Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) mave86tg


mave86tg
tag

a vizallosagra vallal garanciat a Samsung? hol lehet ennek utana olvasni? valaki tesztelte mar?

(#12602) dnelb válasza mave86tg (#12601) üzenetére


dnelb
veterán

Erre ne építsél semmit. S7E beázott, bevittük, bemérték, akkor ott épp vízálló volt a teszt szerint, széttárták a kezüket hogy hát így jártunk, biztos rosszul raktuk vissza a sim tálcát.. hahaha :)
Tekints rá úgy hogy ha eső elkap nem lehet baj, meg villámot fotozni, de ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#12603) nggabi válasza dnelb (#12602) üzenetére


nggabi
nagyúr

Végre valaki megértette a lényeget :C gondolom a saját károdon, de akkor is...

"szenyor dzsíííí"

(#12604) atesz.tilla válasza Ateszpapa (#12600) üzenetére


atesz.tilla
tag

QG5-ben még a kapcsolója sincs ott :D honnan töltötted le az augusztusi XEH frissítést?

(#12605) mave86tg


mave86tg
tag

Na azert ez nem igy mukodik....ha egy 20ezres viz alatti fenykepezot meg tudnak ugy csinalni, hogy ne azzon be, akkor csinaljak mar meg rendesen ennyiert. Nekem a Z1c-met anno 2szer is cserelte szerviz ujra, mikor beazott. (nyilvan nem felelotlenul nyitott ajtokkal furdettem) Ha ezzel reklamozzak birja is a vizet, vagy vallaljak a felelosseget.

(#12606) Aszi10 válasza atesz.tilla (#12604) üzenetére


Aszi10
tag

Simán samfirm-el szedd le... és működni fog... nekem is működik. :))

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#12607) atesz.tilla válasza Aszi10 (#12606) üzenetére


atesz.tilla
tag

Köszi :)

(#12608) OCTAMD válasza atesz.tilla (#12604) üzenetére


OCTAMD
őstag

OXM !!!

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#12609) atesz.tilla válasza Aszi10 (#12606) üzenetére


atesz.tilla
tag

nem tudom mit csinálok rosszul de nekem még mindig a jelenlegi QG5-öt mutatja :(
G950FXXU1AQG5/G950FOXM1AQG5/G950FXXU1AQG5/G950FXXU1AQG5
Modell: SM-G950F
Region: XEH
Auto: pipa

[ Szerkesztve ]

(#12610) atesz.tilla válasza OCTAMD (#12608) üzenetére


atesz.tilla
tag

lehet nálam nem stimmel valami.

[ Szerkesztve ]

(#12611) sgeza válasza atesz.tilla (#12609) üzenetére


sgeza
veterán

S8-ra és pluszra egyaránt megjött a friss?
Ha igen, csináld azt, hogy beírod ezt az azonosítót, és a manualt választod ki az auto helyett!
Frissítés környékén régebben előfordult, hogy az auto mód picit később tudta csak jelezni a frissítést, de a manual akkor is ment.

Látom, már tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

(#12612) Ateszpapa válasza atesz.tilla (#12609) üzenetére


Ateszpapa
addikt

XEU-t írj be.

(#12613) atesz.tilla válasza Ateszpapa (#12612) üzenetére


atesz.tilla
tag

Működik köszönöm a segítségetek !! :)) :DD

(#12614) Luser2000 válasza Ateszpapa (#12600) üzenetére


Luser2000
addikt

Érdekes, én eddig a VoLTE beállítással nem találkoztam. Hétfőn feltettem a a friss DBT verziót, a készülék beállt XEH/XEH/XSP-re és felbukkant a VoLTE beállítás lehetősége. (Eddig ugye "úgy tudtuk", hogy az csak a TMH vagy más D-Telekom tulajdonú szolgáltatós készülékeken aktív). Fura.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#12615) thebear007 válasza DarthFater (#12598) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nekem van Metropolis, ha nyaralás vag sport van, az van rajta. Kiváló. Az üveget sem nyomja fel, Nilkin van rajta.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#12616) atesz.tilla válasza Ateszpapa (#12612) üzenetére


atesz.tilla
tag

elég lesz az AP-t be raknom hogy most ez XEU és eddig nekem XEH volt vagy ujra mind a 4 fájlt és factory-t kell csinálnom ?

(#12617) Ateszpapa válasza Luser2000 (#12614) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, ezek szerint engedélyezték. A lényeg, hogy működik. :)
Érdemes felrakni a legujabb xeu-s romot.
Jó ez a samfire progi hamar le is tölti.

