Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) dnelb válasza Mr.Silkó (#20550) üzenetére


dnelb
veterán

thin fit.

(#20552) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

Hívásokkal minden okés a telefonnál? Mostanában kétszer jártam úgy, hogy hívtak, de nem csörgött a teló, csak jött az sms, hogy nem fogadott hívásom volt.
Térerő maxon, és nem csináltam semmit a telefonon. Le volt rakva az asztalra.

(#20553) WiZARD válasza dnelb (#20551) üzenetére


WiZARD
addikt

Ez a gumi réteg sajnos ilyen, főleg ha sikerül 1x megfogni olyan kézzel, amit nem szeret, akkor vége.
Pl naptejes kézzel 1x odébbtettem nyáron egy ilyen tokot (Ringke slim, de lényegében ugyanez), és kuka volt utána :(

Vettem helyette egy clear covert és azzal azóta megvagyok. Féltem, hogy mennyire lesz karcos, de egyrészt egész jól bírta, másrészt annyira nem feltűnő rajta...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#20554) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
Flip tokkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. T-s S8, kaptam 5000 ft-os kupon, amit elköltenék egy
Samsung Galaxy S8 clear view cover tokra. ( 7000-re jönne ki így). Elég sokat olvastam a fórumot, de nem talátlam egyértelmű állásfoglalást, hogy jó- e ez a tok, vagy nem :D Karcol? Nem karcol? Ebben az árban jó vétel?

Köszönöm.

(#20555) Mr.Silkó válasza dnelb (#20551) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én lehet megpróbálnám, max visszautasítanak.

(#20556) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#20552) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam minden rendben, nem tapasztaltam ilyet. SIM kártyád mikor volt utoljára cserélve?

[ Szerkesztve ]

(#20557) Mr.Silkó válasza Gaborka30 (#20554) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

A Clear View tok elég jó kis kiegészítő, alig növeli a telefon méreteit, fóliabarát, mágnesesen zár, ébreszti a kijelzőt a fedlap kinyitásakor. A por eléggé alámegy, mivel alul-felül nyitott, de nálam nem okozott sérülést eddig. Ez a tok nem karcolja a telefont, viszont maga a fedlap baromi könnyen karcolódik, nálam zsebben hordva (nem öltöny) tiszta egy merő karc kívül, a fényes rész. De a telót nem "bántja".

Az ára kicsit húzós, ennyi volt fél évvel ezelőtt is.

[ Szerkesztve ]

(#20558) Gaborka30 válasza Mr.Silkó (#20557) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszi!

Ha a teló épen marad, akkor a többi nem érdekel :) Akkor szerintem erre költöm el a kupont...

(#20559) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Normális, hogy Telenoros telón július elsejei az androidos biztonsági patch?

(#20560) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#20556) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Még 2 éves sincs a sim kártya, szóval nem hiszem, hogy ez a gond.

(#20559) szkorhetz: Nem normális, de ez van. :D Nekem is Telenoros, és szintén Július 1. az utolsó update.

[ Szerkesztve ]

(#20561) #67656192 válasza <Lacy85> (#20552) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egyszer a nyáron nálam is előfordult, de azóta ok.

(#20562) leslien válasza szkorhetz (#20559) üzenetére


leslien
nagyúr

most várd meg a november elejét mert elképzelhető h indul a béta program és akkor feldobsz vmi független romot...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20563) #67656192 válasza Memmaao (#20546) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igy is pörög a topik, majd oreo környékén, vagy majd a béta oreo hoz egy kis újat.
Ennek is örülni kell, hogy nincs semmi különös probléma.

(#20564) derrik


derrik
őstag

Off a kérdés
Az új rendelet szerint a régről reám maradt tcom céges telefon most ki függetleníthető egy kártyával vagy sem sajnos az a gáz higgy ugyan minden szám 30 as de át lett vive a vodádhoz

(#20565) viera válasza derrik (#20564) üzenetére


viera
őstag

Szerintem itt biztos tudnak segíteni. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#20566) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#20560) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

VoLTE?

(#20567) Mr.Silkó válasza derrik (#20564) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mi a kérdés?

Jólvan, akkor viera értette, látom. :P

[ Szerkesztve ]

(#20568) szkorhetz válasza leslien (#20562) üzenetére


szkorhetz
őstag

Miért, egyébként gari vesztős a független rom rápakolása?

(#20569) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#20566) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mi van vele? :D

(#20570) dkovizoli válasza szkorhetz (#20559) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen. A többi is csak augusztusi max. A független rom nem garivesztős.

