyúr

Novaban nem lehet fekete a Nav bar?

(#42305) *Mukeey* válasza LoGeN90 (#42291) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nemrég álltam at nova-ra,ég és föld sebességben.Ráadásnak ha a prime-ot megveszed(jelenleg ~1800ft),akkor a csillagos eget is testreszabhatod😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#42306) Mr.Silkó válasza S@c@ (#42302) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak a fekete nem fogyaszt AMOLED-nél, a többi színnél aktívak a pixelek.

[ Szerkesztve ]

(#42307) Mr.Silkó válasza bigdady (#42304) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Erre nem tudom a választ, mivel én a gyári Experience felületet használom, de majd biztosan válaszol valaki neked erre, aki használja a Nova launchert.

(#42308) dionaea


dionaea
őstag

Én mindig smart launcher3 prot használtam. Megvettem a novát amikor 20ft volt pár éve de valahogy nekem annyit ért.annyira android froyo feelingem van vele kapcsolatban. viszont s8 nál megfogadtam a gyárit használom és teljesen jó igaz én a kezdő lapra 4 ikont rakok ki mást nem mert számomra a több már katyvasz illetve a háttér mindig yolowindow időjárás a háttér bocsi az off ért

(#42309) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Feloldottam a kijelzot es a Bixby felulet fogadott. Ebben csak az a fura h nincs engedelyezve, utana app listaban sem volt ott. Delutan hasznaltam de azota disablen volt. Vkinel hasonlo?

(#42310) Mr.Silkó válasza LoGeN90 (#42309) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valószínűleg nincs minden folyamata tiltva a Bixby-nek nálad.

(#42311) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

FR után másnak se engedte a promóciós 100 GB tárhelyet a OneDrive..? Valami errort jelez. Az eddigi fiókomtól elvette az extra tárhelyet, elveszett minden felhőben tárolt adatom és mostmár nem engedi az időnként magától felkínált extra 100 GB-ot aktiválni, mondván egy készülékhez csak egyszer lehet felhasználni. Ez még oké is lenne nagyjából, csak nem értem, hova tűnt az először aktivált 100 gigabájtom..

[ Szerkesztve ]

(#42312) gógyi


gógyi
aktív tag

Kedves Topiclakók!
Iphoneról jövök, megoldható a Sygic áthelyetése?

(#42313) icemad válasza Mr.Silkó (#42311) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem hívd az ms supportot.
Ez az ő saruk lesz. Én nem is foglalkoztam vele, mert van office előfizetésem, ahhoz meg jár.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#42314) Mr.Silkó válasza icemad (#42313) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm, lehet az lesz.

(#42315) lasse001


lasse001
senior tag

Van sms és billentyűzet frissítés a samu boltban.

(#42316) Zolik


Zolik
senior tag

Sziasztok!

A kijelzőn az alábbi "beégés" látható. Sajnos eltávolítani nem lehet, próbáltam többféle törlőkendővel de egyre jobban látszik ez a beégés szerű csík. Ez garanciális hibaként megállja a helyét? Lenne értelme elküldeni szervizbe? (ha le is törlöm pár perc után lassan visszajön, főleg ha picit koszos a kijelző akkor nagyon látszik vagy ha olyan szögben kap fényt akkor még zavaró is)

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#42317) szubrutin válasza Zolik (#42316) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Vidd el a vaci uti szervizbe, probat meger. De nem azott be?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#42318) OCTAMD válasza Zolik (#42316) üzenetére


OCTAMD
őstag

Megkopott valamitől az üvegfelület,egy csíkban

Sajna egy toktól nálam egy honor9 is ilyen.lett

Vagy ezen van valami fólia?

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#42319) Zolik válasza szubrutin (#42317) üzenetére


Zolik
senior tag

Sajnos bajai vagyok, posta pontos leadást tudnám csak innen intézni.
Nem hiszem, mert eléggé szimmetrikus a csík és a készülék alsó részén is van egy ugyan ilyen csak halványabb valamennyivel. Aktív kijelzőnél csak akkor látszik ha világos a háttér. Csak nem akarom hogy rám sózzanak egy 12ezres hibafelvételi díjat azért mert megnézik..

