Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) eladogeppc


eladogeppc
veterán

A disabler-hez kell root ? Mert ha igen, akkor bukom a garanciát. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#38502) S e t h válasza eladogeppc (#38501) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38503) ferenck válasza bigdady (#38477) üzenetére


ferenck
senior tag

Mert sérti a google érdekeit (reklámbevételek). Itt olvashatsz róla részletesebben is: [link]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#38504) Divinity válasza eladogeppc (#38486) üzenetére


Divinity
őstag

Én most tervezek pont 5T-re váltani. Délután fogom rendelni a 8/128-as 5T-t. :)

Sokat vaciláltam rajta én is.
A Qi töltés hiányozni fog de kb minden másban egy szinten vannak. Kijelzőben és kamerában talán kicsit gyengébbek ellenben a rendszer sokkal pörgősebb és szabadabb az egész. Plusz nekem a design is jobban bejön. :K

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#38505) eladogeppc válasza Divinity (#38504) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mindazok ellenére, hogy a kamera gyengébb, nincs vezetéknélküli töltés, nincs dual audio, stock a rendszer. :O

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#38506) Divinity válasza eladogeppc (#38505) üzenetére


Divinity
őstag

Hát ahogy néztem a kamera automata módban gyengébb csak. Plusz az új GCam elérhető rá és a HDR+ sokat nyom rajta ahogy néztem.
A vezeték nélküli töltést eltudom engedni ha tényleg 30 perc alatt telenyomja egy napra a dash. :D
A dual audió nekem nem lényeg, sose hasznéltam, de legalább megoldható a stereo hatású speaker. (Persze itt is csak pápá gari)
A stock rendszer meg nekem jobban bejön mint az experience ui, főleg, hogy sokkal pörgősebb, az utóbbi időben nekem döcögős lett a dolog.

Összességében úgy vélem többet nyerek mint vesztek vele de ez persze majd kb 1 hónap múlva derül ki és lehet vissza sírom az S8-at. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#38507) eladogeppc válasza Divinity (#38506) üzenetére


eladogeppc
veterán

Majd mondj valami infót kérlek, akár Privátban. Köszike !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#38508) EnterR válasza dkovizoli (#38496) üzenetére


EnterR
veterán

:DDD

PSN ID: marquuard

(#38509) EnterR


EnterR
veterán

Egyébként itt ír a SABS fejlesztője a miértről. Lényegében annyi, hogy kapott egy emailt a Samsungtól de a részletekről nem engedik, hogy beszámoljon. Kár érte, sok mindent megtanult a projekten a srác. :D

Halkan megjegyzem, a forráskód elérhető.

PSN ID: marquuard

(#38510) kislaci válasza Divinity (#38504) üzenetére


kislaci
senior tag

Szerintem az OIS is hiányozni fog 😊

(#38511) bigdady válasza Tomiii258 (#38500) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kapcsold ki az ugyanez. Kb 10 mp a bekapcsolás. Aksi sem merül, renszernek jót tesz.
Problem solved

(#38512) sebgutkopf válasza polonic (#38491) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nálam már több mint egy hete nem csinálja. Még a CRC7 előtt pár nappal abbahagyta és azóta sincs gond, ráadásul most a sima készenléti fogyasztás is kimondottan alacsony. Valami google szolgáltatás szórakozott nagy valószínűséggel, ami frissülhetett.

(#38513) Tomiii258 válasza bigdady (#38511) üzenetére


Tomiii258
tag

Csak akkor nem is ébreszt :DDD

Oké, persze, arra megoldás egy vekker, de évek óta nincs ébresztőórám, nekem az már nyűg lenne. Amíg butafont használtam ki is kapcsoltam minden estére, mert azok úgy is ébresztettek, régi szép idők...

Tomiii258

(#38514) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

srácok kéne egy kis infó, úgy döntöttem h Nillkin Super frosted tokot rendelek a telóhoz. Most sok helyen adnak mellé fóliát ajándékba, nem tudom az milyen minőségű lehet, meg h teljesen fedi e a telót
olyan fóliát (vagy üveget mindegy) szeretnék a telóra, ami az oldalára kiér, és a lekerekített részekret is fedi. aki ilyen tokot használ, az meg tudja mondani h ez a tok nem nyomja fel a széleken a fóliát?

[ Szerkesztve ]

(#38515) icecave válasza MrBazsi (#38514) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak egy "csíkot" adnak nem is értem, mire jó az. Kétoldalt egyáltalán n3m védi a kijelzőt. Nézz róla yt videókat, röhögni fogsz. Mintha egy széles celluxot adnának.