[ Szerkesztve ]

(#20571) HarleyCustom válasza Gaborka30 (#20554) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én most kaptam meg a gyári szilikon tokot.
2500 ft volt. Kupon kedvezménnyel. Annyit lazán megért,jó minőségű,mint az iPhone gyári szilikon tokja.

Nem szeretem a flip tokokat. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20572) always


always
csendes tag

Uraim!
Valaki aki már váltott iPhonerol S8-ra, egy leírást vagy linket tudna dobni hogy költözzek át?
Sajnos csak iTunes Backupbol tudok, Smart Switch nem játszik :(
Fontos lenne, előre is köszi!

Most látom hogy iTunes backupbol is lehet csinálni, nem muszáj egymás melle tenni a 2 telefont. Sorry!

[ Szerkesztve ]

(#20573) Wickerman


Wickerman
csendes tag

Sziasztok,

Valaki le tudta már tölteni ezt az új Samsung High Contrast- Sky Black témát a Theme Storeból?
[link]
Nekem hibát ír ki, amikor rákeresek és a régi High Contrast témát se hozza ki a találatok között.

Powered by: Samsung Note 20 Ultra, Galaxy Buds Pro, Samsung Tab S6 , Asus Rog Strix Scar III G531GW, LG C9, JBL 9.1

(#20574) gabosz02


gabosz02
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy a Bixby-nek van-e valami haszna? Mire lehet használni? Le lehet tiltani? Illetve, hogyan tudom beállítani, hogy az oldalsó gomb ne hozza be folyamatosan?
Köszönöm előre is?

[ Szerkesztve ]

(#20575) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Én meg pont azt akartam kérdezni, van e valakinek infója esetleg, mikor tanulhat meg bixby magyarul?
Lenne némi értelme, de pl szöveget gépelni nem lehet vele magyarul, sem magyar karakteres kontaktot hívni, stb....

(#20576) StarKiller89 válasza Lavidaloka (#20435) üzenetére


StarKiller89
senior tag

régebben volt egy Nexus 5-öm, az azt csinálta, hogy lezárt képernyőnél állandóan eldobta a wifit, ha feloldottam a képernyőt akkor csatlakozott fel újra, ezt sikerült azzal megoldani, hogy fix csatornát állítottam be a wifin... biztos nem a telefon hibája szerintem, főleg ha már vagy hármat kipróbáltál...

(de látom utánam is írták ezt a megoldást) esetleg lehetett volna a router firmware-t is frissíteni...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#20577) SharpSA válasza Wickerman (#20573) üzenetére


SharpSA
veterán

Nincs ilyen névre találat.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#20578) Tomiii258 válasza StarKiller89 (#20576) üzenetére


Tomiii258
tag

Nekem is ezt csinálta az S8, de ez csak beállításon múlik, ez a megoldás:

[Wifi készenlétben]

Tomiii258

(#20579) kengyel válasza Tomiii258 (#20578) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez ha jól tudom, az alapértelmezett beállítás. Nekem nincs vele gondom, de így van beállítva .

kengyel

(#20580) #67656192 válasza kengyel (#20579) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, ez az alapbeállitás, nem tudom, hogy "állitódik" el magától :)D

(#20581) #67656192 válasza badxgirl (#20575) üzenetére


#67656192
törölt tag

Kb soha. :D

(#20582) Tomiii258 válasza kengyel (#20579) üzenetére


Tomiii258
tag

Azt passzolom, hogy én állítottam ezt a beállítást "sohára", vagy az volt már az alap, de miután tegnap átállítottam "mindigre" este otthon már nem is volt vele gond, mikor leraktam hosszabb időre, szóval ez volt a probléma.

Tomiii258

(#20583) kengyel válasza #67656192 (#20580) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor jól tudtam, és magától nem is tud állítódni. :)

(#20582) Tomiii258 
Nem kell piszkálni, és jó a Wifi- is. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#20584) Tomiii258 válasza kengyel (#20583) üzenetére


Tomiii258
tag

Könnyen lehet, hogy én piszkáltam, mert állítgattam én mindent az elején :DDD

De ebből is látszik, hogy sok esetben a felhasználó tehet a problémákról és nem a telefon, talán azon az említett Nexus5-ön is csak vmi beállítás volt a ludas, mert ugyanez volt a jelenség nálam is.

