Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) zizike22


zizike22
tag

Sziasztok nekem ez a disabler nem egyertelmu ha kikapcsolom a facebookot akkor eltunik pedig en csak az akarom ne fusson a haterbe ennyi erőből le is törölhetem

(#19602) Viktor0610 válasza zizike22 (#19601) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A disabler letiltja az adott appot, szóval neked nem az kell. ;)

Pl. Facebookozz böngészőből. :)

Samsung Galaxy A54

(#19603) zizike22 válasza Viktor0610 (#19602) üzenetére


zizike22
tag

Akkor mivel tudok többet ki hozni az akuból

(#19604) Mr.Silkó válasza initram6 (#19589) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyelőre nincs rá megoldás, gondolom kapunk majd egy hibajavító frissítést.

(#19605) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Lenne azért egy gyors kérdésem.
Itt van a teló az asztalomon, kb félhomályban, a monitor előtt, amin hol ez, hogy az megy ( Facebook, youtube, egyéb fórum), és az AoD hol elhalványul, hogy "normális" fényerővel írja ki a kijelzőre az időt/dátumot.
Normális ez?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#19606) Mr.Silkó válasza OCTAMD (#19599) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az csak nekünk van littlecar és viera kollégákkal. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19607) Tamás88 válasza HarleyCustom (#19600) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

No nekem voltak T-s alkalmazások, igaz a kezdő képernyőről eltávolítottam, a menüben meg külön Telekom könyvtárba vannak csoportosítva, így az nem sok vizet zavar. Amúgy milyen gyakran kell frissítésekre számítani?

(#19606) Mr.Silkó

Meg nekem csak nem S8+, hanem S8 (g950FODX1aqh5)

[ Szerkesztve ]

(#19608) Mr.Silkó válasza CivicEsi (#19605) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az automata fényerőszabályozás AoD-nél is működik, valószínűleg be van kapcsolva nálad. Ne törődj vele, normális a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#19609) Mr.Silkó válasza Tamás88 (#19607) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Általában havonta kapunk biztonsági frissítést, viszont az utolsó valamiért itthon az augusztusi.

(#19610) leslien válasza Mr.Silkó (#19606) üzenetére


leslien
nagyúr

miért mert nincs hibája a telonak?! szoktam én panaszkodni? pedig elsőként lettem S8+ tulajdonos .. :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19611) Mr.Silkó válasza zizike22 (#19603) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Elég részletesen le van írva mind az összefoglalóban, mind pedig pár száz oldallal visszább. A disabler progik arra valók, hogy a felesleges, gyárilag nem-, vagy csak korlátozottan tiltható appokat, háttérfolyamatokat tiltsák.

(#19612) Mr.Silkó válasza leslien (#19610) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Oké, neked is klónod van. ;)

(#19613) #67656192 válasza Mr.Silkó (#19612) üzenetére


#67656192
törölt tag

Kengyelnek is:D
Bár neki még nem akadt be a fókusz. :)

[ Szerkesztve ]

(#19614) CivicEsi válasza Mr.Silkó (#19608) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Pedig esküdni mernék, hogy kikapcsoltam, vagy ez függetlenül attól még működik?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#19615) Mr.Silkó válasza CivicEsi (#19614) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem, annak akkor szabad csak szerintem ugráló fényerőt produkálnia, ha be van kapcsolva az automata fényerő.

(#19616) Mr.Silkó válasza #67656192 (#19613) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Már az egyszer beakadó fókusz is klón-kitétel? :D

(#19617) viera válasza Mr.Silkó (#19616) üzenetére


viera
őstag

Akkor nekem túl jól sikerült a klónom mert egyszer sem akadt be még eddig lassan fél év alatt. :P

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#19618) #67656192 válasza Mr.Silkó (#19616) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem kitétel. Bizonyíték :)

[ Szerkesztve ]

(#19619) martin0297 válasza Mr.Silkó (#19612) üzenetére


martin0297
tag

Mellesleg. S7 edgen nem mertem használni az AoD-t. Féltem, hogy beég a kijelzőm, hogy folyamatosan megy rajt valami.
Viszont most már gondolkodok rajt, mert éjjel kényelmesebb ránézni ,mint pont eltalálni a nyomásérzékeny home gombot.
Nem ég be tőle a kijelző huzamosabb idő múlva?