(#38516) bigdady válasza Tomiii258 (#38513) üzenetére


bigdady
nagyúr

Erre van a ne zavarj funkció vagy egy alvást amúgy is figyelő okos karperec vagy óra ;)
Vagy a legdurvább: töltő :P

[ Szerkesztve ]

(#38517) Deck válasza MrBazsi (#38514) üzenetére


Deck
titán

Super Frosted tok + gyári fólia.

Ezt nem nyomja fel, tökéletesen illeszkedik.

PS5

(#38518) iceQ!


iceQ!
addikt

Ez a tok + ez a fólia 100%-ig passzol egymáshoz. Nem nyomja fel a fóliát a tok.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#38519) Mr.Silkó válasza MrBazsi (#38514) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ahogy icecave kolléga is írta, a Super Frostedhez adott fólia egy vicc, semmire sem jó, de egyébként másfajta fóliákkal működnie kell ennek a toknak, hiszen nagyon minimálisan kanyarodik csak rá az előlap széleire, pont, mint a Clear Cover.

(#38520) Quqesz válasza Mr.Silkó (#38519) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Visszamentem chrome böngészőre és ott nem csinálja az Ma oldal a hibákat, amit a gyári böngészővel tapasztaltam(tovább gombra nem lép tovább, hsz írás után nem visz vissza a főoldalra, hiába nyomok rá akár többször is). Most tabon is meg a telón is tesztelem még, de úgy tűnik vmi frissítési hiba lesz(mármint a böngészőé)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38521) MrBazsi válasza Deck (#38517) üzenetére


MrBazsi
senior tag

fólia ügyben, hátha érdekel mást is, most voltam auchanban, gyári fólia kitéve 3000ftért, fehér dobozban, vettem is egyet. Itthon kibontom nagy meglepetésemre 2db fólia volt benne. az egyiket fel is pattintottam, kb negyed órás művelet volt egy porszem maradt alatta, azt is sikerült kiszedni a hozzá kapott szalaggal. jól rányomkodtam a széleken is, bubimentes lett teljesen, nagyon szépen illeszkedik, kiváncsi vagyok meddig fogja bírni.
1500ft/db áron szerintem jó vétel, bár nem tudom h mindbe kettő van, vagy csak szerencsém volt?

(#38522) Tujmos válasza MrBazsi (#38521) üzenetére


Tujmos
tag

fólia
mindegyikben kettő van

(#38523) bigdady válasza MrBazsi (#38521) üzenetére


bigdady
nagyúr

Média marktban 2500

(#38524) sgeza


sgeza
veterán

S8 VDH frissült!

(#38525) EnterR válasza sgeza (#38524) üzenetére


EnterR
veterán

Tűkön ülök XEU-n. :D

PSN ID: marquuard

(#38526) iceQ!


iceQ!
addikt

Vettem egy BlitzWolf type C usb kábelt, úgy voltam vele h ezzel fogom tölteni a telómat. Gépbe bedugom tölt, gyári Samsung töltőbe bedugom és nem tölt. Visszadugom a gyári kábelt és tölt.

Mi lehet a gond?

Erről van szó!

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#38527) Angel78


Angel78
aktív tag

Srácok, kellene egykis infó. Ma nekem is feldobott egy 451M megás update csomagot az oreo, amit le is szedtem telepítettem, de az "Android frissítése" opciónál 71/71 -nél megakadt és csak fut a köralakú homokóra.
valakinél ugyan ez? Teendő? Nem szívesen nyomnék egy factory resetet
Köszi

Update: mire elment a post, ujraindult magától... majd 25perc után!!! Soha egyik S teló sem csinát ilyent eddig :-)

[ Szerkesztve ]

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#38528) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Tényleg frissül a vdh! 😀

(#38529) w333 válasza kisdobos0111 (#38528) üzenetére


w333
félisten

Mire ? CRC7 ... már el is felejtettem olyan régóta fent van ! :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38530) Mr.Silkó válasza Quqesz (#38520) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Lehetséges természetesen, bár én nem tapasztaltam hasonlót.

(#38531) hevepapa válasza kisdobos0111 (#38528) üzenetére


hevepapa
senior tag

A TMH még nem frissül - legalábbis nálam még nem. Gondolom pár nap és ott is kiadják a frissítést.

(#38532) MrBazsi válasza Tujmos (#38522) üzenetére


MrBazsi
senior tag

és itt még az ára i sjobb, na ebből betartalékolok.
más, még mindig érdekelne h az s7ben gyári jegyzet appot hogan tudnám feltelepíteni a telóra. hiányzik
ja és s7en volt olyan opció, h ha értesíés jött villogtatta a vakuut ezt nagyon szerettem, de most nem találom. én vagyok vak, vagy ez s8on nincs?