Tomiii258

(#20585) kengyel válasza Tomiii258 (#20584) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az a lényeg hogy működik. Sok az user hiba, csak sokan nem ismerik el. :)

kengyel

(#20586) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Ez ugye kamu. Legyen kamu!!! Ennyire ronda nem lehet egy Samsung. :D

(#20587) N.otorious válasza <Lacy85> (#20586) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ez iphone nem? :D

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#20588) frischmannak válasza gabosz02 (#20574) üzenetére


frischmannak
csendes tag

A Bixby Home-nál ha belemész a beállításokba, ott le tudod tiltani, hogy ha megnyomod a gombot ne csináljon semmit. Ilyenkor nem lép oda ha megnyomod és a telefon se indul el lezárt állapotban, csak a zárképernyő villan fel. A Bixby Home-ot is ki tudod kapcsolni, ha a kezdőképernyőn csinálsz egy összehúzást két ujjal és balra lapozol akkor ki tudod kapcsolni fent egy kapcsolóval.
Ha teljesen le akarod tiltani akkor egy Disabler-el le tudod tiltani, de ha más funkciót akarsz a gombra állítani, akkor a voice-t ne tiltsd. Erről részletesebb leírást találsz a fórumon.
Komoly létjogosultsága akkor lenne ha tudna magyarul, de így is vannak olyan helyzetek amikor hasznos lehet (zene lejátszás, telefon lezárás-feloldás, különböző beállítások kezelése, stb.).

[ Szerkesztve ]

(#20589) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Újabb érdekes kérdésem lenne. Néhány napja vagyok S8 tulaj.. nagyon elégedett vagyok a telefonnal..
Egy problémám vanv ele eddig: most vettem észre, hogy a hátlapon már vannak karcok.. az egyiket pl körömmel kifejezetten lehet érezni.. Na most a telefont eddig nem tettem le nagyo nporos asztalra, nem voltam vele homokos környezetben stb,stb, tehát nem értem.. De mégha lettem is volna: a spec szerint a hátlap is gorilla glass 5-ös... Akkor mi a fenével tudtam igy megkarcolni? :D Ipari gyémánttal nem dolgozom...
Az egy dolog, hogy a kínai verne thor karcolódott.. ott kamu volt a gorilla glass, viszont csak 35k huf volt... Na de itt azért ennél többet várnék el..
Ráadásul ,ha az előlap is ugyanilyen "karcálló" akkor az gond lehet nem? Van másnak is hasonló tapasztalata? Mit lehet kezdeni vele ha már megtörtént a "baj"?

Köszi!

ui: tudom, használjak tokot: holnap érkezik.. de nem gondoltam ,hogy 3 nap alatt így járok :)

(#20590) <Lacy85> válasza Gaborka30 (#20589) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Mit lehet kezdeni vele ha már megtörtént a "baj"?"

Nem kell nézegetni, hanem használod tovább. :D Mást nem nagyon tudsz csinálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#20591) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#20569) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Bezavarhat a hívásnál, ha hálózati gondok vannak.

(#20592) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#20591) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Telenornál lehet, hogy ez még nincs is, mert a telóban semmit nem találok erről.
Elvileg ott kéne lennie a mobilhálozatoknál, de itt semmi.

(#20593) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#20592) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor nem ez lesz a ludas.

(#20594) 102jenő


102jenő
csendes tag


Szia mindenki ! Csak egy kép.

[ Szerkesztve ]

(#20595) badxgirl válasza #67656192 (#20581) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Hasonlóra tippeltem én is. Igazán pozitív kilátások 😀😀😀

(#20596) a510 válasza Gaborka30 (#20589) üzenetére


a510
aktív tag

Más is írta, és én is tapasztaltam, hogy a hátlap sokkal jobban karcolódik, ez úgy néz ki, hogy ilyen, sajnos. Én dbrand-et használok a hátlapra.

(#20597) <Lacy85> válasza Mr.Silkó (#20593) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mindegy. Azért egy újraindítást adtam neki, hátha. Mondjuk nem volt gyakori. Simán lehet hálózati hülyeség is, mert múltkor meg a mobilnet nem ment egyik telenoros sim kártyával sem, meg elszállt egy kis időre az egész LTE hálózat.

2034 órás uptime ment a levesbe. :DD

(#20598) Peee


Peee
csendes tag

Délelőtt kaptam hírlevelet a telenortól, hogy már náluk is lehet kötni készülékbiztosítást (chubb biztosító). Az extra csomag (vétlen vagy szándékos rongálás, beázás, lopás, stb) 3990/hó, önrész 33000 egy s8 áru telefonnál...

(#20599) Mr.Silkó válasza Peee (#20598) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor hasonlók az árak, mint a Telekomnál, bár mintha ott kisebb lenne a havidíj.

[ Szerkesztve ]

(#20600) <Lacy85> válasza Peee (#20598) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem gyenge lehúzás ez a telefon biztosítás.
Egy lakásra, vagy egy autóra is olcsóbb sokszor.
De mivel "jajjj mi lesz, ha leejtem", "jajjj nincs pénzem újat venni", így tuti sokan élnek vele.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.