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19620) SkyS1gn válasza martin0297 (#19619) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem 4 hónapja be van kapcsolva nélküle már el se tudom képzelni... folyamatosan váltogatja a helyzetét az óra ezért nem tud beégni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#19621) Mr.Silkó válasza viera (#19617) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Majd fog! Egyszer. :)) És akkor megtudod az igazságot, megkapod a bizonyítékot, ahogy littlecar is írja. :)

[ Szerkesztve ]

(#19622) Mr.Silkó válasza martin0297 (#19619) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A helyváltoztatás miatt nem nagyon éghet be, viszont én nem használom már 1-2 hónapja, mert baromi sok energiát zabál.

(#19623) martin0297 válasza Mr.Silkó (#19622) üzenetére


martin0297
tag

Meglátom az akksitapasztalatokat és kiderül használom e fixen vagy nem :) köszi!:)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19624) Mr.Silkó válasza martin0297 (#19623) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szívesen! :)

(#19625) Tamás88 válasza Mr.Silkó (#19621) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Amúgy hogy lehet észrevenni, hogy beakad a fókusz?

(#19626) dnelb


dnelb
veterán

tamas88 : ha átgondolod, szerinted hogy? :S

[ Szerkesztve ]

(#19627) kengyel válasza #67656192 (#19613) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még nem volt gondom a kamerával, pedig napi szinten használom. Jók ezek a klónok, nincs vele gond. :)

kengyel

(#19628) Mr.Silkó válasza Tamás88 (#19625) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Megnyitod a kamerát, és homályos kép fogad. Ilyenkor megkocogtatod a hátsó kamera lencséjét az ujjaddal, és helyreáll. Újból éles lesz a kép.

[ Szerkesztve ]

(#19629) viera válasza martin0297 (#19619) üzenetére


viera
őstag

Nálam S7 Edge-en meg S8+ -on is 6-22-ig folyamatosan aktív az AOD.Nincs semmi nyoma,nem is fogom kikapcsolni.Igaz többet fogyaszt de így is kibírja nap végéig,a többi nem számít. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#19630) #67656192 válasza kengyel (#19627) üzenetére


#67656192
törölt tag

Eddig nekem is csak 1x.
Szerencsére nem rendszeres.

[ Szerkesztve ]

(#19631) Mr.Silkó válasza #67656192 (#19630) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha többször, akkor kamu klónod van! ;]

(#19632) lanszelot válasza Mr.Silkó (#19609) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem otthon, sehol se jött rá augusztus óta. Bár engem nem érdekel utálom a frissítéseket. Ki is van kapcsolva mind.
Minek?
Ha valami jól működik minek elrontani?
Eddigieket is a bixby miatt frissitettem bár ne tettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#19633) Mr.Silkó válasza lanszelot (#19632) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A havi biztonsági frissítések többek között arra hivatottak, hogy a folyamatosan változó kártevők és vírusok ellen naprakész legyen a telefon biztonsági adatbázisa.

[ Szerkesztve ]

(#19634) lanszelot válasza Mr.Silkó (#19633) üzenetére


lanszelot
addikt

Mifele kartevok, virusok? Soha, de soha nem volt meg, pedig igen reg ota van okos mobilom. Es regen birizeltem is.
Ezek a kartevok olyan mint a szellemek. Sokan elhiszik, meg azt is hogy lattak, es be is vannak tojva toluk.
Semilyen op rendszeremen nincs virusirto, es evek ota jol mukodik, a pl a windows7 5evig.
Azert vannak a frissitesek hogy ne tudd akarmeddig hasznalni az eszkozod, es pont ezert koteleznek ra /nincs lehetoseg nem frissiteni/ egyre tobb platformon.
Nem fura hogy a hiper cuccaid belassulnak 1-2 ev utan? Pedig ugyan arra hasznalod ma is mint akkor.

