Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) Norbi.


Norbi.
őstag

[link]

Ezzel csinálnak szerintetek valamit gariba? A készülék hibátlan állapotú, a gomb kopik (ez egy két hónapos készülék)

hito: Én gyári Samsung fóliát ajánlom, nekem az vált be a legjobban eddig. Vastagabb, mint egy sima fólia picit, de nem üveg. 2db volt 3000Ft :K

[ Szerkesztve ]

(#20452) LilProphet90 válasza hito (#20450) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Használd a keresőt, van rengeteg ajánlás. Én UltimateShield-et használok, széltől-szélig ér, minőségi cucc, de sokan nem szeretik a tapintását. 3000 Ft volt előre+hátra+oldalakra.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#20453) toompa válasza Norbi. (#20451) üzenetére


toompa
őstag

Biztos hogy csinálnak. Ha nem macera,én már vinném is ilyen hibával.

(#20454) air válasza nokiauser (#20412) üzenetére


air
nagyúr

"Hárombetűs program"? Warezolsz?
Nem? Akkor vajon miért akarná törölni?
Legális programot biztosan nem akar törölni.
Vedd meg, és tuti nem lesz gondod!
Ja, és akkor nyugodtan leírhatod az iGO nevét is.
Hiszen már legálisan beszerezhető, nem kell virágnyelven beszélni róla. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20455) kutyek válasza varjasz (#20415) üzenetére


kutyek
senior tag

Nem akarom rontani a kedélyeket, de a sikeres regisztráció önmagában kevés a kiterjesztett jótállás érvényesítéséhez. Ahogy a visszaigazoló lapon is írják, a jogosultság eldöntéséhez, és így a kiterjesztett gari igénybe vételéhez a Samsung Mo. Zrt. által kiadott, lepecsételt garanciajegy és eredeti számla szükséges. Szürkeimportos (külföldi piacra szánt, illetve ott eladott) készülékek nemigen rendelkezhetnek ilyennel (legálisan).

(#20456) oba válasza samu74 (#20447) üzenetére


oba
addikt

Köszi, a témákat megnézem. Hát én inkább beáldoznám a vezeték nélküli töltést, mint hogy akadozzon pl. a facebook idővonal scrollozásnál. :) Ami azért fura, mert közel azonos a teljesítmény, sőt, ugyanannyi teljesen, és OP -nál teljesen sima volt a FB app, itt meg elég kellemetlenül be tud laggolgatni. Tudom, fos a FB app, aláírom, de ugyanez a fos app az OP -n smooth volt. Nem tudom, esetleg a felbontás csökkentése fullHD -ra hozhatna javulást ilyen téren?

(#20457) TOZ válasza oba (#20438) üzenetére


TOZ
addikt

Sikeres hét, csupa S érkezi. S7, SKX... 😁

(#20458) oba válasza TOZ (#20457) üzenetére


oba
addikt

:D
Az SKX legalább nem okozott csalódást :) Itt sem katasztrofális a helyzet... de lehetne jobb azért :)

(#20459) hito


hito
nagyúr

Koszonom a tippeket!

Nem tudtam nem eszrevenni, hogy a jacken kikuldott hangero joval szerenyebb, mint a Note 5-omnel. Van erre valami ugyesseg?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#20460) kutyek válasza hito (#20459) üzenetére


kutyek
senior tag

Poweramp alpha, preamp gain... lehet, hogy a stabil builddel is megy, de az alpha sokkal jobban szól (high-res output), mindenképpen azt javaslom. Érdemes az AdaptSoundot is beállítani szerintem...

(#20461) nokiauser válasza air (#20454) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Nem a legalitással volt baj, hanem (most jöttem rá) a könyvtár nevével. Átneveztem, így már nincs baja vele szerencsére.

(#20462) air válasza nokiauser (#20461) üzenetére


air
nagyúr

Aha. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20463) tecsa74


tecsa74
tag

Ma próbálgattam a rejtett szám megjelenítése funkciót, párom hívott rejtett számról, de nem ismerte fel.
Egyedi hiba lehet? :-)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#20464) Meggyi001 válasza tecsa74 (#20463) üzenetére


Meggyi001
veterán

Nem rejtett szám, ismeretlen szám az.

https://gamergep.hu/

(#20465) tecsa74 válasza Meggyi001 (#20464) üzenetére


tecsa74
tag

Köszi, akkor én ezt félre értelmeztem.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#20466) kengyel válasza tecsa74 (#20463) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem azt a számot ismeri fel, hanem olyan cégeket, stb... ami neked nincs benne a telefonkönyvedbe elmentve. Például: Hívtam egy sima Pesti vonalas számot, és kiírta melyik céget hívtam. :)
Hozzáteszem, nem minden esetben működik.
Az ismeretlen számok azonosítására írtam.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#20467) samu74 válasza oba (#20456) üzenetére


samu74
addikt

Nem vészes szerintem,de ugye kinek milyen az ingerküszöbe.
Engem jobban zavart az,hogy néha nem tudtam telefonálni vele... :DDD Persze mára ez javult ,szóval öröm és boldogság van.
A felbontás csökkentést szerintem nem érdemes variálni,sokkal nem lesz pörgősebb a face.

