Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) Locutus válasza batai15 (#37045) üzenetére


Locutus
veterán

És?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37052) madkiller válasza sebgutkopf (#37029) üzenetére


madkiller
őstag

Régen én is a google biztonságit használtam, de most ami bejön az a Samsungos főleg, ha install előtt smart switchel a gépre teszed a cuccokat. Az összesnek, háttérkép , sms, beállítás visszajön, kivéve az appok beállításai. Ezt kellene még fejleszteni és akkor a smart switch itunes szint.

(#37053) TOZ válasza batai15 (#37035) üzenetére


TOZ
addikt

Rhinoshield!

(#37054) sgeza válasza Laurh (#37048) üzenetére


sgeza
veterán

Hát azt nem fogod látni! Többek között ez is a bajom nekem is ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#37055) sgeza válasza nagyj74 (#37047) üzenetére


sgeza
veterán

Nem kell visszaállnod, persze, hogy fog jönni!
Csak a xeh régióban a qk7 után egyből a crb7 oreo jött, így sosem fog ql5-ről otán frissíteni, mert ez a különbség frissítés nincs a xeh régióban.
De ha most teszed erre az aktuális független oreót, az a verzió van a xeh-ből, így a következőre frissítés fog jönni otán, mert létezni fog hozzá az anyag.

[ Szerkesztve ]

(#37056) batai15 válasza Locutus (#37051) üzenetére


batai15
félisten

Olvass fentebb.
TOZ: szvsz túl van hypeolva. Amellett hogy nem olcsó melette kell még dbrand is ami dob még rajta, és nincs is olyan dbrand ami tetszik.
Nem lesz egyszerű olyan tokot találni ami minden igénynek eleget tesz.
Ha nem lenne mágneses tartó egy kritérium mínusz de annyira bejön hogy nem tágítok.

[ Szerkesztve ]

(#37057) skory92


skory92
újonc

Tudtok arra esetleg valami megoldást, hogy a smart lock egész egyszerűen nem működik? Nem tudom, miért van, be van állítva a lakhelyem, de nem old fel. Be van állítva a nagy pontosság a GPS-en, de nem. Amikor beállítanék új helyet a smart lock-on belül, sokszor még az órákkal azelőtti tartózkodási helyemet jelzi ki, hiába nyomogatom, hogy mérjen be. Nekem elég hasznos lenne ez a fícsör, mert én itthon elég sokat baszkurálom a telefonom. Olvasgattam külföldi fórumokat is, de nem találtam megoldást.

(#37058) BeastMode válasza batai15 (#37056) üzenetére


BeastMode
őstag

1. Nincs körülötte nagy hype, cserébe tökéletes bumper.
2. Nem szereti a dbrand skint, felgyűri.

(#37059) kislaci válasza skory92 (#37057) üzenetére


kislaci
senior tag

Ez mindenkinek szar, nekem is, utálom én is, nincs megoldás.

(#37060) Leslie1966 válasza Hunner (#37041) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Spigen SGP Slim Armor Samsung Galaxy S8+ Metal, nekem ilyen van, fasza.És még bele van helyezve egy valódi bőr becsúsztathatós tokba is. :D

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#37061) skory92 válasza kislaci (#37059) üzenetére


skory92
újonc

De ez hogyan lehetséges? Van egy csúcskategóriás telefon és valami egyszerűen nem működik benne? Mi a fene folyik itt? Van valami hivatalos samsung fórum, vagy nem tudom?

(#37062) madkiller válasza skory92 (#37061) üzenetére


madkiller
őstag

Nekem az órámmal tökéletesen működik a smartlock csak erről tudok nyilatkozni.

(#37063) balintka


balintka
addikt

Sziasztok! Hamarosan cserélem az S7 edge-m, S8+ra, a színt illetően tartanék közvélemény kutatást, ha segítenétek.

A szürke (orchid gray, vagy levendula) és az ezüst között vaciállok. A szürkének mennyire van lilás árnyalata fényben? Vagytok, akik pasi létetekre használtok ilyen színben S8, S8+t?

(#37064) sgeza válasza balintka (#37063) üzenetére


sgeza
veterán

A szürke képen nagyon jól néz ki, de nekem élőben az utolsó helyre csúszott vissza. Én feketét választottam, mert hát azért mégis, de a orchidea szerintem nagyon jól néz ki. Igazából nem nagyon tudtam dönteni a kettő között. Egyáltalán nem nőies a lila (vagyis persze nőknek is ajánlott), simán választhatod azt is.

