Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) vhunor válasza vhunor (#19350) üzenetére


vhunor
őstag

Ez gyors volt, elkelt :).

(#19352) gery14 válasza Mr.Silkó (#19343) üzenetére


gery14
senior tag

:W Visszajot ma a telom kébzeld az idioták nem azt vizsgálták ki karcolta szará a telomat hanem azt hogy az elözö kamera cserét jol e csinálták meg.... szerinted? mekkora idioták :((( Komolyan mintha felse fogták volna mia bajom........ :U

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#19353) martin0297 válasza gery14 (#19352) üzenetére


martin0297
tag

Telemax végezte a javítást? Mert az egy igénytelen brigád. Amit edig vittem hozzájuk azt szétkarcolták, szétverték.. felelősséget nem vállalnak érte!
Amióta samsungos vagyok, csak kihelyezett szervízpontra adom be a telefonom, ahol helyben csinálják :R

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19354) martin0297 válasza vhunor (#19351) üzenetére


martin0297
tag

Pedig pont irni akartam.. :D

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19355) OCTAMD válasza Weareus (#19344) üzenetére


OCTAMD
őstag

De tudod használni vezeték nélküli töltésként

Fogod azt rádugod a töltőpadot és ráteszed a telot a töltőpadra

:)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#19356) Weareus válasza OCTAMD (#19355) üzenetére


Weareus
addikt

Nem értem. :F :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19357) csabicska válasza Weareus (#19344) üzenetére


csabicska
senior tag

Mi ez a töltő Box?

-Galaxy S20 - The best-

(#19358) Weareus válasza csabicska (#19357) üzenetére


Weareus
addikt

Fentebb raktam róla fotót is. (#19344)
Nem biztos, hogy ez a neve, csak én "kereszteltem" el így.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19359) OCTAMD válasza Weareus (#19358) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ez egy 5200as gyorstöltős powerbank

Ha a powerbankot egy vezetéknélküli töltőpadhoz csatlakoztatod és ráteszed a telot a töltőpadra,tudod vezeték nélkül tölteni :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#19360) Weareus válasza OCTAMD (#19359) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm. :R
Galaxy S5-ömhöz megvan a vezeték nélküli töltőpad, S8-hoz nem kaptam.
Merjem kipróbálni szerintetek azzal tölteni az S8-at vagy eszembe ne jusson?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19361) martin0297 válasza Weareus (#19360) üzenetére


martin0297
tag

Mindegyikhez ugyan az a töltőpad, használd nyugodtan! Annyi, hogy kidobtak a piacra egy gyorstöltőpadot is :)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19362) OCTAMD


OCTAMD
őstag

Egyre több a tiltott s8,ma is taliztam egy 4 és fél hónapos tmobilossal

Bár ez még voda és telenor kártyával működött éppen

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#19363) EnterR válasza martin0297 (#19353) üzenetére


EnterR
veterán

Egyébként hihetetlen, hogy kismillió panasz ellenére anno az S7 edge sz@rrátört kijelzőjét úgy kicserélték, mintha új készüléket kaptam volna vissza. Bár lehet, hogy beleszólt az is, hogy ~100e Ft volt a kijelző, nem pedig garanciális javítás. :DDD

PSN ID: marquuard

(#19364) Weareus válasza martin0297 (#19361) üzenetére


Weareus
addikt

Köszönöm.
Igen, láttam, azt hiszem 17k körül van az ára.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19365) martin0297 válasza EnterR (#19363) üzenetére


martin0297
tag

Amikor nekem garanciálisan cseréltek s7 edgen a képernyőm(beégett) akkor kb új telefont kaptam.. előlap, keret, kamera, mikrofonok, csatlakozók, hangszórók, szenzorok , összes gomb(belértve biometrikus szkennert is).. azt hittem új telót adnak amikor a kezembenyomták javítás után :)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19366) martin0297 válasza Weareus (#19364) üzenetére


martin0297
tag

Én még nem vettem padot, pedig egy ideje Samu van nálam. Lehet később beruházok egyre, mert sokszor szívesen lehúznám töltőről valami miatt, de a csatit kímélem :D Nem hülye dolog amúgy ez a wireless charge :)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19367) Weareus válasza martin0297 (#19366) üzenetére


Weareus
addikt

Én is a kábelkímélés, ill. a telefon-usb kímélés miatt gondoltam.

Még egy kérdés: 64 gb memória jár a telefonhoz, újabb 64 gb vehető.

Árról tud valaki valamit?

