Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Deck válasza #54715584 (#21549) üzenetére


Deck
titán

Igen csak bekell nyomni és kiugrik.

PS5

(#21552) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Nougatnal a nevjegyzékből hívást inditani
katasztrofa lett.Névre kop aztán a 4 kicsi
ikon alig lehet elérni a hivás ikonját, kicsi
is.Aztán megnyit egy másik felületet ahol
a szám van.....Idióta valami lett.
Állitási lehetőség egyszerüsitésre?
Vagy csak megszokni?
Vagy letőlteni egy dialert? melyik a jó?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra,s23ultra, s24Ultra

(#21553) Dot válasza Ákkk (#21407) üzenetére


Dot
őstag

Ezt pontosan hogy kell csináljam? :B

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#21554) bordi10 válasza ShadowLac (#21552) üzenetére


bordi10
senior tag

Ugyanolyan egyszerű, mint a korábbi verzióknál: névjegyzékben az adott nevet elhúzod jobbra, és már tárcsáz is.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#21555) attka válasza attka (#21168) üzenetére


attka
aktív tag

Sziasztok,

Erre valami ötlet?
Csináltam azóta FR-t és szinte szűz rendszerrel rögtön lőttem videót és ugyanaz az a helyzet. MM-et emiatt nem szeretném visszarakni mert tetszik az N. A lejátszón nem tudok FW-t frissíteni mert nincs újabb. Fálj javítóval is néztem a videófájlt, és hibátlan. Az MM-el és N-el készített videók minden paramétere megegyezik (codec,bitrate stb.)

Üdv.

(#21556) air válasza ShadowLac (#21552) üzenetére


air
nagyúr

Az már nem működik ami MM alatt van, hogy kiválasztom a nevet és a fülemhez emelem a készüléket? Egyből tárcsáz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21557) _Moriarty_ válasza air (#21556) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

De, ha a képre koppintasz, akkor működik.

(#21558) samu74 válasza attka (#21555) üzenetére


samu74
addikt

Belső tárhelyre mented a videókat, vagy sd-re?

-----------

(#21559) kengyel válasza #54715584 (#21547) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem volt a dobozban Sim tű ? Majd csinálj kinti fényviszonyoknál is, lehet vele jókat készíteni.

kengyel

(#21560) #54715584 válasza kengyel (#21559) üzenetére


#54715584
törölt tag

Sajnos nem volt benne. Kaptam (angol) töltőt, fülhallgatót tartóban és egy USB - micro USB átalakítót.

(#21561) jeni Angol ebayről van, hogy mennyire használták azt nem tudom, mert cégtől vettem és a telefonon nincsen használatnak nyoma. Kivéve egy dolgot, ami valószínűleg az oka, hogy olyan olcsó volt: a kamera lencse szerencsére sértetlen, de a körülötte lévő üveg szét van karcolva. De minden bontatlan volt benne, a töltő és a fülhallgató is még a gyári cetlikkel volt leragasztva.

[ Szerkesztve ]

(#21561) jeni válasza kengyel (#21559) üzenetére


jeni
félisten

Feltehetőleg bontottat kapott (használtan valakitől) vehette.
Én is így vettem (nem is gondoltam volna rá,hogy nem az gyárit kapom meg- láttam,hogy van benne töltő és kábel de fordítva volt a dobozában-igaz az full bontatlan de nem gyors töltős kivitelű) és én se gyárit kaptam meg hanem más modellből lett kivéve ,és a töltő ami benne volt az egy Huawei 1A és az adatkábel szintén Huawei.

(#21562) kengyel válasza #54715584 (#21560) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mondjuk ez a legkevesebb, a telefon legyen oké. Elsőre hogy tetszik a kütyü ?
De maga a doboz, bontatlan volt ?

(#21561) jeni

Nem kéz alatt vette, hanem ebay-ről rendelte.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21563) #54715584 válasza kengyel (#21562) üzenetére


#54715584
törölt tag

Refurbished-ként vettem a telefont, a képeken kifogástalan állapotban volt.
A dobozt én bontottam fel, de valószínűleg újracsomagolták, ennek ellenére az eredeti fekete Samu ragasztócsík érintetlen volt a dobozon. Ez még úgy is látszódott, hogy a nagy ebay kerek matrica rajta volt.

A telefon rendben működik, egyelőre el vagyok tőle ájulva. Még majd most megyek nano SIM-ért, hanghívást nem próbáltam még vele.