(#37065) Locutus válasza sgeza (#37064) üzenetére


Locutus
veterán

Én hasonlóképp voltam a szürkével, aztán mikor a kezembe vettem a feketét, inkább elmentem egy coral blueért :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37066) ghiottone válasza Locutus (#37065) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Majdnem kék lett az enyém is, de mivel úgyis kap fóliát + tokban lesz maradt a fekete.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#37067) TOZ válasza ghiottone (#37066) üzenetére


TOZ
addikt

Motorola?!

(#37068) BeastMode válasza madkiller (#37062) üzenetére


BeastMode
őstag

Csak a biztonságos hely funkció nem működik megfelelően, minden más igen.

(#37069) batai15 válasza BeastMode (#37058) üzenetére


batai15
félisten

Több oldalon is említik mint az egyik legjobb de nekem nem jön be.
Jo lehetne amúgy ha mondjuk lenne hátlapra átlátszó fólia vagy valami.

(#37070) balintka válasza Locutus (#37065) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm a válaszokat. A kék nem kapható függetlenként nem? Megnézem a feketét is azért, de azt nem nagyon szeretnék. Inkább az ezüst vagy a szürke.

(#37071) rizso válasza balintka (#37063) üzenetére


rizso
addikt

Én is agyaltam melyik szín legyen, élőben kell látni. Nekem az ezüst kicsit bazári, a fekete olyan semmilyen, a szürke viszont nagyon szép, abszolút nem mondanám nőiesnek, örülök, hogy azt választottam, nagyon eltalálták :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#37072) sgeza válasza balintka (#37070) üzenetére


sgeza
veterán

A szürke alatt azorchid grey-t érted? A lilásat? Én valószínűleg azt venném inkább.

(#37073) balintka válasza sgeza (#37072) üzenetére


balintka
addikt

Igen, az orchid grey-t. Ami kicsit lilás. Jobban tetszik, mint az ezüst. Rizso: Köszi a választ, meggyőztetek, szerintem én is ezt veszem meg, nem az ezüstöt.

Igazából várok vmi akciót, h a mostani 220 ezer körüli ára 180 legyen. Tavaly ilyenben vettem 200 helyett 160-ért az Edge-t, áprilisban.

[ Szerkesztve ]

(#37074) ghiottone válasza TOZ (#37067) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kíváncsi vagyok a htc u11 után az S8-ra is. Ha nem jön össze megyek vissza. ;)
Amúgy az X5 törlése nem volt szimpatikus számomra + 1-2 apróság. Az X4 nagyon jó teló, de kameraszoftverrel nem tudnak mit kezdeni, nincs ois és egy Snapi 8xx processzort megérdemelt volna, csak épp balfĐđđłkodnak a Lenovonál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#37075) icecave válasza balintka (#37073) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem férfi létemre nagyon tetszik, csak azért döntöttem végül a fekete mellett, mert annak a kerete fekete és az jobban tetszett összességében.

(#37076) sgeza válasza balintka (#37073) üzenetére


sgeza
veterán

Azért bizonytalanodtam el, mert magyarul levendulának hívták. Az szerintem jól néz ki, azzal nem fogsz mellé.
De mindenképp nézd meg mindet élőben is!

(#37077) balintka válasza icecave (#37075) üzenetére


balintka
addikt

Mert az orchidnak milyen? ezüst? Sgeza: Én is ugyanezért. Ha jól látom ezüst akkor szinte senkinek sincs, ellenben az orchid grey-el?

[ Szerkesztve ]

(#37078) batai15


batai15
félisten

Nagyjabol mennyi idő amíg kiszárad az usb csatlakozó?
Mert már vagy 10 perce írja kifele hogy várjam meg amíg ki szárad, kádba nyomkodtam aztán pára volt.

(#37079) Locutus válasza balintka (#37070) üzenetére


Locutus
veterán

Hogyne lenne függetlenként. Én is úgy vettem Bécsben.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37080) balintka válasza Locutus (#37079) üzenetére


balintka
addikt

Szerintem a levendula lesz, talán az tetszik a legjobban. Mit gondoltok, várható lassan vmi áresés, akció? Jó lenne, ha 200 alá esne az ára (főleg FirstPhone, függetlenben ők a legolcsóbbak).

(#37081) Locutus válasza balintka (#37080) üzenetére


Locutus
veterán

Ausztriában, meg amazon.de-n már jelenleg sincs 200e...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37082) sgeza válasza balintka (#37077) üzenetére


sgeza
veterán

Félreértettél: én a mostani beszélgetésben azon bizonytalanodtam el, hogy melyik melyik is valójában. Mert magyarul levendula, és szerintem lila, ami egyébként orchid gray angolul, ha jól tudom. Ezt hívtad te szürkének gondolom. Na a lényeg, hogy a levendula, vagyis a lila jól néz ki, vedd nyugodtan! A széle ezüstös színű egy kis lilás beütéssel. Amolyan lilás ezüstös.

