Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37651) sgeza válasza bigdady (#37647) üzenetére


sgeza
veterán

Az utolsó mondatodra kellett volna a .nomedia fájl az adott könyvtárba, hogy ne jelenjen meg a galériában, amit többen írtak is neked korábban. Kb. egy perc ezt megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#37652) w333 válasza laci laci (#37650) üzenetére


w333
félisten

Ezt Odin -al rakd fel ... akár Home CSC -el :)

Ha update.zip kell az itt van SD kártyáról telepíthető !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37653) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Én ma feltettem a legújabb DBT-t es szerintem nagyon sima lett a működés. Ez amit észrevettem.

(#37654) Mr.Silkó válasza rizso (#37649) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Oreón szerintem sehogy.

(#37655) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, van egy olyan problemam, reggel felraktam az oreora a marciusi frissitest, azota mintha megvaltozott volna a kepernyo szine, sokkal sargabb, nem feher, mert bevan kapcsolva a kekfenyszuro ha kivan kapcsolva zavaroan kek a feher, regebben nem ilyen volt.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#37656) icecave


icecave
nagyúr

Messenger lite-ra ugyanúgy frankón megjönnek az értesítések? Ha igen, felteszem azt, nekem csak beszélgetésre kell, chat fejeket amúgy sem használom, meg képeket sem mentek le, max küldök/fogadok magában az alkalmazásban.

(#37657) Zsolaf válasza szubrutin (#37655) üzenetére


Zsolaf
addikt

hol tapasztalod ezt?

(#37658) szubrutin válasza Zsolaf (#37657) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Mindehol, zavaro ha lehuzom az allapotsort, foleg ott, de egy sima internet oldal is sokkal sargabb, picit allitottam rajta, most jobb, de talan igyse olyan mint volr, vagy en vakulok tegnap ota...

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#37659) Mr.Silkó válasza icecave (#37656) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Persze, ugyanúgy. Kapsz egy lebutított felületet, semmi sallang, kevés emoji, színek és hangok korlátozottan vannak jelen, képet azért tudsz küldeni és fogadni. Nekem egyedül a chatfejek hiányoznak.

(#37660) Mr.Silkó válasza szubrutin (#37658) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Próbáltad kalibrálni a kijelző színegyensúlyát adaptív módban?

[ Szerkesztve ]

(#37661) ShadowLac válasza sgeza (#37638) üzenetére


ShadowLac
addikt

Ok köszi.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#37662) thamasz válasza bigdady (#37647) üzenetére


thamasz
senior tag

Sikerült végre az aktiválás, mégpedig otthon wifin elsőre. Ellőtte mobilneten voltam akkor volt failed.

(#37663) voyi


voyi
aktív tag

Frissitettem enis oreo-ra, de sajnos nova launchernel vizszintes nezetben eltunik a hatterkep.

Tud erre valaki megoldast? Elore is kosz.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#37664) Deck válasza voyi (#37663) üzenetére


Deck
titán

Nova bétán nálam jó.

PS5

(#37665) icecave válasza voyi (#37663) üzenetére


icecave
nagyúr

Nálam jó (volt FR frissítéskor): sima -> fektetett.

(#37666) voyi válasza icecave (#37665) üzenetére


voyi
aktív tag

Hatterkep gorgetese "kenyszeritett"re volt beallitva es ez produkalta a hibajelenseget. Most csak sima "be" van beallitva es ujra van hatterem. :)) Amugy a gorgetos hatter sehogysem akar mukodni sajna, de ez mar szamomra jelentektelen bug.

Aláírás

(#37667) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Felraktam a márciusit.Szubrutin nél tapasztalt sárgulás nincs.Maradt xeh xeh xeh. Köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#37668) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nálam is rettentő gyenge az akksi
Pedig volt FR oreo után, és semmi extra appom nincs

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37669) s.Oliv3r válasza enginev3.0 (#37668) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nem tudom, én most zenét hallgattam youtuberól, videóztam, telefonáltam csomót, messenger, insta, fb volt rendesen, és 71%-on állok. 5o21p telt el azóta mióta levettem, 1o30p kijelző használat. Szerintem ez egész jó.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37670) Deck válasza s.Oliv3r (#37669) üzenetére


