Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) icemad válasza martin0297 (#19847) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy nálad jó. Nálam emiatt nem jöttek meg értesítések.

Nordic: az energia takarékos módra gondoltam. Szerintem túrd át a beállításokat az aksi résznél, és az alkalmazásoknál is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19852) Mr.Silkó válasza kengyel (#19844) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Helyes, helyes. :)

(#19853) kaisers


kaisers
aktív tag

Üveg fóliàk közül vki próbálta már a Spigen üvegfóliàt?

(#19854) Mr.Silkó válasza Nordic (#19848) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az alkalmazásfigyelőnél add meg azokat az appokat kivételeknek, amikre folyamatos szinkront szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#19855) Mr.Silkó válasza #67656192 (#19849) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sokat fejlődött a Samsung kezelőfelülete az évek alatt (már egyébként nem TW, hanem Samsung Experience), egyszer majd próbáld ki! :)

(#19856) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Oreo beta programról tud valaki valamit? Vagy egyáltalán várja még valaki rajtunk kívül? Elvileg talán közeleg, csak több szem többet lát alapon kérdem. :D

(#19857) #67656192 válasza Mr.Silkó (#19855) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha egyszer a Nova összesz*rja magát, akkor kipróbálom. :)
Ez a jó többek között az androidban, szinte a vegletekig személyre szabható. A gyári alkalmazasok csak alternatívák.

(#19858) hkari válasza Mr.Silkó (#19855) üzenetére


hkari
őstag

Nekem mostanság az Evie Launcher jön be a legjobban :) Ha még nem próbáltad érdemes adni neki egy lehetőséget.

(#19859) Nordic válasza Mr.Silkó (#19854) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Most megadtam...csak 40 percet késik a steam message :D

(#19860) Mr.Silkó válasza #67656192 (#19857) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:K

hkari Jónak tűnik, szép a dizájn is. :)

[ Szerkesztve ]

(#19861) Mr.Silkó válasza Nordic (#19859) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az már haladás! :DD

Szerintem nézd át alaposan az említett app beállításait, illetve a telefon beállításokat (különös figyelemmel a beállítások, értesítések, speciális fül alatt), hátha ráakadsz a problémád forrására.

[ Szerkesztve ]

(#19862) Memmaao válasza Mr.Silkó (#19855) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam is csak a nova jön szóba. Talán mióta van Nova, azóta csak azt használom. Tökéletes, gyors, energiahatékony!

My name is Bond, James... Dean.

(#19863) Weareus


Weareus
addikt

Vajon lehetséges egy asztali pc-ről úgy kiküldeni a képet az S8-ra (akár usb, akár bluetooth), hogy a telefont megjelenítőként mint kvázi kis monitort használjam?
(Akár androidos alkalmazás, segédprogi használatával is érdekelne a dolog).

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19864) hkari válasza Weareus (#19863) üzenetére


hkari
őstag

Én ezzel játszadoztam régebben, jónak tűnt.

(#19865) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
sajnos nálam szinte már minden második kamera indítás fókusz hibával indul... :( mit csináljak? beadom gariba semmi garancia nincs rá hogy jó lesz az új alkatrész a leírtak alapján, plusz a tmx még szét is cseszi a telefonom (vidéki vagyok) eléggé elkeserítő ez a helyzet :(

Samsung Galaxy S23

(#19866) HarleyCustom válasza StarKiller89 (#19865) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Muszáj vagy beadni. Ha szétcseszik,visszaküldöd. Reklamálsz,majd visszaadják a pénzt,vagy csereutalványt kapsz. Sajnos ez van.
Reménykedjünk,hogy megcsinálják normálisan.:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#19867) Mr.Silkó válasza Memmaao (#19862) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mindenki használja azt a launchert, ami neki szimpatikus. :)

(#19868) Mr.Silkó válasza StarKiller89 (#19865) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nehéz helyzet, de ha a mindennapos használatot is akadályozza már a dolog, akkor kénytelen vagy szervízbe vinni a telót.

Ha a készüléked be van regisztálva a Samsung weboldalán, akkor esetleg igényelj Assistance szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#19869) (ex)Cat válasza Weareus (#19808) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Veszel sima szemüvegtörlő kendőt, kb. bárhol kapni. Olcsó és minden kis zsíros maszatot leszed róla.

