Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Valkűr


Valkűr
őstag

Ennyit a szar wifiről 😀

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#20402) dnelb válasza Valkűr (#20401) üzenetére


dnelb
veterán

de neki nem a max sebességgel van baja..
hanem hogy random megszakadásig lassul...

[ Szerkesztve ]

(#20403) Valkűr válasza dnelb (#20402) üzenetére


Valkűr
őstag

Olyan eddig nekem 1x volt. A routert ujra inditottam es jo lett, itt kilottem h telo baj lenne

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#20404) StarKiller89 válasza Lavidaloka (#20384) üzenetére


StarKiller89
senior tag

??
senkitől nem láttam itt ilyen jellegű problémát, attól hogy neked rossz tapasztalatod van még nem kell lehúzni egyből 2 szériát

Samsung Galaxy S23

(#20405) #67656192 válasza kengyel (#20400) üzenetére


#67656192
törölt tag

Persze, de adatokat, képeket kell küldözgetni néha :)

(#20406) kengyel válasza #67656192 (#20405) üzenetére


kengyel
nagyúr

Á, elmondom szóban. :D

kengyel

(#20407) Mr.Silkó válasza #67656192 (#20397) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kihagytad a túl hosszú SoT-okat! ;]

(#20408) Mr.Silkó válasza Lavidaloka (#20384) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajnálom, hogy így jártál, használd egészséggel az S7 edge-et! Ciao!

(#20409) #67656192 válasza Mr.Silkó (#20407) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jaja, az nagyon rossz, nem lehet lemeríteni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#20410) Gabó75 válasza Lavidaloka (#20393) üzenetére


Gabó75
senior tag

A wifi-hez csak annyit, hogy teljesen jól működik nekem, de az tény, hogy a Xiaomi Note 2-m sokkal erősebb antennával rendelkezik, mert amire az simán felcsatlakozik, azt a Samu S8 még nem is látja. Azaz kisebb a hatótávolsága egyértelműen. Ez már az első nap feltűnt, de ez nem para a hétköznapokban.

[ Szerkesztve ]

(#20411) ollie válasza Lavidaloka (#20393) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden routerrel?

***

(#20412) N.otorious válasza Lavidaloka (#20393) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ha elolvasod amit linkeltél, írnak valami megoldást

1.

(Note:You need an extra phone that has internet access when connected with the respective Wi-Fi/router.)
1. Connect your other device, lets call it "phone1"(where there is internet access) to the Wi-Fi . Suppose your Wi-Fi name is: "apple"
2.Now connect your device, lets call it "phone2"(where internet is not available) to the same Wi-Fi: "apple"
3. Now go to your "phone1" WiFi settings and press for a while on the WiFi "apple" for advanced options. After that go to IP settings and change DHCP to Static. Now youll see ip address, gateway, network prefex length, dns 1, dns 2. After that you need to copy all the gateway, network prefex length,dns1 and dns2 addresses except the ip address.
4.now go to the wifi settings of phone2(where internets not working) and again press on WiFi apple for a while and go to advanced options. Then go to ip settings and change dhcp to static. After that write the ip address which you will find it at the bottom. While for the gateway ,network prefex lenght, dns1 and dsn2 you need to paste the previously copied informations/addresses. Smiley Happy thats it.

After that you save it.

And Viola!!! The internet is available! Smiley Very HappyDDD

2

This shows how much this issue has changed over the months. I tried a static IP several months ago to no avail. Now, a simple switch to a static IP and I've gone two days with no issues. Many thanks...

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#20413) HarleyCustom válasza Gabó75 (#20410) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az biztos,hogy nekem meg az S8 a jobb. Ahol az i7,i8 már nem csatlakozott a wifire,ott az S8 még simán. Ez nálam itthon...pl.
Szerintem ez elég összetett dolog. Klappolnia kell mindennek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20414) danee992


danee992
tag

Üdv!a hozzászólások között keresve nem találtam választ rá így megkérdezem
Esés következtében kijelző szétrepedt az előlapi kamera környékén, de tökéletesen érzékel csakhát zavar. Biztosítás van rá kötve a T-nél 3000Ft/hó. Biztosítás mellett mennyire számítsak kijelzőcserére :F

Találtam választ :DDD

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#20415) HarleyCustom válasza danee992 (#20414) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Megkérdezted a Telekom-nál? Kb. 20-30 ezer ft.
100 ezer egy kijelző.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20416) S e t h válasza danee992 (#20414) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az önrészt, amit a biztosítás kötésénél elvileg közöltek is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#20417) Mr.Silkó válasza danee992 (#20414) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A biztosítóval kell felvenned a kapcsolatot első körben, nem a Telekommal. A szerződéskor feltűntetett önrészt kell majd befizetned (~30000 HUF).

(#20418) StarKiller89 válasza HarleyCustom (#20415) üzenetére


StarKiller89
senior tag

100 egy kijezőcsere??? :Y :Y

Samsung Galaxy S23

(#20419) ollie válasza StarKiller89 (#20418) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ezek a nagy felbontású, hajlított kijelzők nagyon drágák.

