Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) EnterR válasza HorviGabi (#37696) üzenetére


EnterR
veterán

Szerintem állj vissza egy korábbi verzióra, meg kéne jegyeznie, hogy hol jártál.

(#37700) Mr.Silkó: Megjegyzi a begépelt szöveget ha kilépsz is, az eltűnés csak mostanában probléma.

PSN ID: marquuard

(#37702) #16695808 válasza Lajcsika (#37694) üzenetére


#16695808
törölt tag

A biztonsági mappában van neked is a simple app ahogy leírtam? Tehát mappa felold , app indít, nfc be, és működik ? Vagy a kártyához is kell az ujjlenyomat?

(#37703) HorviGabi válasza Mr.Silkó (#37700) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Ugy látom csak a messenger. Mikor visszalépek látom amit addig írtam de egy pillanat alatt eltűnik és csak az üres üzenet van ott.

(#37704) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Nektek is szarakszik a facebook? Ha bezárom, majd újra megnyitom toltoget vagy 10 mp-ig amig látom a timeline-t. :(

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37705) kaisers válasza #16695808 (#37702) üzenetére


kaisers
aktív tag

Szerintem ne bonyolítsd túl. Ujjnyom vagy bármi más feloldás, nfc folyamatosan bekapcsolva (úgyse eszik szinte semmit az akkuból) és kész. A Takarékos kártyát meg, úgy tudom egy virtuális kártyával tudod használni csak, úgy mint ha fel töltő kártya lenne.

Én minden gond nélkül használom, de a frissítések előtt azért olvasd el a véleményeket a play áruházban, mert néha tudnak érdekes dolgokat művelni a frissítésekkel

[ Szerkesztve ]

(#37706) thedarkfox válasza Cirmos (#37697) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Takszövnél csak simple.
Csak azoknál a bankoknál van érintéses fizetés közvetlenül amelyik támogatja. Azoknál viszont semmi hókuszpók, mint egy érintős kártya.

(#37707) *Mukeey* válasza s.Oliv3r (#37704) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze,nálam ugyan ez.Egy mocsadék az egész appjuk,szívja az akkut is rendesen. :W

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#37708) aprokaroka87 válasza *Mukeey* (#37707) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

korábbi verziók esetében is van most ez a gond?

(#37709) leslien


leslien
nagyúr

egész jól szuperál az S8... talán az is sokat segít hogy egyből Oreo val kezdet a Német kicsike... nejem végre örül és békesség van.. :) 3. töltés után...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#37710) TOZ válasza #16695808 (#37702) üzenetére


TOZ
addikt

Nincs külön a mappában. Az nfc mobilos fizetés lényege, hogy hamarosan fel van oldva a telefon csak oda kelljen érinteni és öröm.

(#37711) sgeza válasza Cirmos (#37697) üzenetére


sgeza
veterán

A legjobb az, ha a saját bankodnak van alkalmazása. Ha nincs, akkor tudod a Simple-t is használni.

[ Szerkesztve ]

(#37712) sgeza válasza bigdady (#37686) üzenetére


sgeza
veterán

Én nem látok ilyen lehetőséget, de gondolom azt csinálja, hogy átrakja a képet egy másik könyvtárba, amiben nem szerepel a .nomedia fájl. Így meg fog jelenni a galériában.
Vagy az nem lehet, hogy neked nincs bekapcsolva az automatikus letöltés, és erre vonatkozik ez a menüpont? Hogy egyáltalán töltse le?

[ Szerkesztve ]

(#37713) EnterR válasza s.Oliv3r (#37704) üzenetére


EnterR
veterán

Messenger is folyamatosan csak csatlakozik, nem szinkronizálja amit gépen írok stb.

PSN ID: marquuard

(#37714) w333 válasza leslien (#37709) üzenetére


w333
félisten

Szép nálam is általában megvan a 6 óra SOT :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37715) bigdady válasza sgeza (#37712) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nincs bekapcsolva autó letöltés mégis ha megnyílton bekerül pedig menteni nem akarom

(#37716) *Mukeey* válasza aprokaroka87 (#37708) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kb 4-5 verzió óta csinálja ezt.Ha nem lenne fontos,hogy elérhető legyek ezen a f.son,már rég töröltem volna...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#37717) Mr.Silkó válasza EnterR (#37701) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem olvastam még eddig ilyenről.

HorviGabi

Akkor valóban próbálj ki egy korábbi verziót.

[ Szerkesztve ]

(#37718) saddybaddy


saddybaddy
tag

Sziasztok. Nektek volt már olyan,hogy Always ON-ba nem jelennek meg az értesítések csak az órát hajlandó mutatni? Egy hete ezt csinálja...

