Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) sasa134


sasa134
addikt

Sziasztok. Próbáltam a neten keresgélni de nem találtam: publikus, hogy mi a Samsung pixelhiba- politikája? Októberben vásárolt S8-amon megjelent egy zölden világító pixelhiba... Rendkívül zavaró. A készüléket Saturnban vettem (Németországban élek) , természetesen a vásárlás minden papírja megvan. Mire számíthatok? Elhajtanak? Kijelző csere? :/

Avanti Roma

(#38402) dkovizoli válasza Matada2.3 (#38400) üzenetére


dkovizoli
addikt

Úgy tudom nem kell root.

(#38403) *Mukeey* válasza sasa134 (#38401) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szerintem készülék csere lesz.Saturn-MM nem szokott nagyon variálni.Esetleg annyi lehet,hogy ott kell hagynod bevizsgálásra.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#38404) moco22 válasza nagyj74 (#38240) üzenetére


moco22
aktív tag

Oreo alatt? Újratelepítve?

Samsung S22 Ultra

(#38405) moco22


moco22
aktív tag

TELJES HIVOKEP PROGRAM 1. (MODOSITOTT GOOGLE PHONE) Meg kell adni az engedélyeket, alapertelmezett hívóalkalmazás a phone legyen.
És itt egy másik változat is. A különbséget nem tudom mi a kettő között. Én az elsőt használom.
PHONE 2.
kép link

[ Szerkesztve ]

Samsung S22 Ultra

(#38406) Mr.Silkó válasza sasa134 (#38401) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem abszolút garanciális kéne legyen. Úgy gondolom, hogy javításra (kijelző csere) vagy telefon cserére számíthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#38407) mave86tg válasza laca.1 (#38389) üzenetére


mave86tg
tag

Probalj egy fr-t. Nekem OTA-n jott oreo es miutan telepult nyomtam egy fr-t. 99%-ban ugyan ez volt a problema(meg egy csomo idegesito bug pluszban), a vegen ugy fel.... az agyam, h ujra nyomtam egy fr-t es azota 97%ban mukodik a dolog :))

(#38408) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Játszottam ma egy "keveset" az S8-on, és szerintem jól bírta. :)
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#38409) kaisers válasza Ákkk (#38398) üzenetére


kaisers
aktív tag

Erre gondoltam, csak máshogy fogalmaztam.
Köszönöm a választ.

(#38410) sasa134 válasza *Mukeey* (#38403) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi!
@Mr Silkó, neked is!

Avanti Roma

(#38411) zizike22 válasza dkovizoli (#38402) üzenetére


zizike22
tag

De hogy kell regizni vsgy hasonló

(#38412) laci laci válasza moco22 (#38405) üzenetére


laci laci
addikt

Sérült a kicsomagoláskor..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#38413) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Hali, valaki tud ajánlani valami franko témát samsung themes-ből? 😊 Ki milyet használ?

[ Szerkesztve ]

(#38414) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Tegnap este megyek fel, telefon kézben, farmert rádobom a karomra aztán hallok egy koppanást....mi a fszom....naná a szíj csattja a kijelzőben landolt! 😥 Agyvérzés elmaradt, mert semmi baja nem lett, csak a fólia lett a csatt helyén bubis(kb 3 mm kör alakban). Kijelző megúszta..😜

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38415) leslien válasza Quqesz (#38414) üzenetére


leslien
nagyúr

biztosítás?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#38416) juhaszroli


juhaszroli
tag

Sziasztok!

S9 csoportban már érdeklődtem, viszont itt is megtenném más okokból. Almáról váltanék (még nem biztos, nagyon bizonytalan vagyok, hogy megérné-e visszamenni androidra, mivel ez az első almám, eddig meg voltam elégedve, de nincs 2 éves, és érzem, hogy kellene az új akksi, meg akad is néha alacsony töltöttségen).