Ill. visszaolvastam a topikot és volt egy kolléga, akinél fenemód belassult a készülék, amikor berakta a második 64 gb-ot.

Tapasztalt valaki ilyet?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19368) martin0297 válasza Weareus (#19367) üzenetére


martin0297
tag

A teló 64-es alapban igen. Ennek alapjáraton elégnek kell lennie. Ez a tároló UFS 2.0-ás tehát szupergyors.
Ehhez képest ha valaki berak egy 64GB-s Class 10-es SDXC kártyát az rossznak számít, kb fele annyit tud adni, vagy annyit se :)
Az enyémben pluszba egy 64-es Samsung Evo+ UHS1-es kari van, észrevehetőbb lassulást nem okoz :) 10-15Ezer Ft-os ár körül hozzájutsz, de lehet már kevesebb is, mert 1 éve volt ennyi. A lényeg, hogy legalább UHS sebességosztályú legyen, ne pedig class 6-10 stb, mert az kevés lesz ennek a telefonnak :) Főleg a galériát/ fényképező sebességét fogja lehúzni egy silány SD kártya.

szerk: 256GB a maximális belerakható méret :)

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19369) EnterR


EnterR
veterán

Nem tudom, hogy illetékes-e a topik de egy használtan vett Samsung QI töltőről mindenféle szétmókolás nélkül meg tudom mondani, hogy eredeti-e?

PSN ID: marquuard

(#19370) Mr.Silkó válasza gery14 (#19352) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyszerű! :N

(#19371) martin0297 válasza Mr.Silkó (#19370) üzenetére


martin0297
tag

Pozitív fejlemények. Tegnap volt szó a telefonom garanciális problémájáról, hogy nem magyarként lett eladva, azonban mégis hivatalos magyar kártyafüggetlen, és regisztrálni is tudtam a profilomba. Azonban, mint mondtam csak egy adásvételi szerződés van a vásárlásról. partnero GSM, dátum, pecsétek, aláírások, felek adatai, vásárlási ár, imei szám, modellnév is fel van tüntetve, DE a samsung jótállási jegy nincs a dobozban.

Ezzel kapcsolatban az imént dumáltam live chaten a samu ü.sz.-al, hogy akkor milyen garancia vonatkozik rá, hogy tudnám megoldani, hogy érvényes gyártói 2 év gari legyen. Mondták, hogy nem probléma, meg kell igényelnem a központi irodában a hivatalos samsung magyarországi jótállási jegy kiállítását, el kell küldenem a vásárlás adatait, és minden bizonnyal leküldik postán kitöltve. Ezután érvényes lesz a gyártói garancia az ügyintéző elmondása alapján :R :))

Regisztrációm is leellenőrizte, hogy minden oké e vele, nem é téves, azt mondta teljesértékű.

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19372) madkiller


madkiller
őstag

Sziasztok! Csatlakoznék én is egy silver S8+al a klubba. Tegnap óta van meg, nagyon tetszik, előszőr féltem, hogy nagy lesz, de kellemeset csalodtam pont jó a mérete, viszont nagy sebesség ugrást nem tapasztaltam S6 Edgehez képest.

(#19373) martin0297 válasza madkiller (#19372) üzenetére


martin0297
tag

Üdv a klubban! Hidd el van ott dzsúz a vasban, én érzem a sebességugrást S7 Edgeről váltva :)

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19374) janosibaja válasza martin0297 (#19368) üzenetére


janosibaja
őstag

Nem pont ide tartozik, de had kérdezzem meg, olvasom, használsz memóriakártyát.

Nincs memóriakártyám, de szeretnék beszerezni egyet.

Meg lehet azt oldani, hogy a képeket, de csakis a képeket egyenesen a memóriakártyára mentse? Vagy csak a belső tárra menti, s utána át kell másolni a fotókat? :R

(#19375) martin0297 válasza janosibaja (#19374) üzenetére


martin0297
tag

Amint behelyezel egy mem.kártyát, a kamera első induláskor utána kiírja,hogy memkarit érzékel, lehet e ez a közeljövőben az alapértelmezett mentési hely. Erre böksz egy okét, és egyből oda mennek a képek :)
Samsungos kártyák az EVO osztályból jók a telóhoz, hozzák a sebességet, így nem lassít :R
Videók is oda mennek egyből, de nem probléma EVO+ kártya a 4k videót is simán engedi magára :))

[ Szerkesztve ]

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19376) janosibaja válasza martin0297 (#19375) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi szépen!