(#12618) Mr.Silkó válasza DarthFater (#12598) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Előbbi van nekem, csak narancsban. :)

(#12619) Aszi10 válasza Ateszpapa (#12617) üzenetére


Aszi10
tag

Melyik most a legújabb XEU-s rom?AQH3?

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#12620) Aszi10


Aszi10
tag

Srácok melyik hátlaptok az ami olyan passzentos meg vékony mint a nilkin super frosted? Nagyon hasonló, valamelyik nap láttam, de elfelejtettem a nevét is meg a márkáját is...

[ Szerkesztve ]

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#12621) DarthFater válasza Aszi10 (#12620) üzenetére


DarthFater
tag

@thebear007
@Mr.Silkó

Köszönöm a válaszokat! :) :)

A Metropolis meg a Pathfinder tetszik az olcsóbbak közül, a Monarch viszont mégjobban :D Csak az a baj, h Speedshop-ban 18000 Ft sztem kicsit sok érte... :S
Ebay-en is keresgettem most tokokat, meg az Árgépen szoktam nézegetni és most találtam egy oldalt szerintem jó áron vannak ebay-hez képest is... Linkelem hátha kell most valakinek.. Bár a szállítást nem tudom mennyibe kerül, remélem nem 3-4000 xDDDDD

Galaxy S8 -hoz

Galaxy S8+ -hoz

(Amm mielőtt még belinkeltem nem gondoltam rá, de azért gondoltam kitenni a linket, mert nem személyes hirdetés, meg más is kirak boltokat, vagy Ebay/Ali linkeket, szóval gondolom nem prob, csak segítségképpen.. de ha baj, szedjétek le a linkeket nyugodtan)

[ Szerkesztve ]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#12622) Zolio3 válasza Luser2000 (#12614) üzenetére


Zolio3
senior tag

Beállítások-->Kapcsolatok-->Mobilhálózatok Itt lehet(ne) be-, vagy kikapcsolni a VoLTE -t. Bevallom őszintén, hogy olyan kirívóan magas jelentőségét nem látom. Nem mindegyik szolgáltató bármely tartományában működik, így mindenhol még nem lehet kihasználni. Nyilván, ahol nincs 4G lefedettség, ott VoLTE sincs. Hogy kicsit lassabban kapcsol át híváskor, hát eddig is ilyen volt kb két hónappal ezelőttig.

(#12623) Ateszpapa válasza Aszi10 (#12619) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen

(#12624) w333 válasza OCTAMD (#12574) üzenetére


w333
félisten

:R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12625) torrente777


torrente777
tag

Lassan a Digi Mobil is elindul:

(#12626) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Üdv mindenkinek!

Kb 1 hete én is boldog tulaja lettem egy S8-nak és egyelőre eléggé meg vagyok vele elégedve. :)

A 9000. hozzászólástól elolvastam mindent, hogy nagyjából képben legyek, egy rakás embernek kéne megköszönni a sok hasznos infót, ezért inkább köszi mindenkinek a sok hasznos hozzászólást és főleg a tok ajánlásokat ;)

Az előző telómon is Nilkin ToughArmor volt, lehet ismét benevezek egyre, mert egészen szép állapotban tartotta a telefont éveken át. Ha nem gond a tapasztalatokat majd megosztom :P

Szoktátok témázni a telót? Ha igen az amoled kijelző miatt jó háttér lehet a Wave nevű alkalmazásból. Nekem nagyon bejön, hátha valaki másnak is megtetszik.

[ Szerkesztve ]

(#12627) Elemerke23


Elemerke23
tag

Sziasztok. Ajandekba kaptam paromtol egy s8plus tokot de en nemnszeretem a pirosat. Esetleg ha nem utkozik szabalyba akkor valakit nem erdekelnr cserebe masik tokra? Barmit meghalgatok

Ilyen a tok

[ Módosította: Pompi ]

(#12628) eliterob válasza ilyen_85 (#12626) üzenetére


eliterob
tag

Hali! Milyen ikoncsomagot használsz? Tetszik hogy keret nélküli ilyesmi kéne nekem is :))

(#12629) thebear007 válasza DarthFater (#12621) üzenetére


thebear007
aktív tag

Én már nem megyek oda, csak ha muszáj. Ebayről van nekem is.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#12630) #08176384 válasza atesz.tilla (#12609) üzenetére


#08176384
törölt tag

Magyarországon nem adták még ki a frissítést. Vagy kézzel rakta fel mki, vagy külföldi simmel.