***

(#20420) SkyS1gn válasza ollie (#20419) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem a kijelző kerül annyiba, az max töredéke.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20421) ZavaBalazs válasza SkyS1gn (#20420) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

És ha csak a GG-t akarja lecserélni az ember, a kijelző+keret rendben van? Van rá mód?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#20422) Mr.Silkó válasza ZavaBalazs (#20421) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Úgy emlékszem, hogy csak egyben cserélik a szervízben.

(#20423) RaveForce válasza Mr.Silkó (#20357) üzenetére


RaveForce
veterán

Regebben a vasarlastol szamitott 1 even belul kellett regelni, kulonben hush elszall a 2. Ev. H manapsag megvan-e meg ez a korlatozas passz. De azert biztos ami biztos, par perc, semmibol nem tart. Es atruhazhato.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20424) polonic válasza polonic (#20375) üzenetére


polonic
félisten

Van ötlet erre?
Nem jövök rá miért csinálja ezt.
Hova és kinek küld adatokat.

(#20425) Mr.Silkó válasza RaveForce (#20423) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyszerűbbnek és problémamentesebbnek tartom használt S8 vásárlásánál, ha a korábbi tulaj törli a Samsung fiókos termékregisztrációját, és az új tulaj beregisztálja a saját fiókjával.

[ Szerkesztve ]

(#20426) HarleyCustom válasza ZavaBalazs (#20421) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Általában egyben cserélnek kijelzőt és üveget. Az üveg leszedésénél sérülhet a kijelző és az már bukó egy szervíznek. Ezért szokták egyben. Biztos van aki kicseréli csak az üveget,de az rizikó neki is és a tulajnak is.
Persze az üveg ára töredéke a kijelzőnek,ezért sokan spórolni akarnak,ami érthető.
Pl.barátomék a gsm üzletben csak egyben cserélnek nagyrészt kijelzőt egy adott telefonban,arra tudnak garanciát adni. Olcsóbb-régebbi készülékeknél előfordul,hogy csak a touch-ot cserélik,de ez ritka. Ha jól tudom,de lehet nem :), van ami csak egyben cserélhető... assz'em. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20427) RaveForce válasza Mr.Silkó (#20425) üzenetére


RaveForce
veterán

Ezt ertettem az atruhazas alatt :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20428) RaveForce válasza HarleyCustom (#20426) üzenetére


RaveForce
veterán

Egy cikkszamon fut a digitizer es a display egyben, ez az egyik problema, a masik h maceras kulon, viszont olvastam vmelyik topikban h megis foglalkozik vki ilyennel, persze garanciara nem szabad ilyenkor szamitani...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20429) HUTCHDB válasza polonic (#20424) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Itt nezd meg mivel is kapcsolatos az android rendszer:

Kvazi az egesz mukodes!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20430) Lavidaloka válasza N.otorious (#20412) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Próbáltam már többek közt ezt is de semmi pozitív válltozás nem volt.

Én tényleg nem akarok senkit sem eltántorítani az S8 tól ...és ne legyen igazam....de sajnos lesz még itt a wifire bőven panasz.. :((

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#20431) HarleyCustom válasza RaveForce (#20428) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igen,tudom.
Erről beszélek én is.
A hivatalos szervizeknél egyértelmű,hogy egyben.
De ugye a kínai oldalakról rendelnek sokan külön üveget(touch),pár ezer forintért (az eredetük megkérdőjelezhető),aztán rohangálnak ide-oda,gsm boltokba,stb.,hogy cseréljék ki. Nagyrészük elhajtja az ügyfelet azzal (és tegyük hozzá,hogy érthetően) ,hogy nem vállalják csak az üveg cserét,mert nem tud garanciát adni arra,hogy megremeg a keze és sérül a kijelző,vagy egyéb ok miatt nem fog rendesen működni. Aztán az ügyfél legörbült szájjal veszi tudomásul,hogy a századik boltból is elküldték. Majd jön valaki,aki kicseréli és általában utána nem működik megfelelően.

Értem én,hogy drága meg minden,de van egy mondás....:
"...Aki kutyát tart,annak jut bolha is..."

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20432) polonic válasza HUTCHDB (#20429) üzenetére


polonic
félisten

Ez nem az az android rendszer, hanem a kék színű. A kepennos látszik, hogy kettő van.