(#19635) #67656192 válasza Mr.Silkó (#19631) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez egy uj kategória :DD

"kamuklón" :C

(#19636) atti15


atti15
csendes újonc

Sziasztok! Történt már valakivel olyan vagy hallotatok e esetleg olyan esetről, hogy egyszer csak kijelző kikapcs és utána semmi? Felébredek, felveszem a telefont, megnézem az értesítéseket e-mail, időjárárás meg ilyesmik, mint minden nap. Közben párom szól valamit elkezdünk dumálni és látom, hogy kikapcsol a kijelző. Sebaj egyből ujjlenyomat, semmi bekapcsgomb semmi! Gondolom ez instant szerviz. Vagyok olyan ideges az itteni tapasztalatok miatt hogy azt ki sem tudom fejezni. Makulátlan a teló elöl hátul fólia, sehol egy karc, előre félek hogy fogom visszakapni.

[ Szerkesztve ]

(#19637) martin0297 válasza atti15 (#19636) üzenetére


martin0297
tag

Próbálj meg egy hard resetet, nekem S7 edge-n volt ilyen. Azt hittem meghalt, de ez segített akkor. Ha töltőre dugod sem reagál?

Ha nagyon szervíz kell, akkor inkább igényelj premium assistance-t. Még anno S4-nél nekem kétszer jöttek házhoz, egyszer alaplap,másodszor képernyőcsere miatt :R Nem tudom létezik-e ez még. Vészmegoldásnak valami samsung pontba dobd be a telód., ha pesti vagy akkor irány a váci úti szervíz :) TMX-től óvakodj! De ha megúszhatatlan akkor, fényképezd körbe a telód, vagy a Samsungos pontban jegyeztesd fel a felvételi lapra a telefon állapotát!

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19638) atti15 válasza martin0297 (#19637) üzenetére


atti15
csendes újonc

Semmi, még a led sem világít. Hogy csináljak resetet ha nem reagál semmire? Az a baj, hogy a samsungos jelszó is benne volt én meg persze elfelejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#19639) ollie válasza atti15 (#19638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha a töltésre sem reagál, valszeg meghalt az alaplap (vagy az akku). Mindenképpen szervizbe kell vinned.

***

(#19640) spider80 válasza martin0297 (#19637) üzenetére


spider80
őstag

premium assistance = postás futár jön a telóért,és elviszi a TMX-hez javitani,majd visszahozza házhoz ha kész.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#19641) lanszelot válasza atti15 (#19636) üzenetére


lanszelot
addikt

En mindenkeppen toltore tennem 12 orara /eredetire, eredeti kabellel/. Kozben figyeld melegedik e.

(#19642) mazsiii92


mazsiii92
aktív tag

Sziasztok!

Egy ideje elköltöztem droidról ilyen olyan okott miatt, de mostanában elgondolkodtam az S8-on, mert a formája és a kijelzője szerintem páratlan, valamint van pár droid fícsör ami ios-en nincs, de szeretném kipróbálni.

Lenne pár kérdésem:
A garanciáztatás hogy történik? IOS-en világgarancia van, még ha csak egy éves is. Ha veszek egy S8-at, valamelyik gsm boltban, újat, eu régiósat, akkor fogják nekem szervizelni itthon, ha van számla mellé?

Amennyiben nem, akkor tudtok ajánlani olyan boltot amelyik vállalja, hogy ők akár külföldre küldik és szervizeltetik nekem?

Az összefoglalóban leírt kamera fókuszvesztés mennyire gyakori jelenség? Illetve mitől éghet be az AMOLED kijelző? Ez mennyire gyakori, illeve mennyi idő után történhet meg?

