Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) Memmaao válasza Misi1980 (#20349) üzenetére


Memmaao
addikt

Törölnöd kell a termékeid közül. Ha eladod, számlával, akkor az alapján az új tulaj tudja regisztrálni.

My name is Bond, James... Dean.

(#20352) kengyel válasza Lomha 8V (#20333) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez nekem is megvan a Play áruházban, de nem kompatibilis, nem is tudom telepíteni. Te ezt hogy oldottad meg ?

(#20350) Tigerteam 

Ugyan ez van nálam is. Nem találtam más megoldást, így maradt a Waze.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#20353) Misi1980 válasza Memmaao (#20351) üzenetére


Misi1980
senior tag

Ez tuti biztos hogy így van?Lehet hogy akkor nem regisztrálom be mert sanszos hogy váltok note 8-ra ha egy kicsit csökken az ára.Meddig lehet regisztrálni a mysamsungon a garanciáért van valami határidő a vásárlás napjától?

(#20354) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Esetleg próbáljátok a felbontást visszavenni és úgy felrakni. Anno volt benne egy tiltás, hogy ne lehessen tabletekre felrakni, ami ez alapján ellenőrizte, hogy milyen készülékre lesz. De azóta eltelt pár év és elég nagyok lettek a telefonok.

Szerk: nektek S8+ van?

[ Szerkesztve ]

(#20355) kengyel válasza Lomha 8V (#20354) üzenetére


kengyel
nagyúr

Eddig sehogy nem tudtam felvarázsolni, de megpróbálom a felbontás állításával. Igen, S8 + .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#20356) Lomha 8V válasza kengyel (#20355) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nekem S8. Ha a kollégának is + van, akkor lehet, hogy az a gond.

(#20357) Mr.Silkó válasza Misi1980 (#20353) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jól mondja a kolléga, így van. :K

Regisztrációs határidőről nem tudok.

Egyébiránt nem tartom logikusnak az S8 megvételét, ha úgyis lecseréled a már szintén piacon lévő Note8-ra, de ez csak az én véleményem. Szerintem érdemes lenne akkor várnod kicsit, karácsonykor meg Black Friday-en elég jó akciók szoktak lenni, a Note8 meg tuti benne lesz, frissen kiadott telefonként.

[ Szerkesztve ]

(#20358) Piwi


Piwi
addikt

nem kimondottan S8 téma,de azért hasznos A hűségidő után ingyen kell függetlenné tenni a mobilokat

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#20359) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sziasztok,

Felesegemnek tervezem lecserelni a Nexus 6P-jet es az S6 edge+, az S7 Edge, valamint az S8 keszulekekre gondoltam alternativakent.

S6 volt mar, igy az (edge+) a legkevesbe kecsegteto, bar eleg jo cuccnak tunik es kellemesen nagy a kijelzo.

Ajanljatok mindenkepp az S8-at a masik 2 helyett, vagy egy S7 is megallja a helyet? Fotoban tudom, hogy visszalepes lesz, de Pixel ki van zarva sajnos.

Koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#20360) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Van valami ötletek erre nézve?

Samsung Health. Alapban ugye fenn volt, bekonfigoltam, beállítottam a Stravat is, hogy oda/onnan töltse az adatokat. Működött is, de aztán valamiért hülye fejjel töröltem a Health-ot a telefonról. Később visszaraktam és ezt követően már nem tudtam újra beállítani a Strava-t, mert az alábbi hibaüzenetet kaptam.

Telefon újraindítás volt már párszor, a Health-ot is újratelepítettem már azóta vagy 5x, de hiába. Minden más megy(menne) egyébként, csak a Strava nem.

(#20361) ßrainiac válasza Piwi (#20358) üzenetére


ßrainiac
addikt

Most hallottam, hogy T-nel meg husegido alatt is :Y

(#20362) #67656192 válasza ßrainiac (#20359) üzenetére


#67656192
törölt tag

Mérete, akkuja és az ára miatt az s7e - re szavazok, összességében a legjobb választás. Ha a ár nem szempont akkor s8p, mert azért újabb stb... Az s6ep szerintem vakvágány.

[ Szerkesztve ]

(#20363) Piwi válasza ßrainiac (#20361) üzenetére


Piwi
addikt

osztrák tré évek óta függetlenül adja őket,ez már a harmadik telefon tőlük,mind független volt :))

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#20364) leslien válasza ßrainiac (#20361) üzenetére


leslien
nagyúr

ha S8 szeretnél akkor van egy rendelésem csak ki kell menni érte Bécsbe... 499 juro... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20365) mike67 válasza kengyel (#20355) üzenetére


mike67
tag

Én telefon váltás előtt lementettem a Samsung Cloud-ba minden adatomat. Az új telóra pedig automatikusan visszarakta. A progi megnyitásakor pedig letöltötte a térképet. Bár még 2015/12 es a térkép :N

[ Szerkesztve ]

(#20366) Mr.Silkó válasza ßrainiac (#20359) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kamerában jó a Nexus, de visszalépés azért messze nem lesz egyik Samsung sem, fotós téren (sem).