(#20433) HarleyCustom válasza Lavidaloka (#20384) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem ez a harmadik S8-cam.
A wifivel semmi gondom nem volt soha.
Más ott a probléma. Nem a telefon.
De már eladtad,így már mindegy.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20434) Mr.Silkó válasza RaveForce (#20427) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Oké, akkor elbeszéltünk egymás mellett. :)

(#20435) Lavidaloka válasza HarleyCustom (#20433) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nek volt egy S8+ .aztán meg egy s8...aztán abban alaplapcsere...mind a háromszor előfordult ez a hiba.
Nem csak egy wifin volt tesztelve szóval azt is kizártam ..sőt minen más eszköznél nem jelentkezett wifi dropp...
De hogy értsd is hogy miről beszélek...nézd meg talán ezt a kis videót[s8 wifi vs S4]
Lehet más az ilyet észre sem veszi....de ahogy mondtad is most már mindegy mert hála istennek mind eladtam..hagy vigyék csak ennyit tud a világ legjobb telója 2017-ben..Részemről téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#20436) bigdady válasza Lavidaloka (#20435) üzenetére


bigdady
nagyúr

Végül is ketten is likeolták a videót július óta szóval lehet igaz ;]
Amúgy itt hibatlan a wifi.

[ Szerkesztve ]

(#20437) HarleyCustom válasza Lavidaloka (#20435) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Megnéztem a vidit,már amit láttam belőle. Eldobálja a wifit? Ez gond.
Nekem az i8 és néha az i7 csinált ilyet itthon. Az S8-cam nem,szerencsére. A nejem J5-je tökéletesen ment/megy,mindig azzal hasonlítottam össze. Akár a wifi vevője,meg a router típus nem csipázta egymást. Ezért van az is,hogy az S8 széttdurran,az iPhone-jaim meg már nem vették a jelet ugyanazon a helyen.

Nem lehet,hogy a router és az S8 nem szereti egymást?

Mondom,nálam is voltak ilyen anomáliák.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20438) SharpSA válasza Lavidaloka (#20435) üzenetére


SharpSA
veterán

Mikor vásárolt és milyen routered van?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20439) HUTCHDB válasza polonic (#20432) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocsánat, benéztem.
Nekem az alig megy...fogalmam sincs, hogy nálad mi lehet a gond.
Valami statisztika küldési funkció (google, gmail, stb.-nél nem kapcsoltál be? (akár úgy is, hogy csak gyorsan leokéztál valamit, hogy tovább léphess pl. az első beállításoknál még korábban?)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20440) Memmaao válasza Lavidaloka (#20435) üzenetére


Memmaao
addikt

Egy router csere olcsóbb lett volna, mint bukni 3 telefonon... :U De biztos a telefonok voltak a hibásak! Mind a három! :U Nem a közös kapocs, a router. Nekem TP link router csinálta ezt note 3mal. Nem a telefon volt a hibás.

My name is Bond, James... Dean.

(#20441) #67656192 válasza Memmaao (#20440) üzenetére


#67656192
törölt tag

Volt ilyen gondom nekem is meg s6-nál. Router csere volt nálam is.
Viszont egy s7-nél a Samsung szerint alaplapot kellet cserélni az állandó WiFi "azonosítási hiba" miatt.
Aztán visszakaptam, de a hiba nem szűnt meg. Valamilyen orosz nyelvű fórumon olvastam, hogy a csatorna választás lehet gond, átállitottam, megjavult minden azóta is úgy van. Gyakorlatilag feleslegesen cserélték az alaplapot.

[ Szerkesztve ]

(#20442) cotag


cotag
senior tag

Srácok, a Mobilcorner bolt ad fóliát és tokot a sima S8-hoz?

(#20443) zzola válasza cotag (#20442) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#20444) Watto1991 válasza Memmaao (#20440) üzenetére


Watto1991
senior tag

Direkt leírta, hogy más wifin is kipróbálta és azokon is jelentkezett a hiba....

(#20445) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Kb. fél éves az S8-am és ma reggel egy csúnya hibát vettem észre a kijelzőmön. Beleégett a Waze szoftver. Egyértelműen látszanak, főleg fehér képeknél a Waze kezelő gombjai és az alsó, felső sávok. Szerintetek ez garanciális hiba?
Nem vagyok kamionos, hogy non-stop futná ez a szoftver, alkalmanként használom csak.

(#20446) Memmaao válasza Watto1991 (#20444) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, 3 telefon esetében több wifi router mellett is. Hagyjuk már! 3ból 3 telefonja érintett. 100% érintettség. Itt a fórumon meg elvétve jön elő wifi hiba. És többnyire router állítás vagy csere megoldja. De biztosan minden S8 és s8+ selejt, mint írta. Ennyit tudnak. Csak pont egy egész fórumnyi embert nem zavar? Hagyjuk már!

#GoaGeorge: garanciás csere

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#20447) zzola válasza Greg Vinous (#20445) üzenetére


zzola
félisten

Igen, az. Mehetsz a szervizbe...

(#20448) Mr.Silkó válasza Greg Vinous (#20445) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Garanciális, irány a szervíz/forgalmazó.

(#20449) dptrsk válasza Greg Vinous (#20445) üzenetére


dptrsk
addikt

Na ez az egyik olyan jelenség, ami miatt megéri a 2. év garancia.

Alkalmankénti használat mit takar esetedben?

[ Szerkesztve ]

(#20450) doe2


doe2
tag

Hello!
Ha teszek a kamerára arra készült fóliát, akkor az ronthatja a fényképek minőségét?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.