Más kérdés: kicsit összezavar, hogy van Samsung account, Samsung Cloud és a fiók szinkronizáció. Ez a 3 bőven átfedésben van szinkronizálást tekintve. A Samsung Cloud eddig is létező dolog volt vagy csak S7-nél elérhető?

(#21564) gerner1 válasza #54715584 (#21560) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A kamera optikát takaró üveg cserélhető, és nem egy vészes kiadás. Ebay -ről tű is vehető éppen, ha nem megfelelő egy gémkapcs ...

[ Szerkesztve ]

(#21565) kengyel válasza #54715584 (#21563) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor biztos hogy újracsomagolt termék, a tűt hagyták ki belőle. Volt már ilyen kütyüm, nem volt vele gondom. A Samsung Cloud- nem használom, valahol ki tudtam kapcsolni. Sok szinkronizálás nálam nem megy, csak időjárás, e-mail, G. Chrome.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21566) attka válasza samu74 (#21558) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,
Mindkét esetben(MM, N) belső tárhelyen voltak. Ftp-n keresztül másolom gépre, onnan nfs vagy dlna-n keresztül a lejátszóval játszom.
Üdv.

(#21567) samu74 válasza attka (#21566) üzenetére


samu74
addikt

Akkor az sd-re írást ki lehet húzni. Mondjuk írtad,hogy bitráta meg kodek stimmel,szóval elég érdekes.
És közvetlen másolva usb-n(nem ftp-n vagy streamelve) is ugyanaz van?

-----------

(#21568) Jazzmedve válasza gerner1 (#21511) üzenetére


Jazzmedve
tag

de a lezárt képernyőt is feloldja neked ha ráteszed az ujjad? mert nekem nem, és megvettem a prot. semmi ilyesmit nem találok a beállitásokban. csak azt hogy ha már fel van oldva akkor elég megérinteni a home gombot és ugy funkcionál mintha megnyomnád

(#21569) SpongyaBob válasza terra052 (#21550) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem, nekem a weboldalas van bár az jobban érdekelne hogy miért nem rakja ki AOD-re pl. a hőmérsékletet sem. Az értesítési sávon ki van írva hogy pl 11°, de AOD-n nincs kint. Valami beállítás lesz de fogalmam sincs mi :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#21570) air válasza Jazzmedve (#21568) üzenetére


air
nagyúr

A lezárt képernyőt nem oldja fel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21571) szizoka


szizoka
csendes tag

Sziasztok!

Bocsi, ebben a témában nagyon kezdő vagyok, ha frissítem a telefont nougatra de nem tetszik, vissza tudom rakni root nelkul a MM-t?
Ha igen mik a lépések?

Köszi a segítséget!

(#21572) Deck válasza szizoka (#21571) üzenetére


Deck
titán

Igen. Jobb oldalt fenn kereső majd gépeld be: odin

[ Szerkesztve ]

PS5

(#21573) attka válasza samu74 (#21567) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

A közvetlent még nem próbáltam, de az MM időszakban is FTP-tem amiket meg lejátszik. Egy próbát megér.
Szerintem elvileg nem lenne szabad különbségnek lennie.

Üdv.

(#21574) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Sziasztok,
A napokban készülök venni egy S7-et. A kérdésem a következő lenne:
Mire kell odafigyelni vásárláskor? Milye hibák szoktak előfordulni, azokon kívül, amiket az összefoglalóban olvasta?
Elvileg használt készülék lesz, garanciával.Eddig Samsung telefonom nem volt, így nem vagyok otthon ebben a témában.
Köszi
Gábor

Csend a lelke mindennek!

(#21575) toompa válasza gabikiraly2 (#21574) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Gyári samsung garanciával vedd és nem érhet meglepetés!
Ha bármi gond van,szervíz.
Nem nagyon vannak típus hibák vagy mire odafigyelni.

(#21576) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

Érdeklődnék, hogy más is tapasztalt-e gyorsabb merülést S7-en aktív használat mellett? Teljes töltöttségről böngészőt használva és játszva 2 óra 40 perc kijelzőidőnél 35%-ra merül a telefon. Ugy vettem észre, hogy az se számít, ha csak FHD-n van a kijelző. Van, hogy a nap közepén már töltőre kell raknom. Nougat van rajta.