(#38533) sgeza válasza MrBazsi (#38532) üzenetére


sgeza
veterán

Nézz körül a kisegítő lehetőségeken belül!

(#38534) Mr.Silkó válasza MrBazsi (#38532) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A másodikra: kisegítő lehetőségek, hallás, értesítés villanással.

Lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#38535) MrBazsi válasza Mr.Silkó (#38534) üzenetére


MrBazsi
senior tag

megvan köszönöm.
már csak a jegyzett app hiányzik.
így pár nap után nagyon megszerettem a telót, bár az ujjlenyomatolvasó még mindig fura helyen van az s7 után. kijelző idő 6 óra eddig mindig, ebben sem csalódtam

(#38536) Skynet258 válasza iceQ! (#38526) üzenetére


Skynet258
veterán

Fura mert ilyen kábeleim vannak itthon csak pirosban (micro-s is meg C), és szépen tölt... :F

https://geekpulse.hu

(#38537) hevepapa válasza iceQ! (#38526) üzenetére


hevepapa
senior tag

Szerintem nem eredeti BlitzWolf kábelt kaptál. Legalábbis gyanús az ára miatt. Az Amazonon ugyanez 12 $-ba kerülne.Őszintén szólva én azért nem szeretem az alit mert ott szinte fehér holló az eredeti gyártmány. Persze olcsó meg minden, de akkor is lutri. Nem mondom, hogy az ebay-en minden eredeti, de ott kicsit komolyabban lépnek fel a hamisítványok ellen, mint az alin. Persze ez csak szigorúan magán vélemény!

(#38538) madgie válasza hevepapa (#38537) üzenetére


madgie
titán

Én meg eleve nem vennék már ilyen viccvolf meg hasonló csodákat, soha egyik termékük sem vált be igazán.

Max 2000 forint egy eredeti Samsung USB-C kábel, annyit talán megér...

[ Szerkesztve ]

(#38539) hevepapa válasza madgie (#38538) üzenetére


hevepapa
senior tag

Az eredeti BlitzWolf cuccok egyébként tényleg jók. De nem is annyira olcsók.

(#38540) madgie válasza hevepapa (#38539) üzenetére


madgie
titán

Mondom, van BlitzWolf, Tronsmart, meg hasonló cuccom, nem is egy, mindnek van valami kínja. A töltők pl halkan sípolnak, mind.

(#38541) bigdady válasza madgie (#38540) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem van tőlük vezetéknélküli töltő meg külön kábel meg kocsiba is gyors szivargyujtós töltő mind hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#38542) Frozzy


Frozzy
őstag

Hogy tudnám azt megcsinálni h az fb messenger is az alap samsung emojikat használja?

kicsit idegesito h benyomom az emojit es egyebkent a sajat messengereset hozza ki.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#38543) hokins


hokins
addikt

Sziasztok. Face ajánlásával az áruházbol töltöttem le egy játékot. A mellékelt képen látható hibaüzenetet dobja be mindig,:

Ezzel lehet valamit kezdeni? Android 8.0 van fent. Márciusi bizt csomaggal.

(#38544) iceQ! válasza hevepapa (#38537) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem tűnik úgy mint ha nem eredeti lenne. Csomagolás, doboz, kis papír. Minden van benne. Melóhelyen kiprobalom egy másik töltővel a kábelt.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#38545) Snoop27 válasza juhaszroli (#38425) üzenetére


Snoop27
őstag

Nálam is S8/SE kombó van, SE hasonlóan céges, Amilyen szerencsés vagyok be is égett az SE képernyője, pedig csak telefonálásra használom...

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38546) Mr.Silkó válasza Frozzy (#38542) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha be van állítva a billentyűzeten, akkor balra alul elérhető az emojik ikonja, függetlenül attól, hogy a Messengerben van külön ikon felül a fészbukos chatfejekhez.

(#38547) Mr.Silkó válasza hokins (#38543) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Más telefonon próbáltad?

(#38548) WiZARD


WiZARD
addikt

Arról van valakinek tapasztalata, hogy ha a gyorstöltés nem működik, akkor szervizelés hogyan történik (mennyi idő, és mit cserélnek?)

(Másik kábelt, töltőfejet próbáltam, azzal is ugyanez történik. Rádugom, kiírja hogy gyorstöltés, majd újra bekapcsol a kijelző és már csak sima töltést ír)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#38549) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !

S8+ annyival többet tud aksival, hogy 40-et rádobjak a simára ? Más egyébben ugyan az, nem ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#38550) Skynet258 válasza madgie (#38540) üzenetére


Skynet258
veterán

A kábeleik jók és minőségiek, töltőt én sem vennék azért tőlük... :K

https://geekpulse.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.