(#19377) Lavidaloka válasza martin0297 (#19373) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Hát kinek ..hogy.Én szerintem dobom ezt az ipari hulladékot....inkább veszek megint egy S7 edge-t...mire kijön az S9 addig kibirom azzal is.Nem ajánlom senkinek az S8 -at.. :W

ホンダシビッククーペ

(#19378) martin0297 válasza Lavidaloka (#19377) üzenetére


martin0297
tag

Mi a problémád vele? :/
Nekem anno a galaxy S4 volt gyári hibás, folyamatosan járt a telemaxhoz, ütött- kopott- karcos lett.. 3 hardvercseréért imádkoztam, meglett.. Samsung mocorgás nélkül küldte a 150ezer Ft-s csekket, ajándék kulcstartóval :D

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19379) Weareus válasza Lavidaloka (#19377) üzenetére


Weareus
addikt

Sajnálatos, hogy neked nem jött be, mondjuk én "csak" S5-ről váltottam, ég és föld. :K Nagyon jó kis teló ez.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#19380) Nordic válasza Mr.Silkó (#19332) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ennyire nem vagyok nagy android guru, hogy pl disabler progikkal próbálkozzak, mert tuti elrontanék valamit. Amit enged a gyári rendszer azt szoktam piszkálgatni(pl soha egyik telefonomat se mókolgattam, nem is érdekelt a dolog, meg nekem elég bonyolult is). Ugyanakkor már ezzel is elégedett vagyok, a korábbi telefonom pl csak állásában is képes volt 6-7%-ot merülni 1-2 óra alatt. Persze nem bánnám, ha nekem is 7-8 órás SoT-om lenne, de ha csak 5-6 óra lesz a vége, akkor se fogok sírva a dunába rohanni :DDD

(#19381) martin0297 válasza Nordic (#19380) üzenetére


martin0297
tag

A telefonod kimentem majd :D

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19382) Mr.Silkó válasza martin0297 (#19371) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó hír, örülök neki! :)

madkiller

Üdv itt! :)

[ Szerkesztve ]

(#19383) Mr.Silkó válasza Nordic (#19380) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha odafigyeléssel kezeled a disabler progikat, akkor nem egy ördöngősség javítani az üzemidődön. De persze használd úgy a telefont, ahogy jólesik. :)

[ Szerkesztve ]

(#19384) #00573696 válasza Weareus (#19344) üzenetére


#00573696
törölt tag

Szia 10k mAh? Nekem van ilyen es 2,5 szer toltottem vele fel az S8at 0rol.

(#19385) doe2


doe2
tag

Sziasztok!

Valaki rendelt már ebayről wireless gyorstöltőt?
Ha igen belinkelné?
És mennyi idő alatt tölti maxra?
Köszönöm

(#19386) ollie válasza doe2 (#19385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nillkin Magic Disk-et keress, annak elég jó az ára és a minősége is.

***

(#19387) Lavidaloka válasza martin0297 (#19378) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Még mindig nem jo a wifi-m....Ha pl nézek valamit a youtube-n vagy online játszok akkor hirtelen lecsökken a download speed 6 vagy akár 1 mb/s ra és egyszerűen használhatatlan...utána ha kilépek akkor megint felmegy 144mb/s ra.
Ezt nem állandó hiba mert néha napjában csak 4/5 alkalommal fordul elő. Olyan mintha túlmelegdne benne a wifi-csip.
Asszony S7 edge-én meg hasít a net...ez meg áááá haggyuk.kifizet az ember egy vagyont ..és egy nagy rakás ratyit kap. :W

Ui:A billenytyűzet meg katasztrófa..pl mire ezt leírtam kb 15 ször kellet javítani mert mindig melléüt..szóval sorry a helyesírási hibákért.. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#19388) Tamagocsi123


Tamagocsi123
tag

Akkor ahogy olvastam nem jó az üveg fólia semmiképp nem erdemes venni. Vedelem nélkül mennyire birja a strapát a kijelző és a hátlap, normalis megóvott hasznàlatal? Van aki igy használja? Tapasztalat? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Felhasználónak - 114 pozitív 0 negatív értékelése van az oldalon.

(#19389) martin0297 válasza Tamagocsi123 (#19388) üzenetére


martin0297
tag

Tok mehet rá, de sajnos üvegfólia tényleg kaki ezekre az edge telókra.. mikrokarcos tud lenni max, ha vigyázol rá nem törik össze.