Deck
titán

Nálam a Sot most 3óra 23perc és 54%on vagyok. Ebből volt 1 óra 40 perc YouTube, 10 perc kotor (játék), aod ment 4 órát folyamatosan összesen. Telóm 9 órája lett teljesen feltöltve. Wifi és szinkronizáció folyamatos mindig nálam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#37671) Mr.Silkó válasza Deck (#37670) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én 20 perce vettem le a töltőpadról a telefont és még 99%-on állok. Ja, nem is használtam semmire. :DDD

Viccet félretéve: nálam egyébként a kijelzőidő gyakorlatilag mindig rendben van, inkább a készenléti fogyasztásom vacakabb az átlagnál, pedig minden felesleges akkuzabáló háttérfolyamat ki van lőve, disabler is aktív, SABS is van, mégis. Persze nyilván közre játszik az is, hogy a munkahelyemen sokszor gyenge a térerő, de végeredményben hiába produkálok sokszor 7-8 órás SoT-okat is, azt sosem munkanapon teszem, mindig otthon, Wi-Fi mellett. Viszont ha dolgozom, estére mindig lezuhan a töltöttség 50-60% közé, hiába csak 1-2 óra képernyőidő van benne, meg fél-1 óra telefon. Ilyenkor az akkugörbém használat nélkül is egy egyenletes lejtő képét mutatja, ami ugye nincs rendjén, hiszen ilyenkor alig kéne merüljön a telefon aksija. Mintha sosem menne alvó módba a mobil.

[ Szerkesztve ]

(#37672) spider23 válasza Deck (#37664) üzenetére


spider23
aktív tag

Üdv. A beta-hoz hogy lehet hozzájutni?

(#37673) Deck válasza spider23 (#37672) üzenetére


Deck
titán

Playen rámész a Nova adatlapján a légy béta tesztelő lehetőségre.

Elég sok programra lehet így jelentkezni és ahol lehet ott a bétát használom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#37674) laci laci válasza w333 (#37652) üzenetére


laci laci
addikt

Nagyon köszönöm, sikerült. Majd lássuk mi lesz.. Most így elsőre :szinkron,wifi bekapcsolva volt és 2%-ot merült az éjszaka.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#37675) bigdady válasza sgeza (#37651) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igen olvastam csak nem akarok egy reklamblokkolo miatt mókolni semmivel. Ha ilyet okoz a feltelepítése nekem elég

(#37676) bigdady válasza icecave (#37656) üzenetére


bigdady
nagyúr

Rohadtul nem... Jobb a normál

[ Szerkesztve ]

(#37677) rizso válasza Mr.Silkó (#37654) üzenetére


rizso
addikt

Újabb pont az oreonak... csak éppen fekete ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#37678) ShadowLac válasza rizso (#37649) üzenetére


ShadowLac
addikt

Szerintem is nagyon buta hogy kivették a HdRt a camera képernyőről. Kb s3 s4 s5 nél volt lehetőség hogy én határozzam meg mik legyenek azonnal elérhetőek.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#37679) sgeza válasza bigdady (#37675) üzenetére


sgeza
veterán

De ez nem mókolás! Ez egy tök hétköznapi dolog. Egyrészt bizonyos alkalmazások eleve létrehozzák ezt a fájlt a saját könyvtárukban, illetve te magad is bármelyikbe tehetsz ilyet. Én nem egy könyvtárba raktam magamnak pont azért, mert vannak olyan tartalmak, amikben vannak média fájlok, de egyébként nem akarom láttatni azokat például a galériában. Viszont maga az alkalmazás használja őket.
Ettől nem kell megijedni, ez egy normál lehetőség az Android rendszerben.
Persze ettől még dönthetsz úgy, hogy nem használod, de szerintem ne ez legyen az oka!

[ Szerkesztve ]

(#37680) bigdady válasza sgeza (#37679) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az pl zavar hogy a viber képem maguktól megjelennek a galériában. Arra is jó ez a megoldás? De attól még tudok lementeni ha kell képet viberből?

