Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20660) SpaceKombajn válasza hito (#20644) üzenetére


SpaceKombajn
aktív tag

Nekem február közepén volt ilyen, ment a waze (teljes képernyőn, pár megát használ csak), felértem Pestre és jött az SMS, hogy 80%-át elértem az adatkeretnek (1GB), ott aztán még megnéztem valamit gyorsan a neten és megjött az újabb SMS, hogy elfogyott az összes adatforgalom. Elsőre csak az látszott, hogy az op rendszer feltöltött 920 MB-t, aztán elkezdtem keresni egyesével, hogy mi lehetett ez, és csak a rejtett rendszerfolyamatoknál találtam meg a samsung cloud-ot (és tényleg nem is szólt, hogy akar valamit, akkor sem amikor kész volt), hogy az töltött fel ennyi adatot. Ha leállítod elindul magától, annyit lehet állítani, hogy csak wifin szinkronizáljon és, hogy miket, persze beállítottam, hogy semmit. Most hetente sír, hogy nem sikerült mentenie :) ezt bezzeg közli, de, hogy előtte titokban a háttérben tevékenykedett azt nem...

spacetime

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.