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19390) Mr.Silkó válasza Tamagocsi123 (#19388) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam - bár tokban van a készülék - nincs a kijelzőn semmilyen extra védelem. Nem karcos, bő 5 hónap után sem.

(#19391) martin0297 válasza Lavidaloka (#19387) üzenetére


martin0297
tag

Nekem is van ilyen gondom. Megosztom a netet a gépre, korlátlan mobilnetem van, egy ideig hasít frankón, aztan teljesen megáll az egész netmegosztás, de a kapcsolat megmarad. S7 edge-n nem volt ilyen probléma.
Azonban telefonon bármit tudok csinálni, azon sosem megy le a sebességem.

Ha én veszem a fáradtságot, hogy válaszoljak a privátodra, akkor tisztelj meg te is ennyivel.

(#19392) mtm800 válasza martin0297 (#19389) üzenetére


mtm800
senior tag

Azért erre[link] nem mondanám, hogy nem jó. Sajátomon is ez van meg vagy 10 másikon amire feltettem....no levegő, no por alatta,nem csökken a nyomásérzékenység, nem hupog....persze precízen kell feltenni. Szal azért nem csak gagyikat lehet venni. Újjlenyomatot persze gyűjti ,de van kendő hozzá a gyári csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#19393) RedCat


RedCat
senior tag

Mi okozhatja azt, hogy telefonálok és egyszer csak felold (felvillan) a kijelző és azonnal a fülemmel elkezdem nyomkodni a telefont. Biztos, hogy nem nyomok meg semmilyen gombot, direkt figyelek erre. Garanciában már cseréltek közelség érzékelőt, de a hiba továbbra is fent áll. Okozhatja ezt pl a nova launcher vagy ext dialer, vagy valami már program? Tapasztaltatok már ilyet?
Gyári visszaállításon gondolkozom, hátha segít?!
Jelenleg Telenoros rom van fent, érdemes lenne feltenni a gyári függetlent?

Milyen programmal lehet "gyorsan" leszedni a romokat a samfirmware-ről?

[ Szerkesztve ]

(#19394) #67656192 válasza Mr.Silkó (#19390) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ugyanez. Tok, fólia nélkül. Karc nálam sincs.
Viszont ma először a kamera nálam is homály volt.

[ Szerkesztve ]

(#19395) #67656192 válasza RedCat (#19393) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pedig ott a közelség érzékelővel lesz valami.
A samfirm nevű program letölti a kívánt romot.
Nem a sammobile-lal kevered?

[ Szerkesztve ]

(#19396) RedCat válasza #67656192 (#19395) üzenetére


RedCat
senior tag

De igen, a sammobile-re gondoltam.

Cserélték a közelség érzékelőt, most ez az új is hibás lenne? Ha letakarom, akkor mindig elsötétül a kijelző. Program nem okozhat ilyen hibát?

(#19397) csacsa01


csacsa01
tag

Sziasztok,
Jövő héten tervezek venni egy S8 + -t. Nem hivatalos forgalmazótól, hanem egy GSM üzlettől rendelek. A 70.000 ft különbség nekem sokat számít. Így 190 körül lesz és egy év gyári garanciát írnak hozzá.
Mi az amire nagyon figyelni ill. rá kell kérdezni rendeléskor ilyen esetben?
Olvastam visszafelé, de nekem a XEH...satöbbi jelek nem sokat mondanak, viszont nagyon nem szeretnék pórul járni. Előre is kösz.

(#19398) Mr.Silkó válasza #67656192 (#19394) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam a kamera bug egyszer jelenkezett csak, akkor pöccre helyre is állt a fókusz. Előtte-utána semmi gond.

(#19399) Mr.Silkó válasza csacsa01 (#19397) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A GSM üzletek sok esetben külföldi készülékeket hoznak be (rosszabb esetben 0 percesként árulnak előfizura kihozott telókat, amiket később az extulajok "elfelejtenek" fizetni), azokat forgalmazzák itthon. Ezeknek a garanciális ügyintézése problémába futhat a Samsungnál.

Amire figyelj, hogy meglegyen a Samsung hivatalos garanciajegye, mert akkor nagy valószínűséggel szoba áll veled a magyar szervíz, hiba esetén. Az egyik kolléga feljebb írta, hogy a hozzád hasonlóan vett (olasz régiós) telójához nem kapott garijegyet a GSM-től.

[ Szerkesztve ]

(#19400) zzola válasza Mr.Silkó (#19399) üzenetére


zzola
félisten

Én sem kaptam garijegyet, de nem is feltétele a garanciáztatásnak...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.