Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) EnterR válasza Mr.Silkó (#37797) üzenetére


EnterR
veterán

:C :R

PSN ID: marquuard

(#37802) prolad


prolad
őstag

A témák beállításához milyen folyamatok tartoznak? Szeretnék témát változtatni, de a beállításokban hiába nyomok a háttérképek és témák menüpontra, nem történik semmi. Samsung Themes és Témák folyamatok engedélyezve vannak (SABS).

(#37803) Leslie1966 válasza lukoz (#37798) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Mivel rootoltad ?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#37804) janosibaja válasza Mr.Silkó (#37797) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#37805) lukoz válasza Leslie1966 (#37803) üzenetére


lukoz
aktív tag

Twrp + magisk

(#37806) Leslie1966 válasza lukoz (#37805) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Köszi.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#37807) dkovizoli válasza prolad (#37802) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nálam az sabs nem akadályozza egyáltalán a témákat. Ha belenyúltál akkor lehet viszont. Nincs abban (sabs) visszaállítás alapra? Vagy addig kapcsold ki, hátha.

(#37808) capafog23


capafog23
őstag

Sziasztok, mai nappal csatlakoztam az S8+ tulajos táborába.

Vettem egy patika állapotút (telenorosat) használtan. 2017 szeptemberi vásárlás (nem hardveraproról)
Helyszínen nyomkodtam 5 percet. Nem tűnt fel semmi hiba, karcmentes is.

Hazaértem sötét lakásba fel nyomtam maxra a fényerőt, tárcsázóba meg hasonló fehér menükbe látom hogy be van égve a kijelző, látszódtak azok az ikonok amik kinn vannak az alapképernyőn. (kicsit elkapott az ideg, hogy átbasztak e, egy idős nénié volt a telefon a fia adta el nekem, nem kamu mert a telefon nem volt kinullázva és valamilyen istvánné volt mindenhova beírva, úgyhogy lehet csak a néni nem vette észre)

Bementem a telenorba, tényleg 2017 szeptemberi vásárlás, garanciajegyem volt úgyhogy tudtam érvényesíteni a garanciát. (több értelmét láttam ennek mint visszamenni karatézni azzal akitől vettem)
Azt mondták 2-4 hét küldenek majd sms-t ha kész, kaptam róla papírt is.

Mik a tapasztalatok tényleg 2-4 hét?

Illetve hogy hogyan javítják ezt leszedik a kijelzőt és visszaragasztják?
Vagy új telefont kapok?

(#37809) sgeza


sgeza
veterán

Használja valaki közületek a gyári email klienst második gmailes email címhez? Kizárólag az emailek megtekintésére szeretném használni, de állandóan be akar jelentkeztetni rendszerszinten a google fiókba. Ezt viszont én nem akarom, mert semmi szükségem rá. Gondolok itt arra, hogy mondjuk a hangoutban, meg egyéb bármilyen google alkalmazásban nem akarom látni, mint lehetséges szinkronizálandó fiók. Ez korábban nem így volt, simán hozzá tudtam adni gmailes email címet. Rohadtul béna így. Ja, és nem az Orejróval jött, mert már a végén nugáton is így volt.
Azért érdeklődöm, hátha én nem találom a "hagyományos" módját.

[ Szerkesztve ]

(#37810) EnterR válasza prolad (#37802) üzenetére


EnterR
veterán

Van SABS-ban egy opció, amivel le tudod tiltani a theme store-t, hogy ne állítsa vissza a trial témákat. Miscellaneous-ben tudod kikapcsolni.

PSN ID: marquuard

(#37811) lukoz válasza capafog23 (#37808) üzenetére


lukoz
aktív tag

Nem a telenorba kellett volna vinni, hanem vagy a TMX-be vagy samsung futárt hívni vagy a váci úti samsungba bevinni. A telenor is ide fogja küldeni

(#37812) Akosman válasza sgeza (#37809) üzenetére


Akosman
aktív tag

Én használom,de nekem nem akar bejelentkezni sehova azzal.

(#37813) OCTAMD válasza capafog23 (#37808) üzenetére


OCTAMD
őstag

Samsungba jobb lett volna vinni

És a néni legalább kijelentkezett a teloból?

