Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) PainKiller13 válasza anadroid (#20850) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi.

Egyébként nem éri meg jobban inkább valamelyik biztosítónál 5 éves biztosítást venni rá? Az is ekörüli áron van.

(#20852) juuzer válasza samu74 (#20848) üzenetére


juuzer
addikt

Napi 4-5 ora mobilnet (ami be van lassitva), otthon meg melohelyen ofkorsz wifi. Amugy szinte mindig 4g-n van a telefon.

Vamos a la playa.

(#20853) jeni válasza PainKiller13 (#20851) üzenetére


jeni
félisten

annak igen akinek a saját nevén van,vagyis ő az első tulaj! azt nem tudom,hogy ez az első hónaptól érvényes-e vagy bármely hónapban köthető rá?
abban az a jobb még,hogy törésre is lehet kötni biztosítást.

(#20854) ACE- válasza PainKiller13 (#20851) üzenetére


ACE-
addikt

Melyik biztosítónál lehet 5 évre kötni 14ezerért? Már indulok is megkötni!
Havidíjak ilyen 3ezer körül vannak 150ezer feletti telókra... szóval... aligha érné meg.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#20855) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Jövő héten belépek én is a használók táborába, S5-ről váltottam.
Ha megjön a készülék mit érdemes végignézni rajta?
A 3 gombos indításokat ismerem, S5-re volt egy tárcsázóba beírható kód is, ami után lehet tesztelni a telefont, ez S7-nél is így van?
Phone Info progit is használom.
Ezeken kívül kell még valamit nézzek? UK-ből érkezik a készülék.
Esetleg ha vki váltott szintén S5-ről tudna írni pár sort milyen a tapasztalata?

(#20856) PainKiller13 válasza ACE- (#20854) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem a telekom féle biztosításra gondolok, hanem olyanra mint amit pl az euronicsban lehet venni, garancia kiterjesztés néven.

(#20857) Burt1793 válasza #54715584 (#20855) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

Tárcsázóval be tudsz lépni abba a teszt módba. S5 se volt rossz. Új android, jobb kamera, szebb kijelző, természetesen mindenben jobb, bár ezen a nougaton még csiszolni kell.

(#20858) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Köszönöm a sok seggítséget. Újra beállítottam a képernyőzárat és az ujjlenyomatokat, de továbbra sem záródik le a készülék

(#20859) #54715584 válasza Burt1793 (#20857) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszönöm az infót. Ha jól értem, akkor ezt lehet vezeték nélkül is tölteni. Van ajánlott kiegészítő hozzá?

(#20860) appel válasza Cynicelectro (#20858) üzenetére


appel
őstag

Eddig azt hittem feloldani nem sikerül ujjlenyomattal...
A lezárás gond nem azért van, mert beállítottad a smart lockot helyre, arcra, közeli eszközre, stb?

(#20861) Burt1793 válasza #54715584 (#20859) üzenetére


Burt1793
veterán

Van samsungos, jó az S5-höz való, de az S6-hoz való is hozzá. Nekem van egy S5-höz való és egy IKEA-s szekrényem, azokkal töltöm.

(#20862) Jazzmedve


Jazzmedve
tag

Használ valaki shot & more modot a fényképezőnel? Nekem megcsinalja a képet. Viszont a kesz kepeknel ga rakattintok h hozza elo a funkciókat full lefagy a galeria tole. Pedig sok regi kepem igy készült meg az alphaval. Valakinek vmi ötlet? Köszike

[ Szerkesztve ]

(#20863) Ákkk válasza Jazzmedve (#20862) üzenetére


Ákkk
addikt

Nálam megy frissítsd az alkalmazást vagy a galéria appot apk mirror....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#20864) Jazzmedve válasza Ákkk (#20863) üzenetére


Jazzmedve
tag

Koszi. Siker!! Valamiert a galaxy appsban ezt a modot mar nem talaltam es nem tudtam emiatt frissíteni

(#20865) Ákkk válasza Jazzmedve (#20864) üzenetére


Ákkk
addikt

Galaxy apps-ban jobbra fent 3 pont saját alkalmazások☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#20866) crane75


crane75
senior tag

Nem látom sehol sem a shot & more appot. Hol keressem? 7.0-n is megy? 😐

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#20867) Cynicelectro válasza appel (#20860) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Igazad van. Beállítottam helyre a smartlock-ot valamelyik reggel félkómásan. De qva hülye vagyok.
Köszönöm a segítséget.

(#20868) szizoka


szizoka
csendes tag

Sziasztok!

Ma váltanék g4 ről, üzemmidő miatt.
Itt s7 en milyen SOT-ok vannak nektek (nougaton, mobilnettel)?