-----------

(#20468) tecsa74 válasza kengyel (#20466) üzenetére


tecsa74
tag

Köszi, én voltam láma :-)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#20469) kengyel válasza tecsa74 (#20468) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem voltál láma, elsőnek én is arra gondoltam. :) Amúgy tök jó hogy benne van, sok cégnek írta ki a nevét.

kengyel

(#20470) terra052 válasza TOZ (#20457) üzenetére


terra052
őstag

Azér' látom van átjárás a topikok között 😁😁😁

werkmania.hu

(#20471) kakuk100 válasza TOZ (#20446) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! Akkor a Tmobilos rommal meg lehet nyitni azt az alkalmazást ha független a telefonod akkor is

[ Szerkesztve ]

(#20472) air válasza kakuk100 (#20471) üzenetére


air
nagyúr

Szedd le Updato-val!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20473) Zaji válasza samu74 (#20436) üzenetére


Zaji
őstag

Köszönöm! :)

(#20474) oba válasza Zaji (#20473) üzenetére


oba
addikt

OFF-ba teszem mert nem akarok flamet kelteni... csak saját tapasztalatokat írok... de amúgy ti hogy tudtok együtt élni ezzel a sok mikro laggal, akadozással? :( Ha a smoothságot nézzük (de szép magyar szó) ez majdhogynem középkategória a oneplus 3hoz képest. Mit lehet ezzel kezdeni? Most frankón neki kell állni egy flagship telefonon garancia vesztéssel járó romolgatásba hogy fluid legyen minden? :(

szerk.: bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#20475) LilProphet90 válasza oba (#20474) üzenetére


LilProphet90
senior tag

BTU nougat nagyon darabos volt, a TMH jobb egy fokkal, de 6os szintjét nem hozza (még). Nálam Facebook gyors görgetésnél van mikrolag, meg komplexebb weboldalaknál, de ez a szint már nem zavar (a BTU-s igen), embere válogatja.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#20476) kacsa7 válasza oba (#20474) üzenetére


kacsa7
őstag

Nálam a 6-osnál sem volt és most a 7-es Telenor romnál sincs egy darab lag sem.

(#20477) oba válasza kacsa7 (#20476) üzenetére


oba
addikt

Nálam meg szinte mindenhol. Pl play áruház, felül toplisták, belegörgetek a listába, és ott vannak a mikro lagok... Nem értem ehhez miért kellene ennél erősebb hardver.

(#20478) LilProphet90 válasza oba (#20477) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Valószínűleg javítani fogják, de ha ennyire zavar, vidd vissza, amíg lehet. Miért váltottál 3T-ről amúgy?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#20479) oba válasza LilProphet90 (#20478) üzenetére


oba
addikt

Sima oneplus 3 volt, még csak nem is a T. Leginkább a méret és a kamera miatt váltottam s7 -re. Azzal nincs is bajom, a méret jó, a kamera tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#20480) Matyi222 válasza oba (#20477) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Menj a névjegyzékbe és ott is görgess ne csak online felületen, mert lehet internet probléma is. Ha a névjegyek is akadnak akkor optimalizálási probléma, nem a vas gondja, biztos javítják...

Nekem a Play toplista sem akad wifin, míg mobilnettel rendesen.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#20481) LilProphet90 válasza Matyi222 (#20480) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Play-ben nekem is vannak ott mikrolagok, az átmenetnél, meg amíg betölti a thumbnail ikonokat. Meg nem mondom, hogy 6-oson is ilyen volt-e, mert nem nagyon bújom Play-t, ugyanazokat az appokat használom. Szóval felhasználási szokásoktól is függ, hogy mennyire zavarnak ezek a dolgok, nálam FB-nél és böngészésnél tűnik fel néha, de továbblépek ezeken.

De megértem a dolgot, olyan ez mint a pixelhibás monitorom, azt mondtam magamnak, hogy majd megszokom, úgyse látszik az esetek nagy részében, de ha ott volt, másra se tudtam figyelni. Annyi a különbség, hogy itt ezt valószínűleg optimalizálni fogják még, de ha ennyire érzékeny vagy ezekre, akkor fontold meg a visszavitelt, mert garancia nincs arra, hogy mindet javítják.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#20482) Burt1793 válasza oba (#20479) üzenetére


Burt1793
veterán

A play tényleg akad, azok nem is mikrolag-ok, egy-két helyen van mikrolag (spotify listához adásnál pl), amúgy várjál még, most laktad be a telót, a rendszer teljesen smooth, nem kell semmit tuningolni. Sajnos a 7-es droid kicsit rosszabb lett ebből a szempontból, de nem sokkal és összeáll, várj pár napot.