(#37719) Chamoro


Chamoro
tag

Ja akkor oké :) azthittem már, hogy valami óriási biztonsági rés van a pajzson.
Az NFC-s fizetés pedig a Simple appal tökéletes. Csinál egy virtuális bankkártyát, arra töltesz pénzt, majd arról fizetsz. (Teljesen ingyenes az egész) Ha ujjlenyomattal feloldod a telót 2 percig fizethetsz. Utána újra felkell oldani a telefont.

(#37720) sgeza válasza saddybaddy (#37718) üzenetére


sgeza
veterán

Engedélyezd neki az értesítések hozzáférését! Nem vontad véletlenül vissza mostanában?

(#37721) sgeza válasza Chamoro (#37719) üzenetére


sgeza
veterán

"Teljesen ingyenes az egész" - még... Olvass azért inkább utána a feltételeknek! Úgy rémlik, hogy csak valami kezdeti akció van az "idegen" (mármint nem OTP-s, mert azok közvetlenül használhatók) kártyákról való feltöltésre.

[ Szerkesztve ]

(#37722) sgeza válasza *Mukeey* (#37716) üzenetére


sgeza
veterán

Használd böngészőből! Úgy is lehet értesítéseket fogadni, és akkor nem kell azt az erőszakos hulladék alkalmazást használnod. Én is onnan használom, és hibátlan úgy.

[ Szerkesztve ]

(#37723) sgeza válasza bigdady (#37715) üzenetére


sgeza
veterán

Ha megnyitod, mindenképp letöltődik a viber könyvtárába, különben nem tudnád megnézni. Tegyél oda egy .nomedia fájlt, és nem fog megjelenni a galériában!

[ Szerkesztve ]

(#37724) Chamoro válasza sgeza (#37721) üzenetére


Chamoro
tag

Már elég rég használom és ingyenes. Max annyi a hátránya, hogyha nem OTP-s vagy akkor havonta van egy feltölthető keret.

(#37725) sgeza válasza Chamoro (#37724) üzenetére


sgeza
veterán

Nem mondom, hogy ne használd, és igen, jelenleg ingyenes. De érdemes elolvasni a feltételeket, mert abban szerepelnek későbbre vonatkozóan költségek (akkor, ha nem OTP-s vagy, és ezért feltöltősen használod)!

[ Szerkesztve ]

(#37726) polonic válasza Chamoro (#37724) üzenetére


polonic
félisten

De megnézted a hirdetményt?

Mert ott le van írva ám, hogy akciós jelleggel tekintenek el a díjaktól. Havi díj és feltöltési díj is van alapból. Ezektől eltekintenek jelenleg.

(#37727) #16695808 válasza polonic (#37726) üzenetére


#16695808
törölt tag

1 évig (jelzem előtte úgy volt hogy idén februárig lesz csak ingyenes a simple kártya, de eltolták további 1 évvel, szóval szerintem nem lesz egyhamar fizetős)

[ Szerkesztve ]

(#37728) Chamoro válasza #16695808 (#37727) üzenetére


Chamoro
tag

Értem. Majd utánanézek én is pontosabban. Köszönöm. De fizetni nem fogok nekik. Akkor előveszem a bankkártyát és kész. (Mert ugye azért is fizetünk)

(#37729) saddybaddy válasza sgeza (#37720) üzenetére


saddybaddy
tag

Most néztem, engedélyezve van neki,nem értem mi lehet a bibi 😒

(#37730) sgeza válasza saddybaddy (#37729) üzenetére


sgeza
veterán

Restart volt már?

(#37731) *Mukeey* válasza sgeza (#37722) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez jön be minden indításnál...botrány sz.r

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#37732) aprokaroka87 válasza *Mukeey* (#37731) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Adat, és gyorsitótár törlés után sem jó?

(#37733) #16695808 válasza Chamoro (#37728) üzenetére


#16695808
törölt tag

hát én is csak addig használom amíg ingyenes :) sőt az első feltöltés után 500 HUF bónuszt is kaptam... és eddig jó működik.

(#37734) *Mukeey* válasza aprokaroka87 (#37732) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tegnap volt full wipe,az új rom miatt.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#37735) icecave válasza bigdady (#37676) üzenetére


icecave
nagyúr

Tényleg csak beszélgetésre kell, szóval mindenképp tesztelem mondjuk egy hétig. Aztán max. megy vissza a másik.

(#37736) aprokaroka87 válasza *Mukeey* (#37734) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Sanszos hogy ez app hiba.

Mondjuk ha rajtam múlna az egész facebook mobilapp fejlesztő csapatát elzavarnám.

