Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37601) OCTAMD válasza Akosman (#37600) üzenetére


OCTAMD
őstag

Rosszul tudod

Az hogy nèmet vagy angol az full mindegy

Ha magyaron (XEH) van,akkor marad is magyar(XEH)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37602) Akosman válasza OCTAMD (#37601) üzenetére


Akosman
aktív tag

Igen azt tudom,hogy angol vagy német az tök mindegy. Akkor azt mond meg nekem miért lett Home CSC flash után XEU?

(#37603) OCTAMD válasza Akosman (#37602) üzenetére


OCTAMD
őstag

Miről indultàl?TMH?

Tegyük fel viszek neked egy S8+t ami jelenleg XEH.azt kèrem tőled,hogy inkàbb legyen DBT.

Hogyan fogod tudni nekem ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37604) Akosman válasza OCTAMD (#37603) üzenetére


Akosman
aktív tag

Felrakom a DBT-s romot sima CSC vel majd mikor kéri a sim resetet nem resetelek. Így DBT lesz. Vagy ha független a telefon nem csak a CSC kódod XEH, akkor ha német simet raksz bele és úgy simresetelsz akkor is DBT lesz. Én PAN ról indultam. De most mindegy hogy PAN vagy TMH.

[ Szerkesztve ]

(#37605) OCTAMD válasza Akosman (#37604) üzenetére


OCTAMD
őstag

Akkor ezt most pròbàld is ki a telodon

Ha XEH-re XEU vagy DBT romot teszel az XEH marad.

Tehàt rosszak az informàciòid

Ott a megoldàs ,PAN-ròl indultàl

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37606) Akosman válasza toto0569 (#37594) üzenetére


Akosman
aktív tag

Mindkettő.

(#37607) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Írtátok páran ezt a BK Disablert, ezzel miket érdemes letiltani? Vannak ilyen alap appok, amiket hasznos kiirtani?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37608) janosibaja válasza s.Oliv3r (#37595) üzenetére


janosibaja
őstag

Csuda sem érti ezt... Nekem Nougaton nem akart rendesen konnektálni, állandóan leszakadt, akkor jobb híján letöltöttem a Play Áruházból az Allcast-ot.
Az Oreoval meg magától helyrejött.

[ Szerkesztve ]

(#37609) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Van lehetőség a telefon mozgás értékelőjének vagy pedometerének a kikapcsolására?
Vagy arra, hogy egy app ne tudja használni ?

Köszönöm szépen!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#37610) Divinity válasza vitya81 (#37596) üzenetére


Divinity
őstag

Ugye tudod, hogy a képen rajta van a válaszod? :DDD

Húz el a csúszkát a Messengernél és többet nem fogja dobni.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#37611) Zitta válasza Divinity (#37610) üzenetére


Zitta
őstag

Azért ez kemény! :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#37612) w333 válasza Akosman (#37600) üzenetére


w333
félisten

Ne beszélj butaságokat ... mert nem így van ! :N

Tegnap este raktam fel XEH/XEH/TMH -ra sima CSC -el és ugyan ez maradt illetve nem is kért Sim kártya resetet, egyből magyar nyelven indult ! :D

HOME CSC -el teszed fel akkor ugyan az lesz, csak minden adatod megmarad !

Szerk.

Sim kártya restet csak akkor kér ha függő romról váltasz független romra ! :))

Ha független rom van rajta akkor már alapból XEH lesz, és nem kér Sim resetet !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37613) s.Oliv3r válasza w333 (#37612) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

ezek az odinolgatások nem ugrasztják a garit? oké hogy a knox 0 marad, de nem érdekli öket, hogy változik a csc kód? én most készülök átugrani TMH TMH TMHról a DBT rommal, xeh xeh tmh-ra :) jól sejtem hogy soha többet nem lesz TMH TMH TMH-s a telóm ? :D

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37614) OCTAMD válasza s.Oliv3r (#37613) üzenetére


OCTAMD
őstag

De lesz

Ha visszateszed a TMH romot és magyarítod,azaz resetelsz

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37615) sgeza válasza Mr.Silkó (#37575) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi, manokakinak is.
Valami licensz problémát magyaráz egyébként, és ami nekem volt fent, azt nem is látom a playen, mentésből kellett visszatenni. Volt valakinek hasonló?

(#37616) Divinity válasza s.Oliv3r (#37613) üzenetére


Divinity
őstag

Nyugodtan visszatérhetsz bármikor. :)
Egyébként szerintem a Samsungot nem izgatja nagyon amíg hivatalos rendszer van rajta nem buherált. Hivatalosan a root is csak azért megy szembe a feltételekkel mert belenyúlhatsz vele a rendszerükbe amit ők adnak neked te pedig elfogadod, hogy azzal fogod használni az eszközt. Na amíg a rendszer amit használsz a Samsung sajátja szerintem addig nekik oly mindegy melyik régió. :)

A Huawei biztosan így áll hozzá azt tudom szerintem Samsungék se szívóznak vele. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#37617) Ateszpapa válasza sgeza (#37615) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem a packable disabler volt, de eltűnt a playből pedig megvettem anno. Miért tűnt el nem tudja valaki?