Minden az ártól függ, az utóbbi 2 közül döntenék a helyedben, az S6 edge azért esne ki nálam (volt egyébként), mert gyenge az akku, és eléggé vágja a kezet, ellentétben a 2 újabb modellel, ráadásul frissítést se nagyon kap már az S6.

[ Szerkesztve ]

(#20367) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Koszi mindenkinek :)

(#20368) MaxxDamage válasza ollie (#20307) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ilyen esetben ott a 14 napos elállási jog (ha nem személyesen van megvéve a telefon)

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#20369) dkovizoli válasza ßrainiac (#20359) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én biztos az s8-at venném. Az szerintem semmilyen téren nem visszalépés.

(#20370) dkovizoli válasza mike67 (#20365) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem nincs frissebb. Amúgy nekem a 8pluszon megy normálisan a szülinapp.

(#20371) mjani1172 válasza leslien (#20364) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez hogy működik? Engem is érdekelne ha lehet.

(#20372) ollie válasza bombibmw (#20336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Telekomos S8 alapból független, nincs mit csinálni rajta (bár kérdés, mit értettél ez alatt). Telekomos appok egyáltalán nincsenek rajta, amennyiben nem telekomos kártyával használod (úgy kapcsolod be először).

***

(#20373) ollie válasza Mr.Silkó (#20357) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A vásárlástól számítva, 1 éven belül kell regisztrálni.

(#20359) ßrainiac: az S6+ edge-nek nagyon rossz az üzemideje, az S7 edge-nek jó az üzemideje, nagyon jó fotókat készít, a sima S8 túl kicsi lesz neki, ha nagy kijelzőhöz szokott, valamint nem túl jó az üzemideje, de a legjobb képeket készíti ezek közül (S8+ viszont jó üzemidővel bír, de a legdrágább).

[ Szerkesztve ]

***

(#20374) kengyel válasza mike67 (#20365) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez így nekem is oké, csak telepíteni nem engedi. Azt írja ki, nem kompatibilis a telefonnal.

kengyel

(#20375) polonic


polonic
félisten

Ezt miért csinálja ez az android rendszer?
Tegnap este ez a legnagyobb fogyasztó.
Ma töltés után újraindítottam és ugyanezt produkálja.
Még miért küld ennyi adatot és minek?

(#20376) thamasz válasza polonic (#20375) üzenetére


thamasz
senior tag

Jó kérdés, most nekem is előre ugrott az Android rendszer.

(#20377) Mr.Silkó válasza ollie (#20373) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:R

(#20378) firemanus82 válasza Valkűr (#20350) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sztem nagyon jó kis választás az igo.
A szülinapp -t csak bizonyos időközönként engedi tölteni de ha mar valamelyik eszkozodre volt telepítve akkor a play saját alkalmazások és könyvtár fül alatt megtalálod, ha kompatibilis az s8-cal akkor engedi telepíteni. Global cfg hiba lehet rossz sys.txt miatt, nem a belső memóriába lett telepítve vagy hiányos fajlszerkezet miatt is.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#20379) Valkűr válasza firemanus82 (#20378) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem engedi telepiteni, arrol tettem a kepernyokepet. A felbontas miatt alapbol nem engedi, mindegy mit allitok be.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#20380) firemanus82 válasza Valkűr (#20379) üzenetére


firemanus82
senior tag

Létezik mukudo megoldás rá 😉 Tájfunék egy másik fórumon tudnak segítséget adni.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#20381) leslien


leslien
nagyúr

ez most komoly?! f@sza, a S8 meg megy a levesbe..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20382) kengyel válasza leslien (#20381) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mi egyből az O- kapjuk, ez várható volt.

kengyel

(#20383) leslien válasza kengyel (#20382) üzenetére


leslien
nagyúr

kiváncsi leszek..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20384) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Hát gyerekek...nekem ennyi volt az S8...visszavittem gariba kicserélték az alaplapot...utána már kezdtem örülni de utána sem volt az igazi a wifi....szóval S8+ és aztán S8 után rájöttem hogy ezek ilyenek...gyengén fogalmazva gyári selejt mindbe a wifi...
Szóval hála Istennek ma elvitték az S8 at is...és visszatértem az S7 edge...
Lehet oreo majd megoldja de jelenleg senkinek nem ajánlom az S8 szériát.Az csak egy dolog hogy jól néz ki(bár nekem ez a húzott vászon se jött be mert olyan volt mindenkinek a feje a filmben mint egy jól lakott hörcsögé..de a lényeg az hogy most már tudom hogy egy kiforratlan teszteletlen gyorsan kidobált ipari hulladék... :W
Szóval viszlát S8...talán az S9 be javitják...addig meg marad az S7 edge

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#20385) OCTAMD


OCTAMD
őstag

QI9 a legújabb? :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#20386) ollie válasza Lavidaloka (#20384) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem, mi a baj a wifivel? Nálam tökéletesen működik.