Nehogy belefuss egy frp lock-ba.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37814) sgeza válasza capafog23 (#37808) üzenetére


sgeza
veterán

Ahogy kolléga is mondja, de kiegészíteném a kijelző csere idejével: ha délelőtt odaviszed, akkor nagy eséllyel még aznap megvan, ha délután, akkor valószínűleg csak másnapra.

(#37815) sgeza válasza Akosman (#37812) üzenetére


sgeza
veterán

Korábban volt hozzáadva, vagy mostanában? Ki tudnád próbálni nekem egy akármilyen (akár kamu) gmailes címmel, mintha hozzá akarnád adni? Elég csak addig elmenni, hogy fiók hozzáadása -> beírsz egy random gmailes címet, majd átlépsz a jelszó mezőbe! Engem ennél a lépésnél azonnal eldob egy google-ös kinézetű lapra (mintha egy böngészős lapot hívna meg), hogy adjam hozzá a fiókot. Viszont ezt marhára nem akarom!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37816) Mr.Silkó válasza capafog23 (#37808) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kicsit pechesen indul akkor az új telefonnal az ismeretség, de reméljük hamar kézhez kapod a szervizelés után. :)

Egyébként valóban célszerűbb lett volna futárral a Samsunghoz fordulni, ahogy a többiek is írták előttem, jóval hamarabb elkészült volna a javítás.

[ Szerkesztve ]

(#37817) Mr.Silkó válasza sgeza (#37809) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Használom, gond nélkül kezeli a gyári Email app a második Gmail címemet is. Max annyi a kellemetlenség, amit valamiért nem akarnak javítani, hogy ha a második címre kapok levelet, utána mindig átugrik a bejövő nézet arra az email fiókra, az összesített helyett, amit alapértelmezetten beállítottam.

Viszont amit a kollégának írtál, hogy nézze meg, azt én kipróbáltam, és engem is eldob a Google fiók bejelentkezéshez, ahogy téged.

[ Szerkesztve ]

(#37818) Akosman válasza sgeza (#37815) üzenetére


Akosman
aktív tag

Igen engem is átírányít most oda.

(#37819) capafog23 válasza Mr.Silkó (#37816) üzenetére


capafog23
őstag

Hát igen, sajnos haza értem megláttam a problémát és egyből idegállapotba kerültem. :)
Indultam is a telenorba. Nem baj így legalább megtudtam a vásárlás dátumát, amit ha jól vettem ki a samsung oldalán kell a +1 év regisztrációjához.
Akkor ha 1 nap ennek a javítása akkor reaálisan 1-1,5 alatt visszajuthat ide a helyi telenorba.

OCTAMD: Csak névjegyzékbe meg telefon nevénél volt benn a néni neve. google fiók le lett törölve róla meg indításnál sima húzással fel lehet oldani.

(#37820) sgeza válasza Mr.Silkó (#37817) üzenetére


sgeza
veterán

Kezelné nekem is, ha hozzáadnám kompletten a készülékhez, mint google fiók. De ezt nem akarom. Neked hozzá van adva így, vagy csak simán az emailen belül a gmailes cím?
Korábban nekem is működött úgy, de most mindenáron google fiókként akarja hozzáadni. Tehát ha korábban állítottad be, akkor az már ugyebár be van állítva.
Kipróbálnád te is, amit fentebb írtam? Mintha hozzá akarnál adni egy teljesenmindegymi@gmail.com címet, és amikor átlépnél a jelszó mezőre, akkor eldob-e, hogy jelentkezz be, vagy miatök? Nem kell létrehoznod semmit, csak eddig a lépésig menj légyszi el, hogy hozzá tudnál-e adni simán csak email címet anélkül, hogy kompletten google fiókként hozzáadnád!
Köszi!

Látom, közben kipróbáltad, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#37821) Mr.Silkó válasza capafog23 (#37819) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem csodálom, hogy elöntött a víz ettől! :K

(#37822) sgeza válasza Akosman (#37818) üzenetére


sgeza
veterán

Na és ilyenkor mi van? Most emiatt kukázzam az egyébként szimpatikus gyári email klienst???

Próbáltam azt is, hogy végigcsinálom, hozzáadom, ahogy kéri, aztán kitörlöm magát csak a google fiókot. Mert ugyebár ott van külön az email fiókként is. Na utána viszont nem hajlandó szinkronizálni az email kliens. Tiszta vicc ez így.