(#19870) #67656192 válasza Memmaao (#19862) üzenetére


#67656192
törölt tag

Anno kitkaten, lollin sokat javitott a Nova, azóta használom én is.

(#19871) csabicska válasza badxgirl (#19856) üzenetére


csabicska
senior tag

Semmi konkrét.
Elvileg vmikor indul...
Én várom....

-Galaxy S20 - The best-

(#19872) #67656192 válasza StarKiller89 (#19865) üzenetére


#67656192
törölt tag

Tisztitsd meg és fotózd, vagy videózd körbe. Majd költözz ki belőle, csinálj egy gy visszaállitást és a fotókat, videót amit előzőleg készítettél róla másold be a telefonba.
A szeviz igénylésbe a mysansungon, le kell irni röviden, hogy mi a bajod a telefonnal, fogj egy papírt, röviden írd le, majd tedd, hozzá, hogy tanúk előtt dokumentáltad a telefon külső állapotát amit bemasoltál a készülék belső tarolójába, egy korábbi vita (ami nem velük volt :D ) elkerülése végett .

[ Szerkesztve ]

(#19873) S e t h válasza Memmaao (#19862) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon sokat javult a Samu ezen a téren, most már kerek 2 napig kibírtam nova nélkül a vásárlás után, korábban ez nem fordult elő.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19874) #67656192 válasza S e t h (#19873) üzenetére


#67656192
törölt tag

:C

(#19875) (ex)Cat válasza bigdady (#19840) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

A Nova beállításoknál keresd a Gesztusok és bemenetek menüben

(#19876) Mo Bill válasza Nordic (#19859) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Szia!
Kellene csinálj egy wipe recoverit!
Nekem ugyan ezen problémáimat oldotta meg mint neked!

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#19877) lanszelot válasza Weareus (#19863) üzenetére


lanszelot
addikt

Ne vedd kotekedesnek, csak szeljegyzetnek irom.
Megvettel egy telefont amiről fogalmad sincs, de utána se akarsz nézni.
Nem tudod mi az android, honnan tudod hogy az jo neked?
S8 rol se néztél semmit?
Azt se tudod, hogy iszonyat torekeny az uvege? És hallgatsz a sok "de vagi vagyok" gyerekre, mert az tuti?
"Nem kell ra semmi" , 2 het mulva meg itt sir hogy jaaaaj ossze tort, hogy lehetne olcsoba, azutan meg hogy cserenel megkarcikaltak.....
A minimum, hogy uveg vedot raksz ra, nekem a 2ik van rajta, azaz sporoltam 100e huf ot.
Android utan pedig nezz utana, mert fog meglepi erni....pl mikor tégla lesz a telodbol
Ismet jeleznem hogy benan fogalmazok, ne vedd sertesnek.

(#19878) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Mr.Silkó!
Meg van szombat óta az UAG Metropolis tokom.
Nagyon jó, tetszik, a tapintása abszolút a habosított gumira emlékeztet, nem pedig műanyagra. Így még jobb, a gumírozás jobban bírja az igénybevételt és egyáltalán nem csúszik!
Amit meg kell még szoknom, (de már kezdem), hogy a flippet nyitni kell a mágneskapocsnál, valamint azt, hogy nyitásnál nem ébred, ill. csukáskor nem zár le a kijelző!
Az értesítések vizuális jogosulatlansága már nem hiányzik.

Viszont a kijelző fólia hiányától kiver a víz!
Minden használat után törlöm, fújogatom, nehogy porszemcse maradjon rajta!:(:(

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#19879) Snoop27 válasza Mo Bill (#19878) üzenetére


Snoop27
őstag

En meg nem vettem le rola a gyari foliat, rajta hagyom amig talalok ra egy jo uveget.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#19880) Mo Bill válasza Snoop27 (#19879) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Szia!
Nekem eddig a két fajta gyári tokom volt, (clear viwer es a led viewer) kizárólag ezek nem tolják fel kétoldalt a fóliák 99% -át. Egy két fólia létezik amiket a nem gyári tokok nem nyomnak fel, de azok olyan 7 - 8 ezertől kezdődnek.
A gyári fólia nálam egy napig volt rajta, utánna a gyorsboltban vettem led tokot és a telóra fóliát, de nem üvegfóliát.
Most a tok kialakítása miatt nincs semilyen fólia a talón és ver a víz!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#19881) zermi válasza Weareus (#19863) üzenetére


zermi
aktív tag

TeamViewer for Remote Control programmal vezérelni is tudod a számítógéped, persze a pc-n is telepítve kell lennie a TeamViewer programnak.

