Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Mit értetek azon hogy "gyári fólia".. hol tudom beszerezni mert azt látom illetve olvasom hogy többen dicséritek.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#12052) Chrys_ válasza Chrys_ (#12038) üzenetére


Chrys_
addikt

A szivárványosodás miatt kicsit újra elemeltem az OTAO üveget a kijelzőtől, majd hagytam visszaesni. Ezután úgy, mint a fóliánál, belülről kifelé nyomtam rá. Most nincs több "folt". Perfekt.

(#12053) Kiratheonly válasza sgeza (#12024) üzenetére


Kiratheonly
tag

Igen, pontosan így van. Telekom-os ROM van rajta, ha ez számít.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#12054) Zolom89


Zolom89
senior tag

Munkatársam a sziget fesztiválon elhagyta a S8-át fekete szinbe..sérülés mentes volt.
Ha véletlen valaki lát hirdetést ahol csak töltővel árulnak egyet legyszi írjon már egy privatot. Köszi

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#12055) k810


k810
aktív tag

Microsd kérdés.

Milyen minimális feltételekkel (sebesség, stb.) érdemes venni, tehát mire kéne figyelni? Olyan sok éve vettem utoljára kártyát, hogy nem vagyok képben. :)

Köszi

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#12056) ToMmY_hun válasza always (#12046) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ennyiért tudsz venni itt hardveraprón szolgáltatótól vásárolt darabot, aztán egy korrekt eladóval írhatsz letiltas elleni garancia vállalást magában foglaló szerződést. Ez a legkisebb rizikó, ha ennyire olcsón akarsz.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#12057) icemad válasza ToMmY_hun (#12056) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És egy ilyen szerződés mire jó? A szolgáltató simán kiröhög vele, ha letiltják nemfizetés miatt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12058) ToMmY_hun válasza icemad (#12057) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ők igen, de a bíróság nem. Nekem megéri, ha fél év múlva kifizeti az eladó a vételárat és a telefon is nálam marad.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#12059) Mr.Silkó válasza k810 (#12055) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

(#12060) k810 válasza ToMmY_hun (#12058) üzenetére


k810
aktív tag

Polgári per? Hány év? Kitörölheti az ember a nemesebb felét egy ilyen papírral...

Mr Silko, köszi, de nem tölt be az oldal. :szerk: betöltött, de ettől még ugyanolyan hülye maradtam. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#12061) Zoli133


Zoli133
őstag

Nah csak kitapasztaltam a hiba egy részét. Ha úgy fogom hogy a telefon közepetájékán hátul van ujjam akkor kicsit nyomásváltoztatással változik a recsegés szintje, szal valami kontakthibára gyanakszom, mindenesetre ma beviszem a váci út-ra, ahhoz nem kell kinyomtatva a regisztrációs papír elég a telekomos cucc ugye? (tegnap beregeltem samsungnál a készüléket, de nyomtatóm nincs)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12062) sgeza válasza Zolom89 (#12054) üzenetére


sgeza
veterán

Nem volt bekapcsolva a mobil keresése funkció?

(#12063) sgeza válasza Zoli133 (#12061) üzenetére


sgeza
veterán

Nem kell hozzá.

(#12064) Zoli133 válasza sgeza (#12063) üzenetére


Zoli133
őstag

köszi

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12065) sgeza válasza Kiratheonly (#12053) üzenetére


sgeza
veterán

Akkor passz. Ha be van kapcsolva a fejlesztői beállítások főkapcsolója, akkor annak mennie kéne! Illetve nem tudom, hogy mi van még, ami mégis akadályozza.

[ Szerkesztve ]

(#12066) Zoli133


Zoli133
őstag

váci útba ma ne menjetek. nincsenek nyitva. felujitanak vagy ilyesmi. viszont tudtam beszelni valakivel mondta hogy hétfőn vigyem be. adnak cserekészüléket meg s8 kiemelt igyekeznek 1 nap alatt megcsinálni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12067) Mr.Silkó válasza k810 (#12060) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Tudomásom szerint a legmodernebb sd kártyák is lényegesen kisebb írási- és olvasási sebességgel bírnak, mint amire az S8 UFS 2.1-es tárolója képes, ergo mindenképpen visszalépés lesz sebességben.

Szerintem próbálj minél nagyobb írási- és olvasási sebességű kártyát választani, a neked megfelelő tárhely mérettel.