Arról nem is beszélve, hogy egy S5ön fényévekkel jobb a térerő azonos szolgáltatót használva. Lehetséges, hogy az az oka, hogy ez egy függetlenített telefon más szolgáltatónak a firmware-ével? Jelenleg G930FXXU1DQB1 van rajta. Nekem, ha minden igaz a G930FXXU1DQBT firmware lenne a megfelelő, mert a Vodafone Ireland szolgáltatónál vagyok. Ezt a két firmware-t ki lehet cserélni Odin-nal gond nélkül?

Előre is köszi!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#21577) Deck válasza Shoo (#21576) üzenetére


Deck
titán

Teljesen m1 milyen firmware van rajta.. Viszint bármilyen app, beállítás szívhatja az aksid.

PS5

(#21578) Shoo válasza Deck (#21577) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi!

Egyébként azért gondolkodtam a cserén, mert a vodás kb 1 hónappal később jött ki mint ami nekem van. Ha át lehet cserélni lehet teszek egy próbát...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#21579) Deck válasza Shoo (#21578) üzenetére


Deck
titán

Angol függetlent használunk legtöbben pont a frissítések miatt. xeu, btu

Odinnal felrakhatod amelyiket akarod.

Itt meg a rom: http://updato.com/firmware-archive-select-model

[ Szerkesztve ]

PS5

(#21580) Shoo válasza Deck (#21579) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszönöm!

Lehetséges áttérek akkor a XEU-ra. Neked, hogy alakul a kijelzőidő?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#21581) Deck válasza Shoo (#21580) üzenetére


Deck
titán

Nálam nagyon jó. :)

PS5

(#21582) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

A gyári füles csak szerintem használhatatlan? Gondoltam hónapok után adok neki egy próbát, de csomagoltam is vissza. Erőtlen dobozhangja van Piston 3-hoz képest. Reméltem, hogy jobbat csomagolnak mellé.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#21583) _Moriarty_ válasza LilProphet90 (#21582) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Pont ma gondoltam, hogy ki kellene próbálni, de ezek után bontatlan marad. Biztosan nem überelné a mostani Rock Zircon-t.

(#21584) voyi válasza LilProphet90 (#21582) üzenetére


voyi
aktív tag

Nekem se jön be a hangja, plusz mivel nekem eléggé tágas hallójáratom van :DDD ezért nemis illeszkedik rendesen a fülembe, mindig kiesik. S3 gyári headset nálam az etalon továbbra is ár/érték arányban.

Aláírás

(#21585) Dimond G


Dimond G
senior tag

Kicsit fotózgattam! :) Az utolsó 1.5-es nagyítással készült!
Szerintem jó lett! Szép képet csinál!

[ Szerkesztve ]

(#21586) #54715584 válasza Dimond G (#21585) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mikor kimozdultam elfelejtettem fotózni, de otthon gyorsan lőttem egyet csak úgy, minden auto beállításon és sztem nagyon jó lett a minőség.

(#21587) enemi válasza Dimond G (#21585) üzenetére


enemi
senior tag

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#21588) Dimond G


Dimond G
senior tag


Ez a kedvencem! :D

(#21589) voyi


voyi
aktív tag

Sajnos hamarább letöltötte 6.0.1es android a 7.0 Nougatot mintsem hogy letiltottam volna a frissítéseket a telefonban. Most azzal nyaggat,hogy mikor telepítsem. Van rá mód,hogy eltüntessem az értesíési felületről és soha ne telepítse fel? Egyetlen opció van jelenleg, a "később",de akkor meg ottmarad az értesítésnél és eléggé zavaró :W Azért ez így nem fair,hogy egy firssen felhúzott rendszer nem is hagy szinte semmi időt,hogy letiltsam ezt a nyomorult update-t.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#21590) mono7806


mono7806
tag

Sziasztok!

Selfie bottal és flexibilis három lábú állvánnyal van valakinek személyes tapasztalata?
Nem az a magamutogatós facebook patkány volnék. Sokat járok túrázni, hol egyedül, hol társasággal. Szeretek fotózni, jó lenne néhány olyan kép, amin én is rajta tudok lenni úgy, hogy nincs kit megkérnem a fénykép elkészítésére. Ha pedig többen vagyunk, akkor is jó, ha mindenki rajta tud lenni a képeken.