(+aki esetleg g4 ről váltott, tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#20869) oba válasza szizoka (#20868) üzenetére


oba
addikt

Nekem úgy 2-3 készülékkel ezelőtt volt g4 -em. Ez egy sokkal jobb mobil mint az. Nugáton vagyok, 6 óra kijelző időt produkál ugyanazzal a felhasználási móddal amivel a G4 max 4et tudott nálam. Gyorsabb is a készülék, szerintem a kamera is jobb.

(#20870) davidovi válasza PainKiller13 (#20835) üzenetére


davidovi
tag

kiterjesztett garit bármikor lehet venni, amíg megvan az eredeti gari, ügyintézési idő max 1 hét, szóval a két éves gari lejárata előtt egy héttel kell megvenni legkésőbb.

listaáron kb 14 ropi, én lealkudtam egy tízesre, telefonon keresztül. légy pofátlan ;)

(#20871) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Sziasztok! Most frissítettem 7.0 ra és megjelent az alkalmazások felett egy alkalmazások keresése sor, olyan mint ami a kezdőképernyőn widgetként szokott lenni, de nem találom hol lehet onnan eltűntetni. Tudna valaki segíteni? Köszönöm előre is!

(#20872) PainKiller13 válasza davidovi (#20870) üzenetére


PainKiller13
őstag

5 évest vettél? Hol vetted pontosan?

(#20873) samu74 válasza rb26dett (#20871) üzenetére


samu74
addikt

Azt nem tudod eltüntetni.

-----------

(#20874) Ákkk válasza rb26dett (#20871) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem tudod eltüntetni ha gyári launchert használsz.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#20875) smisa


smisa
őstag

Sziasztok nem konkrét S7 téma de kapcsolódik regisztráltam a készüléket a mysamsungon, de szeretem volna megnézni a többi készüléket is amit regisztráltam viszont nem tudom vagy error hiba üzenet jön vagy csak simán vissza dob a samsung oldalra. nektek működik?

(#20876) kutga válasza TommyNagz (#20843) üzenetére


kutga
nagyúr

Látom te is szívtál vele. :D Gmail, Signal, talán még a Viber nem működik.

Let the Zone take me if I am.

(#20877) rb26dett válasza samu74 (#20873) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Köszönöm, akkor ismét bele kell törődnöm hogy egy frissítéssel csak rosszabb lett a teló. A menü ikonok is az előzőhöz képest csúnyábbak, a felbontást legalább megtaláltam hol kell visszavenni...

(#20878) kutga válasza rb26dett (#20877) üzenetére


kutga
nagyúr

Az ikonok hátterét ki tudod venni. A kereső sáv engem épp nem zavar, de nem hiszem hogy valaha is használni fogom. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#20879) rb26dett válasza kutga (#20878) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Igen, én se fogom használni, mert azt a 2 oldalnyi ikont végig tudom pásztázni a szememmel amit használok, de cserébe nézhetem fölöslegesen azt a sávot. Na mindegy köszi a segítséget.

(#20880) kutga válasza rb26dett (#20879) üzenetére


kutga
nagyúr

Állítsd 5*5-re a rácsot. Fel se fog tűnni. :D

Let the Zone take me if I am.

(#20881) oba válasza rb26dett (#20879) üzenetére


oba
addikt

Nova launcher. A megoldás minden gyártói android launcher problémára. Én még meg is vettem a prime -ot, igaz akkor amikor ilyen 500 Ft -ba került. Minden telefonomon ezt használom. "Mindent" be lehet rajta állítani, az ingyenes verzió is teljesen használható.

(#20882) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Kis help kellene: Néha nagyon zavar mások hívása, viszont nem akarom kinyomni őket...

Hangerő le persze némítja a csörgést, de felül még ott van a hívásjelzés és az is zavar. Nincs rá mód, hogy fentről eltüntessem a hívást , hogy a teljes telefont úgy nyomkodhassam, hogy a másik fél ebből semmit nem vesz észre?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20883) Burt1793 válasza Dyingsoul (#20882) üzenetére


Burt1793
veterán

Nincs, ne zavarjanak módban is látszik a hívás. Vedd fel, tiltsd le. :D

(#20884) kutga: Jogos, ez megoldás, csak akkor senki se érhet el, én valamiért úgy értelmeztem, hogy csak egyesek hívásait nem szeretné fogadni, de tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#20884) kutga válasza Dyingsoul (#20882) üzenetére


kutga
nagyúr

Repülő üzemmód?

Let the Zone take me if I am.

(#20885) kutga válasza Burt1793 (#20883) üzenetére


kutga
nagyúr

A repülőt viszont észre fogják venni, akkor ha jól sejtem foglaltat jelez a hívásnál.

Let the Zone take me if I am.

(#20886) Burt1793 válasza kutga (#20885) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen.