(#12068) k810 válasza Mr.Silkó (#12067) üzenetére


k810
aktív tag

Köszönöm, ettől féltem. Akkor majd újragondolom, ha betelik a tárhely, annyira nem fontos és életbevágó a bővíthetőség, csak a zenéimet tettem volna rá. :)

Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

(#12069) Zoli133 válasza Zoli133 (#12066) üzenetére


Zoli133
őstag

jah meg rájöttem hogy nem csak a beszédhangszóró szar hanem a másik is. azt hiszem akkor a hangchip atta meg magát. a hátlapi tapizásra változás is arra utal hogy elengedett a forrasztás vagy valami egyéb kontakt.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12070) OCTAMD válasza k810 (#12068) üzenetére


OCTAMD
őstag

Esetleg egy SDSDQXP-064G-G46A ? :)

Az nem is annyira rossz

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#12071) Mr.Silkó válasza k810 (#12068) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért ne úgy képzeld el, hogy szaggatni fog tőle a teló, csak annyiról van szó, hogy például adatmásolásnál lassabb lesz a kártya a belső tárhelyhez képest. :)

(#12072) Pompi válasza Mr.Silkó (#12071) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én fotózok, videózok a kártyára, meg zenéim azon vannak. Nincs gond vele. Ha sorozatfekvételt lövök, ahova kell a nagyobb sebesség azt automatikusan a belső memóriára teszi.

Egy Transcend 300x SDXC UHS-I U1-es kártya van bent.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#12073) Mr.Silkó válasza Pompi (#12072) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én ezt használom, elég gyors kártya. Akkor érzem egyedül a sebesség különbséget a belső tárolóhoz képest, ha nagyobb mennyiségű képet vagy videót mozgatok telefonon belül, vagy számítógépről.

[ Szerkesztve ]

(#12074) csabicska


csabicska
senior tag

Sziasztok.
Csináltam videókat (60fps) ,és a tv-n nem tudom lejátszani:(
Samsung Smart led.
Melyik típus tudná?
Nálatok ez hogyan működik?
Köszi

-Galaxy S20 - The best-

(#12075) leslien válasza csabicska (#12074) üzenetére


leslien
nagyúr

melyik van neked?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12076) Peddy789


Peddy789
őstag

Nah a nilkin folia nem megy a spigen tought armoral, se a neo hybriddel. Feltolja sajnos egy kicsit es ettol nem erzekel rendesen, par oraig birtam aztan leszedtem. Viszont tok nelkul szerintem szupi. Mondjuk szerintem egy tok fontosabb. Vicces hogy egybol 2t rendeltem.. megy hardveraprora.

(#12078) dawez


dawez
tag

Sziasztok van nekem egy S8 készülékem amit regisztráltam a mysamsungon egy accountra, a kérdésem az lenne hogy ezt a regisztrációt ha törlöm akkor egy másik fiókra újra lehet regisztrálni? :)

(#12079) sgeza válasza dawez (#12078) üzenetére


sgeza
veterán

Én úgy tudom, hogy igen. Illetve csakis úgy, hogy innen előbb törlöd.

(#12080) #00444928


#00444928
törölt tag

Üvegfóliából most akkor melyiket érdemes venni samsung szilikontok és cafele tokhoz? Otao vagy Nillkin? Aliról rendelt 5$ üvegfólia a felrakáskor már eltört. :D

(#12081) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok. Meg lett oldva az írányzar ..
Be lett állitva. Csak nem én . Meg lettem vicelve...
Amikor nem keltem fel reggel mert elaludtam ... ugybeár a telón állitom be az ébresztőt.
Akkor a köcs...g kollégám mobdta hogy ő volt.
Csak be vittem samsungba..
Igy szivatjuk egymast..
Neki alma 7 van.
Birja a gyűrődést.
Vendéglatasban vagyok
Így ..
Consomme leben levákumozva hutöben talalta meg.. :DD

(#12082) dnelb válasza kissadam22 (#12081) üzenetére


dnelb
veterán

de amúgy mi az az irányzár?

(#12083) racerx válasza Peddy789 (#12076) üzenetére


racerx
őstag

És ha előtte kisebbre vágod? Mert nekem is úton van egy

(#12084) dark/night


dark/night
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Tud valaki abban segíteni, hogy hol tudok jelenleg 6 GB RAM-al 128 GB-os, Dual SIM-es S8+-t venni?