(#37823) Akosman válasza sgeza (#37822) üzenetére


Akosman
aktív tag

Én egy hónapja raktam újra a telefont,mikor felraktam rá az oreót,akkor még nem volt ilyen probléma.

(#37824) Mr.Silkó válasza sgeza (#37820) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Közben már szerkesztettem a korábbi írásom és csak utána láttam, hogy válaszoltál. :)

Igen, kipróbáltam, amit kértél, engem is eldob az említett oldalra a jelszó mezőre ugráskor, ha új címet akarok rögzíteni. Korábbról nem emlékszem ilyenre.

Most meg én látom, hogy te láttad, hogy én átírtam a dolgokat! :C

Próbálgattam több módon – beállításokból hozzáadva a fiókot, vagy éppen a jelszót előbb beírva –, de sehogy nem változik a végeredmény, ugyanúgy eldob a webes bejelentkezéshez.

[ Szerkesztve ]

(#37825) sgeza válasza Mr.Silkó (#37824) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi mindkettőtöknek, hogy megnéztétek!

Igen, korábban nem így volt, én is így használtam (de a végefele már nugát alatt ilyen lett, gondolom az alkalmazás frissítésével). Mondjuk az is érdekes, hogy ha már így volt, akkor működik ilyen módon az alkalmazás, de újra nem tudnátok ugyanígy beállítani. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogyha jelenleg egy adott állapot létezik, akkor oda jelenleg is valahogy el lehet jutni. Tehát elképzelhető, hogy valamiféle nyakatekert módon megoldható, de egyelőre nem jöttem rá, hogy hogyan.
Ha van ötletetek, ne tartsátok magatokban! :D

(Épp most egészítettem ki egy zárójeles résszel a mondandómat, amivel kapcsolatban arra jöttem rá, hogy vissza kell tenni egy régebbi email klienst, abban beállítani, és utána mehet rá a frissítés! Persze nem szeretem az ilyen béna megoldásokat, úgyhogy próbálkozom inkább még.)

:)) Most látom, hogy láttad, hogy láttam, hogy módosítottad, és ennek megfelelően módosítottál! :U

[ Szerkesztve ]

(#37826) Mr.Silkó válasza sgeza (#37825) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyelőre kifogytam az ötletekből, de nem felejtek el beírni neked ezzel kapcsolatban, ha eszembe jut valami okos. :)

(#37827) sgeza válasza Mr.Silkó (#37826) üzenetére


sgeza
veterán

Okés, köszi, dettó! :K

[ Szerkesztve ]

(#37828) prolad válasza EnterR (#37810) üzenetére


prolad
őstag

És tényleg, most hogy írtad, eszembe jutott, hogy pont tegnap kapcsoltam be valamiért :D

(#37829) sgeza válasza Mr.Silkó (#37826) üzenetére


sgeza
veterán

Na megvan a megoldás!

Letiltottam a Chrome-ot (lényegtelen, de SABS-sal), így nem annak a motorja adta a webes felületet a gmail hitelesítésére!
Tehát simán a korábbi módon beléptem a fiókkal, megadtam az engedélyt, és működik! Hogy rohadjon le!
Korábban is gyanús volt már, hogy amikor ráböktem a jelszó mezőre, akkor nyílt egy weblap, ahonnan azonnal újranyílt egy másik, meglátásom szerint egy Chrome felület. Már akkor gyanús volt, hogy itt keresendő a megoldás, csak addig nem mentem el, hogy tiltsam a Chrome-ot. Már vissza is engedélyeztem és minden okés!

(#37830) kgergo89 válasza capafog23 (#37819) üzenetére


kgergo89
tag

Haho,

En Samsungba vittem közvetlenul a Telekomos készüléket, azt mondták a szolgáltatós telefonok alapból 2 év garanciát élveznek, nem kell beregisztrálni külön Samsungnal. Amennyiben szolgáltató független a készülék, akkor kell, és csakis abban az esetben él a 2 év garancia. :)

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37831) spider23 válasza sgeza (#37829) üzenetére


spider23
aktív tag

Én eleve tiltom a Chromeot szvsz a gyári böngésző is jobb. 😉

(#37832) Mr.Silkó válasza sgeza (#37829) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na, ez gyors volt! :D

Okos ötlet volt. Pedig gondolhattam volna rá magam is, ha másból nem is, akkor abból, hogy amikor kipróbáltam neked és kiugrott a webes felületre, akkor alul feljött a szokásos buborék, hogy megnyithatom az alapértelmezett Samsung böngészőben is.