(#37083) Mr.Silkó válasza sgeza (#37054) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Elvileg a legutóbbi frissítéssel pont ez került bele, ha jól tévedek.

(#37084) OCTAMD válasza sgeza (#37032) üzenetére


OCTAMD
őstag

Lehet tévedtem

Volt egy g950f ql5 xeh,eddig nem frissitett,mire megodinoztam volna ma megjött rá az oreo

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37085) Mr.Silkó válasza balintka (#37063) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezüst. Kevésbé látszanak rajta az ujjlenyomatok es a kopás a kereten.

(#37086) EnterR válasza rizso (#37071) üzenetére


EnterR
veterán

Szürkét választottam én is, ha S9-em lenne is azt választanám. A feketéről ugyanez a véleményem, a többi variáció (lila-óceánkék-arany) meg elég gyerekes. Ennél már csak a rozéaranyt utálom jobban :DDD

PSN ID: marquuard

(#37087) balintka válasza sgeza (#37082) üzenetére


balintka
addikt

Igen, a FirstPhone is "szürkének" írja lilás levendulát.

MrSilkó: Jegyzem a véleményt :D.

EnterR: Melyiket érted a szürke alatt? A lilás v az ezüst?

(#37088) EnterR válasza balintka (#37087) üzenetére


EnterR
veterán

Hát most utána kellett keresnem, és nem jól írtam amit írtam. :D Tehát az orchid gray a lila, az arctic silver meg az ezüst. Nekem arctic silver van, ami ténylegesen ezüst szín. Eredetileg feketét akartam de valamelyik mókamiki xda-ról írta, hogy neki már kopik is a fekete széle, úgyhogy addig nézegettem a silvert amíg az nem lett.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#37089) madgie válasza Mr.Silkó (#37085) üzenetére


madgie
titán

Nem kopik ezen a keret, nem iPhone ez :D

De komolyan, azokon két hét után volt mindig valami "prezúr", S6E, S8, kifogástalan hónapok után, akár tok nélkül is.

(#37090) Mr.Silkó válasza balintka (#37087) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak hogy nehogy azt hidd, azt nem vett itt senki. :)

(#37091) madkiller válasza balintka (#37077) üzenetére


madkiller
őstag

Szintén ezüst, azért választottam, mert ezüst telom még nem volt + kevésbé gyűjti az ujjlenyomatokat.

(#37092) Mr.Silkó válasza madgie (#37089) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem is úgy értettem, hogy kopik, mint az iPhone, hanem, hogy a fekete kereten a karcok jobban meglátszanak, mint az ezüstön. :)

(#37093) balintka válasza madkiller (#37091) üzenetére


balintka
addikt

Na, nő az ezüstre adott szavazatok száma :D. Lassan kiegyenlít :D. Jó lesz így dönteni :D. Köszönöm a véleményeket, aki nem mondott, attól is szívesen várok.

(#37094) sgeza válasza OCTAMD (#37084) üzenetére


sgeza
veterán

Na ez azért vicces, mert nekem továbbra sem jelzi! Nem mintha gond lenne, mert mint korábban írtam, megoldom majd, de azért mindenképp érdekes a dolog, és kíváncsi lennék a miértjére!

(#37095) OCTAMD válasza sgeza (#37094) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ja én is csak pislogok

Mondom megcsinálom az ismerősnek,mert neki még mindig semmi,ugye fel lett neki rakva

Erre mondja,hogy reggel jelezte,hogy megjött az oreo OTA-n.

Le is frissítette

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37096) Mr.Silkó válasza balintka (#37093) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A tanácsom az, hogy ne foglalkozz senkinek a véleményével, te fogod nap-mint-nap nézni és használni a telefont, ne mi döntsünk már helyetted! Menj be egy-két boltba, és nézz meg minden színvariációt élőben, ez alapján dönts! ;)

[ Szerkesztve ]

(#37097) sgeza válasza Mr.Silkó (#37083) üzenetére


sgeza
veterán

Na ezt nem tudtam, de majd utánanézek!

(#37098) Mr.Silkó válasza sgeza (#37097) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ahogy nézem, még mindig nincs ilyen szempontból az Apple szintjén a felhő, de azért sokat fejlődött az utóbbi időben.

Erre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

(#37099) sgeza válasza Mr.Silkó (#37098) üzenetére


sgeza
veterán

Biztató! Letesztelem majd, köszi!

(#37100) Leslie1966 válasza madkiller (#37091) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Szintén ezért ezüst az enyém is. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.