(#19882) Nordic válasza Mr.Silkó (#19861) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Már azon is túlestem vagy 2x... :U

(#19883) #67656192 válasza lanszelot (#19877) üzenetére


#67656192
törölt tag

Inkább segíts ha tudsz

(#19884) somdavid válasza StarKiller89 (#19865) üzenetére


somdavid
csendes tag

Sajnos ez az egyetlen dolog ami visszatart attól, hogy megrendeljem az S8+-t, rengeten kamera hibásról olvasok külföldi fórumokon, youtube kommentek alatt. Viszont rengeteg pozitívum szólna a telefon mellett (kijelző, dupla ideig tartó garancia Apple-hez képest, IP68, jack) Az IOS-ről való váltást is bevállalnám, de egyszerűen nem tudok dönteni.

(#19885) lanszelot válasza #67656192 (#19883) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez segitseg volt, ertelmezd amit irtam.

(#19886) #67656192 válasza lanszelot (#19885) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem, ez egy kioktatás volt. Amikor a kollega csatlakozott a topikhoz akkor segítséget ígértünk neki.

Ekezetek nelkul is ertelmeztem.. :)

[ Szerkesztve ]

(#19887) lanszelot válasza somdavid (#19884) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon sok a negativuma is, amit a balvanyozok takargatnak.
-valojaban 9 Mpixel kamerat kapsz, nem 12-t
- kijelzo nem szabvany igy nezheted a fekete csikokat
- android, jol gondold meg neked valo e
- nagyon torekeny, tuti kell tok, es uveg vedo
- samsung nak nem a legjobb az androidja
- es par apróság

Miért valtanal? Ha leirod konyebb segiteni, hogy neked valo e.

(#19888) lanszelot válasza #67656192 (#19886) üzenetére


lanszelot
addikt

Olvasd vegig ne csak a kozepet.
Off, mert csak kotekedsz.

(#19889) icemad válasza lanszelot (#19888) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A srác megkérdezte, hogy lehet kiküldeni a PC képét telefonra. Erre leoltod, hogy nem neki való az android. Hát haver remélem neked is így fog segíteni a Jóisten az életedben...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19890) Mr.Silkó válasza Mo Bill (#19878) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó választás volt, gratulálok hozzá, használd egészséggel! :)

Ami a port illeti: én többek között raktárban is dolgozom, ahol sok a szálló por és homokszemcse, de nem lett karcos a kijelzőm fél év után sem, pedig nem használok fóliát vagy üveget (csak 2 zárt tokot). Por valamennyi bejut a Metropolis tokba, egyébként felváltva hordom a gyári Clear View tokkal (most is az van fent), ami kevésbé zár, és egyikkel sincs karc a kijelzőn (se).

Igaz, nekem van biztosítás kötve rá, illetve nyilván ha a plusz védelem téged megnyugtat, akkor tegyél fel rá valamilyen kijelzővédő fóliát. :)

[ Szerkesztve ]

(#19891) DarthFater


DarthFater
tag

Sziasztok!
Huh.. haladtatok a témával rendesen amióta nem tudtam fent lenni :D :D
Nagyon szeretném, de 1800 üzenetet nem tudok végig olvasni, ne haragudjatok érte, de nincs rá időm :(

Egy kérdésem viszont lenne... ha nem gond :)
A telefonomon (s8+) megvétel óta van egy nagyon nem olcsó, de ahhoz képest elég szrul felhelyezett fólia, ami alá 1000 Forintos felhelyezési költség fejében ráadásul egy porszem is került.. Azóta nem foglalkoztam a kérdéssel, megszoktam... :P
Viszont pár napja a fólián sajnos esett egy csúnya, használatban eléggé akadályozó zavaró (kiálló) seb (megkarcolódott egy ponton, valószínűleg valami helyes tárgytól a fólia), de legalább a telefon üvege egyben van....
Egy üvegfóliával mindez valószínűleg elkerülhető lett volna. A kérdésem, hogy tudtok e valami normális üvegfóliát S8+-ra?
Régebben (1 hónappal ezelőtt kb) olvastam egy-két kolléga hozzászólásait, hogy vettek különböző üvegfóliákat.... Gondoltam most megkérdezem, hogy hogy szuperálnak ezek, milyet ajánlotok, elvégre már eltelt azóta egy kis idő...
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek!!! :)

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#19892) ollie válasza lanszelot (#19887) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valójában 12mp-s a kamera.