(#37618) Mr.Silkó válasza manokaki (#37590) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csúszhatnak az üzenetek, ha alvó állapotba kerül az app.

(#37619) manokaki válasza Mr.Silkó (#37618) üzenetére


manokaki
őstag

Javit ez valamit az üzemidőn vagy mindegy ?

(#37620) Mr.Silkó válasza s.Oliv3r (#37607) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

Ha picit visszakeresel a nevemmel és a BK Disabler kulcsszóval (részletes keresés), akkor találsz listákat segítségnek.

[ Szerkesztve ]

(#37621) Mr.Silkó válasza manokaki (#37619) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem jelentősen, de az meg kinek jó amúgy is, ha nem kapja meg időben a messengeres üzeneteket.. :)

[ Szerkesztve ]

(#37622) Mr.Silkó válasza sgeza (#37615) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én mindvégig a BK Disablert használtam, így ez utóbbi kérdést passzolom.

(#37623) Akosman válasza w333 (#37612) üzenetére


Akosman
aktív tag

Akkor nem jól tudom. Sorry! Mikor felraktam az első független romom PAN/PAN/PAN ra Home CSC vel raktam,hogy ne törölje a telefon tartalmát. XEU/XEH/PAN lett belőle. Elvileg ez is független rom már csak a XEU angol ír régió. Nem szerettem volna ha így marad,ezért újra felraktam sima CSC vel ugyan azt a független DBT-s romot. Újraindulásnál kért sim resetet és így lett XEH/XEH/PAN. Pedig akkor elvileg már független rom volt fent,vagy nem jól gondolom?

(#37624) OCTAMD válasza Akosman (#37623) üzenetére


OCTAMD
őstag

Nem kellett volna újra rakni a függetlent

Az elsővel reseteled és XEH lett volna

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37625) s.Oliv3r válasza Mr.Silkó (#37620) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

megtaláltam és lementettem, köszönöm szépen :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37626) madkiller válasza s.Oliv3r (#37558) üzenetére


madkiller
őstag

Az új változata nekem is nehezen indult be, de működik. 55Q7F -t vel.

(#37627) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Üdv. A DBT van a telomon odinnal tettem fel CSC vel mindent töröltem, Most XEH XEH XEH. Ha most a márciusi német DBT HOME CSC -t rakom fel mi lesz?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#37628) OCTAMD válasza ShadowLac (#37627) üzenetére


OCTAMD
őstag

Most írtuk le a mai napon

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37629) ShadowLac válasza w333 (#37612) üzenetére


ShadowLac
addikt

Mióta felraktam az oreot a google camera nagyon lassan csinálja meg a képet.nálad is? Bármelyik verziót próbáltam. Vagy van amelyik gyorsabb és jó?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#37630) Akosman válasza OCTAMD (#37624) üzenetére


Akosman
aktív tag

Hogyan? Home CSC nél nem adta fel a sim resetet?

(#37631) w333 válasza Mr.Silkó (#37622) üzenetére


w333
félisten

Itt az én listám ... ezeket nyugodtan lehet tiltani manuálisan ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#37632) OCTAMD válasza Akosman (#37630) üzenetére


OCTAMD
őstag

Miért kellene sím reset?

Telefon névjegye-visszaállítás

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37633) ShadowLac válasza OCTAMD (#37628) üzenetére


ShadowLac
addikt

Kösz. 9 betűs válasznak jobban örültem volna. Persze ha időm engedi majd kihámozom a sok pro és kontra beírásból .

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#37634) s.Oliv3r válasza madkiller (#37626) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

én akárhogy párositom, törlöm, újra rakom, nekem megáll 34%nál és azt írja (a telón) hogy nem sikerül csatlakozni az eszközhöz.

w333: köszi, ezt is mentettem.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37635) sgeza válasza Akosman (#37604) üzenetére


sgeza
veterán

Nem lesz az! Nincs olyan, hogy dbt rom! Független van. A dbt, xeu, xeh, stb. bitről bitre ugyanaz a firmware!
Ahogy a kolléga is mondja, azért lett xeu, mert pan-ról mentél, ilyenkor sim reset nélkül az S8-nál a független rom xeu-ra, míg S8+ esetén dbt-re áll be. De ha xeh volt előtte, akkor marad xeh, mivel azt a csc kódot tartalmazza a független firmware.
Egyébként eleve a home_csc használata mindent meghagy, tehát csak azonos verzió frissítésnél szabad használni. Pan-ról xeh-re nem kéne! Lehet, hogy működik így is a készülék, de adódhatnak problémák.