(#37681) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

A képeket át lehet helyezni rejtet mappába? vagy csak abba a biztonságiba? Es ha abban a biztonságiba van azt gondolom a telefon memorian tárolja, tehat egy esetleges reset utan a képeknek annyi ha elfelejtem lementeni? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#37682) iceQ! válasza vitya81 (#37643) üzenetére


iceQ!
addikt

Értem, hogy mit akarsz. Én ugyan ezt szerettem volna beállítani gyári email kliensnél. Nugaton csak jelvények mutatták, hogy hány mailem érkezett. Most ilyet nem tudok beállítani. Kicsit zavaró, mert elég sok levél jön egy nap és folyamatosan jelez a a LED fénnyel a telefon. :o

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#37683) sgeza válasza bigdady (#37680) üzenetére


sgeza
veterán

Bárhová teszel egy ilyen nevű fájlt, az ott található média fájlok nem fognak megjelenni az olyan programokban, amik a rendszer által nyilvántartott média fájlokat kezelnék/jelenítenék meg (kivéve persze, ha maga az alkalmazás képes arra, hogy ettől függetlenül bármilyen könyvtárban tallózhass a fájlok között). Így a válasz igen, a viberben érkezett képek ugyanúgy ott lesznek a helyükön, csak nem fognak megjelenni a galériában.
Mit értesz lementés alatt?

[ Szerkesztve ]

(#37684) sgeza válasza mSchumi87 (#37681) üzenetére


sgeza
veterán

Így van.

(#37685) szubrutin válasza Mr.Silkó (#37660) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Azt nem, hogy kell?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#37686) bigdady válasza sgeza (#37683) üzenetére


bigdady
nagyúr

Beszélgetés kép mentése galériába

(#37687) Chamoro


Chamoro
tag

Miért teszik fel sokan a frissítést odinnal? Úgyis jön "símán" ota-n

(#37688) iceQ! válasza Chamoro (#37687) üzenetére


iceQ!
addikt

MIért ne?! :D Valaki nem tud várni, mint pl.: én! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#37689) hroberto válasza Chamoro (#37687) üzenetére


hroberto
veterán

Mert türelmetlenek. ;]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#37690) MM


MM
őstag

Mióta felraktam az Oreot, a Google fotók nem szinkronizál automatikusan (Google Drive-ba), csak ha elindítom.
Előtte ez automatikusan működött.
Nem állítottam semmit a telepítésnél...
Mi lehet a gond?

(#37691) #16695808


#16695808
törölt tag

Valakinek van tapasztalata a simple fizetéssel, a samsung telefonon a knox (biztonsági mappán) belül használatáról. Elvileg működnie kellene, és ha nincs a telefonon semmilyen kepernyőzár akkor sem lehet használni csak ha a biztonsági mappát ujjlenyomatos feloldással megnyitom.. használja valaki így az nfc fizetést?

(#37692) EnterR


EnterR
veterán

Tegnap este volt egy érdekes jelenség, elment az internet és újraindult a telefon magától. :D Sose láttam még ilyet.

PSN ID: marquuard

(#37693) TOZ válasza #16695808 (#37691) üzenetére


TOZ
addikt

Simplet használok, de biztonsági indítás van, és pin kód, ujjnyom és retina valamelyike kell a készülék feloldashoz.

(#37694) Lajcsika válasza #16695808 (#37691) üzenetére


Lajcsika
tag

Én is használom.Újjlenyomattal felold,NFC bekapcs. és mehet is a fizetés.

(#37695) Mr.Silkó válasza rizso (#37677) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Most még vissza tudsz menni. ;)

Egyébként én sosem kapcsolgattam a HDR-t, automatán is mindig eltalálja a telefon a megfelelő beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#37696) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Az mitől lehet hogy messengerben elkezdek irni valakinek, de ha lezár a képernyő vagy kilépek eltűnik amit addig irtam? Máskor ugyan onnan tudtam folytatni ahol abbahagytam. Még tegnap jó volt. Ujra raktam a messengert de maradt ugyan igy.

[ Szerkesztve ]

(#37697) Cirmos


Cirmos
csendes tag

Sziasztok. Milyen app kellenemobilos nfc fizetéshez. T-mobil s8+, mastercard, Takarékszövetkezetes bank.?

(#37698) Mr.Silkó válasza szubrutin (#37685) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Megkeresed ezt a menüpontot a beállításokban: kijelző, képernyőmód, adaptív megjelenítés. Itt alul tudod állítani a képernyő színegyensúlyát és még más egyebet is, ha "lenyitod" a speciális opciókat.

(#37699) Mr.Silkó válasza MM (#37690) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Megnézted, hogy nem került-e alvó állapotba az említett alkalmazás az akkufigyelő révén (már ha használod)?

[ Szerkesztve ]

(#37700) Mr.Silkó válasza HorviGabi (#37696) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csak a Messengerrel van így, vagy más app/folyamat is törlődik a háttérből, ha lezárod a kijelzőt?

Cirmos

A Simple-re szavaznék, de majd a többiek megerősítik (én nem használok NFC-s fizetést).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.