(#20887) Dyingsoul válasza kutga (#20884) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Repülő üzemmód meg ilyesmi nem megoldás. Azért jött fel a téma, mert néha van, hogy fontos emaileket írok telefonon, vagy belekezdek valamibe teszem azt képszerkesztés vagy bármi és olyan ember hív aki várhat, illetve nem gond ha 2-5 perc múlva hívom vissza. De az okoska nem okul belőle, hogy nem veszem fel, és hív 2-3-szor. Megsérteni nem akarom, de így is van, hogy kinyomom és vaze újra hív... Mindegy, azt hittem van rá valami Jedi trükk csak én nem tudok róla. Új nekem a 6-os droid nah... :DDD

Más: Értesítési LED-ek színeit hol tudom beállítani? Jelenleg mindent kékkel jelez, de szeretnék külön színeket beállítani SMS-hez, nem fogadott híváshoz, esetleg játékhoz vagy más alkalmazások értesítéseihez.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20888) kengyel válasza #54715584 (#20855) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nocsak, belép az S7-táborba ? Semmi különös nincs ennél sem, ugyan azok az eljárások. :)

kengyel

(#20889) kutga válasza Dyingsoul (#20887) üzenetére


kutga
nagyúr

Gyárilag sehol, külső alkalmazás kell, nekem Light Manager van meg, de ezen a telón még nem próbáltam.

Amúgy 7-es alatt az sms, Skype pl. kék, Viber lila, a többi zöld, Whatsappban meg be lehet állítani.

Let the Zone take me if I am.

(#20890) Burt1793 válasza Dyingsoul (#20887) üzenetére


Burt1793
veterán

Játék módban asszem el lehet rejteni a hívásokat, de sose játszottam komoly játékkal, játék módot nem próbáltam.

(#20889) kutga: Ez hatoson is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#20891) Dyingsoul válasza kutga (#20889) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem appon belüli beállításra gondoltam, hanem olyasmire, amit a Light Manager tud. Ilyet az oprendszer nem tud magától, nincs ilyenre beállítási lehetőség? Teszemazt egy bármilyen progi értesítéseit akarom egy speciális színnel jelölni. Neten csak olyan válaszokat találtam, hogy 3rd party app kell ehhez. :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20892) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! Ma sikeresen betortem a telefon ket sarkan a kijelzot, allja e a cseret a garancia?

(#20893) toompa válasza Geri1985 (#20892) üzenetére


toompa
őstag

Nem.

(#20894) Ákkk válasza Geri1985 (#20892) üzenetére


Ákkk
addikt

Miért is állná?
Hivatalos helyen megcsináltatod pénz ellenében utána tovább éll a garancia.
Max biztosítás de törés esetén garancia?

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#20895) kengyel válasza Geri1985 (#20892) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem lesz egy olcsó mutatvány, érdemes érdeklődni a javítás költségeiről.

kengyel

(#20896) Burt1793 válasza Dyingsoul (#20891) üzenetére


Burt1793
veterán

Azért ilyen válaszokat találtál, mert csak így működik, lényegtelen, letöltöd az appot és olyan színt állítasz be, amilyet szeretnél. Az érintőgombok világításának szabályzásához is külön app kell már.

(#20897) Geri1985 válasza Ákkk (#20894) üzenetére


Geri1985
tag

Nem gaz akkor majd inkabb a Lloydsal kicsereltetem a telefont. Nem tudtam hogy mukodik ezert kerdeztem. Sosem tortem meg ossze telefont.

(#20898) kutga válasza Dyingsoul (#20891) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, csak külső progival megy.

Let the Zone take me if I am.

(#20899) Dyingsoul válasza Burt1793 (#20896) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Persze csak azért kerestem volna 3rd party app nélküli megoldást, hogy ne terheljem felesleges appokkal a telefont. Így is megint lefagyott kétszer egymás után az S7-em... Egyszer mikor rádugtam a headsetet munkából hazafelé indulva zenehallgatás céljából, rögtön utána hívtam is egyik havert, hogy elújságoljam megint fagyogat az S7, erre hívás közben csak úgy újraindult a zsebemben. :)) Még mindig alig néhány app van a telefonomon, azok is csak a legismertebb/leggyakoribb alkalmazások semmi különleges... Pláne olyan app nincs ami a 4 éves kínai telefonomon ne lett volna ami évente talán egyszer fagyott...

Lehet felteszem a 7-es droidot csak emiatt a fagyás miatt csak hát azért veszem rá magam nehezem mert rühellem a kinézetét...

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20900) Burt1793 válasza Dyingsoul (#20899) üzenetére


Burt1793
veterán

Szívás, nekem egyszer fagyott, le azt már írtam is, télen, minusz 20 fokban, duplahome-mal indítottam fotózás miatt és befagyott a kamera. 10+ hónap használat után ez még elmegy.
A hetes lassabb sajnos egy kicsivel, nem tudom, hogy a BTU frissebb-e, mint amin én vagyok, lassan jöhetne egy patch, persze minden jól működik, de eddig pörgősebb volt kicsivel, viszont minden másban jobb a hetes. A kinézetet is lehet témázni, launcherezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.