Nem, nincs rajta fólia. De hát ez már gorilla glass 4, vagy ennyit is ér a csoda üveg?
---
Megvan mi lehet a baja.. használtan vettem és amit kaptam "ajándék tokot" hozzá, annak a belső hitelkártya tartó kis zsebe pont akkor mint a két csík a kijelző tetejénél és alján (szvsz pont lefedi azt a területet..
Akkor ez nem garancia, ha jól sejtem :(

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#42320) OCTAMD válasza Zolik (#42319) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nekem ilyen műanyagosabb kiálló dologtól lett ,szépen csiszolgatta és ugyanilyen lett

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#42321) spider80 válasza Zolik (#42319) üzenetére


spider80
őstag

Igen,ahogy a többiek is mondják,ez nem beégés, hanem a kijelző külső felületén valószinűleg a zsirtaszitó oleofób réteg kopott meg. Idővel az egész réteg lekopik lehet egyenletesen,és akkor már nem fog látszódni ennyire. De garanciában ezt igy nem fogják cserélni. Ha később esetleg beég a kijelző,akkor cserélteted az egészet.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#42322) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

sziasztok,

ismerős a Samsung billentyűzetén beállította, hogy ha lenyomja mondjuk az "e" gombot, akkor felugrik a speckó karakteres ablak, de hiába üt be egy karaktert nem tűnik el magától, csak ha megnyom egy másik karaktert.

Ez milyen beállítás lehet?

Köszi, E

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#42323) tibike8 válasza gógyi (#42312) üzenetére


tibike8
őstag

Szia, vélhetőleg nem. W10P-ről sem lehetett átmenni droidra, gondolom ugyanúgy itt sem lehet.

(#42324) Zolik


Zolik
senior tag

Akkor nem kísérletezek vele, köszönöm a választ mindenkitől! :R

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#42325) sebgutkopf válasza *Mukeey* (#42305) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Aszta! Szépen feltolták a prime árát. Én még egyszer akcióban vettem meg 199Ft-ért.
A testre szabhatósága ahogy írod páratlan, utána mindig amikor először próbálok egy gyárit nagyon hamar elfogy a türelmem, hogy nova-val egy rakat funkciót úgy érek el ahogy akarok (gesztusok), oda azt pakolok, amit szeretnék, már régen is tudta a start képernyőt elforgatni oreo nélkül. Meg az se utolsó, hogy a beállítások elmenthetők akár telefonon, akár felhőbe és mindent visszaállítani pár érintés.

(#42326) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

CRED frissítést fel szabad rakni?

(#42327) w333 válasza Pacee87 (#42326) üzenetére


w333
félisten

Persze, miért ne lenne szabad ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42328) bigdady válasza Pacee87 (#42326) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha valaha vissza akarsz menni nugátra akkor nem ellenkezo esetben simán

[ Szerkesztve ]

(#42329) viktorhu


viktorhu
veterán

Sziasztok, én is vettem egy alig használt példányt, és egyelőre nagyon örülök a döntésemnek, de itt is az első kérdésem:

milyen USB-C kábelt használtok? Van egy rakás kétméteres kábelem, kb. két éve vettem őket, mert több USB-C eszköz is van otthon - viszont az a meglepetés ért, hogy a korábbi kábeleim egyike sem jó, mindegyiknek vastag a csatlakozója a Samsunghoz (Hama és Ugreen kábelekkel próbáltam, utóbbi eddig az abszolút kedvenc kábelmárkám volt). Van bevált megoldás hosszú töltőkábelre, ami mechanikailag is jó minőségű, a töltőáramot is jól átviszi, belefér a Samsungba, és nem is méregdrága?

(#42330) bigdady válasza viktorhu (#42329) üzenetére


bigdady
nagyúr

Blitzwolf

(#42331) Chamoro válasza viktorhu (#42329) üzenetére


Chamoro
tag

A uGreen az nekem teljesen bevált.
Valaki tud mutatni beégett kijelzőről fotót?

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#42332) viktorhu válasza Chamoro (#42331) üzenetére


viktorhu
veterán

Melyik fajta vált be? Elég sokféle van nekik, akkor rendelnék én is olyat.