[ Szerkesztve ]

(#37636) madkiller válasza s.Oliv3r (#37634) üzenetére


madkiller
őstag

Esetleg nyomd hosszan a távirányítón a bekapcs gombot. Ilyenkor újra indul a tv. Sima kikapcsol csak készenlétbe kerül.

(#37637) sgeza válasza Ateszpapa (#37617) üzenetére


sgeza
veterán

Hát ez az. Én is megvettem egyébként. Lehet, hogy írni kéne a fejlesztőnek, és ad egy licenszet az új (+ végű) verzióra? Már ha egyáltalán az az új verzió.

[ Szerkesztve ]

(#37638) sgeza válasza ShadowLac (#37627) üzenetére


sgeza
veterán

A lényeg, hogy nem dbt firmware-t teszel fel, hanem a legfrissebb függetlent, ami dbt kóddal tölthető (mivel nincs olyan, hogy dbt rom). Így ez már válasz is a kérdésedre, hogy marad xeh minden. Miért is változna?

[ Szerkesztve ]

(#37639) TOZ válasza Deck (#37405) üzenetére


TOZ
addikt

Zsírköszi.
Legalább nem kellett windows bootolni. :R

(#37640) Mr.Silkó válasza s.Oliv3r (#37625) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igazán nincs mit! :)

(#37641) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Na én is feltettem a legújabb dbt romot. Beállt xeh xeh tmh-ra a cucc. Köszi mindenkinek a helpet, most kezdem tesztelni az akku időt ;)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#37642) Mr.Silkó válasza w333 (#37631) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mindenkinek egyéni ez, ebből a listából én egyet-kettőt használok minden nap. :)

(#37643) vitya81 válasza Zitta (#37599) üzenetére


vitya81
tag

Kedves Divinity és Zitta!

A "kérdés" - attól hogy minden be van pipálva amitől ideges leszek- arra vonatkozik, hogy ezt az értesítést hogy lehet eltüntetni attól függetlenül, hogy minden be van pipálva? Nehogy már azért kapcsoljam ki a chat fejeket, hogy ez megszűnjön?! Előtte (Nougaton) ugyanígy használtam...voltak chatfejek, jelvény (vagy miatök) értesítések, de nem volt Android rendszer értesítés. Ugye érzitek, hogy a helyzet nem ugyanaz??

Úgy látom akkor nincs megoldás. Ha akarok chatfejeket, akkor marad ez a (felesleges) értesítés az értesítés sávban..

(#37644) kaisers válasza Ateszpapa (#37617) üzenetére


kaisers
aktív tag

Van az is, csak már nem a play áruházban. Amennyiben jól emlékszem adb segítségével lehet aktiválni.
Google-be beírod kidobja a hozzá való linket.

(#37645) thamasz válasza bigdady (#37334) üzenetére


thamasz
senior tag

Megoldódott neked a dolog? Nekem sem sikerül telepíteni a leírás szerint, activation failed....

(#37646) Divinity válasza vitya81 (#37643) üzenetére


Divinity
őstag

Rosszul értetted.
Kapcsold ki a képen látható csúszkát. Az annak az értesítése, hogy jelezze e, hogy a többi app fölött van.

Így nem jelenik meg az értesítés a Systemtől de működik a chat fej.
Magyar fordításban lehet nem ez jön le belőle de ezt jelenti.
Ha a System notification beállításával kikapcsolódás akkor nem az app értesítések szűnnek meg hanem, hogy jellezze a specko hozzáférést.

ezt fent le is írtuk, attól, hogy nem sikerült felfognod nem kell csattogni itt.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#37647) bigdady válasza thamasz (#37645) üzenetére


bigdady
nagyúr

Előröl kezdtem és utána jó lett. Lehet nem jól neveztem át.
De le is töröltem nekem nem jött be a sabs, voltak értesítési hibáim is meg a galéria is tele lett gagyi ikonokkal...olyan bétás

[ Szerkesztve ]

(#37648) vitya81 válasza Divinity (#37646) üzenetére


vitya81
tag

Köszönöm a segítséget, működik. Az a helyzet, hogy én ezt egyszer kikapcsoltam, és akkor nem jelentek meg a chatfejek, emiatt arra következtettem, hogy enélkül nem is fognak megjelenni...ezért visszakapcsoltam.

:R

Viktor

(#37649) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Oreo alatt a kamera hdr módot hogyan lehet visszarakni gyors elérésre? Helyette most a teljes kijelzős nézet van, amire pont nincs szükségem...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#37650) laci laci válasza w333 (#37518) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönöm a gyors segítséget. Sd kártyáról tudom ezt frissíteni? Lehet h.lye kérdés.. Sajnos nem szeretette meg magát a Samsung..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.