Elsősorban olyanokhoz szólna a kérdésem, akik az S8-at megjelenés óta, vagy nagyon rég használják, hogy mik a hosszútávú tapasztalatok jelenleg a Samsunggal? Köszönöm! (6S-ről mennék S9-re)

Régen nagyon megjártam az S2,S3-mal, hónapok elteltével nagyon akadtak, hiába ilyen-olyan ROM. Azóta nem tudom, mennyit javult a Samsung ilyen téren, de szintén legalább 2-3 évre terveznék.

(#38417) Mr.Silkó válasza Quqesz (#38414) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerencsés kimenetel. :)

(#38418) Mr.Silkó válasza juhaszroli (#38416) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nyugodt szívvel tudom ajánlani akár az S8-at, akár az S9-et (bár utóbbinál azt olvasni, hogy a Snapdragonos verzió valahogy pörgősebbre sikerült, viszont azt itthon nem olyan egyszerű beszerezni), az S8+-t 11 hónapja használom, érzésre ugyanolyan gördülékeny a szoftvere, mint az első bekapcsolás után. Ebben persze közre játszhat az amúgyis javasolt disabler (BK) és reklámblokkoló (SABS), amik a felesleges háttérfolyamatokat és reklámokat irtják, de ezek nélkül is rengeteget fejlődött a Samsung Experience felület az évek alatt, a régi Touchwiz ehhez képest egy átgondolatlan valaminek tűnhet. :)

Ez az első telefonom hosszú évek alatt (volt vagy 25-30 modell), aminél abszolút nem érzem szükségét, hogy a közeljövőben lecseréljem, hiába csábít esetleg 1-2 újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#38419) juhaszroli válasza Mr.Silkó (#38418) üzenetére


juhaszroli
tag

Köszönöm! Igen nehéz döntés, vajon milyen érzés lenne 2 év iOS után a droid, de az S8 óta beleszerettem ebbe a formavilágba. :))

(#38420) Mr.Silkó válasza juhaszroli (#38419) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én is használtam pár évig iOS-t (i5, i6, i7, SE), sok hasznos tulajdonsága van, de összességében számomra sokkal kezesebb a droid, ezerszer több dologra tudom alkalmazni, tudom, hogy elcsépelt lehet manapság, de sokkal szabadabb mozgásteret ad, mint az Apple rendszere.

Egyébként itt a fórumon is jópáran váltottak iPhone-ról S8-ra, nem nagyon emlékszem, hogy bárki is elégedetlen lett volna a döntésével. :)

[ Szerkesztve ]

(#38421) bigdady válasza juhaszroli (#38419) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én rém egyszerű ok miatt jöttem át és az az aksi idő. Iphone nem birta ki nálam estig ennyi.

(#38422) Quqesz válasza leslien (#38415) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az nincsen, de nem olyan helyről van, ahol lett volna lehetőség.

MrSilko
Levert a víz rendesen, főleg ilyen bagatel dolog miatt. Szerencsére ennyit véd a sima fólia is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#38423) zizike22


zizike22
tag

Valaki mondana a sabs on kivul működő blokkolót mert a sabs mar nem tudom aktiválni sehogy se meg hallotam hogyha KLM vel kezdodik a kódom akkor nem tudom aktiválni sehogy se. Valaki tud mondani valami mukodo blokkolót mert mert nagyon jo lenne ezt a millió reklámot ki irtani ami a neten van.

(#38424) toto0569 válasza zizike22 (#38423) üzenetére


toto0569
addikt

írtam P.Ü.-t.

[ Szerkesztve ]

(#38425) juhaszroli válasza bigdady (#38421) üzenetére


juhaszroli
tag

Nekem se nagyon, a céges SE, a kettővel kihúzom estig...
S9+ lenne, de megvárom a nyarat. Ha jól emlékszem, tavaly az S8-ra volt egy hétvége az experience storeokba, amikor valahogy 150-200 között volt az S8. Jól emlékszem?