Köszönöm,
Kiss Zsolt

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#19643) Gábor984


Gábor984
tag

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot a telefonról, elgondolkoztam, hogy milyenre kellene lecserélni a jelenlegi telefonomat. Jelenleg egy Iphone SE készüléket nyúzok, de mára már marhára elegem lett az apple bénázásából és abból, hogy 4 vagy 5 éve ugyanazt a dizájnt adják el (6,6s,7,8) Ezért is maradtam az SE-nél, mert sztem az az apple legszebb telefonja.
Szóval a kiválasztott a Samsung s8 vagy egy Huawei P10. Szerintem a létező összes tesztet, összehasonlítást elolvastam, megnéztem a kiválasztott telefonokról. Nem tudnék egyértelműen győztest hirdetni (illetve nagyon zavar, hogy a Huawei külsőre pont egy iphone klón), ezért is kérdezem a véleményeteket az S8-ról. A legfontosabb számomra, hogy jó képeket tudjon csinálni. A tesztek alapján hiába van 2 kamera a Huaweiben, nem csinál értékelhetően jobb képeket, mint az s8. Szóval erősen hajlok a samsung irányába, de azért néhány tapasztalat jól jönne. Vannak-e esetleg hibák a készülékkel stb...

Válaszaitokat előre is köszi.

(#19644) #67656192 válasza mazsiii92 (#19642) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha nem hivatalos viszonteladónál veszed magas áron akkor számolj úgy, hogy nincs rá garancia.
A kamera fókuszvesztés ritka és egyelőre nincs rá megoldás.

(#19645) always


always
csendes tag

Tisztelt Urak!
Ha egy GSM-bol vásárolt telefonhoz Samsung garanciapapirt kapok, kitöltve, GSM által lepecsételve, az olyan mintha MediaMarkt, stb itthoni nagy boltokból vettem volna? Regisztrálható a Samsung oldalán?
Imei stimm, számla is van róla, stb. 175-be árulja az illető, illetve cserélne velem.
[kép]
[kép]
Ilyen a garanciapapir.

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#19646) OCTAMD válasza always (#19645) üzenetére


OCTAMD
őstag

Számlát kell hogy kapj róla és magyar telefonnak kell lennie

Ezt a beállításokban megtalalható

Ez nem is magyar garjegy :)

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#19647) zzola válasza mazsiii92 (#19642) üzenetére


zzola
félisten

Ha GSM boltban vásárolsz, akkor lehet rá 1év hazai garancia, ha teljesülnek az alábbiak:
EU modell, számla, számlán IMEI és/vagy sorozatszám fel van tüntetve.

(#19645) always

Próbáld meg regisztrálni a mysamsung oldalon, ott úgy is kiírja, hogy 1 vagy 2 év gari van rá. HA utóbbi, akkor magyar importőrös a készülék, ha nem, akkor csak 1 év van rá...

[ Szerkesztve ]

(#19648) Snoop27


Snoop27
őstag

Sziasztok. Holnap érkezik meg az én kis S8-om is, s ma megrendelném hozzá a foliát.
A kérdésem az lenne, hogy van-e különbség a Nillkin 3D CP max és CP+ között? Nillkin nature TPU tokkal használnám s nem szeretném ha a tok felszedné a foliát (megjártam már a Note 5-nél).
Köszi a segitséget.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#19649) atti15 válasza ollie (#19639) üzenetére


atti15
csendes újonc

De kérdem én, miként léphet fel egy ilyen hiba egy alig 3 hónapos telefonnál? Ez több mint bosszantó!

(#19650) martin0297 válasza Gábor984 (#19643) üzenetére


martin0297
tag

Én S7 edgeről akartam váltani egy ideig a P10-re, mert mondom milyen szuper kamerája van.
Tudtam, hogy hardveresen nem éri el az S7-t, de nálam kamera a minden..
Havernak pont volt egy, cseréltünk 2 napra telót.
Azt kell mondjam nem győzött meg. Nagyon az applera hajaz,holott a 6s-t azért adtam el,mert megutáltam az ios-t..
Nos a kamera.. messze nem csinált olyan képeket mint az S7 e-m.. ezért 1 nap után vissza is adtam havernak a telóját. Rá nem sokkal váltott ő is samura 😂 Én 1 hete cseréltem S8-ra :)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.