(#42333) dewill79 válasza viktorhu (#42329) üzenetére


dewill79
tag

(#42334) EnterR válasza viktorhu (#42329) üzenetére


EnterR
veterán

Nekem is Blitzwolf, aliról vettem anno. Nagyon jól pozicionált márka. :)

PSN ID: marquuard

(#42335) Chamoro válasza viktorhu (#42332) üzenetére


Chamoro
tag

Ez pl. jó:
Ugreen 5A Nylon Type C Cable Fast Charger USB Type-C Cable for Huawei P10/P10 Pro/Mate 10/Mate 10 Pro/P20/P20 Pro SuperCharge
http://s.aliexpress.com/E77FVjmA?fromSns=Copy to Clipboard
Szeretem a uGreen termékeket. A telefontartóm is autóba.

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#42336) *Mukeey* válasza sebgutkopf (#42325) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Még ennyit is bőven megért nekem,szinte szárnyal vele bármelyik mobil.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#42337) viktorhu válasza Chamoro (#42335) üzenetére


viktorhu
veterán

Köszönöm mindenkinek a tippeket!

(#42338) Defy


Defy
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne.
Nem tudjátok véletlenül hogyan tudok kirakni egy dokumentumot a kezdőképernyőre?

Köszi

(#42339) California1 válasza lasse001 (#42315) üzenetére


California1
őstag

Nekem az üzenetek app frissítést nem adja be. A billt. igen.

(#42340) Mr.Silkó válasza Defy (#42338) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Milyen dokumentumra gondolsz? Attól is függhet. De a legegyszerűbben úgy, ha kimented a doksit a telefon vagy az SD kártya tárhelyére és fájlkezelővel máris hozzáférsz: hosszú nyomás a fájlra, parancsikon létrehozása (a kezdőképernyőre).

[ Szerkesztve ]

(#42341) Defy válasza Mr.Silkó (#42340) üzenetére


Defy
csendes tag

Köszi!
Egy excel táblázatot szeretnék gyorsan elérni.
Melyik filekezelővel?

(#42342) Mr.Silkó válasza Defy (#42341) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szívesen! Akár a gyárival is működik ez. Mentsd ki az Excel doksit (mentés másként), majd a fájlkezelővel az említett módon már pikk-pakk megvagy. :)

(#42343) alfi95 válasza California1 (#42339) üzenetére


alfi95
tag

Hali.

Volt anno egy kijelző csikozódási problémám ( itt is irtam ) a kijelzőn. futár vitte tmx-hez 2x de szerintük tökéletes volt. Ajámlotáttok a váci uti szervizt. Felmentem leadtam 1 hér múlva mehettem érte. cseréltek kamerát, hagszorót kijelzőt. másnap reggelre újra csíkos lett a kijelző, azonnal vissza mentem, szabadkoztak , mondták kicserélik a főpanelt. 1 hét múlva megyek érte , kijelző csere volt mert a hibához semmi köze a főpanelnek - mondta a srác. mondom ok használom akkor ez volt 2 napja. ma újra előjött a csík !!!! berágtam hivom samsungüfsz-t mondom a helyzetet, vigyem vissza a váci utra és ott ráteszik 1 hosszabb tesztre. na ne , cserét szeretnék mert 2 hónapja lassan használni nem tudom a telot. rendben irjak mailt és elinditják a folyamatot, ami a következő : telót felviszem a szervízbe ők továbbitják a központiba és ott eldöntik hogy jogos-e az igénye. melyik a központi a tmx ? kérdeztem. a z mondja a srác. hát akkor képzeljétek el hogy abban a szervízben döntik el ahol nem is találták meg a hibát 2x sem !!!! padlón vagyok ettől az egésztől.

nem válasz akart lenni de nem tudom törölni, sorry

[ Szerkesztve ]

(#42344) Defy válasza Mr.Silkó (#42342) üzenetére


Defy
csendes tag

Köszi!

(#42345) Mr.Silkó válasza alfi95 (#42343) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez szomorú eset sajnos, de eddig ez nem volt jellemző.

Defy

Nincs mit! :)

[ Szerkesztve ]

(#42346) Tiger. válasza alfi95 (#42343) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Fogyasztóvédelem, békéltető testület.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#42347) lasse001 válasza California1 (#42339) üzenetére


lasse001
senior tag

Nekem 2 frissítést mutatott

(#42348) bigdady válasza lasse001 (#42347) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt is

(#42349) California1 válasza lasse001 (#42347) üzenetére


California1
őstag

Mi az új üzenetek app új verziószáma,?

(#42350) Paladin1492 válasza California1 (#42349) üzenetére

4.4.30.5

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.