(#38426) batai15 válasza toto0569 (#38424) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is jöhetne. Köszi

(#38427) saddybaddy válasza Mr.Silkó (#38418) üzenetére


saddybaddy
tag

Szia. Esetleg nem tudnád,honnan lehet beszerezni egy BK Disablert nem a Play-en keresztül?

(#38428) goe1 válasza laci laci (#38412) üzenetére


goe1
csendes tag

Töltsd le a telefonra, annyi hogy én pl. solid explorer alól nem engedte telepíteni (hiába volt engedélyezve az ismeretlen források) csak a "saját fájlok" alkalmazásból tudtam telepíteni.

(#38429) goe1 válasza moco22 (#38405) üzenetére


goe1
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#38430) Ákkk válasza saddybaddy (#38427) üzenetére


Ákkk
addikt

Vedd meg a playröl máshogy sehogy, nem értem ezt ha erre nincs pénz minek ilyen telefon...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#38431) EnterR válasza lasse001 (#38328) üzenetére


EnterR
veterán

Egyébként gondot valóban nem fog okozni, 15000-nél többet nem kezel a KNOX amúgy sem. Nyugodtan kiszanálhatod ami nem kell.

(#38399) zizike22: Ez a legelső Adhell, már nem működik. Azoknak jelenik meg Playen, akik anno egyszer legalább letöltötték.

PSN ID: marquuard

(#38432) saddybaddy válasza Ákkk (#38430) üzenetére


saddybaddy
tag

Azt majd talán én eldöntöm mire költök,erre biztis nem. Amióta Androidot használok elköltöttem már vagy 35.000 ftot appokra meg játékokra ha annyira kíváncsi vagy. Gondolom neked is minden appod meg lett vásárolva...

[ Szerkesztve ]

(#38433) bigdady válasza saddybaddy (#38432) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem meg. Old meg magad swarcban

(#38434) dkovizoli válasza zizike22 (#38411) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem sehogy egyelőre. Oda is van írva, hogy pillanatnyilag csak fejlesztőknek. Szóval várunk.

(#38435) BeastMode válasza saddybaddy (#38432) üzenetére


BeastMode
őstag

Ha már annyit elköltöttél és van egy többszázezres telefonod, akkor mit aggódsz még egy app megvételén?
Nem értem az embereket...

(#38436) EnterR válasza dkovizoli (#38434) üzenetére


EnterR
veterán

Ennek az appnak a nyilvános linkjét már lelőtte a Google, csak azért látja mert listázott a profilján.

PSN ID: marquuard

(#38437) DitechJoe válasza juhaszroli (#38416) üzenetére


DitechJoe
csendes tag

Heló.

I6-ról váltottam S8+ra.
Egyáltalán nem okozott csalódást az S8. Az I6 30%-on váratlanul kikapcsolt, egyre több lagg és fagyás volt. Nálam se bírta ki estig az I6 viszont az S8+ igen. Ráadásul ahogy többen is írták, az andriod több szabadságot ad, bátran csapj bele a váltásba. Nem fogod megbánni :).

(#38438) juhaszroli válasza DitechJoe (#38437) üzenetére


juhaszroli
tag

Köszönöm!

Még nyárig várok, hátha lesz valami akció. Váltani mindenképp váltok, kérdés mire. Eddig mindenki jókat mondott S8-ról és 9-ről is. Csak győzzem kivárni. :))

Ami kicsit elszomorít az a hatalmas áresés. Egy éves az S8, és már 100 körül van használt, holott 270-en nyitott.

(#38439) <Lacy85> válasza BeastMode (#38435) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem van olyan ismerősöm, aki egyenesen hülyének nézi azokat, akik megvesznek egy appot, nem pedig torrentről szedik. És még büszke is rá, hogy megoldotta okosba' ingyen.