[ Szerkesztve ]

(#12631) Pompi válasza Aszi10 (#12620) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Srácok melyik hátlaptok az ami olyan passzentos meg vékony mint a nilkin super frosted? Nagyon hasonló, valamelyik nap láttam, de elfelejtettem a nevét is meg a márkáját is..."

Nekem ugyan még csak úton van, ezért inkább tippelek, de lehet a Cafele tokra gondolsz.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Egy gondolat az UAG Plasma tokhoz.

A környezetemben elég sok S8 van, van aki Spigen Neo Hyriddel használja, van aki Spigen Tough Armorral és láttam már a szóban forgó UAG tokot és el kell mondjam, hogy a telefon széleihez az UAG ad hozzá a legkevesebbet, szerintem ezzel lesz a legkevésbé "duci" ezek közül a tokok közül. Hátrafele mindegyik kb. ugyan annyit ad, és hát igen az UAG ilyen military like, ami vagy tetszik vagy nem.

Várok még 2 tokot, hogy megjöjjön aztán teszek fel egy képes (talán videós) összefoglalót ezekről (Nillkin Nature TPU két színben, noname TPU, Cafele, UAG és Spigen Rugged Armor utánzat - meg megpróbálom a fentebb említett 2 Spigen egy-egy fotóra becserkészni).

Feel Good Inc.

(#12632) janosibaja


janosibaja
őstag

@ilyen_85: üdv a klubban!

Látványos a kolléga posztjában linkelt élő háttérkép. Szerintetek meg lehet valahogyan oldani, hogy az AOD hullámzó "infinity" záróképernyője megmaradjon akkor is, ha például ezt az élő háttérképet, vagy más, nem infinity képet állítok be Home képernyőnek?

Eddig, ha más hátteret állítottam be, azonnal eltűnt az infinity látvány is a zárolt képernyőről, holott ott meghagynám. :R

(#12633) laci0530 válasza Pompi (#12631) üzenetére


laci0530
senior tag

A UAG Plasma tok tényleg nem rossz, megkedveltem, fogásra jóval biztosabb, mint a kevésbé "armor" jellegű tokok.

A Cafele tokról kíváncsi leszek a véleményre, nekem az összes eddigi közül az tetszik a legkevésbé. Nagyon vékony, elhajlós anyagú, a bekapcsoló és a Bixby gombok környékén elmozog könnyedén a készülékháztól.

A Nillkin tokokat viszont megelégedéssel használom, a Spigen termékeken is gondolkodtam, de erre a telefonra azt (még) nem vettem. (Bár nem is kellene abba a túlzásba esnem, mint az S7 edge-nél, hogy 12 db. tokot vettem hozzá, aztán ebből kb. tíz feleslegesnek bizonyult. :D )

(#12634) Zolio3 válasza janosibaja (#12632) üzenetére


Zolio3
senior tag

Elméletileg meg lehet oldani. Ha beállítod a kívánt hátteret, rányomsz a beállítás háttérképnek, vagy hasonló szövegre, akkor nem azonnal történik meg a beállítás, hanem rákérdezek, hogy kezdőképernyőnek állítsa be, vagy kezdő-, és zárképernyőnek is. Nyilván a zárképernyőt itt nem kellene engedélyezni, csak a kezdőt, akkor a zárképernyő nem fog módodulni. Ez nem csak ennél a live wallpaper-nél van így, hanem mindegyiknél.

(#12635) janosibaja válasza Zolio3 (#12634) üzenetére


janosibaja
őstag

Akkor én valamit rosszul csinálok. Beállítottam egy háttérképet, bejelöltem, hogy csak kezdőképernyőnek. Erre közölte a mobil, hogy ez a háttérkép az infinity-t használja. Nem kérdés volt, közlés.

De nem használta: a kezdőképernyőn tényleg megjelent az újonnan beállított jpg, a zárképernyőn ott is maradt az AOD, de nem mozog a háttérben az infinity effekt :W

Mit szúrhatok el?

[ Szerkesztve ]

(#12636) ilyen_85 válasza eliterob (#12628) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia!

Úgy hívják, hogy Lines Free. De ha csak a kerettel van gondod, akkor szerintem azt ki lehet kapcsolni. Legalább is emlékszem valami beállításra ami erre utalt.