Javasolnám pl a facebook lite-ot, de az meg egy ideje elfeljti push-ban küldeni az üzeneteket.
Na most hogy ez szándékos vagy bug az rejtély.

(#37737) saddybaddy válasza sgeza (#37730) üzenetére


saddybaddy
tag

Segített a restart! Köszönöm a segítséged mostmár hibátlanul működik! 🤗

(#37738) MM válasza Mr.Silkó (#37699) üzenetére


MM
őstag

Köszönöm, ez volt a gond.

Nem írta, hogy bekerült volna, viszont most hozzá adtam a kivételekhez, így már jó.

(#37739) kat10


kat10
tag

Hello mindenki,

Megérkezett az oreo ide Angliába is.
Felraktam, de lett egy idegesítő probléma.
A beállított üzenet jelző hang bizonyos időközönként megszólal úgy hogy nincs is üzenet. kb. ötpercenként.
Mit tudok tenni?

Előrei is köszönöm a segítségeteket.

Go Pats

(#37740) manokaki válasza *Mukeey* (#37731) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem is igy indul néha , de szerintem azért mert a háttér tárbol letiltottam ..

(#37741) rizso válasza Mr.Silkó (#37695) üzenetére


rizso
addikt

Most már megvárok egy update-et, hátha javítanak néhány dolgot. HDR-t én néha kapcsolgattam, volt mikor nagyon jól jött - a teljes kijelzős nézetnél mindenképpen többet használtam. Tényleg csak azt nem értem, hogy olyan dolgokat, amik nagyon jól működnek, miért kell elhagyni - pl. a személyre szabható kamera eszköztár.

De pl. gear s3-nál is vannak olyan alap dolgok, amiknek a hiányát nem értem, pl ébresztésnél miért nem lehet beállítani, hogy hány perces szundikat akarok, és mi a max. De nem, fixen 5 perc és azt hiszem 5 szundi.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#37742) Mr.Silkó válasza MM (#37738) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem akár ki is kapcsolhatod a komplett akkufigyelés funkciót, úgy általában mindenre, totál felesleges. :)

(#37743) sgeza válasza icecave (#37735) üzenetére


sgeza
veterán

Teljesen megfelelő a lite. Pont annyit tud, amennyit kell, semmi felesleges extra. Én ezt használom.

(#37744) w333 válasza *Mukeey* (#37731) üzenetére


w333
félisten

Mindenkinek így indul a Facebbok ... aztán 2 másodperc és betölt :)

Nekem semmi bajom nincs vele, akkut egyáltalán nem zabálja !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37745) sgeza válasza Mr.Silkó (#37742) üzenetére


sgeza
veterán

A doze mód jó (szükséges kivételek hozzáadásával), de a Samsungé szerintem is hülyeség. Viszont azzal kapcsolatban nekem az a személyes javaslatom, hogy a figyelést érdemes bekapcsolva hagyni, csak az automatikus alkalmazás kilövést célszerű kikapcsolni!
Ugyanis ha egy alkalmazás bekattan, és indokolatlanul fogyaszt (netán ébren tartja a készüléket), akkor az figyelmeztet, hogy nem akarjuk-e egész véletlenül kilőni. Nekem volt már ilyen jellemzően nem jól megírt alkalmazásnál, ami valamiért futva maradt, miközben nem kellett volna neki (nem szedem le, mert kell, de erre odafigyelek).
Tehát Alkalmazásfigyelő be, de azon belül a Nem haszn alk.ok altat. lehetőség ki!

[ Szerkesztve ]

(#37746) Mr.Silkó válasza kat10 (#37739) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nincs bekapcsolva nálad a kisegítő lehetőségek/emlékeztető opció ehhez az apphoz?

(#37747) Mr.Silkó válasza rizso (#37741) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezt úgy kéne megoldania a Samsungnak, hogy a kamera appban cserélhetőek legyenek a gyorsikonok, mint ahogy az korábbi modelleknél emlékeim szerint elérhető volt.

(#37748) Mr.Silkó válasza sgeza (#37745) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam okozott anomáliákat a bekapcsolt samsungos alkalmazásfigyelő, ezért ódzkodom a visszakapcsolásától. :)

(#37749) Ákkk válasza Mr.Silkó (#37748) üzenetére


Ákkk
addikt

Én pld mindig használom soha nem okozott semmi problémát..

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#37750) sgeza válasza Mr.Silkó (#37748) üzenetére


sgeza
veterán

De tudod, hogy van olyan lehetősége, hogy ne lője ki az alkalmazásokat, csak figyelmeztessen, ha valami rendellenességet tapasztal? Szerintem úgy használható, és hasznos is lehet. Van azon belül egy kapcsoló még!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.