Meg aki 500-ért összegürizik egy fasza PC-t, de a windows, meg az összes játék az virágbolti. :D

(#38440) TOZ válasza juhaszroli (#38438) üzenetére


TOZ
addikt

Egyre inkább az van, hogy legközelebb már egy alsó közép sajomi is eleg lesz... 50-60 ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#38441) dkovizoli válasza <Lacy85> (#38439) üzenetére


dkovizoli
addikt

Egyszer valaki engem is leoltott, mert megmertem neki mondani, hogy ne sajnáljon 300ft-ot egy témára, ha annyira tetszik neki. Mondtam neki, hogy mit szólna ha az elvégzett munkáját neki is ennyire értékelnék? Ne tudjátok mit kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#38442) Akosman válasza juhaszroli (#38416) üzenetére


Akosman
aktív tag

Szia! 6s-ről váltottam decemberben. Nem bántam meg. Valóban szuper kis telefon az S8. Akkuidő ennél sem erősség. Kb 5-6 óra kijelző időt bír a telefon,és tölteni kell. Ha nemnyomkodod sokat akkor persze jóval tovább bírja. Van mikor leáll egy két app( messenger, facebook) ezekre a legjelemzőbb,de nem igazán sűrűn. Nálam a 3 hónap használat alatt 2x volt ilyen. Amióta oreo rendszer fut rajta,azért stabilabbnak érzem. Biztosan lesz akció ha S9 szeretnél. S8-at én decemberben akcióban vettem 135.000-ért. Iphonehoz képest abszolult nem tartja az árát. Valóban tavaly nyitott 274.000ft-os áron és most 153.000-ért már újat kapsz. Mindenestre én nem bántam meg. 2év múlva meglátom még mire váltok,mert egyik rendszer elől sem zárkozom el.

(#38443) Mr.Silkó válasza saddybaddy (#38427) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem tudok hozzá más elérhetőséget. Pár száz forint, ha van lehetőséged, érdemes megvenni. De ha nincs, akkor telepítsd fel a SABS-ot az összefoglalóban linkelt leírás szerint, abban is van disabler funkció.

[ Szerkesztve ]

(#38444) kisdobos0111 válasza moco22 (#38405) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Kár hogy nem tud lehúzással hívni mint a gyári.

(#38445) ferenck


ferenck
senior tag

Az AdGuard Pro nagyon jól szűri a reklámokat mindenhol. Időnként van akció, most is, ápr. 3-ig 30%-os kedvezmény van a EASTER18 kuponnal, ha esetleg érdekel valakit.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#38446) *Mukeey* válasza juhaszroli (#38416) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én megjelenése után vettem,teljesen meg vagyok elégedve.Elötte 2 évig iPhone 6+ volt,en is tartottam kicsit a váltástól.De teljesen jó minden,egyedül az akku gyengébb,átlag 4-5óra sot.6+al megvolt a 6-8 is lazán,ez hiányzik benne.De minden másban szuper az S8!Szerintem jelenleg a bestbuy,mert S9 nem lett annyival jobb,hogy megérje a csaknem dupla árat!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#38447) Ákkk válasza ferenck (#38445) üzenetére


Ákkk
addikt

Igen és az Adguard sokkal jobb mint a sabs aminek pár hét múlva vége a következő frissitéssel kivégzi a samsung.
A másik a disconect pro. Az ilyen alkalmazásoknak a tört verzióit felrakni nagyfokú felelőtlenség mert pont az ellenkezőjét teszik amit kéne csak a háttérben így van ez bkdisabler esetén is mivel ott olyan dolgokhoz is hozzáférnek amit általában az ember nem szeretne kiadni.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#38448) thedarkfox


thedarkfox
senior tag

Segítsetek lécci. :R
Értesítéseknél már nincs ez a kis lebegőablak? Vagy azis vacakol nálam,, eddig nemtünt fel de youtubon néztem egy videót azt észrevettem, hogy azsincs nálam.

(#38449) laszlolczka válasza ferenck (#38445) üzenetére


laszlolczka
őstag

Én is akcióban vettem.2 asztali+ 2mobilra telepithető.Örökös licensz.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#38450) Ákkk válasza thedarkfox (#38448) üzenetére


Ákkk
addikt

Most miröl beszélsz mi nincs és hol?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.