Beállítások -> Kijelző -> Ikon háttér itt nézd meg mi közül tudsz választani.

(#12632) janosibaja

Szia!

Amikor beállítom a wave-t mint háttérkép megkérdezi, hol szeretném aktívvá tenni. Van olyan opció, hogy csak a kezdőképernyőn. Viszont az infinity kapcsán több google találatot is kaptam arra, hogy nem lehet csak az aod-ra beállítani :S

Egyébként én ezt az infinity háttérképet még nem is láttam :)

[ Szerkesztve ]

(#12637) bombibmw válasza DarthFater (#12598) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem Metropolis van.
Csak ajánlani tudom.
Lehet, hogy batár valakinek, de erőt sugárzó és nagyon jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#12638) janosibaja válasza ilyen_85 (#12636) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi, hogy megnézted.

Képernyőképet nem tudok készíteni az infinity-ről, mert a készülék giroszkópjainak megfelelően "mozog". Az alap AOD-ok között van, a képen a felső sorban lévők közül bármelyik.

Bármilyen jpg-t, akármit állítok be kezdőképernyőnek, a lezárt képernyőn megszűnik az infinity effekt, az AOD marad. :F

(#12639) ilyen_85 válasza janosibaja (#12638) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Köszi!

Rápróbálok erre az infinity dologra, hátha sikerül mind a kettőt egyszerre beállítani (képernyő + aod), bár egyelőre nagyon teszik a a wave téma amit készítettem.

Itt lehet egyébként mások wave témáit megnézni és ha tetszik általában megadják a beállításokat is.

(#12640) monster95


monster95
tag

Sziasztok
Mit kell tenni ahoz hogy elsőként otán meg kapjam az uj szoftver frissítést.Olvasgattam itt a forumon rola de nem teljesen értem.Német valamire kell áttálni :D Elég ha a Német DBT-s szoftvert felrakom odinal?
Nekem szolgáltaato adatoknál ez áll:ORX/ORX/ORX

(#12641) w333 válasza monster95 (#12640) üzenetére


w333
félisten

XEU -t kell felrakni sima S8 -ra az kapja a leggyorsabban a frissítést :)

Nemsokára lejön Sammobile oldalról és megosztom Mega tárhelyről hogy gyorsan tudjátok letölteni, nekem a Samfirm is nagyon lassú azt írja hogy 1400 és 3000kbps közben tölti vagy 100kbps -el valójában ! :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12642) sgeza válasza janosibaja (#12635) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem infinitynél csak együtt mehet a három. Azért is infinity, mert a három együtt egy folytatólagos effekt.

[ Szerkesztve ]

(#12643) sgeza válasza monster95 (#12640) üzenetére


sgeza
veterán

Tedd fel bármelyik függetlent, ahogy kolléga javasolta, például a xeh-et. De szerintem a négyfájlosat tedd fel!

(#12644) heidrich válasza w333 (#12641) üzenetére


heidrich
senior tag

Az egy dolog, hogy felrakod attól még a magyar kártya miatt XEH-ra áll be és aszerint jön a frissítés.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#12645) w333 válasza heidrich (#12644) üzenetére


w333
félisten

Ha nem csinálsz Sim kártya Reset -t akkor XEU marad ... ezt mondták :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12646) kbadam83


kbadam83
senior tag

Aki felrakta a frissitest, az eszre vett valami valtozast?
Nem mintha barmi problemam lenne a mostanival csak hat a kivancsisag ;-)

(#12647) heidrich válasza w333 (#12645) üzenetére


heidrich
senior tag

Nem is hülyeség :))) Ezt majd bepróbálom ha erőt veszek magamon egyszer egy resetre de addig meg szerintem kijön TMH-ra a frissites.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#12648) w333 válasza heidrich (#12647) üzenetére


w333
félisten

de addig meg szerintem kijön TMH-ra a frissites.

A mostani Augusztusi frissítés ? aha talán karácsony -ra kint lesz ! :DDD

Szerk.

De miért kell a Reset ? ha Home CSC -el rakod fel akkor ugyan olyan mintha egy OTA frissítést kaptál volna, minden megmarad, nem kell újra belakni :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12649) concrete86


concrete86
aktív tag

Állítható színű és méretű, glowing edge, mindent visz 8)

(#12650) SlayR


SlayR
senior tag

Nem azért nincs frissítés, mert húzzák hanem mert sok volt a panasz a kamera minőségére frissítés után...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.