Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43278) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, Egy számomra érthetetlen jelenséggel kapcsolatban írok. Nem is tudom, hogy melyik topikba tartozik, de talán ide. Szóval S8+ van itthon meg egy Asus RT-AC66U B1 router. 5GHz-en a teló hozta az elvárt 200-250-es le és feltöltést is. Most annyi történt, hogy a routert kivittem az előszobába, hogy a lakás közepén legyen az egyenletesebb jel miatt. Közvetlen a bejövő lan kábelt dugtam a routerre (Digi 500). Idáig is ezen volt, csak meg volt hosszabbítva, hogy beérjen oda ahol idáig volt. Most kiiktattam a hosszabbítást és közvetlen a bejövő kábelt dugtam a routerbe. Innentől kezdeve a telón 5GHz-en olyan tizedére esett vissza a sebesség és 2,4-en meg még kevesebb. A teló újraindítása után a sebesség rendben van a speedtesten majd ha megint mérek a speedtesten, félúton errort ír, hogy nincs net (van amúgy) és mikor rányomok megint a sebsség mérésre, már csak a 10-e van amíg újra nem indítom a telót.
Egy régebbi lumia van még itthon amivel teszteltem és most csak 2,4-en megy a wifi rajta, de azon a szintjéhez képest hozza fixen a kb 50/20-at. Ugyanitt a samu meg olyan 25-30/20-at produkál amíg újra nem indítom, aztán egy mérés erejéig megint jó.
Mi történhetett?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.