A válaszok nyugodtan jöhetnek privátban... Köszönöm előre is...

(#12085) oil120


oil120
senior tag

Ugye jól tudom, hogy a szolgáltatók közül csak a telekom adja függetlenül az S8-at.
Illetve vajon még független?

(#12086) OCTAMD válasza dark/night (#12084) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ìgy keresd :G9550

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#12087) icemad válasza kissadam22 (#12081) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

F@sz@ munkahely lehet az is... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#12088) Mr.Silkó válasza oil120 (#12085) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jól tudod.

(#12089) csabicska válasza leslien (#12075) üzenetére


csabicska
senior tag

UE40F6400AK
Ez van.

-Galaxy S20 - The best-

(#12090) leslien válasza csabicska (#12089) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos ebben nincs az a codec támogatás csak a 4K tv- ben... tehát usb ne is próbálkozz..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12091) kissadam22 válasza dnelb (#12082) üzenetére


kissadam22
tag

Nem tudom ...
De ha ujrainditod a telot akkor csak az iranyzarral lehet feloldani .. biztonsaki feloldozar vagy vmi ilyesmi..
A kollegakkal mindig szivjuk egymas vereit. Kinek milyen teloja van .. meg kibaszunk egymassal.

(#12092) Mr.Silkó válasza kissadam22 (#12091) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Már feljebb írtam, hogy hol állíthattátok el a telót (kisegítő lehetőségek).

[ Szerkesztve ]

(#12093) csabicska válasza leslien (#12090) üzenetére


csabicska
senior tag

Tehát csak 4K tv-n tudom ,tudnam a 60 fps-sel készült videóimat megnézni?
:(
Vagy van olyan full HD is ?

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#12094) leslien válasza csabicska (#12093) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos tapasztalat csak azokban van pont ezért vettem én is 4k tvt... egyébként most már nem is borzasztó áron vannak...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12095) alasoh


alasoh
tag

Sziasztok!

Gyors kérdés DEX-el kapcsolatban:
Tartozéknak elvileg adnak hozzá adaptert és kábelt. A kábel gondolom "c"-s?! Viszont az adapter milyen? Sima 5V-os, vagy tud gyorstöltést is?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#12096) gr.bence


gr.bence
aktív tag

sziasztok.

nemrég lettünk s8 és s8+ tulajok (ausztriában dolgozunk)....lényeg hogy asszony s8-asán megjelent a szép nagy R betű....(roaming területen tartózkodik) viszont nekem nincs semmi ilyesmi....ez mi a csecstől van?
Persze zavarja (mondjuk engem is zavarna) tudna valaki infóval szolgálni hogy lehet ezt eltüntetni?
időm kevés és sajnos nem tudom végig olvasni mind a 1000000 hozzászólást... :)

előre is köszönöm a válaszokat

(#12097) OCTAMD válasza gr.bence (#12096) üzenetére


OCTAMD
őstag

Aztàn Ausztriàban merre?Egyforma kàrtyàt hasznàltok?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#12098) eliterob


eliterob
tag

Üdv! Az alábbi problémába futottam bele. Tegnap rendeztem a fotókat a Google fotó alkalmazasban. Új albumot akartam létrehozni és belerakni 5xx fotót. Az istenért nem engedte pedig töltötte de a végén sose sikerült neki. Utanna már kevesebb fotókat tettem egyszerre úgy sikerült. Kérdés hogy a telefon nem bírt ennyivel vagy a program. Olyan 100 fotó videó egy kijelolessel ment nagyjából de ettől nem jöttem rá melyik a gyenge lancszem csak annyit hogy ha lassan is de meglehet csinálni a rendezést. Aki tudja hol a bibi ne tartsa magában. Thx

(#12099) Mr.Silkó válasza eliterob (#12098) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kijelölni nem engedte őket, vagy konkrétan áthelyezni? Mert a FB Messenger szokott ilyesmit csinálni, hogy 30-nál több képet nem enged egyszerre küldeni.

(#12100) eliterob válasza Mr.Silkó (#12099) üzenetére


eliterob
tag

Engedi kijelolni egyesével az igaz. Elkezdi csinálni aztán jön a hibauzenet hogy nem sikerült. Más is kiprobalhatja hátha csak egyedi eset lenne de annak ne örülnék.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.