***

(#20387) dnelb válasza Lavidaloka (#20384) üzenetére


dnelb
veterán

csááááá :DDD

(#20388) kengyel válasza leslien (#20383) üzenetére


kengyel
nagyúr

Amúgy én is, de ezt, nem mostanában fogjuk megtudni.

(#20384) Lavidaloka
Nem értem a Wifi- gondodat, nagyon sokat vagyok rajta, és nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#20389) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nekem is kivetelesen jo a wifim, meg az iphone 7 plus-tol is jobban fogja a jelet...szoval nem ertem masnal mi a gond.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20390) SkyS1gn válasza Lavidaloka (#20384) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Attól hogy neked problémád van még nem szériahiba.. nálam sincs semmi gond bár Hello Data óta nemigen használtam wifit.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20391) marcell2015 válasza ollie (#20372) üzenetére


marcell2015
tag

Telekomos S8 plus, augusztus legvége a vásárlási időpont, az is független lehet gyárilag?
Garilevelet néztem, SL nincs a nevében...
Thx.

Ui: Nincs másik sim.em kipróbálni, de kíváncsi vagyok rá.

(#20392) dptrsk : THX !

[ Szerkesztve ]

(#20392) dptrsk válasza marcell2015 (#20391) üzenetére


dptrsk
addikt

Telekom minden S8/+ telót függetlenül árul.

(#20393) Lavidaloka válasza kengyel (#20388) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Az a gond vazze hogy néha lemegy a download speed 1mb/s és akkor szaggat a net.De ezt nem veszed észre mondjuk csak ha netezel mert utána megint pörög.Online játékban,youtube nal hosszabb filmben..stb amikor jobban le van terhelve akkor tünik fel csak hogy hoppá ledobja a wifit.
Itt van a kezembe a s7 edge..és vazz már látom a különbséget...speedtestet ha rányomom szerintem simán veri az S8 at..pl..
Mindegy hagyjuk...már egyszer leírtam hogy külföldi fórumon már nagyon sok a panasz az S8 wifi-re...de ha nektek igy jó akkor használjatok egészséggel....nekem nem kell ez a szemét negyedmilkáért :W
s8 wifi issues

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#20394) kengyel válasza Lavidaloka (#20393) üzenetére


kengyel
nagyúr

Értem amit most leírtál, de ez nem széria hiba, inkább egyedinek hangzik. Nem is olvastam ilyen hibákról itt a topikban, de te tudod mi a megfelelő lépés. Ez nem vita téma, vettél egy másikat, és kész.

kengyel

(#20395) HUTCHDB válasza Lavidaloka (#20393) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mint irtam, nalam sehol, semmilyen alkalmazasban nincs gond a wifivel.
Viszont en biztos nem valtanek vissza s7-re...vazze!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20396) Wickerman válasza w333 (#20321) üzenetére


Wickerman
csendes tag

Most megcsináltam amit írtál. Jó a menü, minden helyreállt Valamiért az első reset után maradt a DBT kód, kellett neki mégegy reset, most már XEH/XEH/THM. Köszi még egyszer :)

Ui: Valaki nem tudná megmondani,hogy mi volt az a téma, ami olyan, mint a gyári, csak fekete?
Idáig azt használtam, tegnap próbáltam megkeresni,de nem találtam a theme shopban

Powered by: Samsung Note 20 Ultra, Galaxy Buds Pro, Samsung Tab S6 , Asus Rog Strix Scar III G531GW, LG C9, JBL 9.1

(#20397) #67656192 válasza kengyel (#20394) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem sincs WiFi gondom, semmilyen gondom sincs, kivéve, hogy mostanában a messenger eléggé bugzik.

(#20398) kengyel válasza #67656192 (#20397) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt tényleg nem tudom, nem használok messengert. A köreimben sokan használják, engem még nem tudtak rávenni. :)

kengyel

(#20399) #67656192 válasza kengyel (#20398) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jól teszed.
Meg is rontja az ember életét, főleg így, hogy állandóan szar.

(#20400) kengyel válasza #67656192 (#20399) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem szeretek sokat írni, inkább telefonálok. Abból viszont nem keveset, van hogy napi 6-8.órát. :)

kengyel

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.