Nem tudom, hogy a play-t miért nem tudják megcsinálni. One plus 3-on nem akad? Próbáltad? Én még nem láttam olyan telefont, amin ne akadt volna ez a szar...

[ Szerkesztve ]

(#20483) oba válasza Matyi222 (#20480) üzenetére


oba
addikt

Durva lenne ha egy névjegyzék is akadna egy régebbi PC teljesítményét hozó hardveren. 100mbites netem van, telefonon a speedtest 60 körül mér egy szobával arrébb a routertől. De mindegy is... ugyanezen a helyen ültem tegnap a oneplus 3al és ott nem jelentkezett ez a probléma.

(#20484) F-ECT$ válasza mono7806 (#20443) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam már 2x is bekapcsolva maradt a hívás befejezése után, kézzel kelett lelőni.

Dive ever, work never.

(#20485) oba válasza Burt1793 (#20482) üzenetére


oba
addikt

Persze... fél évig használtam az OP -t. Ott nem akadt, ehhez képest olyan smooth volt mint a babapopsi.

(#20486) Burt1793 válasza oba (#20485) üzenetére


Burt1793
veterán

Szomorú, eddig az akadásmentes play áruház egyik samsungon se volt meg, pedig sokat láttam. Hozzáteszem, hogy nem zavar, mert sose nyitom meg kb. Máshol nincs akadás, várj egy kicsit, illetve remélhetőleg a következő update visszahozza a hatos sebességét.

(#20487) Matyi222 válasza oba (#20483) üzenetére


Matyi222
aktív tag

itt más megoldás nincs cseréld vissza, és nem fogsz tovább panaszkodni. :D

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#20488) oba válasza Matyi222 (#20487) üzenetére


oba
addikt

Befejeztem. Egyáltalán nem az volt a célom, hogy bárki nyugalmát megzavarjam :) Csak érdeklődtem, hogy másnál is vannak e ezek a jelenségek vagy lehet e valamit kezdeni velük.

(#20489) Matyi222 válasza oba (#20488) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Okés. :) Tudod milyen unalmas lenne egy tökéletes élet? Vagy egy hibátlan készülék? :D
Így jobb a telefonnal is, van miről beszélni. :D :R

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#20490) .zSoLTi. válasza Matyi222 (#20489) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

1 hétig nem kellene tölteni csak elpakolná az asszony a töltőt, ő se tudja hova.. :))

(#20491) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/urak!

Vodától 130k-ért el tudnám hozni a telefont vezeték nélküli töltővel. Jó vétel?

Let the Zone take me if I am.

(#20492) toompa válasza kutga (#20491) üzenetére


toompa
őstag

Jók ezek a kérdések. Neked megéri? Ha igen,akkor vedd meg.

(#20493) Tünci86


Tünci86
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap előtt frissítettem a telefonom (Telekomos) 7.0ra.
Persze van ami javult (az ujjlenyomatolvasó sokkal jobban funkcionál)
Eddig 2 dolog van amivel problémám akadt. Az egyik, hogy telefonálásnál mintha halkabb lenne (kihangosítva is) . A másik az akksi idő. Fél 8kor kaptam le a töltőről és már 62 %on van 😑 Nem nyomkodtam többet mint máskor, Sőt!
Lehet beállításokkal segíteni ezen? Telepítés után csináltam gyári visszaállítást.

Köszönöm a segítséget

Huawei Mate 20 Pro //Lenovo Legion // Polar M430

(#20494) hito válasza kutyek (#20460) üzenetére


hito
nagyúr

Koszi, ez a Poweramp nagyon jol szol, be is zsakolom, ennyi penzt boven meger. A gyari nagyon hurka hozza kepest., nem gondoltam volna, hogy ilyen kulonbseg lehet.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#20495) jeni


jeni
félisten

Hello!
Ki lehet kapcsolni a SD értesítés a telón? Zavaró a dolog. Van akinek a Vodásnál,de független telóra az OTA Nougat frissítés megjött?

(#20496) Burt1793 válasza jeni (#20495) üzenetére


Burt1793
veterán

Milyen sd értesítést?

(#20497) jeni válasza Burt1793 (#20496) üzenetére


jeni
félisten

Memória kártya
Bekapcsolásnál tallózás-kiadás vagy törlés opciót dob fel.

[ Szerkesztve ]

(#20498) petrson válasza jeni (#20497) üzenetére


petrson
senior tag

Csak söpörd el.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#20499) hito válasza jeni (#20497) üzenetére


hito
nagyúr

Na az lett, amit linkeltel nekem :D Korrekt, szimpatikus tag volt az elado, koszi a tippet :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#20500) kerxy válasza Tünci86 (#20493) üzenetére


kerxy
senior tag

Akksi stat mit mutat? Mostanában nálam is szar az üzemidő, pedig böngészés fotó messenger (tegnap óta régi verzió, mert az új nagyon ette) nem olyan durva felhasználás. Így kb 3 óra sot jön ki, ami szerintem elég gyenge
Bár nekem 6-os rendszeren sem volt több 4 óránál soha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.