***

(#19893) Tomiii258 válasza Mr.Silkó (#19854) üzenetére


Tomiii258
tag

Ebben a menüben nálam csak listából lehet kiválasztani appokat és pl a Gmail meg egy csomó minden nincs ott. Ez hogy lehet? Úgy tűnik, hogy a gmailt nem tudom "nem figyeltre" állítani.

Korábban itt is írták, meg nálam is előfordult, hogy Gmail értesítések nem jöttek meg rendesen, lehet, hogy emiatt? Mondjuk én úgy vettem észre, hogy ha bekapcsolás után egyszer beléptem a Gmail-be, akkor jöttek rendesen az értesítések, de egészen addig nem, amíg legalább egyszer el nem indítottam bekapcsolás után. Ez meg azért elég furának tűnik így :F

Tomiii258

(#19894) Mr.Silkó válasza lanszelot (#19887) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valótlanságot ne állíts, mert egy ide betévedőt félrevezethetsz vele. A kamera 12mpx-es, csak 4:3-as képarányú.

(#19895) dnelb válasza lanszelot (#19877) üzenetére


dnelb
veterán

linkeld már be légyszi te melyik üvegfóliát használod. köszi

(#19896) Mr.Silkó válasza DarthFater (#19891) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajnos igazán jó megoldás tudtommal még mindig nincs, az edge kijelző miatt.

(#19897) somdavid válasza lanszelot (#19887) üzenetére


somdavid
csendes tag

A kamera Mpixel kérdésről nem tudtam, bár ekkora méretű kameránál inkább a szenzor mérete számít, ahogy én tudom. Fekete csíkok alapján arra gondolsz, hogy fektetett módban 16:9-ben levágja a széleket?
Viszont ez netezgetésnél, e-mail váltásoknál és egyéb dolgoknál lehet előny, nem? Vagy nem nagyon hasznos a dolog? Galaxy S4-et használtam nagyjából másfél évig. Akkumulátor hibás volt és néha újra indult (mint ahogy az iPhone 6 is képes volt ugyanezeket megcsinálni, hidegben meg teljesen meghalt ha nem dugtam rá töltőre), de újabb androidos telefonokkal nincs tapasztalatom.

Igazából iPhone 8 áron kapnék S8+-t, amiben van egy rendes méretű OLED kijelző, ami sokkal nagyobb mint az i8-ban (elég rossz a szemem és estére azért elfárad). Ráuntam az i6 óta azonos dizájnra, a sehova nem haladó frisítésekre (új emojik), és a gagyi TouchID-re, ami nem képes azonosítani a kicsit nedves ujjat (bár elvileg ez a második generációs TouchID-nál már jobb). Továbbá utálom az iTunes-t, amit azért megtanultam használni normálisan az évek alatt, de soha nem tudtam megszeretni.

Ami hiányozna az IOS-ről:
- Facetime (erre van alternatíva)
- iMessage (hogy lássam az üzeneteim Mac-en is)
- néhány alkalmazás amiket App Store-ban megvásároltam, de ezeket ki tudnám váltani, vagy létezik Androidon
- AirDrop

Ami megoldható Google account segítségével:
- Jegyzetek
- Naptár

Továbbá AirDrop helyett rászoknék a kábelre.

(#19898) Mr.Silkó válasza Tomiii258 (#19893) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A Gmail sajnos valóban nem szerepel az említett listában.

(#19899) Mr.Silkó válasza somdavid (#19897) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A kamera 12mpx-es, csak 4:3-as képarányú, így alul-felül némileg vágottnak hat a kép.

Az alkalmazások 99%-a teljes képernyőn fut, szóval ez sem helytálló a kolléga részéről.

(#19900) dptrsk válasza somdavid (#19897) üzenetére


dptrsk
addikt

AirDropra is van app, amivel kábel nélkül ki tudod váltani androidon
iMessagere is van app, amivel az SMSeket átküldi a gépre is

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.