A telefont tokban használom. Ahogy nézem, az a selfie botba rögzítésnél nem probléma - viszont a 3,5"-os vezetékes triggerelés lehet gond, ha a tokon nem elég nagy a lyuk a jack aljzat körül.
Így a bluetoothos verzió érdekelne jobban, ahol nem lehet gond a tokon levő lyuk mérete, gyorsabban szét/összeszerelhető, illetve ha olyan fajta, amin eredetileg egy kameracsavar van, a telefon rögzítő egy plusz elem, akkor azzal át tudom tenni a telefont bármelyik fényképezőállványra is úgy, hogy a selfie bottal el tudom sütni - ez szerintem óriási előny :)

A Hama Moments 100-asát néztem eddig, de nem tudom, mennyire jó minőségű ez a típus? Ismeritek? Túra közben kimondottan jobb, ha valami komolyabb, masszívabb eszközre bízom ezt a drága telefont, így ha ennél jobb minőségűt tudtok ajánlani, érdekelne.

Hasonló kérdésem lenne hozzátok flexibilis, három lábú állvány terén. Ha ismertek ilyet, tudnátok ajánlani, vagy valamelyiket éppen nem ajánlani, akkor azt előre is köszönöm!

(#21591) gerner1 válasza mono7806 (#21590) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdekel, hogy milyen erdeményre jutsz. Illetve, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak, mert én is tervezem, hogy veszünk egy Bluetooth -ost..

(#21592) air válasza voyi (#21589) üzenetére


air
nagyúr

Újra felteszed a 6-ost Odinnal, és az első indításnál nem adsz neki netet.
Tiltod a frissítést, és csak aztán állítod be a netet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21593) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Régóta szemezek a telefonnal, úgy gondolom méltó utódja lenne az alphámnak (bár annak sincs semmi baja). Ami a leginkább vonz benne, az a kamerája! Ma megtapiztam az MMben, de megmondom őszintén, nem volt teljes a wow érzés, a képernyő széleinek lekerekítését mellőzhették volna - de ettől eltekintve teljesen oké. Az érdekelne, hogy van e alternatívája a telefonnak, ami ilyen jó képeket készít még, mint az S7?

(#21594) voyi válasza air (#21592) üzenetére


voyi
aktív tag

Köszi. Most már így fogom csinálni. Az a gond,hogy mindenképp kéri hogy online legyek,máskülönben nem enged tovább kéri,hogy azonosítsam magam.

Aláírás

(#21595) xcbiker


xcbiker
addikt

Annyira bosszantó, hogy míg a Galaxy Alpha-nal az 5-ös androidnál a fényképgalériában az adott képnél a jobb felső menüben ki lehetett választani a képkívágást is egyszerűen. A 6-7-es Androidnál már csak a szerkesztés menüben. Több lépés után.
Miért veszik ki azt ami jól működik?! :o :(

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#21596) pcnet válasza voyi (#21594) üzenetére


pcnet
addikt

Régen működött, nem tudom, hogy még most is így van e, de egy próbát megér.

Lehúzod az értesítési sávot, hosszan nyomsz a frissítés értesítésére, alkalmazás információk, majd értesítések elöl vedd ki a pipát.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#21597) kakuk100 válasza melan (#21593) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia! A Google Pixel! A legjobb képeket ez a telefon csinálja. :K

(#21598) samu74 válasza melan (#21593) üzenetére


samu74
addikt

Ha nem tetszik azért van pár jó darab még ezen kívül ami kamerában ilyen jó. :)
Pl.: LG G6,Huawei P10,Iphone7 ami így hirtelen eszembe jut.Kevés fényben szerintem azért az S7 odaver ezeknek is.

kakuk100 igaz, a pixel az szuper.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#21599) voyi válasza pcnet (#21596) üzenetére


voyi
aktív tag

Próbáltam, sajna nem tűnik el így se..Sőt, ha le is tiltom a netet, és hiába kapcsolom ki hogy frissítsen, egyből visít a frissítés mikor megyek vissza a netre, mivel egyszer rámentem a manuális frissítésre és megjegyezte...

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#21600) melan válasza samu74 (#21598) üzenetére


melan
senior tag

Azért túlzás, hogy nem tetszik, és nem a kamera az egyetlen mérvadó természetesen. Sógoromnak edge van, egyértelműen ott van a szeren a telefon. Remélem hamarosan esik az ára kicsit és beruházok rá 😃

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.