Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37029) sebgutkopf válasza feketedini (#37026) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Számomra meg egy örök vívódás, hogy mi a különbség, vagy melyik a jobb mentési platform?

1. Google féle biztonsági másolatot a google drive-ra (a standard android feature). Ez menti az alkalmazásadatokat (ezzel jön az is, hogy fr után a korábban telepített appok automatikusan feltelepülnek és egyre többnek a beállításait is vissza kapjuk), Híváslistát és Eszközbeállításokat (talán ez a legfontosabb)

2. Samsung account: ez menti a telefont (híváslista), sms-t, névjegyzéket (fölösleges google szinkron van), óra, beállítások, alkalmazások, dokumentumok, zene.

Ami zavar, hogy a készülék beállítás és az alkalmazás adatok is szerepel mindkét helyen. Melyik mit csinál valójában? Egyik esetleg jobb mint a másik? Összezavarja-e az egyik a másikat?

Legutóbb, amikor s6-ról költöztem s8-ra, akkor a google féle mentésből állítottam vissza (nem jelentkeztem be direkt a samsung fiókba) és a visszaállított eredmény kimondottan jó lett.
Sajnos még nem apple szintű, de sokkal jobb mint pár éve volt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.