(#37833) sgeza válasza Mr.Silkó (#37832) üzenetére


sgeza
veterán

:-D A lényeg, hogy van megoldás!

[ Szerkesztve ]

(#37834) Mr.Silkó válasza sgeza (#37833) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:K

(#37835) capafog23 válasza kgergo89 (#37830) üzenetére


capafog23
őstag

Majd amikor kész lesz és megyek be érte akkor rákérdezek.

(#37836) kgergo89 válasza capafog23 (#37835) üzenetére


kgergo89
tag

Egyébként új kijelző + akksi + hátlapot kapsz ha minden igaz.
Vízállóság és a ragasztás miatt újat kell rakniuk ezekből.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37837) sgeza válasza kgergo89 (#37836) üzenetére


sgeza
veterán

Hátlap nem, csak keret!

(#37838) roquentin válasza ImI87 (#37383) üzenetére


roquentin
újonc

én pont most vettem ilyen üvegfóliát. hasonló, mint az összes többi, tehát csak a szélén ragad, gyűjti rendesen az ujjlenyomatokat, viszont tényleg kompatibilis a Spigen tokokkal, nem úgy mint a Spigen Neo Flex fólia. Amúgy az egyik "legmacerásabb" tokkal (Rugged Armor) használom, így valószínű, hogy az összessel működik. Mivel én szeretem a Spigen tokokat, ezért nekem jó sokáig ez fog maradni.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#37839) kgergo89 válasza sgeza (#37837) üzenetére


kgergo89
tag

Nekem cserélték!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37840) OCTAMD válasza kgergo89 (#37839) üzenetére


OCTAMD
őstag

És akkor már nincs is rajta IMEI ?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37841) kgergo89 válasza OCTAMD (#37840) üzenetére


kgergo89
tag

Nincsen :N

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37842) OCTAMD válasza kgergo89 (#37841) üzenetére


OCTAMD
őstag

Faxa

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37843) kat10 válasza Mr.Silkó (#37746) üzenetére


kat10
tag

1 nap után is tart még az értesitő jelző hang jelzés különböző időszakokban.
Egy kicsit tudtam megfigyelni, ha a teló frissit valamit akkor is jelez.
Egyszóval mindenre jelez, eddig nem volt.
Gondolom ezt valahol be lehet állítani, hogy mire jelezzen.
Csak az a kérdésem, hogy hol?

Go Pats

(#37844) Mr.Silkó válasza kat10 (#37843) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezt konkrétan csak az Üzenetek app csinálja nálad? Mert akkor annak a beállításai között kéne szétnézni, illetve a beállításokban, az értesítések fül alatt.

(#37845) palee69 válasza kat10 (#37843) üzenetére


palee69
senior tag

Értesítések-emlékeztető be van kapcsolva?

(#37846) Clain


Clain
tag

Sziasztok!

Remélem megfelelő helyen teszem fel a kérdésem

S8-am kamerája meghibásodott /sajnos homályos/ és javítani kellene, sajnos nem tudom nélkülözni a telefont és a kérdés az,hogy melyik szerviz szolgáltatás lenne a leggyorsabb a samsungnál?

Háztól-házig? Ha jól tudom ebben az esetben elviszik a telefont legalább 1 napra
Vagy samsung store szervizbe bemenni?

Természetesen gyári garanciális a termék

üdv :R

(#37847) sgeza válasza kgergo89 (#37839) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom miért cserélték neked. Nekem kétszer is volt bent, de nem cseréltek hátlapot, elvileg nincs rá szükség. De végülis mindegy is.

(#37848) dawez


dawez
tag

Ha a haztok haziggal kered a szervizt a mysamsungon belul akkor ha bejelolod adnak egy cseretelefont amig a tied el nem keszul

(#37849) dawez válasza Clain (#37846) üzenetére


dawez
tag

Neked ment volna az uzenet,bocsi.

(#37850) zizike22 válasza lukoz (#37805) üzenetére


zizike22
tag

Ezek szerint teged nem erdekel a gari?
Amugy ebbe a portba benne van a dual hangszóró mod is. Nem rosszalkodik a telefon vsgy nem veszel eszre valamit a kamera nem fagy ki? Minden mukodik?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.